BLEJ ONLINE

Ilir Shaqiri

Posted by kushi | 9:26 AM | 15 comments »

~Ilir Shaqiri
~Ilir Shaqiri

15 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 10:17 AM  

  qysh po dilshe ne fotografi sikur mirdita hahahahhahahahha oj dit ti del ma mir se ky ky krejt fallc o a ja ke pa buzt i ka te bame operacion hahaha take ishte

 2. Anonymous // August 19, 2008 at 10:35 AM  

  te pershendes nga zemra ilir shaqiri se mete vertet je mai miri e per ata shkai dhamin syt dhe vesht mete shiqu dhe mete ndigju ti roofshin domullumet ma qart koqet

 3. Anonymous // August 20, 2008 at 5:00 PM  

  OOOOOOO trathtar si nuk ju vjen turp hala ne koh te LUFTES kerkove para per te qit kengen e UCK se se pa lek nuk deshte te nxjeresh ket keng e tash tregon foto me uniform te luftetarve ti per para edhe mamin e jep more trathtar i zane trathtar ;Komandant ???

 4. Anonymous // August 25, 2008 at 12:28 AM  

  1.
  Welcome to enter (wow gold) and (wow power leveling) trading site, (wow gold) are cheap, (wow power leveling) credibility Very good! Quickly into the next single! Key words directly to the website click on transactions!

  2.
  Welcome to enter (wow gold) and (wow power leveling) trading site, (wow gold) are cheap, (wow power leveling) credibility Very good! Quickly into the next single! Key words directly to the website click on transactions!

  3.
  Welcome to enter (wow gold) and (wow power leveling) trading site, (Rolex) are cheap, (World of Warcraft gold) credibility Very good! Quickly into the next single! Key words directly to the website click on transactions!

 5. Anonymous // October 15, 2008 at 12:58 PM  

  pershendetje nga Tetova,
  i nderuari dhe i respektuari z.Ilir ju jeni nje ikone e popullit shqiptare ju jeni sinboj i popullit shqiptare ju jeni krenaria e p[upollit shqiptare ju jeni i derguari i Zotit per popullin shqipter,ju jeni perkrahja e popullit shqipter,ju jeni gjithcka per popullin shqiptare,neper luftra te cilat i kemi zhvillu ju keni qene bashke me kenget tuaja ne vijen e pare re frontit na keni dhen nje perkrahje te jashte zakonshme ne xhdo lufet dhe ne ato lufa kemi korur susese te medha ju FALILIMINDERIT SHUM Zoti ju dhashte shendet dhe te deshiroj suksese te me tuqeshme por ju lutem mos e ndroni kendimin e kengeve te trimave tan se tjeter kujt nuk i njajn as pak ti kendoj trimet e trojeve shqiptare ka kane rene per atedhe e per shqiptari.te kam Ideol i jetes time. te dua teper.nuk kam nder mend te bej dsem te familjes time pa mos me kendu ju ne dasem.Zoti te bekoft ty ,familjen dhe ter gjith popullin shqiptar ku do qe te ndoshen ne skaj te botes,Ju dua shqiptar ku do e jeni.

 6. Anonymous // October 20, 2008 at 5:18 AM  

  Met veret nuk podi shame shkru se mekeni habit krjet sidomos qeta shape ofendojn ILIRIN nuk di psee??? ILIR zbon NONA moo nje dhe vetem nje eshete ne KOSOVEN E PAVARUR eju shape ofendoni gjitha jakeni inat un shum kam deshir njeher me pa ilirin edhe mepi nje kafe me te nese pranon aj nermal ju pershendes ILIR jeni nje kengetar shum imir per mendimin tem kam deshir medit emailin ejuaj po sdi simund ta gjej kallcomni dikush??

 7. Anonymous // October 22, 2008 at 3:04 AM  

  Eshte irituese qe ju ipet mundesia ketyre rrugaqve per ta vleresuar publikisht nje kengetar te permasave te Ilir Shaqirit.
  Ilir eshte nje dhe te tjer sdo te kete.

 8. Anonymous // March 1, 2009 at 2:10 AM  

  Ilir te lumt gojaa ty !!
  Po qysh joo ky eshte DRENICAK i kall tan reeen ...! (ngrrk!)

  Te njoo Personalisht :P nuk banoj shume larg prej teje ...po tashti ti jee ne Prishtin ...po kthehuu nee Burojee apet bre haha te shoh ma shume !!

 9. Anonymous // March 15, 2009 at 1:03 PM  

  O ilir o kumpir

  kaa sa ee ki thesinn e kumpiiravv miigjoo

  hajtt ilirr taa duuaa korabin {hamomin}

 10. GANI-KERCOVA // March 23, 2009 at 4:30 PM  

  OOOOOOO MJER ILIR SHAQIRI QFAR NJERZISH KAN MET ME E KRITIKU... ILIR SHAQIRI ESHTE LEGJENDA E MUZIKESH SHQIPE SOT E PERJETESISHT, ILIR SHAQIRI ESHTE PROFETI I MUZIKESH SHQIPE... MEE FOL PER ILIR SHAQIRIN DUHET TE SHKRUHEN ROMANE PO MA MIRE VLERSOJNE NJERZIT QE E DINE SE KUSH ESHTE NJERI I ATEDHEUT. GANI-KECOVA

 11. Anonymous // August 22, 2009 at 6:22 AM  

  une e njo ilir shaqirin shum mire edhe te gjithe familjen e ti e njoh .ma patriot ska ba nena drenicake se ilirin , mose e kretikoni nese sdini per dike , une mendoj se kush flet keq per ket njeri eshte nje qergash ose nje zemer shkau

 12. anna // October 29, 2009 at 10:00 AM  

  Per mu je nr1,edhe sbesoj qe ka me pas Kosova kangtar ma tmir,un jom rrit me kangt tua,kom shum cd-ja te tuat po njo e kom specjale me nenshkrimin ton qe e ruj si syyyyt..veq vazhdo se ska ma tmir se tii

 13. Anonymous // June 14, 2010 at 5:27 PM  

  Rrofshi djal mbas djalit - ua dift kombi - aferim Ilir...

 14. Anonymous // April 4, 2011 at 3:55 PM  

  Ilir shaqiri dhe arif vladi jeni figura e muzikes patriotike shqiptare

 15. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:43 PM