BLEJ ONLINE

Buqe Qitaku

Posted by kushi | 12:30 PM | 63 comments »

Photo te Buqe Qitake (modele)
(kliko ne photo per ta zmadhuar)

Photo Buqe Qitaku 01
Photo Buqe Qitaku 02
Photo Buqe Qitaku 03
Photo Buqe Qitaku 04

63 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 3:49 AM  

  EJ karin tem ma hongshi ju qe po e shani buqen ..buqe krejt 1 femen o ka shkrun qetu po munohet me te ul (kishe) oj budallic krejt pe din cila je e si buqja kurr ne jet sun bohesh se je katastrof...ti buqe je kan je edhe ki me kan ne ket pr ma e mira e kto te shkretat masi sun po te bojn tjeter sen bile se te shajn kapak se ska lidhje bile le te shfryhen se kopen krejt ...yll je kiss

 2. Anonymous // July 23, 2008 at 1:28 PM  

  mori namezli orospppiiiii

 3. Anonymous // July 23, 2008 at 1:31 PM  

  mori buqe mori lavire qysh nuk po te vjen mare me bo qesi sene ?po nuk e di apo e sheh veten ne pasqyre se qka je si llamperi nuk e di kah jan tu ta ngjitt ata bura ty qe nuk ki as cica as byth hiq aj trull a e qet gishtin ne jry me mendu niher qka je ka bon aj lavirja me e madhe e prishtinesss

 4. U.D.D. // August 27, 2008 at 3:51 PM  

  .
  .
  ........NSHOJA TARAKIN U.D.D.......
  .
  .SE TA ETHE E NUK KTHE MO KURR'MAN.
  .
  DHE KUR TPJELL E BON NI TARAK U.D.2
  .
  .

 5. U.D.D. // August 27, 2008 at 3:52 PM  

  .
  .
  ........NSHOJA TARAKIN U.D.D.......
  .
  .SE TA ETHE E NUK KTHE MO KURR'MAN.
  .
  DHE KUR TPJELL E BON NI TARAK U.D.2
  .
  .

 6. U.D.D. // August 27, 2008 at 3:52 PM  

  .
  .
  ........NSHOJA TARAKIN U.D.D.......
  .
  .SE TA ETHE E NUK KTHE MO KURR'MAN.
  .
  DHE KUR TPJELL E BON NI TARAK U.D.2
  .
  .

 7. U.D.D. // August 27, 2008 at 3:52 PM  

  .
  .
  ........NSHOJA TARAKIN U.D.D.......
  .
  .SE TA ETHE E NUK KTHE MO KURR'MAN.
  .
  DHE KUR TPJELL E BON NI TARAK U.D.2
  .
  .

 8. U.D.D. // August 27, 2008 at 3:52 PM  

  .
  .
  ........NSHOJA TARAKIN U.D.D.......
  .
  .SE TA ETHE E NUK KTHE MO KURR'MAN.
  .
  DHE KUR TPJELL E BON NI TARAK U.D.2
  .
  .

 9. U.D.D. // August 27, 2008 at 3:52 PM  

  .
  .
  ........NSHOJA TARAKIN U.D.D.......
  .
  .SE TA ETHE E NUK KTHE MO KURR'MAN.
  .
  DHE KUR TPJELL E BON NI TARAK U.D.2
  .
  .

 10. Anonymous // August 27, 2008 at 3:56 PM  

  nga osht kjo llokum me arra seksi

 11. Anonymous // August 31, 2008 at 9:01 AM  

  a e ka emrein buqe apo burbuqe qitaku si e ka emrin e vertet dhe nga eshte kjo bukuroshe

 12. Anonymous // September 5, 2008 at 10:45 AM  

  qa ki more oj dinosaur ?e gjirafen enanes anuk po e shef vetin qe kejt njerzt dej nersjetlla pot bin a edhe harrova sa e ki naten edhe a e ki me tvsh ajo ti ski moral more ropt ti qifsha

