BLEJ ONLINE

Ciljeta

Posted by kushi | 2:47 PM | 208 comments »

Ciljeta 2013


208 comments

 1. Anonymous // July 5, 2008 at 4:01 AM  

  moj kurv ste vjen turp nga vetja shtrig lesbike me ingridin hajde dhe nje here ne el ta rras plumin ne koke bicccccccccc.smerr vesh zajmina ta hash ti po kurv mbete zajminaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ylli

 2. Anonymous // July 5, 2008 at 1:07 PM  

  kurvvvvooo

 3. Anonymous // July 7, 2008 at 4:49 AM  

  ej po ma e fort se gente ismajli sje bre lop
  se arta bajrami te kall krejt
  eheh
  ti smunesh mu shti me femnat koqovare
  se ato nuk jon kurva si ti si
  kurvat e shipnis
  po thuaj gjith jon lavire kurva
  ete thojn ti eheheh nccncnnc qysh pomunesh mi bajt kur edhe vet jon qasi
  po veq qe spo kan shanca me dal ne tv se me dal trenohen krejtt nncnc
  kaloni mir
  por mate forta se kosovaret sjen eheh

 4. Anonymous // July 7, 2008 at 9:33 AM  

  e ki pidhin e mir e kari jem po levrit me ta shti ni here valla se shume pidh te mir ki edhe qka e bon sakicen kar hajde qihmi bashke oj zemer se une vallahin shume te madhe e kame karin edhe te kish hi mire edhe te kisha ilpi ni here mire oki zemer

 5. artaaaa love ciljeta // July 8, 2008 at 3:03 AM  

  hi un jam arta KOSOVARE dhe flakna mas Ciljetes. Ciljeta mos ta nin qka thojn tjert se ma emira ne bot je. dhe fmrat shqiptare te shqipris jon mat bukurat ne bot.
  E ti cili je kan ulen ngat meje niher make bo me sy se te kqyrsha. o zot shum bukuroshe je!

  E ju shiptart te kosoves edhe te shqipris NESE SJU PELQEN CILJETA skini nevoj me shkru ktu po hajt mytnu dika allahile.

  te puci fort ciljeta je yll bote

 6. Anonymous // July 8, 2008 at 12:04 PM  

  oooooo kurvaaa breeeee na um bush shqiptaria me kurva marja e zotit
  '

 7. abi_asesino@hotmail.com // July 11, 2008 at 12:03 PM  

  ej mos folni keq per CILIN se ajo esht me e mira ne krejt estraden puc puc abi macedoni

 8. Anonymous // July 12, 2008 at 3:20 PM  

  123456
  syte tu nuk i ka askush po ti ki mendjen se mos po ti rremben njeri falas se esht nje humje emadhe per mua vani lezh

 9. dritoniii // July 13, 2008 at 4:06 AM  

  hej tung kurvooooooooo ooooo ropt tiqifsha o ti je kurva ma e madhja ne ks ti ka te sillesh karin ne goj e man bre atooo ropt tiqifsha

 10. Anonymous // July 15, 2008 at 3:56 PM  

  na more ftyren more mjer prindtit qe te kan a ka njeri qe sta ka rras tye a pidh shkynja lola nga londra

 11. Anonymous // July 18, 2008 at 10:10 AM  

  oj qiljeta oj budallice qyshe nuk po te vjen marre a je ka i lexone ti keto komente sa te kqija duheshe me ndrru stiline se te gjithe po te qeshine
  komentet e flliqta i kishe

 12. Anonymous // July 19, 2008 at 2:07 PM  

  Hmmmm... çfare llumi shqiptar qe dine vetem te shajne. Kosova le te shikoj femrat e tyre se shkojne vlla me moter, e kushurinj e kuneter nuk e kane problem (mos te flasim pastaj sa femije jane me baballare serb per te pâsur nje vend pune sa me te mire ), keshtu qe per te share shikoni nje here ne deren tuaj dhe beni analizat e ADN-se, sa per ciljeten me te vertete nuk ka ndonje ze aman te jemi realist shume duartrokitet duam apo nuk duam ky eshte realitet

 13. Anonymous // July 22, 2008 at 3:07 PM  

  A ciljett qka te kish asish ti pe din...!!!

 14. Anonymous // July 23, 2008 at 2:16 PM  

  ju nuk e di pse po kendoni me shume kishe pas pare tu u shit neper bara se qe po kendon nuk ki dalim prej kurvave hiq bile as e bukur nuk je po me cica e ke bo veten hit po nejse edhe ndonje dite ke me shku ne bar me punu ndoshta vi te vizitoj po vetem pshtymen te jap se kurgjo nuk meriton ok ishalla i lexon keto sene qe po ti shkruajm edhe ndryshon e edhe vet e sheh se ku je se nuk ja ne rug te mire

 15. THE MUMMY // July 30, 2008 at 5:46 AM  

  Oj Qiljeta ... ti hangsha ato cica si bostona edhe ty t'kisha majt n'kar 24orë online . ta ha pidhin

 16. Anonymous // August 1, 2008 at 12:06 PM  

  ojj ciljeta a je ka e she vetin qka te kan ba llomm kush mosinne dor tut pas kuku pere ty ske met senn per veq atoo sy te kalter kuku moj mu kan ne ven tanin un kish njet mshel po qysh moj ke pas ftry ne prishtin me qit prapanicen jasht moj kuku per ty krejt mamit tani i kega valla se ajo te ka msuu me ba ksi seni po ti menon qe je diqka po kerkush nuk je oj loppp ppp ti per mu je 0 valla ...

 17. Anonymous // August 7, 2008 at 2:06 AM  

  oj majmune na morre ftyren oj lop ti sje shqiptare mjeri ai qe...........

 18. twwinsja // August 7, 2008 at 2:08 AM  

  oj majmune na bane hor more na e more ftyren oj lopë

 19. saina // August 23, 2008 at 10:49 AM  

  pershendetje

  kam nje verejtje per gjithe kosovaret. Ju nga shqipja vetem fjalet banale keni mesuar?
  Shtrydheni ca trurin se besoj nuk e keni aq bosh sa dukeni.

  Ciljeta eshte vajze e bukur doni apo nuk doni ju. Kjo me pelqen vetem se eshte e vetmja vajze bukuroshe qe nuk del kot ne skene po te pakten di te kendoje dhe merr dhe cmime.
  Urime per punen tende ciljeta e per kenget e bukura sidomos "doreheqja". Jeta private nuk ka cme duhet eshte vetem e jotja.

