BLEJ ONLINE

Miss Alma Ajazi

Posted by kushi | 7:57 AM | 27 comments »

27 comments

 1. Anonymous // July 5, 2008 at 4:38 PM  

  hej njeri drejt
  met thon per miss ste konshe
  ama per modele e paske trupin
  sun ta marr hakin
  se shum trup dexy konke vallall*************************************************************************alba shum forta

 2. Anonymous // July 5, 2008 at 4:39 PM  

  lene bre gocen rehat
  mukan kishi dal ju qeti a po skeni shanca hehhe

 3. Anonymous // July 23, 2008 at 3:36 PM  

  qka jeni tranu oj kurva?a snalni najhsre me menu per veten pak a?a jeni moj hiq ne veti oj qyqe?ncncncn....qysh moj edhe ti miss a?vallahin su met sen tjeter veq edhe dy gjyshet e mia mi pru qaty te ju e tybe jav kalojne se njona trupin e ka ma te mire se ju e tjetra ju rrzon me celulit...hahahah...hajt moj kapni qejzin e mshelnu dikun....hahahah...i keni than vetes mashallah e spo prekni ne toke edhe veshnu pak se marre duhet me ju ardhe...kurvat e kqija

 4. Anonymous // July 30, 2008 at 4:42 AM  

  miss shemtimi

 5. unee // September 20, 2008 at 2:05 AM  

  oj trrullajk qka ki dal dal si ato shrigat beeeeeeeeeeeee ncncncncnn

 6. R-G // September 24, 2008 at 7:13 AM  

  oooo kuku trullajka u zgedh miss po me qu gjyshen tem ish zgjedh bele me e mir se ti oste be

 7. Anonymous // October 18, 2008 at 1:35 AM  

  cncncnc a je more ti nermal qfar foto palidhje jan keto u cmendur rinia sodit more kjo so nemrale kuku ti bash per fantazm je ncncncnncnc

 8. Anonymous // January 8, 2009 at 6:17 PM  

  'pasha shpirtin e kompirit' hahahahahahaah...LOL.. at everyones comments. dhe per ate njeriun qe kishte problem me dialektin, meso te shkruash letrarce properly, perpara se te thuash ndonjegje per dialektin e tjerve. oh and ja u marsh te keqen 'kafshave'. peace out looser.

 9. Anonymous // February 5, 2009 at 9:42 PM  

  po ti nuk e ki kryt per miss bre alahall qaj qi e ka zgjedh mis qita ju paskan qarru syt se boll e keq tek je smet kerkush pa u ba miss

 10. Anonymous // March 3, 2009 at 8:12 AM  

  o Alma Shqiptari injorant do mbetet gjithmone. Si mund te shash dike qe nuk e njeh me fjale banale. Dukeni qe jeni llumrat e shqiperise.
  Vazhdo se ti ne rregulle je.
  Jeni teper e bukur

 11. Anonymous // April 2, 2009 at 10:55 AM  

  Keto qe te shajne ty jane te gjithe dhelpra.... te lakmojne, por as tek gishti nuk te vijne Alma.
  Lexova disa shkrime qe kishe shkruajtur, Urime.. te pergezoj.
  Uroj qe nje dite te kthehesh ne shqiperi, por me fushen e politikes. Je nje femer teper e afte ne arsyetim.

  Gentjan Duma

 12. Anonymous // April 11, 2009 at 5:57 AM  

  e pra ashu po thoja dhe une po cte besh qe nga politica smarin vesh njerezit

  anita kosumi

 13. Anonymous // April 15, 2009 at 10:36 AM  

  You are stunning Alma. Are you Albanian?

 14. BAJRAM // April 20, 2009 at 5:20 PM  

  QVARE MISI BRE PASH FAMILJEN KJO E PASKA TRUPIN PER EKSPOZIT SE SEN NUK PASKA TA KREJT SKILET TE KOKA CNCNCNC SE PERKURQA STEKOKA

 15. Anonymous // May 23, 2009 at 5:28 PM  

  Goooooooooo Alma.
  Honey you live in America. Don't pay attention to these losers. They wil never have class.
  They are just jealous. That all dear.
  This come from a person that knows your family in Albania

 16. Anonymous // June 23, 2009 at 5:47 AM  

  ti koke veq per porniqa per moshen 25 e nalt moj kurv se nuk u ba pa i qit cicat jasht
  jo tanipo na dhunojn
  ta qiefsha dhipin

 17. Anonymous // June 23, 2009 at 5:47 AM  

  pffffffffffffffffff

 18. Anonymous // June 23, 2009 at 9:37 AM  

  kukuuuuuu edhe ti koke bo kishe po boj foto erotike aa ec moj plak shko mytu najkund se spot ka hije hiq e keqja tzzz... bitch breh...

 19. arbenita // August 22, 2009 at 9:58 AM  

  oj ti qik a pe sheh se krejt po te shajnn.po asmujte me dal desh krejt joo je mlu me harrna aty ncncnc.nejse spo foli ma shumm se veq komente te kqija paske po me vjen gjynah prej teje eheheh

 20. Anonymous // November 17, 2009 at 6:48 AM  

  shum pidh i qrat bre atocica si qi i ka qit jasht jan me silikon op te rrin kari mir ne to

 21. Anonymous // February 12, 2011 at 7:28 AM  

  hahaha,ej kalamaja,te gjitha ato komentet qe jane ne favor te kesaj kurves almes i ka shkruar ajo vete. Une jam nje ish shoqe e saj dhe e kam pare vete si dridhej nga inati si psikopate kur e shanin. Po qe keni shume te drejte. Kjo Alma Ajazi eshte nje PUTANE e vertete,mban nga 3 dashnore njekohesisht dhe e mbajne me lek se eshte bythgrisur. Mashtruese dhe hajdute,gjithe te ligat i ka!

 22. Anonymous // March 27, 2011 at 11:15 AM  

  haste

 23. Anonymous // May 12, 2011 at 11:45 AM  

  Hajde Xhelozi hajde. AAAA eshte putane se ke kapur dot prandaj. Legen.
  Te gjithe artistat shqiptare i bejne kurva. Kam motren time kengetare ne Kosovo, dhe prondaj flas keshtu.
  Turp Shqipeve, merrni shembull nga kosova
  tung

 24. Anonymous // August 15, 2011 at 4:21 PM  

  po kjo nuk eshte artiste. Kjo eshte nje bunder diletante qe jep trupin per ca publikime fotosh. Ka mbush gjithe internetin me autoreklame,majmunia.
  Aktualisht punon prostitute bordellove te Frances,po deshet prova vec kerkoni e do ju a tregoj me foto

 25. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:51 PM  
 26. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:13 PM  
 27. yanmaneee // May 20, 2019 at 12:42 AM