 13. Anonymous // September 5, 2008 at 11:26 AM  

  hej a e lexut more qat komentin qe ka abertu ajo? buqja tu desht me nda prej burrit qe i ka 2 thmi u moralin enanes ta qifsha tka pshty n
  e ftyr midis prishtines oj gjiraf hej liroje qmimin se shtrejt e ki naten ?edhe sit ki naj klient ma frik tregoj qe veresi ska ? se mir e ki vallai shqiptart slajn borgj a hahahh ik more ma se po ta qi at moter ne pidh ok ka abertu gruja per tye edhe e ki dit qe asht i martun edhe i ka 2 thimi plus nja ncev? ferizalija

 14. Anonymous // September 21, 2008 at 2:52 AM  

  ku je o sen e mir moti stte kum pa a e din se ne shkoll fillore me dojshe sikur vlla e tash ume ke harru krejt heq se ke arrit ket fam. me thojshe se kurr skom me te harruar pse vjen kjo dit se kum ba mend as un veq mos harro qe ka me tu kthy krejt kjo qe me ke ba keq mu? tung... shihmi aveqq mos haro

 15. Anonymous // September 21, 2008 at 4:05 AM  

  oj prostitutk oj leavirr e bukur je boll
  po nuk e meritoin at bukur kurrr kur po shkon em matrun qe po i ndan morii kurva e keqe ta dhevsga at ftyrr se vetem per pare po shkon me u shkellyy ta qifsha none ne bothh

 16. Anonymous // September 21, 2008 at 6:34 AM  

  U paska byth hata i lumi aje qe e qi
  se paska trupe shume te mire per seks
  Buqe me thirr per seks 044165677

 17. Anonymous // September 23, 2008 at 6:10 AM  

  ta hanksha buzen qi po ma qon mallin e gjyshes tem qi me ka vdek para do dite

 18. Anonymous // October 13, 2008 at 3:48 AM  

  MIRE SHUME PO DOKESH , JE 1

 19. mentori // October 20, 2008 at 8:06 PM  

  kuku qka o shiptari qysh shajn palidhej veq shku e bjen n ta shiparin po egal qka thojn halli buqe veq perpar se ska me ty psh nga M gjermani

 20. mentori // October 20, 2008 at 8:11 PM  

  buqe mos ta nin qka thojn kta shipatr papaka e papakica po veq vazhdo perpara se ska me ty se shiptari mos me pas bisht ta ngjet e me pas ta nuk po egal qka thojn hallki mos ta nin se ska me ty qaooooooooooo klmmmmmmmmmm

 21. mentori // October 20, 2008 at 8:13 PM  

  buqe mos ta nin qka thojn kta shiptar papaka e papakica po veq vazhdo perpara se ska me ty se shiptari mos me pas bisht ta ngjet e me pas ta nuk po egal qka thojn hallki mos ta nin se ska me ty qaooooooooooo klmmmmmmmmmm

 22. Anonymous // October 30, 2008 at 3:15 AM  

  valla je shum e bukur je nje modele shum sexy;) te dua shum veq vazhdo perpara mpuq besa

 23. Anonymous // November 6, 2008 at 5:59 AM  

  Tafili...
  Oj Buqe ty edhe ktyne adhuruesve tu tri piqka t'nanes jau qifsha e veqanrisht qiti Bekim Malokut ja qifsha krejt qka ka muti i zanav ai pi kallxon dikujt qysh duhet e qka duhet. mshele lapero

 24. Anonymous // November 15, 2008 at 12:18 AM  

  Po nuk ja vlenë bre me humb kohë për një kurvë të flliqt as me shkru keq për to.

 25. Anonymous // December 5, 2008 at 3:34 PM  

  shum e bukur

 26. Anonymous // December 6, 2008 at 9:33 AM  

  boll rraspihe ishe pse mor nuk dilshe pa jelek ma mire u kan edhe pa gaqe ki mujt,bile ta kishum pa live pidhin, per ni kurve ma te madhe se ti skam pa moti,,,, lum nana qe te ka ba ni kurve ne ket toke,,,turp per ata tamel qe eki ne gjirin e nanes tende...

