BLEJ ONLINE

Eli Fara

Posted by kushi | 2:10 PM | 14 comments »14 comments

 1. Anonymous // August 21, 2008 at 8:22 PM  

  per ate djalin nga tirona.... edhe e zhveshur te dale Eli ne fotografi do te jete shume here me e bukur dhe terheqese se ato kurvat qe ke pare ti.... enderroje ate cast, por dije qe nuk do te ndodhe kurre sepse Eli nuk eshte ne nivelin tend apo te ndonje tjetre qe te dale e zhveshur ne fotografi, por ti kete nuk e kupton dot sepse duket ca niveli ke dhe sa poshte qendron.....dhe... as mos u lodh me u ngrit pak me lart , e jo me me me krahasu veten me Elin sepse nuk do e arrish dot kurre ... pastaj...te shkon me shume ky nivel i ulet qe ke.... haha


  ps te paarritshmen gjithmone zili e kane

 2. Anonymous // October 16, 2008 at 1:44 PM  

  kush ofendon elin te lere pak msn se ja tregoj une me te bukurt dhe me ropqirit qe eksiston,ju qifsha rract,u bete ju.mos te shikoj me sharje se do ju qi me te bukuraty e fisit.nga fieraku

 3. Anonymous // October 16, 2008 at 1:47 PM  

  po ju jeni barbona ju qifsha fisin,ju skeni qire asnjehere ne jeten tuaj ,u bete ju.kush ofendon te lere pak msn se do ja qi ropt mu ne pith,o fshataret e mutit,o maloket e mutit.nga fieraku

 4. Anonymous // January 11, 2009 at 1:21 AM  

  te lumte fjerak

 5. Anonymous // January 21, 2009 at 10:14 AM  

  o te dhjefsha eli faren me ate ze te shpifur..mire ka tjene bujar qamili kur te me vdesi gjyshja do te marr ta qash..ja ca zeri ka eli tamam vetem per te qare kufoma hahahhahahahahahahhaa.

  oh harrova po qe eshte dhe kurve e madhe e dini ju? me ke nuk eshte qire ne maqedoni ne amerike e kudo neper bote...me pidh e ka mbajt karrjeren e vet prej plake deri tani


  ik o eli se boll me u lodhe u bere telef duke u qi..ik se ka te tjere ,ato kenget e tua dhe nje femije i kendon aq te thjeshta jane....ik pirdhu se na e shpife....kurve korce.

 6. eleonora // January 28, 2009 at 12:41 AM  

  sssi nuk ju vjen turp ju qe shani eli faren ose disa te tjere.ku e keni edukaten o njerez po si u lodhet me injorancen tuaj BOLL SE NA E SHPİFET ME FJALEN KURVE

 7. Anonymous // January 28, 2009 at 4:52 PM  

  eh pa pa lillje jan kta komentat!!! nese dikush nga jash do i bente them dikush qe vertet i uren shqiptar nuk do u cuditesha por ne te gjiht jemi shqiptar elle shaj vet veten!!!
  esht me ndryshe te kritikosh po te shajsh ahhh shum keq po nejse te gjith tregojm kulturen ton...
  vertet me vjen keq qe disa shqiptar kur nuk ndrojn...
  eli une te alluroj shum suksese!!!

 8. Anonymous // April 16, 2009 at 4:54 AM  

  nuk kom as vesh me te ngu e as sy me te pa je si lop grazhdi hhihihihihihi

 9. Anonymous // April 25, 2009 at 2:57 PM  

  prsh Eli pranoni pershendetjet e mia te perzemerta jeni ikon e muzikes shqipe sepse gjjith keni kenduar kang shqipe ejo si disa tash turqe e greke,te lumt i ndegjoj edhe tash me mall kenget e tua,me respekt nga gjilani

 10. Anonymous // June 30, 2009 at 1:56 PM  

  Ju qifsha motren mu ne pidh o fekale,o monstra njerezore.Sidomos ju kosovareve te karit,ju pidhrropsha njerez te dyhuzuar qe ne pidhin e mamit>ptu ju qifsha rracen kurva.

 11. avi esmeret // August 12, 2009 at 2:56 PM  

  ELI je mbretereshe muzikes TOSKE dhe ska kush ta kalon.ata qe folin keq per ty jan vetem njerez te humbur ne kete bote.te permban ohri dhe rethi saj ane.ashtu vazhdo deri sa ka djell ne kete jet,se ti je ajo qe najep vullnet per jetes me kengat toske.urime nga A.V.I. ESMERET.oher.baj baj

 12. esnafet e O H R I T // August 15, 2009 at 7:52 AM  

  eli moj eli,mbyllja gojen te xhithave.boj nji album te ri e te shofin se kush eshte profi ne ballkan.je yll yll yll.TE DUAM O ELI TE DUAM. JE E PERMBAJTUR NE ANEN E JUGUT ,PER TY VDESEN ';STRUGA ,OHRI,RESNJA ,MANASTIRI,BAJ ELI TE DOJM ME ZEMER ESNAFET E OHRIT,rofte eli fara.

 13. Anonymous // September 20, 2009 at 11:12 AM  

  tung eli te adhuroj shum si kengtare

 14. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:38 PM