 20. harresa // August 30, 2008 at 1:17 PM  

  hahahhahha shqiptaret te bojn me qesh po nese asht kurv o njerz ahst per vete qka keni nevoj mi fy njerzit ashtu palidhej ne qoft se ajo asht kurv ju ateher jeni me te ult se ajo s eju pi fyni njerzit banu pak me te respektshum akin respekt a jo

 21. Anonymous // September 12, 2008 at 5:46 AM  

  kur pelami me dal ne takim qysh spo te vjen marre qe e ke ba ate kangen me getin u sa bythen emir PROSTTUTK

 22. Anonymous // September 12, 2008 at 5:48 AM  

  OJ KUDER ATENAT U MKE KALL EDHE ATA QI FOLIN MIR PER TA MA HNKSHIN BYTHEN

 23. Anonymous // September 13, 2008 at 4:06 AM  

  o ciljete je derro pithi mj baxhelle dreqit jam nje djale me seksi se ai qe u zure me ingritin dua te lidhem me ty sa e ke naten

 24. Anonymous // September 19, 2008 at 5:55 AM  

  VOLLA PIDH IE BRE QILJET SKA MA PIDH SE TI .. TKISHA QII 24 OR

 25. Anonymous // September 19, 2008 at 5:58 AM  

  VOLLA TKA QI GETII TKA KPUT .
  A E KISH BILE T'MADHH
  UAUHAUHHUA BRAVOOOOOOOO GET :)

 26. Anonymous // September 21, 2008 at 2:47 AM  

  me dridhet buza kur te sho ty mos dil vall ket muaj te shenjt te ramazanit se na tranove krejt boll me ramazan edhe ti kur po del maaaa tung nga vojnofci comuna shtime love......

 27. Anonymous // September 30, 2008 at 5:53 PM  

  ghgjhgkhgkhgkhgjhghjgj

 28. Anonymous // September 30, 2008 at 5:58 PM  

  O kosovare, me falni qe po jau them po qenkeni populli me debil ne bote. E pare, ju nuk dini akoma shqip, e dyta jeni shume katunare dhe injorante nga menyra sesi shpreheni me ato fjale aq te pista dhe te ndyra qe ne shqiptareve te shqiperise na vjen zor me i permen edhe me shoqnine e ngushte. E treta, O KA KURVA KOSOVA, O NUK KA ASNJE VEND I BOTES. Po une nuk jam si ju qe te fus te gjitha gocat e kosoves ne nje thes. Ka kurva ashtu sikunder ka dhe shume te mira. Dhe nje gje te fundit, kujdes dhe t'ju vije turp kur flisni keq per shqiptaret e shqiperise se ju kane mbajt me buke e ju kane hapur dyert kur ju karderrat qe doni tani te qini Ciljeten, ja futet vrapit se ju vuri serbi para si lopet, o FRIKACAKET E MUTIT BYTHEQIRA.

 29. Anonymous // October 18, 2008 at 1:25 AM  

  nncncnc a bre ju te shqiperis shum te kqij jeni kengetaret e juaja mos i desht cncncn edhe ju sun krahasoni me kosovarka se ka shum te mira. a te ju te mira jam veq ciljeta soni edhe indrig krejt tjerat da karikatura edhe mos thuni qishtu se ndashe me dit ju krejt kanget tona po i ngojshi edhe plus po na i shani kengetaret ncncncn shkoni ne rrts ok mos tu vjen inati ????  ju jeni krejt shqiperia e keqe sun krahasoheni me bukoroshet tona

 30. Anonymous // October 18, 2008 at 1:30 AM  

  edhe na kosovaret dim te flasim si ju po nuk flasim te ju i kini at za krejt te njejt edhe krejt s mirrni vesh qka thuni na nja te mir e kina edhe gjuhen tuaj mund te flasim edhe mund te flasim gjuhen ton ghaahah se ju niu fjal tonen si dini more ikni more ju qat det e kini te mir

  po kosva ka ma shum bvukuri natyrore se te ju na e kina lepencin.neredimen,prravallacin,jezercin,rugoven,shpellen e gadimes, e shum te tjera s po shkruj ma shum

 31. Anonymous // October 18, 2008 at 8:04 AM  

  VALLA PER BUKURI E MIR OSHT! VEQ HUNDEN PAK TE MADHE! PO SYT I KA FENOMENAL!

 32. Anonymous // October 18, 2008 at 12:51 PM  

  Cili! Skam cte te them ! JE YLL I VERTETE! Thjesht je e papame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! puc puc yll dhe mos te ta ndjeje fare per keto commentet e ketyre fshatareve te ndezur per sex. muah!!!!!!!!!!!!!!!!!!! korca girl

 33. Anonymous // October 27, 2008 at 5:06 AM  

  o kosovare o bythqira po nuk dini te shkruani gjera te tjera ju

 34. sena // November 5, 2008 at 4:23 AM  

  je prosti e thjesht

 35. Anonymous // November 15, 2008 at 2:27 PM  

  OOOOOOOOOOOOOOOOOO ROPQIRE MOJ KU TE CON MUSHKA??????VENDOS DHE VETEN PER TEM MUABETI PALE?!PO CA PRET TE TE THON?JE 1COP SID DHE I KA VDEK NENA KTI MUABETI................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................PUC FORT SIDA IME

 36. Anonymous // November 21, 2008 at 8:10 AM  

  o cili po ku je moj zemra leri keta bythqirat qe tq shajne te plasi picka ty ti leket imerr pune ke pith je bej jeten tende dhe leri keta rockat po deshe zemra te flasim futu ketu piktori15@hotmail.com kjo vlen edhe per te tera vajzat qe e lexojne by yllo mos na haro igli vlore

 37. Anonymous // November 21, 2008 at 2:29 PM  

  ori15Giusu Ferreri-non ti scordar mai di me GERI

 38. Anonymous // November 21, 2008 at 4:26 PM  

  je nje derro pidhi te kisha me vete s'veja ne asnje vend do rrija te qija ty tere diten do te prekja gjokset, ti puthja do fusja karin atje do ti shtrengoja. do te kapja buthen do te qija fort derisa te dilte gjak do ta shkerdheja prapanicen fare. do te putha, lepija pidhin ti ma mbaje gojore une do te qija ne çdo lloj pozicion. do te shkaperdheja dhe do vazhdoja te qija. te hengsha cicat pidhin ta shkerdhefsha buthen

 39. Anonymous // November 24, 2008 at 5:13 PM  

  o cili te hengsha pidhin cicat te shkerdhefsha buthen po dole njehere ketej do te qi aq fort sa te dali gjak nga butha pidhi goja hunda edhe nga cicat bile.
  une i bie me dore sa here shoh fotografite e tua te hengsha pidhin ma thith njehere karin, une te ferkoj buthen te qi fort te prek gjokset te qi 24/7 te hengsha gjokset me ngrihet kari sa permendet emri yt hadje bej ndonje kenge per pidhin me mua.
  ma thith njehere karin te qi njehere aq fort sa kudo te shikosh karin tim duke te shkerdhyer pidhin.
  te hengsha gjokset

 40. Anonymous // December 9, 2008 at 6:47 AM  

  o na rrufshi pidhin ju rruspiet e Kosoves dhe ju bythqirat e mutit.Cilit dhe te gjith gocave shqipetare i marshi te keqen se jan shume her me te bukura se ju dhe mbi te gjitha nuk e kan zerin si burr sic e kan gjith gocat kosovare.

