BLEJ ONLINE

Arbana Osmani

Posted by kushi | 6:57 PM | 87 comments »

Photo te Arbana Osmani - presenter of "Top Fest"

Arbana Osmani Photo Foto

Arbana Osmani Photo 01

Arbana Osmani Photo Foto
Arbana Osmani Photo 02

87 comments

 1. Anonymous // July 9, 2008 at 8:48 AM  

  arbana je shum e mir e e lezetshme tung tugn

 2. Anonymous // July 24, 2008 at 10:50 AM  

  se pari je shume e bukur dhe je shume e mire din te flasesh bukur nuk di qka te them tjeter se te gjitha te mirat i ke ishalla vazhdon keshtu tung nga prizreni

 3. xeher_55@hotmail.com // August 2, 2008 at 7:59 AM  

  YOU ARE STAR IN MY LIFE.
  JE YLL E BOTE ARBANA

 4. Anonymous // August 12, 2008 at 4:24 AM  

  oj arbana je vajza me e bukur, me simpatikja dhe me e talentuara hiq mos ta nin se ti i merr te gjithe pas asaj buzeqeshjes tende aq te embel hej ti je yll mbi te gjithe yjet shqipetar nese ka ndonje... nga tutiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 5. Anonymous // August 15, 2008 at 2:15 PM  

  Arbanna me fal qe pota boj klet pytje amma :A dini ju ta lani bythen vett

 6. Anonymous // September 12, 2008 at 5:59 AM  

  arbana kush te shan ta ka inatin se me e mira je me bukuroshja,prezantuesja me e mire qe ka shqiperia vazhdo keshtu

 7. Anonymous // September 15, 2008 at 5:36 AM  

  me vjen mire qe ekzistojne te tilla faqe ku secili mund te shpreh lirshem mendimin e tij dhe ne te njejten kohe del niveli jashtezakonisht i ulet i pjese derrmuese te meshkujve,te cilet edhe pse nuk mund te kene simpati per dike, nuk dine te argumentojne ate qe vertete mendojne po vershojne me sharje nga me te rendomtat...nje turp shume i madh

 8. Anonymous // September 19, 2008 at 8:34 AM  

  arbana je si shpirt

 9. Anonymous // September 23, 2008 at 10:28 AM  

  je si yll oj lochk te dua shum .kon shkru per ty keq se e kon pei inati tuli far fshatari u bo me hy ne net ncncnc se ti je e Zonja je je zgjuar tona tmirat i ki:>.Tlovii shum tkom XHAN ta ha synin .

 10. admine // September 26, 2008 at 7:35 AM  

  o milet keni harru me vdek...kur se njifni ckeni qe e shani kot eee?

 11. Anonymous // October 8, 2008 at 12:19 AM  

  arbana as nuk te njoh as nuk me njeh,as nuk ju kam zili sepse nuk je ndonje gje e vecante thjesh ke nje fytyre tregu qe ka zene nje pune te mire..nuk e di nese gabohem por jeni tipike katunare dhe dooni te tallni artistet por po me ste ishin artistet, ti do ishe nje top leshi ka vipa dhe prezantues goxha te mire.ik ne butik punon me mire aty

 12. DORINA // November 12, 2008 at 3:51 AM  

  SHUM E ZONJA

 13. Anonymous // November 19, 2008 at 12:39 PM  

  shum seksi

 14. Anonymous // November 22, 2008 at 2:36 PM  

  Me prezantuese koti se kjo, vetem te përsëriti veten e saj di . Lere nga pamja njehere si Derkuc.

 15. miloti // November 24, 2008 at 3:40 PM  

  o arbana je ma e mira mos ta ndin qa thojn ....kisss

 16. Anonymous // December 12, 2008 at 12:06 AM  

  shume shume e mire koke ARBANA OSMANI nice

 17. Anonymous // January 24, 2009 at 12:51 PM  

  O popull vari karin po vetem arbanen skeni fytyr me e shajt mer...

  se kush e qin ate? le ta qij kush te doje ajo ka jeten e vet por ju siguroj qe ju o rrota karash nuk keni ftyr me e qi!

  Ikni qini njoni tjetrin tani.

