BLEJ ONLINE

Alma Bektashi

Posted by kushi | 11:50 AM | 14 comments »


14 comments

 1. Anonymous // July 5, 2008 at 5:01 AM  

  shum um ka pelqy aj komenti qi ka than aj djali kisha dasht me provu nshtrat bravo se qatina i thom mashkull edhe un kisha dasht me desh krejt edhe brekat e jelekt e me pa ni her tani me lidh e mija nis me puth nci e nboq tani me rre derisa ti bjen tfikt a osht mir

 2. Anonymous // July 5, 2008 at 1:45 PM  

  ej alma mu shume me pelqen. drejt me thon osht ni rast kur ma ki knaq shpirtin nese e mban mend e ki emitu nihere moti mihrije brahen selakicen budallic,edhe e ki emitu qaq mire sa qe kom thon alma po dika me u bo selank.keshtu qe te lumt je artiste e vertet.taman qysh jon selakat i ki emitu. edhe alme e di qe edhe ty mihrije selakica te shkon nerva si krejt shqiptarise.alme deshta me te tregu qe komentet qe ja shkrujn njerzia mihrise si une ty tasht adin qa bon ajo a beson alme qe menihere i arsyeton ajo vet, cdo here e kom verejt veq i ndron nikat,qa osht ne gjendje me bo selakica.sikur ti kur e emitove aq katundarski mo qysh e ka ajo facen e bone edhe ti,e edhe zonin ashtu selaqki edhe a po te kujtohet kur ka ardh ne emision me e arsyetu vehten. o na ke knaq a. i ke tregu selakices ku e ka vendin. hallall te qoft bre alme je kralic femen. gjyna na shikust qe po duhet me e ndez tv. e me e pa mihrije budallicen plak me ata stilat e vet pa kryp qe i ka e me ato qeshit perika e me ate zo.o zot katastrof kombinim.

 3. Anonymous // July 9, 2008 at 3:34 PM  

  ndoshta nuk je edhe shum e bukur,por ti je shume e shkolluar brrao

 4. Anonymous // October 21, 2008 at 1:49 PM  

  Alma jeni nje yll mete vertete. e vetmja qe dini te kondoni live, e vetmja qe dini ti interpretoni te gjitha llojet e muzikes si ate pop xhaz soull, serioze popullore. jeni nje femer shume elegante e mencur e bukur dhe intelegjente. Leni keta fashatare cka flasin sepse ata nuk din cka do te thote me kendu dhe me as kulture te kendimit . Vetem vazhdoni ju lumte . Ju dua sepse jeni e vetmja artiste e merituar dhe e cila din te kendoj gjalle apo sic po i thone tani live.

 5. Anonymous // October 21, 2008 at 1:53 PM  

  te lumte alma je me e mira jo vetem ne Kosove por edhe ne Shqiperi te adhurojme .dhe je shume e respektuar sepse ke kulture te kendimit

 6. Anonymous // October 21, 2008 at 1:56 PM  

  Ju qe shkruani me fjalor te shkaut dhe grekut nuk keni fare kulture me mire ato ndytesira provoni tek motrat dhe nenat e juaja. Interneti nuk eshte i mire per njerzit e frustuar sepse ata duhet te sherohen sa me pare sepse edhe per familjet e tyre jane te rrezikshem

 7. Anonymous // October 21, 2008 at 1:58 PM  

  Alma je zonje e madhe dhe lngetare fenomenale . Vetem vazhdo sepse keto qe dalin te zhveshura seshpejti ka me i dale boja apo ngjyra.te lumte

 8. Anonymous // October 21, 2008 at 2:01 PM  

  Alma kendon fenomenale bravo
  Fatosi - Gjermani

 9. Anonymous // October 21, 2008 at 2:02 PM  

  alma je e mrekullueshme
  Genci Prishtine

 10. Anonymous // December 12, 2008 at 10:50 AM  

  oj e keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shume bre e keqe je bre po mu dhimesh hauheauheae

 11. Anonymous // December 16, 2008 at 1:00 PM  

  PERSHENDETJE LUGINASE..TE PERSHENDES PRESHEVARJA SUXESE

 12. malda // January 4, 2009 at 11:45 PM  

  valla alma esht shum e mir edhe kangt i ka teper te mira e zani fenomenal veq vazhdo se shum mir deri qetash kush fol KUSH FOL KEQ VEQ TA KA INATIN SE ATA SKAN MUJT ME ARRIT AT POZIT KU TI JE veq vashdo tung na malda gjonbalaj

 13. Anonymous // July 7, 2009 at 9:28 AM  

  oj alma bektashi ti po i kesh disa kengetar vipa a hajt moj mos ma thin p... se sum pelqen hiq veq me than se je kengetare edhe kerkush hiq nuk po te livdon veq taksistat qe po te enin edhe ne kosovare ke dal mo habibe

 14. Anonymous // July 23, 2009 at 1:29 PM  

  Eshte kengetare shume e mire.Nuk vleresohet njeriu ne baze te pamjes te jashtme...Alma qdo here ka sjelle muzike me vlera.E ju qe nuk e dini se qfare eshte muzika vetedijesohuni pak e pastaj jepni koment ok?!