 41. Anonymous // December 12, 2008 at 12:47 PM  

  oj cilijet ti po me doket qe ende nuk paske honger kar shqiptari se me te kop nji shiptar e mashkul ti mo kurr ne pidh ton ski me mujt mu ul po je msu me do qasi pedera si geti e do qasi e sa o perket kurvizmit te uroj qfar te them tjetert se ti at zanat e ke mor mo sko zemer e ndash kar eja ne shkup e ski me pas deshir me u kthy mo ne shqiperi...pershendetje nga "ZHILLETA" nga shkupi

 42. Anonymous // December 12, 2008 at 12:50 PM  

  ti tipi qe po i dergon veq lavdrata kurves edhe ti koke peder e sa per kanga gjethkush del e knon edhe ti me qit nonen cullak ne sken edhe ajo mer qmim qe besa po lej ato llafe mos u bo gru...prap ZHILLETA..

 43. Anonymous // December 22, 2008 at 7:08 AM  

  moj ciljeta te qifsha cicat , pidhin dhe bythen.je kurva e shqiperise

 44. Anonymous // December 26, 2008 at 5:45 AM  

  o shpirti i lalit tat leji ca thojne ata kara e karesha se ty do te qi lali jo 69 po369 do te qi shpirti jot sa do shperthesh nga qefi....dhe dicka tjeter do qi gjithe ata qe e lexojne kete mesazh

 45. Anonymous // December 30, 2008 at 4:58 AM  

  HEJ DUA TJU THEM KTYRA VAJZAV NGA SQHIPERIA QE E LAVDOJN CILJETEN SE ME SIGURI DHE KTO QISI KURVA JONNNNNNNNNN.O BC JON MSU KTO TE SHIPNIS MU SHIT ME PARE PER QATA SJU DOKET TRAGJIKE ME PA CILBOTHEN KSHTU.FUCK SHQIPERIA FUCK FUCK.A MORET VESH KUCKA

 46. Anonymous // December 30, 2008 at 5:03 AM  

  KURVO

 47. laçjani // January 3, 2009 at 1:57 AM  

  hi çili je e papame as mos e rruaj per ca thon keto bythqirat kosovar se na rrujten lesh ne gjdo forum aty i ke na can trapin me ate te folme kari si kan, rrushi sa te kesh laçjanin as mos e vri mendjen
  ok te puth o fiksimi jetes time

 48. Anonymous // January 6, 2009 at 3:01 AM  

  nxnx po e keqe edhe kurv je nxnxn qysh nuk te vjen marre moj CILJET si lop keqafica

 49. Anonymous // January 6, 2009 at 2:52 PM  

  e more qiljet po te kisha qi fort ti kisha hanger cicat qe i ke me silikon e ta kisha leshu ni muzat me te qi fort se ty te bon pun veq kari i muzatit

 50. Anonymous // January 9, 2009 at 10:56 AM  

  O ti je kurva ma e madhe en shqipri mas teje asht ingridi ju 2-ja jeni kurvat me te mdhajat ne shqipri ju hangsha pidhin te dyjave ju pres mpuuq

 51. Anonymous // January 13, 2009 at 10:12 AM  

  shum
  kurdh je ja ke marr vetit ftyren ncncnc

 52. Milioneri // January 13, 2009 at 2:08 PM  

  oj ta kisha hanger bythen

 53. edi // January 31, 2009 at 9:00 AM  
  This comment has been removed by the author.
 54. Anonymous // February 3, 2009 at 12:21 AM  

  HERA E PARE QE E SHOH KET FAQE DHE U PENDOVA QE E PASHE. PO ME VJEN TE VJELL NGA VETJA QE GJITHE KETO KOMENTE TE TURPSHME, PLOT URRJETJE TE TEJSKAJSHME, PLOT INJORANCE, SHTAZERI, MLLEF, PERVERSITET E NDYRESI TE PAFUND PER KEDO JANE SHKRUAR NGA NJEREZ TE TE NJEJTIT GJAK ME TIMIN.SHQIPTARE.NE KETE MOMENT PO KUPTOJ VERTET PSE NA PERBUZIN NE SHQIPTAREVE KUDO.PER SHKAK TE SHQIPTAREVE SI JU.KURRE NUK KAM MENDUAR SE MUND TA THEM KETE POR UROJ TE DIGJENI NE FERR. ME KETE SHTAZERI QE DESHMONI ZINI HAPESIRE KOT NE PLANET DHE I SHKATERRUAT JETET SHQIPTAREVE TE MIRE.

 55. Anonymous // February 7, 2009 at 4:32 AM  

  Sdi qka keni o shqiptar,pi thuni kurv e edhe me pas pune me ty po doni.
  Ju qe po i thuni kurv po me doket po niseni prej vetit,a po?
  Po shihet qe shqiptaret nuk jane popull i paster,prej komenteve tuja.
  Marre duhet me ju ardh se kjo nuk eshte porno page...
  Lajeni gojen se e keni flliq shume,me kto fjale.

 56. Anonymous // February 7, 2009 at 4:36 AM  

  Ju shqiptare lajeni gojen se sfolet ashtu per ni femer.
  Se ma se pari kjo seshte porno page.
  Nese ju ka met ne internet mi shpreh deshirat e juja,mjere per juve.
  Krejt ju qe po hani mut,kishit pas qef mu kon me to ose mu kon si ajo,po ju dini veq me honger mut.
  Ju befte mire.

 57. Anonymous // February 11, 2009 at 10:32 AM  

  hej oj qilej volale fort

 58. Anonymous // February 11, 2009 at 10:33 AM  

  ohhhhhhh kuku oj qilej a je nemrla more ti qka je ka menon ti e shqipruis aaaaaaaaaaa bitch

 59. Anonymous // February 11, 2009 at 10:39 AM  

  Hej oj ti qik ose goca kur qka je ak thu bre per te kosoves a e din qe ju jen krejt budall hal nuk ja ken nis me ahnger bar hahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh edhe QILJETA esht bitch hahahaah

 60. Anonymous // February 18, 2009 at 4:46 AM  

  ti je ftyr e flliqt baju

 61. Anonymous // February 20, 2009 at 3:36 AM  

  ncncnc kurv e pars dor ven ne puf te kisha qu me punu ty oj kurvo rresp e pars dor ncncnc

 62. Anonymous // February 21, 2009 at 3:56 AM  

  hey oj ciljeta ti je shum budallic kurv rrespi more ti ki mu kall ne zjermin e allahut moj kurv si guxon me dal keshtu more krejt cicat ne fush ti sje normal ec more tranovica niher .nese mlohesh pakes shpresoj se te gjith njerzit ne bot kan me te dasht se per qitash as mos e enderro ket qe ki me pas adhurues kurva ncncncncncncn...

