BLEJ ONLINE

Ermal Fejzullahu

Posted by kushi | 11:37 AM | | 76 comments »

Ermal Fejzullahu is a popular Albanian singer from Kosovo. He is the son of well known singer Sabri Fejzullahu.

In the summer of 2010 Fejzullahu had a song collaboration with Tingulli 3nt, a famous Albanian rapper group. The video of the song was reportedly censured, because of the excessive nudity exposed in the images.Ermal Fejzullahu Foto

Ermal Fejzullahu


76 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 12:24 PM  

  oj lockooooooo oooooo je ma i miri llokum breeee paaaaaaapaaa

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 6:26 AM  

  je shum tip a,edhe kendon bukur megjithat mos te rritet mendja ty nga ter keto lavdata.Dr...

 3. sara // July 3, 2008 at 2:07 PM  

  eh more zot e ka msu shqiptari fjalen peder tash sdin me harru ncncnc Emali eshte rrush llokum yll bote nuk krahasohet me shpatin e bertanin po leni foret more e mos plasni prej gjeloziz

  i love yaaaaa ermal kisss for you my heart

 4. Anonymous // July 5, 2008 at 11:20 AM  

  yesssss ermali eshte bukuroshi dhe ma i miri i botes te dua shum je shum sweet llokum breeeee

 5. eli PZ // July 8, 2008 at 1:35 PM  

  ermal mos ta nin qa po folin se je ma i miri prej kretve
  edhe fetar qa po don ma shum allahi te nihmoft

 6. linnda // July 10, 2008 at 11:04 AM  

  o ermal shum i mir je veq kush ta ka inati se nr nje je bre looqkaa mos ta nin per sen hiqq se ma i miri je le te kallen tjert prej xheloziee ciaoooo looqka

 7. Anonymous // July 11, 2008 at 6:22 AM  

  tung je ma i mir mos ta ndin qka thoj te tjret se smujn me u ba si ti e ta kan inati tung nga nje grup shoqesh

 8. Anonymous // July 11, 2008 at 11:00 AM  

  o ermal mos harro qe tdon ni qik hahahha dita e din kush esht ajo hahah tung

 9. Anonymous // July 12, 2008 at 10:06 AM  

  oj bes pasha zotin bash ishi pershtat me ermali ti je ma e mir po bon me kon ti me ermalin tedon dita jote per je edhe ermali em ka thon se veq ti egziston per te se nuk ka tjeter veq ty don ermali hiq mos ta nin mpuq nga ermali kis kis

 10. Anonymous // July 15, 2008 at 4:02 PM  

  o ermal mkalle krejt valla shum i bukur jea, sdo te vdes pa te pa nje her dhe shpresoj qe te kem diqka ma teper me ty.....o zeshkan te adhuron me gjith zemer zeshkanja nga it.

 11. Anonymous // July 18, 2008 at 8:57 AM  

  o njeri e kalle krejt a ahum i mir bre3 si baba si djali shum nice veq vazhdo suksese tash edhe ne te ardhmen edhe me këng sa me të mira te pershendes innot nga prizreni

 12. dritoni // July 19, 2008 at 6:51 AM  

  je mali te hift kali bane ni spot me shpatin veq tu qi se ju ka hije e pshurrsha at pidh qet tadhuron ty bre magjup i flliqt edhe pak ke mu ba gabel

 13. Anonymous // July 19, 2008 at 11:53 AM  

  oo ermal bre shumm po te dojn ty edhe un te duaa shumm o yll mos ta nin cka po thojn se askush spo mund me te mbrii je yll botee

 14. Anonymous // July 19, 2008 at 11:54 AM  

  ooooo shumm i mir je bre i plasee krejt nga inati je me te vertet bukurosh

 15. BESA // August 2, 2008 at 4:18 AM  

  OJ TI SARA A E DIN PSE NUK KRAHASOHET ERMALI ME SHPATIN SE SHPATI ASHT 1111111111111111111111111111111111111111111111111 HER MA I MIR SE ERMALI