 27. Anonymous // December 6, 2008 at 9:46 AM  

  te qifte taraku i dajes se KURVE ishe shume shume shume,, edhe kush e mbron eshte BUDALLE,, te Qifte Qeni i Kujshis se eshte qen i madhe qen i SHARIT,, qa te vyn ty jeta kur del CULLAK ne foto edhe ate ne PUBLIKE MERRE PIDHIN QITJA QENIT se kurr njeri nuk ki mu kan,,ai qe me shan e ka gabim se un ni here ne vit shaj per krejt vitin...

 28. Anonymous // December 12, 2008 at 12:10 AM  

  valla kurve je buqe qitaku nxnxnxxnn spo te vjen marrre kur je met edhe ti me bo VIP nxnxnnxnxn kur kush ska me met po bo VIP hahhahha a eshte qashtu buqe qitaku

 29. Anonymous // December 17, 2008 at 8:29 AM  

  has kurv je valla nxnxnxnxnxnxn nuk po te vjen marrre kur je emt edhe ti me bo VIP ska me met kush pa bo edhe kurvat si ti kan me bo VIP

 30. Anonymous // December 17, 2008 at 12:02 PM  

  Buqeee mos ta nin qka flasin per ty se je ma e mira je shum e bukur. Je llapjane e qikatake sii une :D QIKAKEEE PER JETE

 31. Anonymous // December 28, 2008 at 4:11 AM  

  Buqe mir qe po ka njerz me te bo reklam pa pare a ...mirrnu more njerz te prapambetur ju me to e kjo qdo dit veq ma shum po perparon ...e ju banja gajlet ooo plasni bre k\ju rrospijat qe po hini pe shani qiken oo breee a e dini qe qdo mashkull veq ni her ne muj veq me pa buqen, ni muj dit rrnon me qata paramendone tash qysh na dokeni ju tjerat mas asaj pamje qe na zgjon krejt ndjenjat,,blllekkkk ju nuk kqyrni hiqqqqq na qoni gerrdijat veq me ju kqyr .....E qata po ju kuptoj qe pe shani buqen se e di qe krejt prejzemres te plast e keni ......skini faj se kur e dini qe e gziston ni femen qe vet egzistenca e saj ju bon jeten bajat hmmm ..,,...sju met kurgjo tjeter veq me pranu me ja jep doren qikes inatin manja po hakun jepjani

 32. Anonymous // December 28, 2008 at 4:20 AM  

  OOO SHQIPTAR BREEEEEE VALLA SHUM TE FORT JENI A KEQ ME KON E BUKUR E KEQ ME KAN E KEQE TE NA NJERI ZDIN QKA O MA MIR ME KON ,ME KON E BUKUR (KURV OOOSHTE MENIHERRR aaa kjo qihet m e pareee )eee more katunar oo popull i shkret a keni mu msu naj her mu krenu me dikon apo a keni mu msu ma mir te thom naj her mi kqyr punt e juja ... se ju nuk e dini qe ni fmen e bukur eshte krenari per qat popull.... oo juve veq shkijet ju kan ardh hakesh jau kisha pruuu edhe ni her qtu e tani kishi dit me dasht njani tjetrin ma shum ....une kit buqen nuk po e njoh personalisht ,e kam poa ne shum foto e ne tv poqe besa edhe me ni restoran italian ktu ne gjermani e kam pa me ni kalendar ee shum bukur duket e veq i uroj suksese Eugen .B

 33. Anonymous // January 30, 2009 at 5:23 AM  

  hala po e vozit pezhone a kur te tjerat po vozitin golf 6???

 34. Anonymous // January 30, 2009 at 5:23 AM  

  hala po e vozit pezhone a kur te tjerat po vozitin golf 6???

 35. Anonymous // January 30, 2009 at 5:24 AM  

  hala pezho a???? hahahha
  kqyri more te fortat me golfa 5she e 6she..hahahah

 36. Anonymous // February 9, 2009 at 8:06 AM  

  gjyna mos me ta rras karin ty deri nskejt se veq kari te rehaton ty ta hanksha kapilarin e pidhit.