 63. Anonymous // February 21, 2009 at 4:01 AM  

  ncncncnccn ne xhenehm ti ke me shku moj kurva e zanav edhe komentet e tua po vlejshin se teper palidhje ncncnnc turp spo te vjen more kakaka ncncncnc

 64. Anonymous // February 26, 2009 at 1:46 PM  

  ciljeta je e bukur per me te qi me ta shti ne pidh a

 65. Anonymous // February 26, 2009 at 1:46 PM  

  ciljeta je e bukur per me te qi me ta shti ne pidh a

 66. kosovarja // February 28, 2009 at 1:46 AM  

  Hej oj ju te shqipris mutin ma hanksh se ju jen katunar veq me lop rrin edhe qka kish thna ju per serbin juve ju marrin e ju shesin ne greqi itali etjese qka ju zdin me i vlersu kengtaret volla veq kur te behen te famshm te ne ju i din ok e sa i perket qiljetse kish me than shum KURV E MADH BRE VEQ TI KISH PAS QIK TE KISH RREH DER TI KISHE KAJT HAUHAAHUA EDHE QYKY WEB KA ME U SHKATRRU NGA KOMENTE E KQIJA TE SHQIPRIS SE JU SKEN KENGTAR EDH MOSJ JAV NIN JUVE PER NEVE SE NA JENA NR 1 E JU NR 100 HUAHAUAHAUAHAH VOLLA FORRT

 67. Anonymous // March 5, 2009 at 11:17 PM  

  cili je yll fare shpirt aty rri mos ta nin ca thojne keta katundar ok yll ciao te pershendes.

 68. Anonymous // March 17, 2009 at 11:25 AM  

  E moj kurv po menojsh se pi pelqejsh najkuj ncnc mytu nlegen se 1 cent nuk vyn ,,, pirdhu kurv !

 69. fati // March 20, 2009 at 4:33 AM  

  boll e keqe je oj kuder

 70. fati // March 20, 2009 at 4:34 AM  

  boll e keqe je oj kuder

 71. fati // March 20, 2009 at 4:35 AM  

  boll e keqe je ncncncncncncncncnc

 72. djdjjf // March 28, 2009 at 5:31 AM  

  ojj budallic ti sje normal ncncncncnc ec mori mytuu :@

 73. Anonymous // April 4, 2009 at 3:31 AM  

  walla Qiljeet lett folin qa dojnn see bash llokumm jee un peer veti tduu tepeer ty edhe dafina zeqiri,bleona qereti ,altuna sejdiun leeej kta tjert qa folinn


  tndieeeej qiljeett(L)tduuu tepeerrr Zmrrr

 74. Anonymous // April 4, 2009 at 3:33 AM  

  Qiljeett jeee llokummii jeeem(L)

  Tdduuuuu shummmmshummmmshummm harro farr buzshh kii (L)


  t'ndiiieej Zmrr

  ajj lov juuu(L)

 75. Anonymous // April 6, 2009 at 9:37 AM  

  si kurv te koke edhe si shtrig bye bye klmmm spo te vjen marre ke dal cullak

 76. Anonymous // April 8, 2009 at 10:24 PM  

  ej volla shqiptart ka te shkojn e flliqin ej qili ej bre mos mu rraspillo se i dashuri im po jet tu te kqyr ato bytht ahauhauahuahu an an am kendon bukur ti kisha marr qata sy se veq qata si ke silokon oj loqka mos mu ba kurv se e shikon qe na e ke marr ftyren more ncncn e kisha vra

 77. Anonymous // April 8, 2009 at 10:29 PM  

  ej bre oh njerz te shqipris mos hani shum se kosvart jan nr 1 e ju nr100 hauahauha volla qfar lufte more po na ngjan ktu ore me ato fjla shum palidhje volla keq esht shqipria shummm se kur kam qen ej paramendon ne ora 11 dola te nates kerkush ne rrug kan ra me flejt me pula e ti qe na ke sha mytu bre katunari bre lop gomar hauhaua se ju kallen mas neve am na ju qojm ne rrtsames

 78. Anonymous // April 14, 2009 at 12:45 PM  

  cili kurv je e kurc mbetesh edhe si kengetare je skarco po kshu si njeri je e embel se te njoh edhe nga surrati sje shum keq

 79. Anonymous // April 14, 2009 at 12:53 PM  

  Me vjen keq qe shoh keto lloj komentesh neper forume ,si skeni turp o shqiptare,dhe ja perse sna duan ne shqiptareve,ska arsye perse te shpreheni me fjale banale,nese spelqeni dike ok thuajeni por tju vije turp e neveri te shpreheni ne kete menyre per njerezit dhe aq me teper qe jane edhe ata shqiptare

 80. Anonymous // April 15, 2009 at 6:20 AM  

  tung ciljeta mua me ke pelqy shum ke qen kengetarja me mira nje her qe e kam pasur ather ke qen me floke te gjata kret ta kishin inatin u bane budallic e i preveflokt e tash je endrra e pralizuar se une kam dashur ashtu po jo jo tash tung mpuqq

 81. Anonymous // April 20, 2009 at 4:10 AM  

  O PIDHUCE O KURV AH ME FAL TI JE KARAKURV MI TI QIFSHA ROPT

 82. Anonymous // April 23, 2009 at 1:14 PM  

  te te qije njehere genti ta fut karin mu ne gjoks

 83. Anonymous // April 23, 2009 at 2:59 PM  

  O MOS TA NIN PIDHI O QILI SE MAE FORTA JE TA HA ZEMREN EKREJT TE HA TE KISSSSSSSSSS SHUM PRISHTINA

 84. Anonymous // April 27, 2009 at 3:43 PM  

  oj qiljeta ty ti kisha ilpi cicat edhe ta kisha majt karin veq n both pa nderpre ta kisha kuq biren e bothes edhe ta kisha bo zi hajt tung

 85. Anonymous // April 27, 2009 at 3:46 PM  

  oj qiljeta ty ti kisha ilpi cicat edhe ta kisha majt karin veq n both pa nderpre ta kisha kuq biren e bothes edhe ta kisha bo zi hajt tung

 86. Anonymous // May 18, 2009 at 5:08 AM  

  oj Çiljet apo ka kush pot qin hiq kurva e keqe

 87. ani cif // May 21, 2009 at 6:11 AM  

  sa ma ka qejfi me te ...

 88. ani cif // May 21, 2009 at 6:11 AM  

  sa ma ka qejfi me te ...

 89. Anonymous // May 25, 2009 at 3:31 AM  

  albanesi fatte vomitare,siete uno dei paesi più ignioranti,animali,primitivi,barbari che ci sia nel mondo..!!prima di giudicare e di parlare guardatevi un pò in torrno il mondo va avanti e voi indietro...poveri crettini SVEGLIATEVI ANIMALI che la guerra è finita!!!

 90. Anonymous // May 25, 2009 at 11:26 AM  

  ma e mira jee te duuuuu

 91. Anonymous // May 29, 2009 at 2:06 AM  

  ciljeta kurva numer 1,opopo kush e di me sa cuna shkerdhehet ne dite ajo...o cuna po ca gjeni tek kjo kurv ka vajza te bukra e te mira bota plot.mos humbni koh me kete kurv muti

 92. Anonymous // June 5, 2009 at 11:54 AM  

  te kam pas fiksim qe i zogel do doja te qija forte fare dhe te renkoje shume sepse ato te letat nuk te bejne gje ty cao kurve

 93. Anonymous // June 7, 2009 at 10:01 AM  

  Prostitutë e ndyrë.
  Nuk do të flisja me ju edhe sikur
  të bëhesha super i famshëm.

