BLEJ ONLINE

Besa Krasniqi

Posted by kushi | 5:19 AM | 11 comments »

Besa Krasniqi 01
Besa Krasniqi 02

11 comments

 1. Anonymous // July 7, 2008 at 5:52 AM  

  tung sa e keqe ja aaaaaa tung

 2. Anonymous // July 19, 2008 at 7:59 AM  

  tung oj bes web faqen tane ekum shiku nja 5 her po ma spom qelet pse? edhe kisha dasht met than mos i ngo tjert se krejt xheloza ishin tung lita te pershendes kis je teper e bukur po ta kan zilikrejt

 3. albiii // July 31, 2008 at 9:44 AM  

  Tung besa je shum e bukur njashtu je edhe nje kengetare e sukseshme .. VEq vazhdo

 4. xeher_55@hotmail.com // August 1, 2008 at 7:57 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$-BESA-$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

 5. Anonymous // August 19, 2008 at 2:48 AM  

  dukesh sikur je zgjuar nga gjumi

 6. Anonymous // September 17, 2008 at 7:35 AM  

  Dukeq cikul je zgju nga gjumi gjelozja fanatikja kot ja ke inati se me inati sun korre sukses Besa te lumt se je princes dhe shum mire po kendon mau me pasionon komplet je nice tung nga Drita Kosovë

 7. Anonymous // September 18, 2008 at 12:13 PM  

  Besa! Valla te lumt se ke këndue shumë mire ne Hello Amerika shumë e bukur dhe shum këngëtare e mire.

 8. Anonymous // April 20, 2009 at 1:44 AM  

  valla e fort aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 9. Anonymous // July 23, 2009 at 1:51 PM  

  e mire shume...

 10. Anonymous // September 10, 2009 at 8:35 AM  

  Boll e fort te koke :D

 11. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:20 PM