BLEJ ONLINE

Orina Huti

Posted by kushi | 2:41 PM | 14 comments »

Kliko ne foto per ta zmadhuar
Orina Huti 01
Orina Huti 02
Orina Huti Foto 03

14 comments

 1. Anonymous // July 8, 2008 at 10:49 AM  

  orinda huta eshte shum e meire mire dhe nje kengetare e famshme e shqiperis por qe eshte lidhur me nrg band sme pelqen fare te uroj fat ne gjithe jeten tung qao kalo mir dhe mos deegjo aasken tung.

 2. Anonymous // July 8, 2008 at 10:49 AM  

  orinda huta eshte shum e meire mire dhe nje kengetare e famshme e shqiperis por qe eshte lidhur me nrg band sme pelqen fare te uroj fat ne gjithe jeten tung qao kalo mir dhe mos deegjo aasken tung.

 3. Anonymous // July 21, 2008 at 2:19 AM  

  jam besniku nga gilani,jeni femra qe e dua me se shumti ne bote jeni nje yll qe nuk ju njeh akoma njerzimi shqiptar pak me von kan me dit se kush jeni ju.Ju jeni nje yll qe nuk krahasohesh me askend te lumt per te gjitha je me e mira ne bote te lumt te lumt te lumt
  live_besa@hotmail.com

 4. Anonymous // August 7, 2008 at 11:13 AM  

  valla mu shum um pelqen eper tjer se di valla qitash kohve t e fundit shum je ka um pelqen a muj mu martu bre ahauhauahuahauahauahuhaaha po baj hajgare s e ty qyrrat ne tok sti qes okejjjjjjjjjj

 5. Anonymous // September 2, 2008 at 12:58 AM  

  Vet mbiemrii pi kallxon qfare o :P

 6. Anonymous // September 6, 2008 at 2:10 AM  

  tung nga llapi e fort jene trup po edhe gangti ke te forta ma e mir a je tung mpuq llapjanja

 7. ardi // September 11, 2008 at 3:22 AM  

  je shume mire te dua hsume jame i dahuruare ne ty zemer

 8. Anonymous // October 16, 2008 at 2:12 PM  

  ore kush jane kta maloke te trashe qe vene fotot se na hapen karin.po shkruajeni mire qe te jete e besueshme o kurva maloket emutit.i njolloset emrin orindes.je si shpirt orinda.ca ti bsh qe te jane qepur maloket dhe ste jane shqepur.nga fieraku

 9. Anonymous // February 13, 2009 at 2:41 PM  

  orinda sje per skene shko laj ndonje pjate ne shtepi se kane te drejt keta siper qe flasin keshtu. ....

 10. Anonymous // February 13, 2009 at 2:41 PM  

  orinda sje per skene shko laj ndonje pjate ne shtepi se kane te drejt keta siper qe flasin keshtu. ....

 11. Anonymous // April 12, 2009 at 3:10 PM  

  hej je adhuruese e imja shum e bukur sidomos ne vidioklipi tradhtia tung te pershendes veq vazhdo

 12. nebja // July 31, 2009 at 3:14 AM  

  valla orin sen sje jo qe pot qeshti ama shum menemadhe edhe qai i pari qe ka shkru ti nuk i vjen leonores as ni 1 cm a edhe duhet me dit kon me kesh e kon me livdu tung ehde mos dil ne sken se krejt rrafsh je

 13. Anonymous // August 30, 2014 at 4:16 AM  

  orinda eshte emer i bukur, pavaresisht se nuk dine keta qe administrojne kete faqe, ka mbetur kritika ne dore te disa njerezve qe obobo...... je sh. e mire o vajze, ke edhe nje klas qe kane zili te tjeret, vazhdo me kenget se kjo teamo eshte sh. e bukur.

 14. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:36 PM