 94. Anonymous // June 7, 2009 at 10:18 AM  

  PROSTITUTË E NDYRË!
  NUK DO TË FLISJA ME JU EDHE SIKUR
  TË BËHESHA PERSONALITETI MË I FAMSHËM NË TËRË BOTËN.

 95. Anonymous // June 9, 2009 at 3:08 AM  

  o cilo sa tu osht bo vrima?ty tu do sjell ndo1 zezak per ta shqyer picken.je e papar.me thithsh karin

 96. Anonymous // June 9, 2009 at 3:13 AM  

  sa te mir qe e ke pidhin moj lezbike.vec nje her dua tet mbaj ne ajer.do ta shqyej vrimen .eke problem te vish te shpia jeme e te luajme kapshtriqi.te ngrente kari mes cicave

 97. Anonymous // June 9, 2009 at 3:18 AM  

  na perballon dot te gjitheve ketu ne net apo jo? do te ta shqyejme picken dhe do te prishim per 2min.sa orgazma do,se nuk e dime se sa orgazma kalon ne nje dit.hajt tung kurveeeeeeeeeeee&te fala pickes.futia pak gishtat nga mua.

 98. Anonymous // June 9, 2009 at 4:29 AM  

  o marut mas qisaj ciljetes po lena bre hiqu saj ni puthje e keni pre meje

 99. Anonymous // June 9, 2009 at 4:30 AM  

  o tu i lexu qito letra kari mu ka qu

 100. Anonymous // June 9, 2009 at 4:32 AM  

  ty tu ka qu kari mu pidhin

 101. Anonymous // June 14, 2009 at 1:51 PM  

  Cili valla bet pidh je met shti niher ne dor te kisha qi mir 1 jav skishe mujt mu qu ne kom haha tung nga kenoooooooooooooo

 102. Anonymous // June 18, 2009 at 11:12 AM  

  ju qifsha robt mos ma shani cilin ju asaj i hani karin ti anonimi po te jesh aq trim trego emrin .robt lali

 103. Anonymous // June 18, 2009 at 11:13 AM  

  a se harrova emrin eda jam

 104. Anonymous // June 18, 2009 at 11:25 AM  

  saina bravo lali gjithe ato qe e shajne e kane inat dhe te gjitha jane femra se femrat jane xheloze per bythen e tjetres jo per gjo po kshu ka ndodh dhe me mu po une se caj fort karin se jam si tip cuni eda

 105. Anonymous // June 18, 2009 at 11:29 AM  

  ju qifsha robt mos ma shani cilin ju asaj i hani karin ti anonimi po te jesh aq trim trego emrin .robt lali

 106. Anonymous // June 20, 2009 at 6:56 AM  

  ej moj qiljet qish u gjega pa ta prek at pidhin tond niher e pa te qi ej gjeg um met mos met qi niher je shum e mir ej edhe kejt dil cullak se kurkush nuk te kesh perveq vajzave se i vje inati atyre e jemt knaqen tuut kshir sidomos pi pidhit hiq sit nuk ti hekin ma mir oshte me dal cullak naj foto e tregon pidhin a ej mu kon me mu naj nat une kejt te njersi tut qi a kejt kimet a e di sha i kini ju vajzat tije ti hek tu ta kaq as nuk um gerrditin se e ki ndok te madh e te frit kur ta kaqsh ne dhom te met e ti bon ooooooooo eeeeeeeeeeee aaaaaaa ma sosoe ma shkite po me dhem shum ooohhh une shkrina kejt ti tane karin tem si ta rroksh ne dor e me buz e ma kaq e qat nat deri ne saba nuk fljemi tu bo sesksiiiiiiiiiii shkrimu kejt ohohooho ta ha pidhin me kime oohhh

 107. Anonymous // June 20, 2009 at 7:00 AM  

  ej ciljet karin ma honksh e une pidhinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn tond ta honksha edhe ta lipifsha se veq me ta honger nuk um del hoho edhe ciciet bash me pidhiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ti honksha e ti si mos te dale kari e lipin at vendin ati ku u kon kariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 108. Anonymous // June 20, 2009 at 7:01 AM  

  o na knaqe more kur po del qidhtu kejt pidhat e ciciat jasht hoho po na knaq kejve a sidomos pidhi po te xxixllona

 109. Anonymous // June 22, 2009 at 2:40 AM  

  sa e ke per nje ore?????????????Do doja ta derdhja fort po fort ne fetyre do te pelqente?miri

 110. Anonymous // June 25, 2009 at 6:28 AM  

  zot i madh prostit njera mbas tjetres
  ...........nr1 zajmina...............
  ...........nr2 bleona................
  ...........nr3 ciljeta...............
  ...........eee greta.................

 111. Anonymous // June 25, 2009 at 6:31 AM  

  e di cfare pyetjesh do te beja une ty po te taoja
  1)sa e ke oren?????????????/
  2)kur vje nga tv????????????///////
  3)kur e ke mesu bicikleten???////////
  a u pergjigjesh pak

 112. Anonymous // June 29, 2009 at 11:13 AM  

  hej mua nuk me pelqen chiljeta se esht seksi se i ka cicat shum te mdhaja sikur lop me mjel qe qet qumsht shum edhe ajo eshhej tung kurv sa komentet e bukura ti paskan jep ty moj kuder na e ke marr ftyren ta qifsha nane oj rraspi oj kuder e pa vler po si po ki ftyr me dal ashtu edhe nese i lexon qito komenet tregona pse je ba kurv nr 1 po qa me te than moj rraspi veq si te tjeret ju bashkangjitem te tjerve se je kurv e madh edhe sa i perket atyre qe i lexova aj djali qe po te mbrojke ndioshta koka qorr e spo shihka se qfar kurve je ti moj e pa ftyr ma mir merre mi revole e mbyte veten e fundosu t qashtu ne goj te balenav

 113. Anonymous // June 30, 2009 at 4:56 PM  

  o cili o yll po ca rrin me ate qe eshte me sid mi lal me ingridin hiq dor nga ajo lloj femre,eshte shum e poshter dhe shum arrogante.

 114. CIM NANE // July 4, 2009 at 1:21 PM  

  Kurv e karit je veq me pelqen te kisha qi ton naten edhe krejt qato cicat e medha ti kisha hanger se hala se din ti qka eshte mu qi

 115. Anonymous // July 6, 2009 at 6:33 AM  

  ncncncnc qka osht ka ma kjo Tok mori kurva nihere kurvv ftyren na ki marr dreqk

 116. Anonymous // July 6, 2009 at 6:33 AM  

  ncncncnc qka osht ka ma kjo Tok mori kurva nihere kurvv ftyren na ki marr dreqk

 117. Anonymous // July 6, 2009 at 1:10 PM  

  o ju qifsha motrat e nenat mu ne pidh e ne goj ju kosovareve e malokeve te mutit,se pidheqire e moterqire e bythqire jeni ju. shkoni qini robt tuj se per tjeter nuk boni. o jeni ju kurva e pidhlodhura o ska. ti hani mutin ciljetes, se eshte yll e bukur, dhe sopaten e ka qe tja u fusi juve shkerdhatave ne BYTHE..o maloket e karit. SHKONI HANI KARAT E PIDHAT E JUJ. Clijeta je 1.

