BLEJ ONLINE

Rezarta Shkurta

Posted by kushi | 2:00 PM | 41 comments »41 comments

 1. Anonymous // July 9, 2008 at 3:08 PM  

  shum e mir kjo qika veq kush ja ka inati se namber one osht ne shqiptari hehehe kallnu ju si ja kini inati heheheh mpuq tanve kapak e rrezartes mas shumeti dihet pse ajo usht mis a heheh

 2. Anonymous // August 22, 2008 at 4:58 AM  

  O DEQANI DUKAGJINI
  IK E BJERI ME DORE,SE QENKE PALLE,TY AS KARI NUK TE COHET PRANDAJ SHKRUAN NE INTERNET.
  PO TE PUNONTE DO IKJE TE QIE PIDH NUK DO RIJE TE SHKRUJE KARLLIQE
  IK O BYTHQIM

 3. Anonymous // August 22, 2008 at 5:04 AM  

  KY KARI U.D.D.;DEQANI-DUKAGJINI.
  ESHTE BYTHQIM,DHE RI E IMAGJINON,NUK KA FAJ KUR NUK TE COHET KARI KTHEHESH PEDER. AJDE SHOKU NE TIRANE TA SHOHESH NJEHER SI TE CAHET BYTHA PER QEF SA TE NXJERIN SYTE XIXA NGA KENAQSIA. U TE QIFSHA ROPTE E SHPISE RACE KURVASH

 4. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 9:51 AM  

  .
  .
  ....EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ.....

  .
  KUSHE PIDHIN E KURVSE TEK JE TI TASH SE PO U DUKA ME TA BO BETHEN GULLASH PO ME DUKETE SE I PASKE LEXUE MESAZHETE PAKE ME VONES E.H.
  PIDH'KURVE TI NUK JE VEQE HOMO E KURV PO JE UFOS THITHSE E KI TRUPIN
  SPERME UFOS'I PO SHIHETE SE PO DO
  KARE SUGJUK apo KARE SALLAME NGA UNE NE BETHENE TENDE T'QIME NGA GJDO KUSHE PIDH'KURVE MOS KERKO ME U QI ME D'G..SE KA NALTE JANE KARATE E NALTE QOHENE SHUME LARTE
  PO TE JU TIRANA HOMO'KURV JENI MISHI KURV PO E.H..PO TE THEME PRAPE MOS KERKO ME U QI ME U.D.D.
  RREZE KY ESHTE SHKUME NUK KA GJE PREJE TI SE KY VEQE LPIHETE DHE QIHETE NE BETHEN E QIME.
  RREZE KTU KI D'G.ME U QI E ME U NGI
  .
  PERSHENDETJE RREZI LLAKUM E SHISHME
  DHE JE PIDHI ME I FORTE N'SHQIPTARI
  Tung nga QEKU..H.O.G..U.D.D.
  DEQAN'I-DUKAGJIN'I.................

 5. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 9:51 AM  

  .
  .
  ....EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ,EJ.....

  .
  KUSHE PIDHIN E KURVSE TEK JE TI TASH SE PO U DUKA ME TA BO BETHEN GULLASH PO ME DUKETE SE I PASKE LEXUE MESAZHETE PAKE ME VONES E.H.
  PIDH'KURVE TI NUK JE VEQE HOMO E KURV PO JE UFOS THITHSE E KI TRUPIN
  SPERME UFOS'I PO SHIHETE SE PO DO
  KARE SUGJUK apo KARE SALLAME NGA UNE NE BETHENE TENDE T'QIME NGA GJDO KUSHE PIDH'KURVE MOS KERKO ME U QI ME D'G..SE KA NALTE JANE KARATE E NALTE QOHENE SHUME LARTE
  PO TE JU TIRANA HOMO'KURV JENI MISHI KURV PO E.H..PO TE THEME PRAPE MOS KERKO ME U QI ME U.D.D.
  RREZE KY ESHTE SHKUME NUK KA GJE PREJE TI SE KY VEQE LPIHETE DHE QIHETE NE BETHEN E QIME.
  RREZE KTU KI D'G.ME U QI E ME U NGI
  .
  PERSHENDETJE RREZI LLAKUM E SHISHME
  DHE JE PIDHI ME I FORTE N'SHQIPTARI
  Tung nga QEKU..H.O.G..U.D.D.
  DEQAN'I-DUKAGJIN'I.................

