BLEJ ONLINE

Arberie Hadergjonaj

Posted by kushi | 4:11 PM | 21 comments »

Foto te Arberie Hadergjonaj
Arberie Hadergjonaj

21 comments

 1. Anonymous // July 11, 2008 at 3:24 AM  

  oj ti mos kno more se marre se ti si gjyshe po dokesh me do cica uhuh

 2. Anonymous // July 11, 2008 at 3:24 AM  

  oj ti mos kno more se marre se ti si gjyshe po dokesh me do cica uhuh

 3. Anonymous // September 22, 2008 at 9:54 AM  

  uuuuu ja dhe kjo mami kurva qe nuk ka lon ........ pa thu mir me pelq je shum e mir ke gjith ate gjoks ene te heq menien vetem me te pa po prap mami kurva je hajt mo ca me i bo dhe kurvat kan jeten e vet po i kom inot kur bojn si te nershme si ty mami kurv

 4. Anonymous // October 2, 2008 at 5:50 AM  

  Arberia eshte kengetare shum e mire,ka ze melankolik,njyra e zerit te saje tingellon kendshem,ka stil te mire me te gjitha te veqantat e trupit qe ka.Kenget e Arberise me pelqejne shume,por me pelqen edhe si bukuroshe nga se eshte shume terheqese,kam nje simpati te veqant ndaj Arberise .....
  Pos te gjitha te mirave qe i ka,deshira ime me e madhe ne jete eshte qe te vej kontake me Arberine,qoft permes kontakteve te sms apo edhe formave tjera sepse me pelqen shume.Nese Arberia e hap ket faqe per te shikur se qfar komente apo opinone ke per te kjo eshte adresa ime e msn per kontake lisat4@hotmail.com

 5. elhamja // October 15, 2008 at 6:49 AM  

  po ec mytu moj se 1 '' mami''qe i len femijet e vet pa babi veq rrs-t e bojn kta po ma mir mos kna ma hihihii

 6. Anonymous // October 15, 2008 at 6:51 AM  

  volla boll e mir je hiq mos ta nin qa thojn elhamet :p

 7. DORINA // November 12, 2008 at 4:03 AM  

  PER MOSHEN QE KA PAMJEN E JASHTEME DHE FUZIKE E KA MJAFT MIE ,SA PER KENGETARE NUK TE LE NDONJE PERSHTYPJE.

 8. Anonymous // December 11, 2008 at 11:00 AM  

  o qka kari dini ju qka osht pidhi bre po kjo osht pidh qe ju as bothen me ja lpi smuni se ja fliqni kshtu qe kjo esht perfect femen qyssss nga dragisha

 9. eli // December 17, 2008 at 5:22 AM  

  ma e mira je arberie veq kush ta ka inati .edhe kanget i ke shum te mira te dua zemra ime

 10. kusdhkjdhfk // December 28, 2008 at 12:25 PM  

  a je da prej burrit hala???????

 11. Anonymous // December 31, 2008 at 3:24 AM  

  je shume e bukur dhe kendon mire...:d

 12. Anonymous // January 28, 2009 at 11:12 AM  

  Sa keq qe shqipetaret nuk dine te japin komplimente,e sidomos per nji kengetare te madhe si Alberije Hadergjonaj.Jam e bindur se ata qe shkruajn keq se kane idene se kushe eshte.Alberije me behet qefi se paske bere Album te ri dhe nji kenge Ja kishe dedikuar,te ndjerit,Zotit:Ibrahim Rugova.Hallall te qofte,veq vazhdo,se je e madhe ne skene dhe ne shpirte.TE DUA

 13. Anonymous // January 31, 2009 at 3:12 AM  

  VALLA HIQ SISHE E BUKUR

 14. Anonymous // March 28, 2009 at 12:37 AM  

  alberija ma e bukura ne bot

 15. Anonymous // March 28, 2009 at 12:40 AM  

  alberija esht nje kenktare me kualit te lart dhe kendon me se bukuri ne bot

 16. Anonymous // March 28, 2009 at 4:57 AM  

  valla alberia e mir osht edhe qet kongen e re per dr.ibrahim rugoven e ka shum te mir veq vazhdo qeshtu se ki me arrit sukses te lart

 17. Deqanasja // April 21, 2009 at 7:09 AM  

  kush ta ka inati ty pika i raft e plast kreeeeeeeejjjjjjjjjjtttt..


  Te lumt, e se je ma e mira ata e din dhe ta kan inati .
  Une te pergezoj per kengen per Presidentin ton te ndjer Ibrahim Rugoven, me te vertet per qdo respekt je.
  Te pershendet vendasja jote

 18. Anonymous // June 3, 2009 at 11:56 PM  

  tung tung shum e bukur po dukesh valla kshtu e qka t thojn tjert mos ju rras se kejt pi inatit ekan se si loqk koke valla veq vazhdoo kissssekii nga dijaaa

 19. Anonymous // June 30, 2009 at 1:26 PM  

  jo jo jo jo ste ka hije

 20. Anonymous // November 9, 2009 at 2:21 PM  

  ej e mir je deri dikund per mos met livdu shumm se tani hupesh hehhe shumm te fort e ke boo qet keng te fundit met shti ndhe ok klm dhe sukseseeee

 21. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:23 PM