 118. Anonymous // July 8, 2009 at 3:53 AM  

  EJ JE KURV E MADHE ME PYET DIKUSH QE SDIN PER SONI MALAJ QFARE PREJARDHJE KA FILL KISHA THANE SHQIPTARE ME PYT PER TY I KISHA THANE USHT SHKIN SEPSE VEQ ATO JANE KURVA SI TI EJ JU QE PE SHANI PAK PI THONI EDHE JU EDHE UNE SE QKA DUHET ME I THAN KSAJNA KETO I DÚKEN XIX TIP ISHALLA DEL AI TRIM QE IA SHKRUN TE GJITH EDHE JU THAM QATYNE QE PO E LEVDOJNE CILIN E TYRE TEDASHUE TE SHKOJEN NE NDJNJE KLINIK TE SYVE E TI VEN NGA NJE PAR SYZE SE PUNET ME SY NUK I PASKAN HIQ MIR QILJET JE PROSTITUTTTTTTTTTTTTTTTTTT E MADHE EDHE PER FUND DIQ PO I THEM CILIT AJE KEQUR NDONJRHER NE PASQYRE KQYRU AMA JO SHUM XEMEL QE TE BJEN TE FIKET PREJ VETES TANDE TUNG NGA SARA

 119. Anonymous // July 8, 2009 at 3:56 AM  

  oj rrospi kuku ajam tranu une aaaaa pak shum pak eshte mi than rraspi pi kjo asht kurv ete pares dor bre pash zotin ej qilijet a din me i nje dashnoret qe te kan qi aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 120. Anonymous // July 8, 2009 at 4:11 AM  

  ej o ti qe eke levdu qiljeten tende te dashue au tute me shajt se po vjen te shpija e ta merr aloklemin aaaaaaa apo perni me je budall ese njeh qilijeta xhilagen-kurven ma te madhe na mbare rruzullin toksor.......................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 121. Anonymous // July 8, 2009 at 4:12 AM  

  ti oj qilijet ke met pa pare e tash shkon e qihesh me gjethkan me marr pare hahhaahhahahahah

 122. Anonymous // July 8, 2009 at 4:13 AM  

  hej je kurv,kurv,kurv eska tjter

 123. Anonymous // July 8, 2009 at 4:15 AM  

  hejj je kurve ma e madhe ne mbre rruzullin toksor

 124. Anonymous // July 8, 2009 at 8:36 AM  

  o qiljeta kuku per ty mem pas shkru mu k'si komente sikur ty e kisha myt veten,a jesheru hala prej .... te tingullit te 3nt se garant qdo nat ke pas me jau .... ne goj ahahahahahha

 125. Anonymous // July 10, 2009 at 8:23 AM  

  hej oj qiljet sakicen e mreht e kishe kush ta ka mreh te shkoj edhe une se ku me mreh sakicen teme edhe cicat i ki te mushta me uje aa

 126. Anonymous // July 10, 2009 at 8:24 AM  

  hej oj qiljet sakicen e mreht e kishe kush ta ka mreh te shkoj edhe une se ku me mreh sakicen teme edhe cicat i ki te mushta me uje aa

 127. Anonymous // July 12, 2009 at 7:47 AM  

  ta hangsha pidhin
  pidh
  pidh
  pidh
  ta gilicatsha pidhin

 128. Anonymous // July 17, 2009 at 5:55 AM  

  o ta honksha ate pidhin me lesh sa te mire e ke vdesin te gjithe per ate pidh si cokollate

 129. Anonymous // July 17, 2009 at 5:56 AM  

  o ta honksha ate pidhin me lesh sa te mire e ke vdesin te gjithe per ate pidh si cokollate

 130. Anonymous // July 18, 2009 at 2:06 AM  

  Pse gjithmon ju populli i Shqipërisë shkoni tek gjerat extreme per te na shajtur neve Kosovaret,nuk ka mundsi qe nje popull me itelekt kaq te lart te flas ksi gjera,POr jo e tregoni veten edhe me te ulet me ksi far comente banale :s:S.Eshte e vertet qe Chiljeta eshte e bukur dhe elegante por asi fjal per Kosovaret nuk ben te shkruhet,sepse ne jemi ata te cilet duhet te bashkohemi e jo te shpallim luft ne mes veti.

 131. Anonymous // July 20, 2009 at 5:29 AM  

  oj kuder e flliq spo te vjne marre moj sellqe e nanen ty........... mos rrespi spo te vjen marre prj zotit mas pari e tana lej tjerat moj kuder e flliqt moj dhia e kuqrremt oj molce oj porrqe hauahauhauahaua

 132. durimi yt // July 23, 2009 at 9:39 AM  

  hej bre oj qiljet shum seks je cicat i ki si molla ti hanksha krejt oki edhe karin kur ta rrasi tranohesh

 133. Anonymous // July 23, 2009 at 9:40 AM  

  shhfhdhhhdfhhd

 134. Anonymous // July 23, 2009 at 9:40 AM  

  sdgjknsdflndfs

 135. Anonymous // July 23, 2009 at 9:41 AM  

  afsjkasjkb

 136. Anonymous // July 24, 2009 at 1:50 AM  

  oj qiljet shumm seks je cicat ti hanksha krejt si molla

 137. Anonymous // July 24, 2009 at 1:52 AM  

  oj qiljet pse e ke shti sopaten ne pidhn ma hajr te kish ba kari jem se sa sopata

 138. Anonymous // July 26, 2009 at 1:34 AM  

  shum mir loqk
  T'duuu mos ta nin qka flasin tjerat
  Tung nga Eliza

 139. Anonymous // July 28, 2009 at 9:18 AM  

  ojjj zemer me sa pare e ke mi lale dhe deri ne sa ore e ke ti kthe njer do te pres kthe zemerpuc me buz muahhhhhhhhhhhhhhhhhh

 140. Anonymous // August 1, 2009 at 11:03 AM  

  te kisha pas ma afer ta kisha honger bythen si moll loqk je krejt

 141. Anonymous // August 1, 2009 at 11:05 AM  

  ciliiii ti lepi komt deri te p...?hehe te dua per sex

 142. Anonymous // August 4, 2009 at 1:29 PM  

  valla "Ciljeta" boll dhip i fort jeh kisha pas deshir me bo sex me ty edhe pse nuk mundem po ta kisha lepi dhipn 30 min deri sa te kishe qajt prej lezetit mas andej ta kisha shti penisin ne dhip deri sa te kishe mujt me qindru sa per mu nuk osht problem une mundem me qindru deri ne 7 turraa ma merr mendja qe boll osht per tyh per fund veq vazhdo se shum dhip i fort jehhhhhhh .