 16. TIJAAJMAR // August 2, 2008 at 4:20 AM  

  TUNG NGA UNE TIJAAJMAR JU PRSH SHUM VALLA QATA SI PO FOLIN KEQ PER ERMALIN VEQ INATI JA PASKAN

 17. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 3:17 PM  

  O Sabri'ja vogel a po lune me KARE'loder,po ku je mori Ermale a je QI sot me Dhonder apo me Frajer tendin,si t'QIN sot ata ty ne qfar stila GJAKIZUKI apo KAMASUTRA.a i mjele ata mire ne KARE apo i THITHE mire ti Ermale ne KARE'KURV je vertete ti ni HOMO'KURV qe e QINE BETHEN me gjdo KARE dhe THITHE ti gjdo KARE.Ermal'ja KURV ku po takohem ni dite n'donje qoshe dhe ti thithma kete KARE MiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiR

 18. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 3:18 PM  

  O Sabri'ja vogel a po lune me KARE'loder,po ku je mori Ermale a je QI sot me Dhonder apo me Frajer tendin,si t'QIN sot ata ty ne qfar stila GJAKIZUKI apo KAMASUTRA.a i mjele ata mire ne KARE apo i THITHE mire ti Ermale ne KARE'KURV je vertete ti ni HOMO'KURV qe e QINE BETHEN me gjdo KARE dhe THITHE ti gjdo KARE.Ermal'ja KURV ku po takohem ni dite n'donje qoshe dhe ti thithma kete KARE MiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiR

 19. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 3:19 PM  

  O Sabri'ja vogel a po lune me KARE'loder,po ku je mori Ermale a je QI sot me Dhonder apo me Frajer tendin,si t'QIN sot ata ty ne qfar stila GJAKIZUKI apo KAMASUTRA.a i mjele ata mire ne KARE apo i THITHE mire ti Ermale ne KARE'KURV je vertete ti ni HOMO'KURV qe e QINE BETHEN me gjdo KARE dhe THITHE ti gjdo KARE.Ermal'ja KURV ku po takohem ni dite n'donje qoshe dhe ti thithma kete KARE MiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiR

 20. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 3:19 PM  

  O Sabri'ja vogel a po lune me KARE'loder,po ku je mori Ermale a je QI sot me Dhonder apo me Frajer tendin,si t'QIN sot ata ty ne qfar stila GJAKIZUKI apo KAMASUTRA.a i mjele ata mire ne KARE apo i THITHE mire ti Ermale ne KARE'KURV je vertete ti ni HOMO'KURV qe e QINE BETHEN me gjdo KARE dhe THITHE ti gjdo KARE.Ermal'ja KURV ku po takohem ni dite n'donje qoshe dhe ti thithma kete KARE MiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiR

 21. Anonymous // August 31, 2008 at 7:56 AM  

  je yll fare mos te pengon per kto komente nga tulifar budallai i gjor je me i miri edhe kongt i ki ma te mirat bile qito te vitit 2008 i ke shum te forta mos ta nin hiq i love you

 22. Anonymous // September 1, 2008 at 1:25 PM  

  buono e basta!!!!!!!!!!

 23. Anonymous // September 7, 2008 at 7:02 AM  

  O ti zotni deqani-dukagjini ti ki qef mu bo si ermali po ski shanca e mos e shaj herifin palidhje pat bo sen ty. Ermal mos ta nin vlla vec kshyre drejtimin tond lej papakat cka thojn mos ja ndo veshin se keta punet e veta si kshyrin e i kritikojn tjeret. Vec vazhdo ti

 24. Dona // September 10, 2008 at 6:52 AM  

  o ermal po thojn do do qe shpati ma i mir se ti po si ti nuk ka kot e kan une jam adhuruesja ma e madhe ne ferizaj edhe ma merr menjdja qe ne bot te pershendes ty edhe te uroj jet te mir dhe te lumtur me te zgjedhuren tende po ashtu ta uroj fejesen tung nga LIRIDONA