 6. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 25, 2008 at 11:05 AM  

  .
  .
  .PAK,PAK.PAK,PAK.PAK,PAK.PAK,PAK.
  .
  .PAK,PAK.PAK,PAK.PAK,PAK.PAK,PAK.
  .
  .KU JE ORI PULE PA PUPLA ''E'' ....
  .FRIGACAK TASHE ,QFARE MENDOVE NE FILLIME TI E TASHE PO SHEHE SE JE TAKUE NE QELIK'BETON .
  PAKE TU PASKA DUKE KURE TE KANE QI
  TY HOMO NE 2004 LEZH'NJANTE D'G.
  NE TIRANEN HOMO'KURV E TASHE PRAPE
  HOMO KERKONE KARE D'G-DUKAGJIN'I.
  TI JE I MESUARE ME KARA EDHE TASHE NUK TE RRIHETE SIKURE ME HERETE PA KARE NE BETHENE TENDE TE QIME THANE
  SE EDHE DURRS'AKETE TE KISHIN QI BETHEN HOMO'KURV TI KI QENE DHE TASHE JE DHE KI ME QENE KURVA E KAREIT PO GJYNAHE PER ATE QE KA NI HOMO KOTI SE KY HOMO E QI BETHENE
  VEQE ME GISHTA KURE BEJNE PAUSE
  LEZH'NJANETE DHE DURRS'AKETE.
  TI JE HOMO'KURVE E VERTETE PO SHYQYRE SI NUK TE NJEHE R PER TE KALUARATE SE ME I DITE TA SHKELMITE BETHENE E QIME QE E KI .
  KURVE PULE TI JE.

 7. Anonymous // August 28, 2008 at 12:44 AM  

  H.O.G..U.D.D.
  DEQAN'I-DUKAGJIN'I

  O BYTHQIM,TE QIFSHA ROPPT E SHPISE,MOTREN,NONEN,BABEN,DHE VELLAIN,MU NE BIRRE TE BYTHES.
  IK OR BYTHQIRE.

 8. Anonymous // August 28, 2008 at 12:47 AM  

  H.O.G.QEKU.U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I

  PO TE JASH BURRE NZIRE EMRIN MBIEMRIN
  MOS U MBECIF SI KURVAT

  U TE QIFSHA ROPT

 9. Anonymous // August 28, 2008 at 2:58 PM  

  Pershendetje-Rezarta Shkurta.
  Rezarta je yll fare te dua edhe per kauq nje nate.Sandri itali.

 10. Anonymous // August 28, 2008 at 3:14 PM  

  Sandri jame prape se harova ti theme ''E''apo kushe eshte se une jame
  Sandri vllau i ''Lekit''dhe ti ''E''me dukete se e njehe mire
  ''Lekin''gjate studimeve ne Tiran
  dhe leku ka qene ne ate kohe shok
  me ''Qeku'n''ku edhe sot jane shok
  dhe thone se ''Leku''te ka rrahe mire apo.dhe aty ka nderhy ''Qeku''
  e te ka nxjer nga dora e ''Lekut''

 11. Anonymous // August 28, 2008 at 3:45 PM  

  dhe ti ''E''nuk besoje me qe ti do te shkruajshe prapetashe,sepse tash i di mire njerzit nese nuk i ki haruar dhe nese i ke haruar me mire qetsohu mos iave vlo gjakun prape ri i qete ''E''.