 143. Anonymous // August 6, 2009 at 5:13 AM  

  oj qili ruju se po e prish virgjinitetin me at hu ori qur lop gjelahahahhahah hihiihiih uhhuuhuuh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhhhhhhahahahahahahaahahahahahahhaah

 144. Anonymous // August 6, 2009 at 5:16 AM  

  a mos i ke ik hogjes a krishti prej tabutit hahhaahhaah hahahhhaahha haahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh o vampiri i nates

 145. roli_pe // August 11, 2009 at 1:42 PM  
  This comment has been removed by the author.
 146. Anonymous // August 14, 2009 at 8:15 AM  

  kur ke cicen e madhe kushedi sa te modh e ke dhe pidhin

 147. Anonymous // August 14, 2009 at 8:16 AM  

  te lumt pidhi dhe nese je super

 148. Anonymous // August 14, 2009 at 8:16 AM  

  te lumt pidhi dhe nese je super

 149. Anonymous // August 14, 2009 at 8:17 AM  

  te lumt pidhi dhe nese je super

 150. Anonymous // August 14, 2009 at 8:17 AM  

  te lumt pidhi dhe nese je super

 151. Anonymous // August 14, 2009 at 8:17 AM  

  te lumt pidhi dhe nese je super

 152. Anonymous // August 14, 2009 at 12:27 PM  

  valla boll cicat e forta i ki

 153. Anonymous // August 15, 2009 at 8:10 AM  

  SQENKE ASXHE,KOT QI JAPIN KOMENTE PERTY,SJA VLEN ME U XHVESH .PO VALLAI BILAI

 154. Anonymous // August 21, 2009 at 4:28 AM  

  rina oj ciljet perse moj del kshtu krejt desh ape sheh se askush nuk te don o kuku zot qfar njeri krejt desh qka pi shti njerzit me than qkasmos a

 155. Anonymous // August 21, 2009 at 4:29 AM  

  rina se mu kan qika jeme tkisha myt krejt pasha zotin

 156. egla // August 24, 2009 at 8:30 AM  

  obobo sa inat te paskan kosovaret moj ciljete

 157. Anonymous // September 5, 2009 at 11:57 AM  

  ncncn qfar kurve more edhe mod i kesh kosovaret se tcoft lojn a

 158. Ermal // September 14, 2009 at 1:23 AM  

  me sa pash disa komente me erdhi ne mendje ajo shprehja si dhelpra me rrushin,esht shum larg rrushi kshu qe ai qe e ka kismet do ta haj.je si rrush cili kiss kiss.

 159. Anonymous // September 19, 2009 at 11:31 AM  

  ku ku bree pidh po e qime te koke e sakatume a po noizy a hahahaha

 160. Anonymous // October 6, 2009 at 2:33 AM  

  je fantastike urime per ty do te jepja zemer çili flm

 161. Anonymous // October 7, 2009 at 1:18 PM  

  NA TURPRUAN FARE KTA KOSOVARET.NCNC SA TE TRASHE O ZOT.SHIFNI MO KURVAT QE KENI NEPER SHPIA MOS NA TREGONI KURVAT NE INTERNET.

 162. Anonymous // October 29, 2009 at 7:11 AM  

  late nam o injorantat e kosoves, kto fjale i perdorni edhe me mamin dhe motrat tuaja? shkolles besoj sja keni nigju naj here emrin eeeeeeeeeeeeee? dukeni nga fjalori qe keni

 163. Anonymous // October 29, 2009 at 7:15 AM  

  me pelqen mendimi i komentuesit te fundit se injoranta jane ne te vertete kosovaret.

 164. Anonymous // October 29, 2009 at 7:16 AM  

  uuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me late pa men me kto comente. iiiiiiiii debilat e drecit

 165. Anonymous // October 29, 2009 at 7:18 AM  

  he ku jeni do dilni apo jo? apo vazhduat qe tani nga puna per mesimin e gjuhes shqipe???????????????????????/

 166. Anonymous // November 4, 2009 at 11:23 AM  

  a te qi 1 here

 167. Anonymous // November 4, 2009 at 11:24 AM  

  oh zot a ta ha pidhin 1 here amonnnnnnnnnnnnnnnnnn se plasa oj kv

 168. Anonymous // November 4, 2009 at 11:24 AM  

  oh zot a ta ha pidhin 1 here amonnnnnnnnnnnnnnnnnn se plasa oj kv

 169. Anonymous // November 9, 2009 at 6:43 PM  

  HAHAHA BESONI NJERZ JU GARANTOJ ME 100% PERGJEGJSI Që CILIJETEN E KA QIIIIIIIIIII E KA MBYYYYT VICTOR HOXHA MANGUP PODUJEVA
  KREJT KOHEN KA NDEJT NE CLUB HAREM PRISHTIN 2008/09.ME TO EDHE JA FUTKE GJUUUUHEN DERI NE FYT EDHE ATO CICAT E MDHAJA JA GICKE
  EKOM PA ME SYT E MIIIII

 170. Anonymous // November 9, 2009 at 6:45 PM  

  EDHE HARROVA ME CEK NI FAKT SE SITLINDJEN E FUNDIT QE E KA PAS PER QET VIT CILIJETA E KA FESTU BASHK ME VICTORIN NE HAREM CLUB in prishtina

 171. xhEa // November 12, 2009 at 6:31 AM  

  uuuhhhhhhhhhhhhhhhhhh qiiftt qqajj qee sskii qqeff tii hëë:@ kurva e shqipris:@:@

 172. xhena // November 12, 2009 at 6:45 AM  

  uuuhhhhhhhhhhhhhhhhhh qiiftt qqajj qee sskii qqeff tii hëë:@ kurva e shqipris:@:@ iee maa e keeqjja taa diish kkurvooooooooo

 173. Anonymous // November 20, 2009 at 4:48 AM  

  oj qiljet qa ta kisha shti karin ne mes te cicave edhec tu kisha derdh ne goj hahahaha

 174. Anonymous // November 29, 2009 at 1:32 PM  

  UHH LAVIREN NANES BRE Ta QIFSHA BREEE TY

 175. Anonymous // March 10, 2010 at 10:57 AM  

  yll bote je,vari lesht ktyre katunarve te kosoves

 176. Anonymous // March 10, 2010 at 10:59 AM  

  o rrusho vari teneqen ktyre barbonave,puc,puc.Sotiri

 177. Anonymous // April 27, 2010 at 4:30 PM  

  o JU KOQEVARA O JU BYHQIRA TE SHKERDHYM NGA SERBI SA NGA NONA E NGA MOTRA, PO KU KENI GOJ ME FOL JU MOTERQIMA QE JU KA QI SERBI NONAT E MOTRAT SE HER JU NGREFTE KARI!!
  JU QIFHSHA TE VDEKMIT E ROBT E SHPIS E GJITH FISIN MAR! JUVE JUA KENA DERH FAREN TEK TE GJITHA VRIMAT QE KENI O KURVA O SHKERDHATA O BYTHQIRA KOSOVE QE JU QISHA NONATE MOTRAT E TEZET E HALLAT E GOCAT E HALLES E GOCAT E TEZEZ E TGJITHA ME RRALLE!!
  PO KU U BOT KARDERRA JU O PEDERASTA TE EVROPES JUVE JU KAN QI NBYTH SERBET DHE ZEZAKET!!
  MOS KINI MERAK SE SERBI JU KA QI ROBT E FAMIJEN ANDEJ EDHE NEVE JU KENA DIGJENERU KUR ERDHET KNEJ!! E JU QIM QTO KURVAT EKOSOVES SA HERE VINI NE DURRES NPLAZH JA CAJM PIDHIN JA DJEGIM FARE!!! JU JENI TE SHKERDHYM NGA TE GJITHA ANET MOR JU QIFSHA ROBT MU NPIDH BYTHQIRA!!!