 25. Anonymous // September 13, 2008 at 9:16 AM  

  ermal me disa fjal je shum i mir adhe kenget shum te mira veq heren tjeter qit disa keng ma te dispunushme ma me ritem aaa je i mir ciao nga ina dhe elvana

 26. Anonymous // September 14, 2008 at 11:31 AM  

  o ERMAL je i mir veq kush ta ka inati nejse djemt ta kan pakez inati tung nga besjana

 27. Anonymous // September 21, 2008 at 7:19 AM  

  Ermali vertete oshte Homo'Seksual

 28. Anonymous // October 29, 2008 at 4:18 AM  

  MA CHI TE L'HA FATTO FARE A SPOSARTI?NON MI POTEVI ASPETTARE? AH AH AH

 29. Anonymous // October 30, 2008 at 2:29 AM  

  hai fatto lo sbaglio piu' grosso della tua vita ,quello di esserti sposato..vieni qua in italia che aggiustiamo tutto...e vedrai che nn ti pentirai..tanti saluti bye ermal..

 30. Anonymous // November 1, 2008 at 9:30 PM  

  kush osht ky kishe italisht po don seks prej ermalit

 31. Anonymous // November 3, 2008 at 6:43 AM  

  oh zemrush te dua shume!!!

 32. Anonymous // November 3, 2008 at 7:00 AM  

  per ty keshtu qenka jeta,per ty fillon e gjitha kur ti shkon,un pa ty tash mbeta,ketu krejt mbaron..i love you ermali

 33. Anonymous // November 4, 2008 at 3:01 PM  

  ooooooo hiq bre sje i mir po konget ike te mira edhe do se jo krejt edhe yyy izi o magjup bre je ha

 34. Anonymous // November 7, 2008 at 2:09 AM  

  ermal ker kush son ta shkon ty bre ma i bukri je te dua shum veq vazhdo keshtu tung lina nga franca

 35. Anonymous // November 12, 2008 at 3:30 PM  

  eh sa per ermalinnnn une skisha dhan vot hiqq se se besoj qe osht ma i mir se une ku dush dalmiiii me ta ky doket horrorkunraj meje ama ja pranoj zanin e ka tmirrr veq shtat dit me pelqen se tjera kang si me ja fu karin ne goj kti farr gllupi llamers i karucit haha kush karin ta bon hesap kta bre qija nannen tung ermal nga gjermania te pershendesum me nje kang ti qift hitleri mamen ne byth gahga

 36. Anonymous // November 22, 2008 at 11:30 AM  

  Ermal kari far kry si kar e ka qifsha pidhin e nanes se nuk bahesh (fuck you sister).

 37. Anonymous // December 2, 2008 at 1:35 PM  

  ej loqki je ma i bukri em pelqen shum a,as ni kengetar i botes sem pelqen sa ti,i ki tana te mirat.si ne stil,si ne dukje,si per kong amo qe i ki ma te mirat,veq te uroj suksessse shum ne te ardhmen,kong sa ma te mira qaooooooo blerta

 38. Anonymous // December 11, 2008 at 1:12 PM  

  VALLA MIRE KENDON VEQ QITO 2 FOTO KEQ SORRY

 39. Anonymous // December 16, 2008 at 2:24 AM  

  shum i mir jee veq vazhdoooooo (K)te dua

 40. Anonymous // January 1, 2009 at 12:11 PM  

  ermal je shum i bukur.....te dua shuuuuuuuuuuuuuum

 41. Anonymous // January 6, 2009 at 3:02 PM  

  valla ylll je aa veq vazhdoos e shum i mir je se per kang spo folum hiq se tonat te mirat i kee a je yll yll fareee ma i bukuri jee

 42. saraaa // January 9, 2009 at 5:26 PM  

  valla bre ermal yllll je shum um pilqenn veq perpara se nr1 jee.suksese suksese suksese.

