BLEJ ONLINE

Eliza Dushku

Posted by kushi | 2:04 PM | 31 comments »


31 comments

 1. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 9:29 AM  

  .
  .
  U.D.D.;HERE ELI'ZA-
  YOU ARE MY UUUUH GOOD FOR UUUUH.
  I LOVE UUUUHO YAHOOOO.
  ELI'ZA I SAY REALLY WORD'S FOR YOU.
  ELI'ZA YOU ARE GOOD AND REAL GIRL.
  WHITH PAIN'HEART,I LIKE YOU AND I LOVE YOU ELIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZA.

 2. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 9:46 AM  

  .
  .

  ............ELIZA DUSHKU...........
  .
  ................ARE................
  .
  A PATRIOT'S ALBANIAN GIRLS SHE IS
  A REAL CLEAN GIRL WITH BODY .
  SHE IZ NOT A B''CH GIRL.
  BECAUSE SHE HAVE SMART BRAIN.
  SHE IS A NUMBER ONE IN HOLLYWOOD.
  SMART GIRL,GOU SO GIRL ELIZA .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 3. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 10:00 AM  

  .
  .
  .
  .
  ..............ELIZA................
  .
  YOU HAVE ONE EAGLE'TATOO -
  ALBANIAN'EAGLE TATOO.
  AND I HAVE 5'FIVE-
  ALBANIANS EAGLE TATOO IN MY BODY
  BECAUSE I AM I REAL ALBANIAN PATRIOT SO YOU ELIZA.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 4. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 10:33 AM  

  .
  .
  ...............U.D.D...............
  .
  ..............=======..............
  .
  ..........ELIZA'S PAIN EYE'S.......
  .
  .
  .
  .

 5. Anonymous // August 26, 2008 at 6:57 PM  

  .
  .
  -------------KUSH JANE-------------
  .
  -------------OLD D'G.--------------
  .
  1.PAKI-DONIKA LLESHI-TROPOJE,16,VJQ
  2.JUNKA-A.MIROCI-DEQAN,17,VJEQ.
  3.SHADA-SH.BEJTEJA-SHKODER,19,VJEQ.
  4.IRZA-H.QEKU-DEQAN.22,VJEQ.
  5.LEKI-N.FRROKAJ-LEZH,22,VJEQ.
  6.RAHA-V.ALIAJ-RAHOVEC,23,VJEQ.
  .
  --------GRUPI'' OLD D'G.''---------
  -----NGA GRONINGEN'I.- HOLANDA-----
  .
  ..ALBUMI I TYRE I PARE 14-01-2008..
  ............I TITULLUAR............
  .............WE ARE D'G............
  ...............KENGET..............
  .
  1.INTRO.
  2.WE ARE D'G.
  3.SHUT'YA BITCHA.
  4.MY HEART IZ D'G.
  5.FLY EAGLE IN D'G.SKY.
  6.MOTHER'S BLOOD TEAR'S.
  7.MOTHER DON'T CRY I'M HERE.
  8.WHY YOU LEAVE'IT ME FATHER.
  9.FOR BETTER LIFE LEAVE'IT WIFE and CHILDREN'S.
  10.ALBANIAN AK 47.
  11.AMERICA IS A ALLAH.
  12.AMERICA ON'E WEAPON'S WORLD.
  13.TWO HEAD'S MOSLIMS and KATHOLIKS
  14.MOS'KATH FUCK'IN ORTHODOKS.
  15.FUCK'YA CHURCH AMBASY and AL-KAIDA'S.
  16.OUTRO.
  .
  ALBUM EKSPRIMINTAL.
  JO NE SHITJE.
  KY ALBUMI I PERE ME 600.KOPJE.
  TE GJASHTIT KA 100.
  DHUROJNE TE AFERMIVE FAMILJAR-
  DHE SHOQORISE SHQIPETARE DHE T'HUAJ
  .
  OLD D'G.
  NE SHKURT 2008 NE AMSTERDAM.
  MARRIN PJESE NE BATTLE''BEFF''.
  MARRIN PJESE EDHE-
  RAP'er dhe HIP HOP'er .
  NGA SHTETET E EUROPES NE HOLAND.
  PREJE NI PERSONI E DERI GRUP.
  REGJISTRIMI I PERSONIT 1000.euro.
  1000 ne RAP e 1000 HIP HOP.
  37.REGJISTRIME KANE QENE HIP HOP.
  65.REGJISTRIME KANE QENE RAP.
  OLD D'G. I MARRIN DY VENDETE E PARA
  RAP-HIP HOP .
  DHE I FITOJNE TE GJITHA PARATE.
  ME 10-03-2008 I SHPRAZIN TE GJITHA
  NE ''ZYX''BEJNE DY KONTRATA ME ZYX
  PER NI VIDEO KLIP dhe ALBUMIN E PAR
  NE ''ZYX''PER PRANVER 2009.
  DHE OLD D'G.
  JANE DUKE PUNURE ALBUMIN PER PRANVE
  OLD D'G. PER HERE TE PERE .
  KANE DALE dhe JAPE INTERVISTE NE
  MTV-HOLAND SI dhe TV-LOKALE HOLANDE
  SOT JETOJNE TE GJITHE NE GRONINGEN
  ASHTU SIKUR EDHE ME HERETE
  KU EDHE JANE SHKOLLUE ATY DHE SE MRAMI FAKULLTET TIRANE.
  PRITNI NGA PRANVERA OLD D'G.
  NE EUROPE ME ALBUME ANGLISHTE.
  .
  .............RESPEKT...............
  .
  .