 178. Anonymous // July 28, 2010 at 11:55 AM  

  na can karin kto kosovaret e leshit shkoni qini kosovaret qe jane super kurva

 179. Anonymous // September 3, 2010 at 9:31 AM  

  hemoj kurve

 180. Anonymous // September 13, 2010 at 12:31 AM  

  o tqifsha ne pidh o ciljet se shum sexy je bre sa e majsh at dru ne dorr makishe maj karin tem

 181. Anonymous // November 5, 2010 at 6:11 AM  

  ncnckkkkjugcrd

 182. Anonymous // December 18, 2010 at 4:53 AM  

  mos harro sot ne oren 11.00 te shpia jote me pidh jasht se do te qi dhe
  mos harro qe te lyesh pidhin me vaj ok 1.00 or do ma mbash gojore ne oren 2.00 te nates mbaroj pun me qirje

 183. Anonymous // May 15, 2011 at 5:31 AM  

  ncncnncnc kjo qka ben ti nuk esht ne rregull
  se gentaa osht yylliiiiiiii

 184. aldogorica // May 16, 2011 at 2:32 AM  

  ciljeta te lutem me ploteso nje deshire edhe le te vdes pastaj vetem te te qi njer te lutem

 185. Anonymous // May 20, 2011 at 7:17 AM  

  ty tkisha qi veq 5min se ma shum skisha mujt me nejt ngat se tu ka kalb pidhi se bo si LOP hmmm pidh palidhje veq gojen e ke tmir veq ngoj met qi

 186. Anonymous // July 7, 2011 at 8:25 AM  

  si shpirt je ciljeta te qi nje her

 187. Anonymous // July 9, 2011 at 3:27 PM  

  Ciljeta je yll bote ;-) ndersa ju o njerez nuk po ju kuptoj komentet qe kini bere jane refleksi i zgjuarsis mentale !!ketu duket zgjuarsia juaj nejse mesoni te shpreheni para se te béni nje koment te till !!

 188. Anonymous // July 9, 2011 at 3:38 PM  

  Sa injoranter qe jini .....femrat shqiptare jane gocat me te bukura ne bote '' dhe ti çili ben pjes pershendetje nga Parisi ''lol

 189. drenicaki // August 21, 2011 at 9:36 AM  

  vallai veq ne bodh kisha qi

 190. Anonymous // December 10, 2011 at 10:23 AM  

  Ciljeta moj kurve,a do ma lepish karin fort e fort sa te shikoj ty me ngrefet kari ma le nje nate te qij pidhin tend te bukur,te ta qij bythen,ma merr karin gojore

 191. Anonymous // December 10, 2011 at 10:25 AM  

  a te ta fus nje here karin tim te madh te pidhi jot gjithe lesh?

 192. Anonymous // December 13, 2011 at 5:50 AM  

  te qifsharobt ne grope te pidhit

 193. Anonymous // January 7, 2012 at 2:01 PM  

  taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hangshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pidhinnnnnnnnnnnnnnnnn e madhhhhhhhhhhhhhhhhhh apeeeeeeeee rruuuuuuuunnnnnnnnnn najher ti ha cicatt bombeeeeeeee tkomm qiiiiiii i her at tkujtohet kurrr pate metttt shtatzannn rrafshhhhh1 jav ta kum majt karin npidh pa nal thojshe um knaqee edhe weq tuj ma elpio rrisheeeee

 194. Anonymous // March 23, 2012 at 8:53 AM  

  kengetaret kosovare jan me kurva se shqiptaret mesoni te shkruani mir mo debila

 195. Anonymous // May 29, 2012 at 9:00 AM  

  Super pidh esh cili... Ca karin keni ju kosovaret,,, ik shifni kurvat kosovare,,, me pidh t shklym edhe me surrat si kal, as per gojore sbojn,, bythqira

 196. Anonymous // June 5, 2012 at 12:44 PM  

  ZOTI JU DENOFT E JUA E KTHEFTE TE GJITHA KETO QE KENI SHKRUAR,FEMIJEVE TE TU E FAMILJAREVE TE TU MOTRA,NENA,VAJZA,DJEMVE, ZOTI I SHKATARROFT TE GJITHE SI PUNA JUAJ ME MENDJEN E JUAJ TE HOLLE E PA LLOGJIKE
  TJU VIJ TURP
  JENI TE GJITHE MBETURINA QE MERRENI ME OFENDIME.

  ZOTI JU NDESHKOFTE JUA E THEM ME SHPIRT E ME BESIM TE PLOT SE U IRRITOVA SHUME KUR CFAR TE LEXOJ KETO PISLLIQE.

  ENKY

 197. Anonymous // July 13, 2012 at 2:44 PM  

  Nje bombe atomike ne prishtine nga rusi per te shuar njehere e pergjithemone nje rrace muti si kosovaret. Njerzit me mendjekar ne bote qe e mbajne veten per te zgjuar ju dhe 20 universitete te beni per ne budallenj ngeleni! Hajdeni ne vlore se ua qim robt ku ti keni arixhinjte e karit

 198. Anonymous // January 30, 2013 at 6:34 PM  

  O shqiptaret nga shqiperia jon kurvat ma te medha ne evrop i takova rrugve Te athines Te millanos hamburgut antwep gjithandejpari duke shit trupin pet lek ka humb besä shqiptare ce Kur shaiptaret 92 Noten europen Nr sy si bisha o leke o burge u thye Kodi shqiptar cekur shqiptari nzjer nusen Te fejumen Ne rruge popull i pashkolle ca mendoni Kur motrat nuset tuja shesin nderin per ca leke ce do te fitoni

 199. Anonymous // January 30, 2013 at 7:37 PM  

  O ciljeta eja Djan Te ke un kosovar karmadh 22 cm lei ti keta lalucat e tirones se keta nuk dim mire me Te qi se menjen e kan ke droga e rakija kurse ne kosovaret i dojm kurvat dim ca dojn ato ne ta bojm pidhin qull se pari ta lpijm maczen ta fusim gjuhen ne pidh mepastai Karin e madh ce Te bejme Te lumture te qash nga gezimi ...visar gjilani

 200. Anonymous // July 15, 2013 at 12:40 PM  

  Le mos thij kar palidhje se ma te fort nuk ki