BLEJ ONLINE

Big Brother Albania 2009 Fotos - Adelajde & Bjordi
Big Brother Albania 2009 2 - Adelajde Bjordi Foto

17 comments

 1. adelina // April 27, 2009 at 2:48 AM  

  biord je i mrekullueshem veq vazhdo mos rri me adelajden a nite se katastrof osht lidhu me qeken e prishpines se shum e mir

 2. Admini // April 29, 2009 at 12:03 AM  

  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  Vend Takim Online per te Gjithe.

  1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Online
  nepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.

  2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.
  Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.

  3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.com
  eshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages
  View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.

  4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.

  5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.

  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com .

 3. Anonymous // April 30, 2009 at 6:05 AM  

  jeni te dy si yje sara ceska

 4. Anonymous // April 30, 2009 at 6:46 AM  

  cifti me i peshtir qe mund te ekzistoj
  adelajda esht negacion per shoqerin shqipetare
  tipike e femres intrigante hd te nje makine mutberese

 5. Anonymous // May 19, 2009 at 4:30 PM  

  jeni shum te papam adelajda je shum yll...

 6. anjeza // May 20, 2009 at 3:19 AM  

  aman mi adelajda me bijordin mi????????? me ni cop kalamaj mi???????????????me i mir arjoni sesa ku mi!!!!!!!!!!!!!!brandaj nuk fitove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mimoza este si yllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!e pa pa~m!!!!!!!!!!shume e bukur!!!!!!!!!!!miss mi mss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Anonymous // May 23, 2009 at 7:40 AM  

  jeni cifti me real dhe me simpatik i vitit 2009 jeni shum te embel vazhdoni keshtu se jeni te papare shpresoj ta mbani gjithmone gjall lidhjen tuaj.nga nje grup gocash durrsake,tropojane,kuksiane

 8. Anonymous // May 25, 2009 at 11:20 AM  

  valla adelajd boll e mir je kan veq me kon je shku ti ncncnncnnc se qaj bjordi nerva me shkojkeeepo okiii

 9. egzona // May 28, 2009 at 7:22 AM  

  bravoo shum qiftt i bukur ju duaa adela bjordii :D

 10. Anonymous // June 2, 2009 at 3:19 PM  

  ADELA JE SHUM E MIR O ZOT SA DO KISHA DESHIR TE ISHA PRAN TEJE SI NJI MIK.BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOO

 11. danieldaku2008 // June 11, 2009 at 2:17 PM  

  o adela sa qef kam me te qi i her

 12. Double G Army // June 23, 2009 at 4:19 AM  

  jemi tre vet duam me te qi a na prano te treve apo vetem 4 vet te cim fort si te duash
  apo i ke bythet krejt zjebe apo sdo me tradhtu biordin ta ci edhe at motren moj kurv e shqiperis

 13. Double G Army // June 23, 2009 at 4:19 AM  

  jemi tre vet duam me te qi a na prano te treve apo vetem 4 vet te cim fort si te duash
  apo i ke bythet krejt zjebe apo sdo me tradhtu biordin ta ci edhe at motren moj kurv e shqiperis

 14. Double G Army // June 23, 2009 at 4:19 AM  

  jemi tre vet duam me te qi a na prano te treve apo vetem 4 vet te cim fort si te duash
  apo i ke bythet krejt zjebe apo sdo me tradhtu biordin ta ci edhe at motren moj kurv e shqiperis

 15. Anonymous // July 3, 2009 at 11:06 AM  

  o katunare muti u bone ti me dal ne revista,ku shko me ate buz lope ti mi lale..e mos na boj si pordh e madhe se po t'kap e po t'gris cika cika.ene ti bjordo rrot kari qeke qe merresh me nji pishshklyme si kjo kurva e luzit.

 16. Anonymous // July 6, 2009 at 4:27 AM  

  o macoku me cizme ku e ke gjet ate ciceronte?qe vetem ne kazan te plerave rrin ato femra,ca pidhin e sat eme ke qe ca karin me ate kucke?ke per te flliq veten o kar..se qe te gjith jan tu t'shajt.ej a ta qi nji her mamin?????????????

 17. Anonymous // November 9, 2009 at 9:21 AM  

  adela esht nje kurv interesaxhie,edhe bjordin ka me e lon surrati asaj,ajo meriton qe ai ti vej shkelmin,o bjord dhije fare me mut ate shurr koti,katunarja e rrezikshme qe na shet men sikur ca esht,copa kurves,vec per lek rri me robt ajo,o bjord lene se nuk te do,mos lejo te te sorrollasi ajo pidhshqyera,esht qir sa esht ngop me ish te dashurin e saj,i ka honger bxtha qe e vogel,prostitutes...adela do me behet shum qefi nqs e lexon kte koment,dhe ma kthe se du te degjoj fjalet e nje kurve te ndershme,pra sic je......iii interesaxhie qelbet.....e di si me vjen me ti perdredh ato buzet qe mi ke si byth dhe qe na shet men,komshklyme..me rrobebanjo nuk dole ne big brother se e ke trupin si plak,i ke bythet e lodhme dhe sa te tmerroheshin te gjith,bone si goc e mir,si hoqe fare,he mi kurv muti