 12. Anonymous // August 29, 2008 at 6:47 AM  

  hej ti qe po e urrejshe UDD'n
  shiko te Sabrije Idrizaj kushe eshte UDD.dhe UDD'n mos e urreje se eshte me i miri e ata veq te kqit nuk e don po te mirtit po une e dua UDD'n se eshte me i miri dhe kame qejf ta kame UDD te dua kudo qe je i love you UDD

 13. Anonymous // August 29, 2008 at 6:55 AM  

  UDD tlutem kthehu apet mos na le ti kurr. kthehu UDD apet

 14. Anonymous // September 1, 2008 at 12:05 PM  

  GANGSTERET e PEJS.G.S.i qin n'bethen kurv ata e ato qe urrejn Gangsterin UDD. ne per te ju qim plum n'bethe juve ''GAYa'' e ''BIACHA''.ju qi,qi,qi,qi,qi,qim krejt bitcha.

 15. Anonymous // September 14, 2008 at 3:17 PM  

  KUKU BRE QA PO LODHI ME SHKRU KAQ SHUME MENXI DOLI NE FUND TE FAQES PASKA ME NERVA TE FORTA PASKA

 16. rina // September 27, 2008 at 10:57 PM  

  bo mor tshkret pash zotin a jeni normal po qa hini mu sha ktu per kto "yje" d d d e kta as qe e din qe ekzistoni ju a najkush tjeter msonu mos mi ofendu njerzit nese ju pelqejn mir nese jo mane mendimin per veti se po e ulni veten shum per kerkon hiq kta dalin knojn marrin pare ju shani ninternet thu ti kta kongtar kan me hi mi lexu kto komente ni koment normal per qito foto kish me kan aj koment qe thot psh nese ka kompliment me shkru apo diqka tjeter apo nese si pelqen mi propozu me bo naj ndryshim se ju hinie shanie rehnue mytni e folni fllliqt veq osht gjynah e jeni ka e qitni veten posht moreeeeeeeeeee bonu te cilivizum mos ofendonii

 17. Anonymous // September 29, 2008 at 7:34 AM  

  .
  .
  Rina
  .
  ku je oje
  .
  Ncnccncncncncnc
  .
  me ka marre malli te degjoje ndonje mesazh tendin
  andeje po te prese mesazhe
  mesesazhi i fundite i yti ka qene me 17
  shkruaje diku
  tung E** E** Karrameli
  bleta agresive.

 18. Anonymous // October 27, 2008 at 8:21 AM  

  SA PALIDHJEEEEEEEEEEEE TAMAN SI GJYSHJA IME QE KA QEN DIKURRRRRRRRRR......................

 19. Anonymous // November 2, 2008 at 2:34 PM  

  REZARTA SHKURTA ESHTE ISH DASHNORJA EREDON MAKASHIT DHE PARA REDONIT KUSHEDI SA KA PAS PO NEJSE NUK NA PLAS SHUME,RASTESISHT ME DOLI KJO KETU DHE PO LEXOJA KOMENTET,KJO ESHTE NJE PORDHE E RRADHES PO PORDHE PA ERE...... KJO ESHTE KINGE VETEM NE JETEN E ERMALIT DHE KJO E BEN TE LUMTUR POR JO MUZIKA,SEPSE NUK I SHKON FARE E NUK KA LIDHJE ME TE,REZI SHIKO JETEN PRA ME BURRIN TEND KKRIJO FAMILJE SE KJO ESHTE JETE E BUKUR,MOS HUMB KOHE ME KENDUSE NUK JE PER KETE PUNE,LERI KETO MOSTRAT TE KENDOJNE QE JANE PLAKUR PARA KOHE,TE SHAVA PAK NE FILLIM POR ME FAL SE SHQIPTARI KETU DALLOHET TE SHAN DHE TE LEPIN,,SUKSE NE JETEN FAMILJARE JE GOXHA VAJZE MOS U SHEMTO ME DAL NE TV SE SA ME SHPESH TE DALESH AQ ME KEQ DO TI ZBULOJME DEFEKTET SEPSE ASKUSH NUK ESHTE PERFEKT.TE PUC KIMBER NGA LONDRA E BUKUR

 20. Anonymous // November 4, 2008 at 3:18 PM  

  OOOOOO TA HANGSHA AT BOTH TE MIR E KI SI MJALT TA KISHA MAJT NE GOJ , KRRRRALIC JE 2 OR TE KISHA LPI TAJ TE KISHA QI NE FUNT , MBRETERESH JE VALLAHI I KI BOTHT QI ME TI LAN 2000000 MIJ EURO NBOTH E MERITON