 43. Anonymous // January 16, 2009 at 6:51 AM  

  ermal,you are the most beautiful and the best singer in the world.I love you forever and ever by your little doll...m..

 44. amella // February 10, 2009 at 6:03 AM  

  tung ermal je ma i miri veq vazhdo kshtu kenget i ke shume te bukra je ma i miri te uroj jet te lumtur me arjanen je numre ouan ne bote ma i miri te uroj suksese ne muzik dhe ne jete ___je ma i ne bot ___________$$$$_________________________________$$$$$_______________________________$$$$$$_______________________________$$$$$$$$_________________________$$$$$$$$$$$__________________________________$$$$$$$$$____________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________________________

 45. Anonymous // February 11, 2009 at 12:27 PM  

  o thi agnesa jom sde dua hiq

 46. Anonymous // February 11, 2009 at 12:28 PM  

  alo arta jom urime martesa e gzofsh shum
  te dua zemer bussi

 47. Anonymous // March 2, 2009 at 9:38 AM  

  ermal je shuuuuuuuuuum i keq valla ehe kur ta ni zonin kryt me hammmmmmmmmmm... me bon telashe mu qu me nrru kanallin...

 48. Anonymous // March 2, 2009 at 9:38 AM  

  ermal je shuuuuuuuuuum i keq valla ehe kur ta ni zonin kryt me hammmmmmmmmmm... me bon telashe mu qu me nrru kanallin...

 49. Anonymous // March 15, 2009 at 6:53 AM  

  ermal je shum i mir je si yll
  jeshum i bukur

 50. Anonymous // April 11, 2009 at 6:35 AM  

  tung
  ermal hiq mos ta nini se je ma i bukri te uroj per djalin qe ju ka lind i bafte 100 vjet me prind e lumturi ne jete klm

 51. Anonymous // April 11, 2009 at 12:43 PM  

  ey ermal je n1 ne bot be ska kush ta kalon ty te dua shum veq vazhdo keshtu urime martesa hehehe

 52. lonna // April 13, 2009 at 8:25 AM  

  ermal je kengetari im me i preferuar je me i miri prej krejt v.i.p kosovare enderroj me te njehr

 53. albana // April 13, 2009 at 8:26 AM  

  ermal je shum i mir mos ta nin veq kush ta ka inatin

 54. Anonymous // April 16, 2009 at 11:29 AM  

  i mir je jo edhe i keq

 55. Anonymous // April 17, 2009 at 8:39 AM  

  hirushja te pershendes je i bukur prej kengetareve te tjere te lutem merre add teme okei..hirushja_1@live.com

 56. dyshja // April 17, 2009 at 8:42 AM  

  ke keng te mira me pelqejn shum.. porpos je edhe i bukur... me pelqen shum qaoo

 57. Anonymous // April 17, 2009 at 9:26 AM  

  o BUKUROSHI i kosoves je ma i miri pasha nonen tone te bukur qe e ki aahahhahahahaahahhhahahahahahahah

  tfala sabri fejzullahut nga ana ime ooooooooo ERMAL

 58. Anonymous // May 10, 2009 at 4:44 AM  

  un jam lonna kuku be te du shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm edhe um pelqen pa mas edhe dy syt qel um mesin mos me te pa niher live po hajt se te shoh urime per qunin artin dhe martes te lumutr me arianen veq vazhdo se ska kush qe te del perpara ty kurrr hiq mos ta nin tani per tani the bessst

 59. Anonymous // June 6, 2009 at 2:14 AM  

  shum mir kendon edhe i mir je po qat nuse katastrof si mos me pas pa me sy ok qa me bo klm tung me muzik vazhdo valla .