 18. Eliza // January 26, 2009 at 7:30 AM  

  O ylli i televizionit,nuk e ke iden sa perzemer te kam.qa thojn malokt e trash dhe katundaret e mbarum ty mos ta ndjejn hic por vazhdo keshtu se je shum mir,kete e tregon nr i madh i fansave qe ke dhe gjith ato emisione qe administron kaq mir dhe me embelsin tende me te veqante qe nuk e ka kush tjeter perveq teje.edhe un jam nje enderrimtare per televizionin,dua te behem si ti por e pamundur se te thash qe je e veqant.te puthi shum te faqja.nga adoleshentja shkodrane.

 19. Anonymous // February 8, 2009 at 5:35 PM  

  ne tiran ka femra shume me te zojat dhe ma te bukura se kjo lop e gjall arbana jam mese i sigurt qe kjo qihet me ndoj shef te tch dhe esht aty se kjo lidhje me kar nuk ka per tv

 20. Anonymous // February 9, 2009 at 4:53 AM  

  Edhe pse me nje pervoje jume shume te gjate te ndjekjes se emisioneve qe prezanton e nderuara Arbana, mendoj se eshte nje prezantuese mjaft superiore, e afte, me oratori te shkelqyer, e guximshme sa te duash. O popull i mjere njehere e pergjithmone vetedijesohuni, pervetesoni elemnte te mira qe Arbana eshte ne gjendje te transmetoj edhe per publikun, dhe gezohuni qe shumica nga ju pare me dhene nuk mund blini aftesite qe Arbana posedon, prandaj jeni mirenjohes dhe kenaquni me nje personazh Briliant, te Shkëlqyeshem.

  Pune te mbare dhe Shendet Arbana, gjithe te mirat.

 21. Anonymous // February 10, 2009 at 5:22 AM  

  NE RRADHE TE PARE TE TE VIJ TURP O ARBANA OSMANI QE E LE SI TE DHJERE ATE KOSOVAREN MIMOZEN PA U PREZANTUAR AJO VET,TE GJITHVE I BERE NGA PAK REKLAME DHE ENO SA DONTE DHE ATE KINGEN ME E PYT,TI I THE QE TE HYPIN NE MAKINE,JE FEMER ORDINERE DHE PRANOJE QE JE SHUMTIRE XHUXHE MUTI,QAFE SHKURTER EDHE ZHULSE JE SE ME RROBA BORXH VISHESH ORDINERE SIC DO ME U TALL ME PERZONAZHET ATY NE BIG BROTHER DHE ME VIPA,TI MI GOC KA ME TE PARE ZOTI KENAQU DHE CA KOHE SE KE ME E PA VENDIN TEND PERFUNDIIMTARE.

 22. Anonymous // February 10, 2009 at 5:30 AM  

  arbana osmani,vertete mendon se ke kapur qiellin me dore moj goc?!Por a e mendon ti se kushte beri pak rob ty qe te jesh ne top channel?!Mos mendo se keto shume njerez qe te shajne,mos mendo se po te shajne se ndshta mendon se te kane zili...aspak zogu vogel...se nuk je as e bukur pervecse llafazane kur do dhe bytha jote me be si ironike kur prezanton..ia shpif te gjitheve,dhe ty nuk te do njeri moj cupe fleje mendjen dhe lavderimet qe te bejne pak "veta" gjoja...i ben ti vet shkimet duke lavderuar veten hahahahha ARBANA OSMANI IDENTIKE ME NEXHMIJE HOXHEN NUSJA ENVER HOXHES.TE BERI ROB ALKETA VEJSIU

 23. Anonymous // February 10, 2009 at 5:35 AM  

  po bre dhe une e kqyra ate kur ofendoi mimozen nuk po e la me fol ta qi i here ket qik megithate ene karin nuk ia rras arbanes une se na korriti pise femen

 24. Anonymous // February 10, 2009 at 10:47 AM  

  oj arbana leri te tjeret qfar thojn s bre ti je me e mira askush sta kalon per bukuri kete ta dish vetem vazhdo se me e mira je ta dish qao klm

 25. Anonymous // February 11, 2009 at 3:28 AM  

  Me vjen turp qe jam shqiptare kur lexoj komente te tilla ne kete faqe. Arbana Osmani ehste nje profesioniste, ka vlera, ka inteligjence, zgjuarsi, lirshmeri dhe embelsi; por se pari ajo eshte NJERI. Vetem kafshet dhe antishqiptaret mund te flasin keshtu. Une Arbanes i uroj shume suksese megjithese nuk besoj qe ajo i lexon keto faqe. Arbana je nr 1!

