BLEJ ONLINE

Eliza Hoxha

Posted by kushi | 3:45 PM | 18 comments »


18 comments

 1. Anonymous // July 10, 2008 at 8:24 AM  

  eliza je nje kengetare shum e mir veq vazhdo perpara te uroj fat ne jet e sa i perket disa komenteve te dhena nuk te shkojn fare per shtatti sepse mosha tjesht nuk ka rendesi je idolli im dhe esht e verttet se njerzit e kohes se tashme mme shum e pelqejn nje kengetare qe veshet si per bordel sesa nje kengetare qe ta qeteson trurin duke e degjuar YOU ARE THE BEST OF SINGERS

 2. Anonymous // July 15, 2008 at 2:45 PM  

  eliza je ma e mire....ti je definitiv kshtut nr.1..ska me ty me ni zo ma specifik se tjerat..emisioni perfect diqka..


  P.S ehh kur ka knu ELiza...Nora edhe Genta kan honger mandarina,,, ojj shiptari kfilluni

 3. blerta // August 10, 2008 at 5:54 AM  

  o zot s e ki iden sa me pelqen teper shum zbesoj q e ka me dal njo para meje qe ki mi pelqy ma shum krejt shoqet shokt e din qe me pelqen edhe kur tje me naj emision qe skam dijeni un me thrrasin ntel dhe mtregojn heheh,je numer ni jo ska sikur ti je shum shums hum e bukur,e thjesht edhe kamq ef me mu dhan rasti me te taku blertaaa

 4. visari14@hotmail.com // September 1, 2008 at 10:05 AM  

  No Coment Eliza Respect je e pa krahasueshme,me pelqen se si e ngrit famen ne hapa te ngadalte por te sigurt si ne aspektin e estrades po ashtu edhe ne jeten politike.nuk di se qka te them tjeter vetem suksese visari Suhareke

 5. loti // February 13, 2009 at 2:14 AM  

  sha kari po prit ti a apo prit une me ta gjet ni burr a
  shko be qiju si nje prostitut
  ok shko qiju edhe !!!!!!!!!!!!!!
  mire ni add temen
  shko_qiju@live.com
  shkoooooooooooo qijuuuuuuuuuuuuuuuu
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  me nikar nbeth me njo ngoj me njo pidh me njo ncica edhe me njo nat pidhin qi une per veti nuk flliqna nty hiq

 6. Anonymous // February 13, 2009 at 2:14 AM  

  sha kari po prit ti a apo prit une me ta gjet ni burr a
  shko be qiju si nje prostitut
  ok shko qiju edhe !!!!!!!!!!!!!!
  mire ni add temen
  shko_qiju@live.com
  shkoooooooooooo qijuuuuuuuuuuuuuuuu
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  me nikar nbeth me njo ngoj me njo pidh me njo ncica edhe me njo nat pidhin qi une per veti nuk flliqna nty hiq

 7. Anonymous // June 9, 2009 at 10:09 AM  

  tung tung ma e mira veq vashta me 2 fakullteta e meqme shum naice qisin i duhen KS e sukses shum t uroj

 8. Anonymous // July 25, 2009 at 10:11 AM  

  Mu Eliza Hoxha me pelqen shum ka dallime nga shum kengetar si nga veshja si nga dia po ashtu edhe nga muzikaa..
  edhe un vet quhna Eliza dhe kam qef ne te ardhmen time te behem si Eliza Hoxha edhe pse nuk me pelqen muzika mu por diqka me pelqen shum te Eliza qe është studente Artitekte qe edhe mua me pelqen shum .....
  E per ata personat qe folin e sidmos per ata qe nuk din se qka folin veq hajt gjynah te madh kan

 9. shkurta // July 26, 2009 at 10:23 AM  

  o llakum je tii
  shum e mir

 10. ari // July 26, 2009 at 10:24 AM  

  veq kush ta ka inatii valla tyy se shum e mir je kuu mu ba tjerat si tii me fakulltete

 11. besa // July 28, 2009 at 5:25 AM  

  Mu kurr nuk um ka pelqy Eliza Hoxha por kam degjuar shum fjal te bukura per te dhe un vet e di se kjo esht kengetare me stil e me fakulltete ...T'duu shum

 12. eliza // July 28, 2009 at 5:28 AM  

  Nuk është me rendesi si si veshet a pse nuk veshet si kengetaret e tjera...si kendon a pse nuk ka albume te shumtaa... pse nuk esht e bukur si J. Lopez por me rendesi esht se nese nuk kendon më ka me qka merret se ka fakulltete tjera...Edhe per mua ka nje bukuri shum te madhee .. ju pershendes

 13. Anonymous // July 28, 2009 at 5:32 AM  

  Um pelgjen shum Elizaa teperr ... Fotoo vetem te tuat kam dhe um pelqejn shumm..T'duuuu..kam qef me te pa shumm llakumm
  nr 1 ne Kosov

 14. Anonymous // July 29, 2009 at 4:17 AM  

  eliz je ma e mir jam nje adhuruse e jota shume mir me pelqen shum edhe genget i ke shum te bukura ehde me pelqen qe nuk je mendjemadhe edhe qe nuk veshesh sexy hiq qekjo me pelqen mas hsumti te ti je e perkryer

 15. Anonymous // August 21, 2009 at 4:17 AM  

  tung nga lorika hej eliza mua nuk me pelqen fare sepse kenget ike shum te dobta edhe shum kcen keq

 16. Anonymous // December 4, 2009 at 8:13 AM  

  JE SHUM E KEQE NUK TE DUA JE E SHMTUAR TUNG E SHEMTUAR

 17. Anonymous // December 4, 2009 at 8:14 AM  

  JE SHUM E KEQE NUK TE DUA JE E SHMTUAR TUNG E SHEMTUAR

 18. Anonymous // December 4, 2009 at 8:14 AM  

  JE SHUM E KEQE NUK TE DUA JE E SHMTUAR TUNG E SHEMTUAR