 60. Anonymous // June 6, 2009 at 6:08 AM  

  ermail kush ta ka inati robt ja qifsha ma imiri je ma imir se shpat pederri bre atijna une kush te ka shenu keq nanen qao nga beni nga qendresa

 61. Anonymous // June 7, 2009 at 8:36 AM  

  o ermal je yll bote mos nderro asnje her je numeri 1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

 62. Anonymous // June 25, 2009 at 6:10 AM  

  o ermal a ti e ke greta kocin po ta kesh veq nje amanet:
  qije mire tung gressa

 63. Anonymous // June 30, 2009 at 2:40 AM  

  ______$$$$_______$$$$_______
  _____$$$$$$_____$$$$$$______
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$_____
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___
  __$$$$$$$$$- M+E -$$$$$$___
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$______
  _______$$$$$$$$$$$$$________
  __________$$$$$$$___________
  ____________$$$_____________
  _____________$______________

  ermal je shum hum impatik...tedu a..alskadej

 64. Anonymous // June 30, 2009 at 2:43 AM  

  sa per ty ermal nuk di as qka me than se hum me pelqen...sidomos zerin..fytyren..jam ne prishtin emmm..koncerti yt shum me ka pelqyer nuk ka ka thot askush se shum je simpatik...?(..)

 65. Anonymous // August 4, 2009 at 7:10 AM  

  Ermal shum i sukseshem je ma i mir nder tan sidomos me mes te rinjeve
  te dua shummmmmmmmm shummmmmmmmm
  adhurusja jote ma e madhe Elvina....ELiii.
  veq vazhdo numer 1 je

 66. Anonymous // August 10, 2009 at 1:05 PM  

  ej ermal shum i mir jea perfekt je edhe nusen e ki te mir shum qift i mir jeni tung egi nga peja

 67. Anonymous // August 12, 2009 at 9:35 AM  

  o ermal i mir je shum po mednjen e madhe e adhurusit si don hiq ani apet mir op album mir po qet bravo hahahahahah nga fati

 68. Anonymous // August 12, 2009 at 9:35 AM  

  o ermal i mir je shum po mednjen e madhe e adhurusit si don hiq ani apet mir op album mir po qet bravo hahahahahah nga fati

 69. Anonymous // September 19, 2009 at 4:03 AM  

  ju vjen marre me shkru kshtu akini ju zemer ajo mos shkruni aplidhje se i mir esht veq qe ja keni inati e inati esht tjerqka se boll mir knon valla e kush ka shenu keq per ermalin aj sdin qa esht muzika aurela mitro

 70. Anonymous // September 19, 2009 at 1:17 PM  

  car je bre ti qifsha robt pej dashnis e kam mos u ba qen e me mu idhnue

 71. sehare // September 20, 2009 at 12:10 PM  

  o ermal je shum i mir veq vazhdo gjithmon je kon je dhe ki mu kon te don seharja

 72. sehare // September 20, 2009 at 12:37 PM  

  oj loqk qysh tkom te du shum ama ama qajo gruja jote pom pengon shum ama un tkom dasht ama ajo te nxuni para meje po nejse ke qysh ke eshkume e sharrume ama mos um harrro te don seharja shum shum shum shum ty nime mos te rritet menja se te kom harru shpejt veq mos e harro puthjen qe ma more me zort bay bay

 73. Anonymous // October 22, 2009 at 8:26 AM  

  haj nga monisssaaaaa je shum i bukur veq valla me te han diqka drejt e ki marr qat gru shum te bukur ama bukuria pi mungjke veq ty zoti ti kas qerru syt valla qe e ke marr qata hihihih ME VJEN SHUMKEQ ERMAL

 74. Anonymous // September 17, 2010 at 3:16 AM  

  Krejt femrat I mir I Mir vec pse asht kengetar
  ku pe dini se asht i mire a e keni provu a
  me ju lon ju e provoni Po
  hehe cka ish kon mu kon i popularizum

 75. Anonymous // September 17, 2010 at 3:19 AM  

  Krej femrat i mire ,i mire
  ku pe dini ju a e kani provu a
  vec pse asht kengetar po thojn i mire
  mos kofsh i popularizum secilen femer e ngre se femrat jan qura

 76. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:43 PM