 26. Anonymous // February 11, 2009 at 6:52 AM  

  qfar lesh niveli ka kjo,kjo te jete e lirshme sa te doje por nuk i ka leze fare,o arbana a pomujtna me ta kqyr pak pidhin thone se nuk e rru e mu po mpelqen shume ashtu si e ke

 27. Anonymous // February 12, 2009 at 4:53 AM  

  arbana je shum e bukur veq vazhdo je yll fare je njeshi vetem vazhdo

 28. Anonymous // February 12, 2009 at 4:54 AM  

  arbana je shum e bukur veq vazhdo je yll fare je njeshi vetem vazhdo

 29. Anonymous // February 14, 2009 at 8:56 AM  

  arbana je gazeterja me e mir ne shqiperi se yll bote.
  kiss nga maqedonia

 30. Anonymous // February 15, 2009 at 1:29 AM  

  Me vjen shum keq kur shikoj keto komente banale qe duken qe jane qefmbetje personale.Albana nuk eshte shume e bukur por eshte e zonja,profesjoniste dhe ne duhet ta vleresojme per profesjonalitetin qe ka.

 31. Anonymous // February 19, 2009 at 3:30 AM  

  arbana je e papare me e mire ata qe te shaqjne te kane zili ti je me e mira ty te takone te jesh presandusja e big brother je shume e buker vazhdo keshtu sukse ne karjeren tende pac fat
  byee

 32. Anonymous // February 19, 2009 at 6:32 AM  

  Arbanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je me e mira. Je e papare, buzeqeshja me e embel e Televizionit!

 33. Anonymous // March 1, 2009 at 6:58 AM  

  je shume e keqe na kallxo e na thuj se je dashnoria e virusit

 34. Anonymous // March 3, 2009 at 11:48 AM  

  o ju qe ja kini inati arbane jepni vetes sherbet se ma e mir se arbana dhe ma e lezetshme zor me gjet, e ju qe po ofendoni mos ofendoni se gjithqka asht kthyese se arbana nuk e ka stilin e k..... e shum gabim e kini

 35. Anonymous // March 3, 2009 at 11:52 AM  

  more ofendus ndoshta e kini smuje ket pun te ofendimit po nejse ishalla ju kalon bana asht 1star

 36. Anonymous // March 27, 2009 at 5:34 AM  

  valla ka lezet me i pa vajzat e shqipris ma te bukrat jan jo si tonat te kosoves hiq te mira sjan valla edhe pse vi prej kosove vajzat e shqipris ma te mira <33

 37. Anonymous // March 27, 2009 at 1:41 PM  

  arbana je shum e mir vazhdo perpara te adhurojm nga gjakova

 38. Anonymous // March 28, 2009 at 9:44 AM  

  VALLA ARBAN BASH E MIR JE VEQ KUSH TA KA INATIN TUNG NGA DEQANI

 39. tetovari // March 28, 2009 at 3:39 PM  

  Jo rastesisht jemi nder popujt me te prapambetur,sepse nuk levizim nga vendi dhe e shajme me paturpsi cdo kend qe ben ndonje hap perpara,bravo arbana na ke zbardh ftyren me fytyren tende te bukur je shuum keksi.komplimenta.

 40. tetovari // March 28, 2009 at 3:46 PM  

  Diku me lart lexova nje koment qe thoshte se ''arbana ti duhet te jesh prezantuesja e big brother''
  -A thua ka dikush qe e ve ne diskutim kete?
  -Nese ka dikush qe e ve kete ne dyshim le te na tregoj nje vajze me te zonja dhe me simpatike se arbana .