 6. Anonymous // August 26, 2008 at 7:03 PM  

  .
  .
  ------PRITNE RAP'in AGRESIVE-------
  .
  -------PRITNE HIP HOP' KOMIK-------
  .
  ---------PRITNE OLD D'G.-----------
  .
  .======================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================

 7. Anonymous // August 27, 2008 at 10:39 AM  

  .
  .
  ................ELI................
  .
  ..............HESHTU...............
  .
  ...............KTU.................
  .
  .......I LOVE YOU ELI FOREVER......

 8. Anonymous // August 27, 2008 at 10:39 AM  

  .
  .
  ................ELI................
  .
  ..............HESHTU...............
  .
  ...............KTU.................
  .
  .......I LOVE YOU ELI FOREVER......

 9. albana // August 28, 2008 at 2:58 PM  

  Skeni te drejt ta shani asnjeri sepse është femra me e mir qe ka egzistuar ndonjer nuk dini qa ka bër ajo eshe me e mira i love you ♥♥♥eliza♥♥♥
  ♦♦♦më e miraaa♦♦♦

 10. Anonymous // August 29, 2008 at 6:34 AM  

  kush je ti kshtu ne njeren an i thue elizes hesht e ne njeren an i thu i love you eli forever ti a je ka e urren apo po e don se hiq spo didhe anglisht e kishe di eliza osht ma e mira dhe nuk ka me hesht kurr po ti mos shkruj keq kshtu mso mir

 11. Anonymous // August 31, 2008 at 8:03 PM  

  Eliza te dua shum.

 12. Anonymous // September 4, 2008 at 12:24 AM  

  oh darling me too

 13. Anonymous // October 2, 2008 at 7:01 AM  

  ej ma popull i keq se ju shqipetaret nuk ka .ne vend te krenoheni me ket qe arijn shqiptaret ju folni fjal te kota .fjal te pakuptimta.turp te keni

 14. Anonymous // October 3, 2008 at 5:26 PM  

  Gabimi eshte i ketyre qe kane bere faqen e internetit, qe nje si Eliza Dushku e vejne rradhe me Ciljeten, Adelina Ismajlin e ku ta di une se me c'fare kurve te tjeter te Tiranes apo Prishtines. Ajo nuk duhet te ishte ne kete faqe sepse baxhellat e siperpermendura jane te famshme deri tek lagja e vet, kurse Eliza Dushku eshte e famshme ne gjithe boten dhe shqiptaret kudo qe ndodhen duhet te krenohen me te. Me teper e kam qef se pothuaj ne te gjithe filmat permend dicka per shqiperine. Respekt per Elizen dhe o shqiptaaaaaaaaaaaaaaareeeeeeeeeeeeee, mundohuni ti ndani gjerat dhe mos i hidhni poshte dhe dy njerez qe na nderojne, Hajt tung e ju paca