 21. Anonymous // November 17, 2008 at 3:19 AM  

  o ti mesazhi fundit
  mos e lavdro rezarten ashtu
  se po Eksplodon tjeter kushe per te

 22. Anonymous // November 17, 2008 at 3:29 AM  

  .
  .
  November 4,2008 3:18 pm ----
  ti tjeter ka me thua mua
  mos shkruaje ndyr se ka familje qe i lexojne
  e ti vete qfare ki shkrue ne kete mesazh
  dhe tjera mesazhe si kjo gjithka
  te kame thane andeje se jane te pakte ata njerze qe dine kodete e mesazhave dhe adresate
  dhe ti nuk po me beson
  le ktu e tjetere ka qe po shkruane
  po,po shkruane prape aty ku te kame thene
  si te duashe ti baje por
  une me ty Rispekt gjithehere
  E** Zemer.

 23. laçjani // January 3, 2009 at 2:06 AM  

  ha kosovar kari na cat karin tu sha shqiptaret shifni kto kurvat e kosoves se lan nam tu qi me lloj lloj kari tu bo video porno studentet kosovare lat nam o karaaaaaaaaaaaa na fllicet ene doni me u bashku me shqipnin rop qira

 24. Anonymous // January 10, 2009 at 7:19 PM  

  O Laqjani
  shih te Adelina Ismajli qa ka te shara,
  eshte Rekord adelina per te shara,
  po shife mire krejt lexoje,
  ajo eshte Shqiptarja ma e share,
  po duhet te gjitha kurvat Shqiptare me i shar n'pergjithsi n'krejt Troje Shqipe.

 25. Anonymous // January 13, 2009 at 10:22 AM  

  e mier veq spo di deshesh shum marre

 26. Anonymous // February 1, 2009 at 8:15 AM  

  rezarta je me e bukura po kush eshte ky lordi ndonje i dashuriiiiiiiiiiiiiii yt

 27. leutrim bosiiiiiiiiiiiiiiiiii // February 13, 2009 at 12:21 AM  

  Hape zemrën të hyj mbrenda
  mbylle shpejt se u qmenda
  dora shkruan zemra ndikon
  ktheje letrën nese mendon


  Ndëgjo zemrën time
  po të thotë të vërtetën
  se për ty jam gati
  ta japë edhe jetën

  Me pare e pa pare
  du një vajz shqiptare
  se parët i kamë vetë
  atëhere jamë mbret

  Hape zemrën dhe vajto
  hape dritarën dhe shiqo
  hape letrën dhe lexo
  të kamë në zemër mos harro

  Malli për ty zemrën ma kalli
  eja te unë një puthje ta fali
  puthja ime e ëmbël si qershi
  kur të më puthish mua
  e kupton fjalën dashuri


  Moa qaj zemra ime
  s'dua ti shohë sytë me lotë
  ti me pate në dorën tande
  po nuk dite mem mbajt


  Në kalendar ditët si shoh
  unë vdes e ti jeto
  si nuk frigohesh prej perendisë
  ka me të mallku zjarri dashuris


  Dashuria është akullore
  që zemrën ta freskon
  por është edhe zjarr
  që zemrën ta pervlon


  Nëse ndahem nga ti
  do të qaj ditë e natë
  do ta mallkoj nanën
  që me lindi pa fatë


  Buzët ti afrova
  zemrën ta dhurova
  e di qe s'gabova
  që në ty u dashurova


  Do të puthi ëmbël
  që gjatë të më kujtosh
  nëse ndonjë herë largohesh
  përsëri të më kërkosh


  Ti më bën akull
  ti më bën zjarr
  ti po më mbyt
  ti po më ngjall

  Kur bisedoj me të dashurën
  krejt i harrojë
  pa ty nuk vdes
  as s'mund të jetoj

  Në këtë natë të qetë
  fryen një erë e lehtë
  e kujtoj të dashurën
  por në zemër me vretë