 41. PLANETI // April 1, 2009 at 9:58 AM  

  hej o njerz ja qifsha motren atyre qi Shajn per ARBANA OSMANIN
  Ok kush e shan ARBANEN ka pune me mu Ok kush don me kontaktu me mu une jam PLANETI edhe imella jeme asht kjo
  Planeti_dashuris@live.com

  hej Arban hiq mos ta nin ty je e lezetshme sa her qi del ne EKRAN mua me len pa Frym Kalo veq nje gje dije qi jam krahu yt i Djatht

  Planeti_dashuris@live.com

 42. Anonymous // April 4, 2009 at 1:40 AM  

  je shume seksi arbana
  do doa ta benim bashke njere

 43. Anonymous // April 10, 2009 at 11:33 AM  

  o shqiptar o gomar qe kon s'lat pa e perqesh se kqyrni punen e juve po gjithmon gajlen e hallkut po njeri mat talentum se Arbana sbesoj qe ka n'kosov as ne shqiperi as ne maqedoni as ne mal te zi e askund ksaj zonjushe smundeni ti gjeni vrejtje shkurt dhe shqip

 44. Anonymous // April 17, 2009 at 5:36 AM  

  * ` Vallaa Albanaa Nonn Jee

  * ` Vechh Hajtt See Ktaa Tprapametniitt Vetemm Mee Shajtt Dijinn Kuptohett Kur Peer Vetii 0 Jonn,Jaa nXann Rrugenn Gjethkushh Ee Prejj Inatitt Folinn Chishtuuu..

  * ` Kiss Ee Kii..:D  Ps:Jee Tepeer E Talentune...(~_*)

  (\_/)
  (=_=)
  / \
  ""

 45. tina // April 19, 2009 at 3:54 AM  

  arbana je epapare komentet me te mira vlejne per tu je yll bote

 46. Anonymous // April 22, 2009 at 9:48 AM  

  Arbana je yll fare ti me pelqen shumë je shume e mirë

 47. Anonymous // April 22, 2009 at 12:25 PM  

  Arbana ne fillimin e krieres ka qene dashnorja e bojkenit i cili kur iu merzit ia prezantoi shokut te vet nje drogaxhi tjeter ky ne ate kohe pastaj kaloi si dashnore e alban dudushit ku ne ate periudhe qelbeshin koridoret e top chanel nga era e alkolit te ketyre te dyve nderkohe lidhja me shokun e bojkenit vazhdonte dhe ende vazhdon sot e kesaj dite me kete pallen i cili terhiqet nga hunda prej burrelses buce historia vazhdon me intrigat e saj ku mendohet te jete palluar dhe me alban skenderaj pas top festit dhe triumfi i kesaj shushunje ariti atehere kur drejtori i saj keli e shtyp ndonjehere
  kot nuk thone pac fatin e kurvave se kjo prap pabukse mbetet dhe deri me sot ekrani shqiptar nuk ka patur me shemtire dhe me femer te qelbur se ti

 48. Anonymous // April 25, 2009 at 9:19 AM  

  kosovaaa............. je teeper e mir je nje gazetare shuum e miir...

 49. Anonymous // April 25, 2009 at 2:22 PM  

  tung Albana te persh dhe te uroj per talentin qe ke,jeni nje prezantuese e pashembullt,te uroj suksese ne te ardhemen

 50. bjonda // April 26, 2009 at 3:29 AM  

  arbana je vajza me inteligjente qe kam par ndonjeher je shum bukuroshe dhe nuk e di pse chat-i e len ket anonymous te shkruaj keshtu keq tung te puth fort

 51. Toni // April 27, 2009 at 5:19 AM  

  Te urresh nje person eshte nje gje dhe te shpifesh per te se e urren eshte nje gje tjeter. Ti anonymous te kesh turp qe shpif per Arbanen. Une nuk e njoh personalisht por kam punuar ne top channel per 3 vjet dhe kam respekt per nje vajze si Arbana. Nuk besoj qe ka c'thote njeri per moralin e saj. Mos shpif kot se as nuk te beson njeri. Do ti lutesha autorit te kesaj faqeje te mos lejoje fyerje te tilla te shpifura dhe pa edukate.