 15. Anonymous // October 3, 2008 at 9:02 PM  

  Ti mesazhi mbi kete timine
  ketu tashe paske shkrue lavdata me vend
  se njerzte e vertete i meritojne lavdatate por jo te vertetite nuk i meritojne lavdatate por sharjete dhe fjalete me te ndyra
  ktu paske shkrue mire
  por andeje ki shkrue lavdata te gabimshme te njeriu jo i vertete
  po me vjene mire qe ketu paske shkrue anonim
  se e ki mbajte fjalene heshtje
  ashtu si te kame thene andeje
  mire shume ktu une e ti te mbesime anonim me lavdata ketu te ELIZA sepse ELIZA i meritone vertete lavdatate me te mdhaja ne bote
  por po te prese andeje ndonje mesazhe qe shume dite e ti nuk po shkruane andeje se deshta me ta shkrue ni numer tel te ni tezakut
  e ti me e thirre ate ne ate numer dhe aje me te jape numrin time te jashtite e une atehere desha me te thirre ne numere tendin gjithe here
  sepse kete numer qe ka tezaku i kame thene une me e ble te ri veqe per me e publikue andeje qe ti me e marr ate numer dhe me thirr ne te veqe ni here e me pase ate numer tezakut i kame thene me e gjujte e tezakut i kame thene me ta jape numrin te vetin dhe te timin por edhe ti nese e thirr per here te pare japja numrin qe te thrrase une ne numer tendin
  te luteme E** bleta agresive
  beje kete andeje shkruaje se po te prese pere numer me ta shkrue
  dhe ketu eshte mire se ki shkrue ti e une se nuk zbulohete fill numri se ku ta shkruaje se veqe ti e di ku
  shkruaje andeje E**

 16. albion // October 18, 2008 at 4:04 AM  

  jau qifsha robt n'pidh kush po ma shan ELIZA DUSHKU-n Eliz fansi yt nr 1 veq vashdo sukssese

 17. Anonymous // October 29, 2008 at 11:31 PM  

  valla ska qka i thot kerkush se kjo osht yll (you are the best)

 18. Anonymous // October 29, 2008 at 11:33 PM  

  i love i love i love youuu ma e mira je fuck kush e shsnnnnnnnnnnnnnnnn!!!

 19. Anonymous // January 10, 2009 at 3:29 AM  

  nuk e di o njerez si mund te shani elizen.por ndoshta mendoni se jeni me te mire por skeni shanse.ne vend se me u lavdru ku ka arrit shqipria ju shani.cju intereso ca ka bo ajo o njerez.shqipria ne hollivud.eliza you rocks.

 20. Anonymous // January 28, 2009 at 5:41 PM  

  ca njerez pa lidhje qe jeni....mos harroni qe eshte ajo ne maj te holliwoodit dhe jeni ju ne mes te humbesires...hahahahah jeten qe ben ajo e enderrojm gjithsekush...kshu qe mjaft derdellistet pa lidhje...egoista njerez

 21. Anonymous // March 14, 2009 at 3:40 AM  

  vallaje kur e pares dor

 22. Anonymous // May 18, 2009 at 4:43 AM  

  Valla ma bajat femen skom pa kurr!!!!

 23. Anonymous // June 9, 2009 at 7:13 AM  

  IDIOTE E AMERIKËS.

 24. Anonymous // June 18, 2009 at 9:29 AM  

  eliza po shruaja nje vjershe per ty po sme punon me lapsi dhe e lashe, ndonje here tjeter ciao per kudo qe te jesh!

 25. VJOSANA // June 23, 2009 at 11:39 AM  

  jam vjosna veseli je shum aktore ebukur veq vazhdo se je shum emir alla te koft sepse me ke pelqy edhe ku ki lujt filmin horror ne gjoks me flamur shqiptrq te uroj shum eshum sukses ska njer shqipria po as kosova aktore si ti te uroj nga thellsia zemres bayyyy

 26. Anonymous // July 23, 2009 at 1:24 PM  

  Aktore shume e mire eshte,dhe shume e thjeshte ne stil..JUST PERFECT!!!

 27. Anonymous // July 25, 2009 at 10:20 AM  

  Shum e mir Eliza

  T'duuu dhe te pershendes shum nga Eliza B....

 28. Anonymous // August 17, 2009 at 6:09 AM  

  You Are So Beautiful veq kush ta ka inati I Dalt I tharti

 29. Anonymous // October 7, 2009 at 1:22 PM  

  perveq skillza-ve nuk e ki qit foton se kto tjerat veq qishtu vazhdo shum mir bravo!!

 30. Anonymous // October 17, 2009 at 12:37 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-ELIZA-$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$_____
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

 31. Arben // April 8, 2011 at 1:55 AM  

  Its a big mistake they compare you with this some of albanian an kosova personalities. You very big 4 them. You re VIP