  Pse të dua kaq shumë
  unë as vetë se di
  ndoshta me kanë dehur
  puthjet qe mi dhurove ti


  Zemra po më qanë
  shpirti po vajton
  se larg Drenocit
  Burimi po jeton

  As tigri as luani
  as deti as oqeani
  as Drenoci në përgjithësi
  nuk mund të me ndajn nga ti

  Dashuria është detë
  e ç'do kush mund të zhytet
  por ai qe s'din te notoj
  edhe mund të zhytet

  Shyqyr që shkove
  e qafen e thefsh
  syt mos ti pafsha
  e kurrë mos u kthefsh


  Të dua të dua
  deri sa të vdes
  sa më do ti mua
  përgjigjen e pres?


  ç'ka donë me të thanë
  ç'ka donë me të tregu
  ç'ka donë më tepër
  se fjalën të du

  Dashuria fillon me puthje
  e mbaron me lotë
  ai që e ka provu
  më nuk e duron dot


  Nëse ke sy shiqom
  nëse ke vesh ndëgjom
  nëse ke shpirt sherom
  nëse ke zemër dashurom

  Fjala është fjalë
  besa është besë
  mos mendoni vajza
  se dashuria është interes

  shum e fort bre per ate arsye edhe ti kam shkru keto poezi tung tung a brehhhhhhhhhhhh te kisha hanger o llokummmmmmmm trimi mpuq

 28. Anonymous // March 6, 2009 at 5:09 PM  

  ehhhh
  Leotrim Bosiiiiiiiiii
  lpiju sa te duash
  se kjo ka ni qishk

 29. Anonymous // April 12, 2009 at 5:29 AM  

  je ma e bukra ne bot

 30. Anonymous // April 17, 2009 at 7:46 AM  

  Tung nga Lina je shum e bukur kom menu se pershntatesh me shpat kasapin po shka me bo ski pat fat se ka ardh aferdita dreshaj hahah tungggg tungggg je numer 2 mas aferdita dreshaj haah qura keqe

 31. Anonymous // May 29, 2009 at 5:53 PM  

  18-11-1986
  eshte e lidur Rrezja

 32. Anonymous // June 24, 2009 at 8:54 AM  

  la hiq sje as per miss as per sen ekengetre aiiiiiiii hup bre se valla as qe ti kishna lshu syt tyee hup shko ne rrs

 33. Anonymous // July 3, 2009 at 6:09 AM  

  ej rezarta deri me qitASH NUK KAM PA MAT KEQE SE TI MA HANGESH PIDHIN

 34. Anonymous // July 6, 2009 at 4:37 AM  

  rreze mos i ngo kta klloshat se kta jen msu me iqi lopt e veta po ti je femra ma e mire shqipe doni nga malisheva kiss u i love u very much

 35. Anonymous // July 6, 2009 at 4:39 AM  

  rreze ty tkisha qi mas perqefi edhe veq permi tkisha qi a edhe qa te kish hi mir ne wask tuj nge schampanje hala femer ma te fort skom qi nese don weq kthe komentin kret punt ti kry

 36. rrezartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa // July 6, 2009 at 7:14 AM  

  rrezart je hsum e mir animo ne foton e par shum trup te mir ke ej je ma e mira gabim qe nuk i paske edhe disa foto te tjere qe te kallin kret mos i ngo kta manjka se je shum e bukur

 37. rrezartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa // July 6, 2009 at 7:14 AM  

  rrezart je hsum e mir animo ne foton e par shum trup te mir ke ej je ma e mira gabim qe nuk i paske edhe disa foto te tjere qe te kallin kret mos i ngo kta manjka se je shum e bukur

 38. dona // July 6, 2009 at 7:18 AM  

  ej rrezarta shkurta a ban add tonde se me pelqen shum a bravo te koft nese mundesh me ma dhan add jam femer a mos harro nese nuk beseon me she ne kam

 39. Anonymous // August 13, 2009 at 9:30 PM  

  je shume e bukur por ze s'ke fare

 40. Anonymous // November 20, 2011 at 3:02 AM  

  Shum foto te bukura te Rezarta Shkurta

 41. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:18 PM