 52. Anonymous // April 30, 2009 at 5:49 AM  

  je yll bote as alketa nuk ta kalon e as ndonje tjeter te kene turp maloket dhe fshataret qe te shajne ty eshte bere e zonja vete dhe nuk ka nevoje te shkoje me shefat e T.C o fshatar ,lamashet e dreqit si nuk u qyteteruat njehere JE YLLLLLLLLLLLLLLLL DHE MOS CAJ KOKEN PER ATE QE THONE ATA DEBILET QE S MARRIN VESH NGA JETA
  SARA L. FRANCESKA M. VLORE(MOS NA NGATERRONI ME TE TJERE)

 53. Paola & Franceska // May 1, 2009 at 2:37 AM  

  Arbana je shume e lezetshme dhe prezantuesja me e mire qe ka qene ndonjehere ne Shqiperi.
  Je yll bote
  Paola C. & Franceska M. Vlore

 54. Anonymous // May 5, 2009 at 10:34 AM  

  iiiiiii aman kur ju pelqen kjo provincialja nga bajramcurri kjo nuk i vjen as te gishti i kembes alketes se klasin e saj nuk e ka kurrsesi.
  plus kjo e shkreta duhet te shkoje te okulisti se syte i ka me strabizem ha ha ha dhe ju keshilloj te lexoni intervisten e saj te revista jeta ku do tju neveritet te gjitheve me ato qe ka thene kjo fshatare qe ben si e civilizume por ne fakt eshte vetem e dgjenerume ndersa une do ta keshilloja qe kemishat strec mi lope ta trgojne barkun me keq sq burrat fustanet ala shtatzene te shkojne me shume xhanem ty asgje ste shkon se je si tranvestit i vogel me pak fjale si shtupe muti ha ha ha

 55. Anonymous // May 5, 2009 at 10:36 AM  

  PER TONIN E TOPIT

  O TONO MOS JE VETE TI ARBANA APO NDONJE PABUKSE SI AJO
  IK ORE PIRDHU SE ASNJE SE DURON DOT KETE FSHATARE QE TE CAN BYTHEN

 56. Anonymous // May 15, 2009 at 4:56 AM  

  arbana femra me e shtirshme e tv shqiptare.ti ta shpif zemer.dhe rregulloje pak te qeshuren se po len nam.qesh e uleret si buf kenete.ms e mbaj veten si te bukur se e ke gojen si mamuth.dhembet si krokodil.e shtirshme kurv

 57. Anonymous // May 16, 2009 at 2:36 PM  

  Je shum e bukur sa qe kurr sti ndaj syt gjat ter emisjonit veq para moj bukuroshe

 58. Anonymous // May 19, 2009 at 8:30 AM  

  ca kurve qe je ti mi lale

 59. Anonymous // May 29, 2009 at 12:40 AM  

  marre spo ju vjen marre me sha po mos mor se shqiptar jemi shyqyr prej zotit qe kemi vajza te mira, te zonjat, te meqme ,intelegjente e tash askush nuk i ka te gjitha mos e teproni ,...vetem pse sju sheh askush po shkruni qmos , vetem e tregoni edukaten e nenes dhe babes tuej mos se sbon e nuk fitonki asgje jazek ,turp ska kurfar vlere

 60. Anonymous // June 13, 2009 at 1:25 AM  

  arbana shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm je e lezetshmeeeeeeeeeeeeee, simpatike te gjitha i ke

 61. Anonymous // June 13, 2009 at 1:30 AM  

  shum bre e lezetshme jeeeeeeeeeeee goja sheqer tqet llokum je arbana

 62. blerta pz // June 15, 2009 at 8:06 AM  

  vetem ju nga shqiperia po e shani arbanen pse a thu pse jemi kaq te prapambetur

 63. Anonymous // June 23, 2009 at 9:33 AM  

  vallah bash bitch je breh e keqe edhe kurv ;) phuuu spot vjen marre bre lop ti bili mu kan e bukur pak po qfaaar si dhi pfff...

 64. Anonymous // July 6, 2009 at 2:15 PM  

  Kosova::shume je e bukur dhe e talentuar :D:D

 65. Anonymous // July 16, 2009 at 2:51 PM  

  turp te ken ata qe shajne arbana osmanin

 66. lirjeta // August 12, 2009 at 4:22 AM  

  gazetarja me e talentuar deri tani ..ska tjeter.veqq vazhdo keshtu***

 67. Anonymous // August 17, 2009 at 2:09 AM  

  arbana ti je shum e mir mos ta nin qka thojn tjert se krejt ata qe flasin per ty keq ta kan inati
  kalo mir
  "kosovarja" mpuq