 37. Anonymous // February 11, 2009 at 6:08 AM  

  i love my cuzina buqe qitaku

 38. Anonymous // February 11, 2009 at 9:35 AM  

  I LOVE MY CUZINA BUQE QITAKU FROM AGNESA QITAKU YOU ARE THE BEST ON THE WORD

 39. ANA // February 26, 2009 at 7:41 AM  

  VALLA BER BUQE SHUM E MIR JE VEQ KUSH TA KA INAT HALLA SE JE FEMRA MA E BUKUR SHQIP
  TRAE

 40. Anonymous // March 23, 2009 at 4:29 AM  

  buqe buqe tash i lexova comentet kret te keqia vavavava moj rrospi moj kur ahahahahha a ni ti modele ahhahhahahhah

 41. Anonymous // March 30, 2009 at 5:26 AM  

  po me vjen mire qe edhe kosova ka modele te rangut botror.Ne vend qe te mburremi me ty nuk len kush pa e sha.Po mos ta nin,veq perpara e mos u lodh prej vlersimeve te atyre qe nuk e din qka eshte bukuria.si zoti qe ka dite me te fal.E lume familja qe te ka.

 42. Anonymous // April 5, 2009 at 4:39 AM  

  kush po shan nanen ja hangsha

 43. Anonymous // April 14, 2009 at 10:43 AM  

  je e bukur te qoft hallall tung

 44. Anonymous // April 26, 2009 at 5:08 PM  

  Komente a?cka te them Para disa Viteve kam pare PROSTITTUTE ne Bordele te Zhvishen e te shesin Trupin e tyre per Para,Pa pike MORAL,e Tash shoh Vajza Shqiptare qe zhvishen ne vende publike edhe Fotografohen.ncncncn.TURP!?ky Barazim tregon se cfar Vlera kan ato,te Ulta,Paftyrshe jan.Ashtu jan edhe ato qe shkruajn ketu e qe i perkrahin keto Shitse te moralit te shqiptarve.Po ska gje se Laviret dhe Lavirat Modern e Meritojn njeri tjetrin ne Pislleqet e tyre MODERNE duke i shajt ata te Ndershmit se jan te Prapambetur...Ahh ishalla e bjen Zoti Sheriatin ne Kosove dhe e shihni ju se cka eshte Jete e VERTET!

 45. Anonymous // May 10, 2009 at 5:55 AM  

  e mir po edhe kurv e mir gjithashtu je qysh ste vjen marre mi nda fmijt prej prindve kurvooooooooo..

 46. Anonymous // May 10, 2009 at 8:45 AM  

  shum shum drol shum e keqe hunt si derrkuc qfar miri tiii bre

 47. Anonymous // May 20, 2009 at 4:35 PM  

  oj rraspii qysh spot vjen marre zhduku ma mir e mos te din dikush qe je shiptaree se na e morre ftyrenn tu qi aa edhe ke arrit a hallall tu qi me biznismena e fort valla phuuu marre ee nime mos t harroj me kta t charilt a je hala me naj njo pej tynee se nja 4 i ke pas n dor mytu rruspii

 48. Anonymous // June 1, 2009 at 5:26 AM  

  buqe une ste kam pa kurr je shum e bukur trupin si peshk e kie qka te dush te kisha dhan veq me fjet me mua nje nat krejt pasurin ta kisha dhan qka e kam fitu qe 30 vjet sa dush pare te jam veq me fjet me mua se shum me pelqen

 49. Anonymous // June 1, 2009 at 5:27 AM  

  buqe une ste kam pa kurr je shum e bukur trupin si peshk e kie qka te dush te kisha dhan veq me fjet me mua nje nat krejt pasurin ta kisha dhan qka e kam fitu qe 30 vjet sa dush pare te jam veq me fjet me mua se shum me pelqen

 50. Anonymous // June 5, 2009 at 10:22 AM  

  e bukur je veq shkurte ajeti ma e bukur valla .e ti je pak menemadhe kshtu qe ta kisha kujtu se ne kosov je tuj modelu e jo ne usa prandaj mos u sill si yll kur nuk je.ok klm tung