 68. Anonymous // September 5, 2009 at 11:01 AM  

  je shume e lezetshme,por edhe je nder fermratshqiptare me e afta per te udhhequr programe te ndryshem te lumte je si yll,kacanikasja

 69. Anonymous // September 30, 2009 at 8:55 AM  

  te dua shum aashum e lezeshme je veq jav ket tanav tung kiss

 70. Anonymous // October 18, 2009 at 8:53 AM  

  ooo arbana je prezantuesja me e mire ne shqiperi :je e shkathet ,e bukur dhe simpatike.ke qejf te te shohesh ne ekran dhe lere cfare thon ca njerze te mbrapambetur qe nuk e dijne te vlersojne.te kan dhen te besh kaq shum emisione sepse je mem te vertet e talentuar dhe e shkathet...mos ja var fare fjaleve te ketyre idjotave

 71. pepa // December 20, 2009 at 1:10 AM  

  cnnccn ju te shqiperis spo dishit qka em ban veq mu shaa cnncnccn shkon uluni ne preher et nenes suaj e thuani na eduk edhe pak arbana je shum e mir ciaoo

 72. Anonymous // December 27, 2009 at 7:41 AM  

  te hengsha gjokset qe mi ke si shalqi

 73. Anonymous // December 27, 2009 at 7:41 AM  

  te hengsha gjokset qe mi ke si shalqi

 74. AlbanSkenderajLela // February 6, 2010 at 7:47 AM  

  pershendetje !
  Sa turp me vie per disa nga ata qe kan kommentuar ketu.Arban vertet eshte e zonja ne profesionin e saj ,dhe une si gazetare e ardhshme qe jam ,vertet me ben per tu inspiruar nga ajo.Per dike qe kishte thene se eshte "llafazane " s'eshte aspak e vertet .Eshte dicka tjeter qe eshte shume e zonja dhe se gjindet ne cdo situate .
  Suksese Arbanes !

 75. Anonymous // March 9, 2010 at 7:46 AM  

  e mir ama sa per mue tham me marr per burre arjon mucen se shum ja leshojke syt ne bigbrother albania 2

 76. Anonymous // March 23, 2010 at 8:32 AM  

  Sa armiq ke aq peshen ma te madhe e keni. Ju pergezoi për të gjitha

 77. tetova1981 // April 25, 2010 at 9:25 AM  

  shum e bukur a ka munsi te folim pak tetova1981@live.com

 78. artiola // May 31, 2010 at 12:35 PM  

  super je a 1 fare uhauhauh te lumt vazhdo loqko

 79. artiola // May 31, 2010 at 12:35 PM  

  super je a 1 fare uhauhauh te lumt vazhdo loqko

 80. Anonymous // October 23, 2010 at 2:00 PM  

  arbana je shum shum e mire e bukur dhe shum e shkathet .. kush flet per ty flasin nga inati ... je shuuuuum nice veq vazhdo ......

 81. Anonymous // October 23, 2010 at 2:00 PM  

  arbana je shum shum e mire e bukur dhe shum e shkathet .. kush flet per ty flasin nga inati ... je shuuuuum nice veq vazhdo ......

 82. Anonymous // October 23, 2010 at 2:01 PM  

  arbana je shum shum e mire e bukur dhe shum e shkathet .. kush flet per ty flasin nga inati ... je shuuuuum nice veq vazhdo ......

 83. Anonymous // July 21, 2011 at 12:35 PM  

  ju qe lini keto komentet vulgare ,turp t ju vije. duket qe nuk keni nje jete e asgje me te mire per te bere qekur shkruani ketu ne 4 te mengjesit. dhe nje gje tjeter: mesoni shqipen,nuk dini te lidhni dy fjale...

 84. Anonymous // August 12, 2011 at 3:14 PM  

  shiko foto me arbana osmani nudo

 85. Anonymous // August 22, 2011 at 3:39 PM  

  Arbana shume e mire je si gazetare ne profesion.
  Po ne ate profesionin tjeter si je? 0_=
  Do kisha qejf ta provonim nje her bashk se me dukesh shum interesante O.o

 86. Anonymous // February 25, 2012 at 12:54 PM  

  kjo e shkreta nuk mbush fare...

 87. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:22 PM