 51. Anonymous // June 15, 2009 at 11:34 PM  

  Buqe ti me pelqen shum, ngjan me idollin tem Djellza Kolgecin , qka flasin njerzt mos ta nin bre se vet logjika e njerit duhet me diten qe kush nuk ta don te miren e mundohen me te zhvlersu po osht diqka e pa arritshme, e sa i perket nji zonjes qe ka than jam kan shtatzan e shkaku yt kam abortu ishalla nuk oshte e vertet Buqe po mue shum po me vjen keq prej asaj zojes , Zoti kofte me Buqen se boll keq oshte, por ne anen tjeter Buqe e bukur je e per sa e mire je ne zemer un nuk e di nuk te kam pa kurr.

 52. buqe // June 16, 2009 at 7:25 AM  

  pah per buqen nuk ka comment per se tepremi asht e mir spe bre vlla e motra ja keni inati njeri.oj buqe bravo bre zemere nuk ma ke morr ftyren se edhe une e kam emrin buqe.a ty zemer veq te para shko mos ta ndin per njerz tjer shka thojn se ato veq ta kan inati shum fofo ne kopjuter tuat i kam gjod intervist ku ej ti une te shikoj ty se kam shka me shiku.a ti loqk veq te para shko.tung nga adashja jote buqja te dua shummmmmmm

 53. lora // June 24, 2009 at 10:42 AM  

  VALLA njerz tkeeq jeni nje sit e ka trupin e mir qe ka arrit me bo diqka miniher i thoni kurv e qa mos esht e venit tjuv e qy qa i thoni marre per juve eata qe po i thojn kurv sdie qfar motrash kan ata por qe i kshyrin tjert a ne familje kkomedit keit qasine joon xheloza deri npik tfundit a


  duhet me ju ardh turp per kto
  ammo zoti esht ai din e she

 54. Anonymous // July 3, 2009 at 8:09 AM  

  buqe je shum nice edhe shum e fortt kush ta ka inatin krejt i shkon per vetii

 55. Anonymous // July 4, 2009 at 1:23 AM  

  O xhelozia n'pytje bree se kjo shum e bukur eshte e i ka krejt en trup e sa per ''kurv'' qe poj thoni seshte po qe eshte me tonat ja ka anen se krejt qika jon qato qe po shkrujn qishtuu une veq jom qikk po nuk e Xhelozoj se eshtee llokum..:D Mos e ngo gjithkon Buqee

 56. Anonymous // August 1, 2009 at 6:19 AM  

  hee shka u bo njerz qe po flisni kshty shka jav ka nxon udhen qika sa ebukur pse per juve te gjitha ken kurva pse po flisni kshty ore po secili prej juve ka qef me i pas ne dor kto po masi nuk muni ju vetem flliqni kshty etregoni kulturen ejuve ma mor se nuk duhet kshty shikone jeten tuaj ma mir se me u marr me pun tkota kshty nccccccc:@

 57. Anonymous // August 6, 2009 at 4:27 AM  

  o moj buqe si nje min cullak po dokesh ma mir mos me pa dal hiq se na morre ftyren mori shkeka e thivt hahahhaahaha haahhahaahahh hahahhahahaah hihihihhihihi hiihhihi huhuhuhuhu uhuuhuhuhuh tung prishtina

 58. Anonymous // September 5, 2009 at 9:19 AM  

  shum e fort a nga vuli

 59. une po kush // September 19, 2009 at 12:05 PM  

  oooooooo a hala kjo rraspia ksajde a ev medet medete mir je met qit ne mramur e me ta vnue shamin e me fshi aborrin e sheqir byqmetit kur tjishe lodh tkish ba hyzmet bahtiri

 60. linda // November 12, 2009 at 11:41 AM  

  boll e fort osht buqjaa veq vazhdoo

 61. linda // November 12, 2009 at 11:41 AM  

  boll e fort osht buqjaa veq vazhdoo

 62. Anonymous // October 24, 2011 at 3:13 PM  

  Shum femer e bukur Lol Kqire Cullak

 63. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:18 PM