BLEJ ONLINE

Jonida Maliqi

Posted by kushi | 11:11 AM | 18 comments »



18 comments

 1. Anonymous // August 23, 2008 at 1:41 PM  

  eshte e kendshme dhe ka ze te mire po kenget e saj nuk me pelqejne shume

 2. Anonymous // August 30, 2008 at 4:22 PM  

  jonida eshte kengetare e bukur ne paraqitje dh ene ze .del gjithmon ne skene per tu admiruar ,bavo jonida dhe te uroj suksese

 3. Anonymous // October 6, 2008 at 9:24 AM  

  THJESHT ME E MIRA,NGA TE GJITHA KENGETARET SHQIPTARE!
  CHIC,ME ZE TE FORTE,E PA EXSPOZUAR ME FIZIKUN E SAJ,THJESHT MERITON TE QUHET KENGETARE.

 4. Anjeza // November 13, 2008 at 1:28 AM  

  Je e mrekullueshme,ke nje ze fantastik,ke klas dhe je e vetmja kengetare qe nuk ke dalur zhveshur ne sken sic bejne disa kengetare te tjera per te mbuluar zerin qe e kan skandaloz. Kenget i ke fantastike.
  P.S: U trashegofsh dhe jete te lumtur

 5. Anonymous // April 6, 2009 at 11:41 AM  

  Me vjen keq per ty,se mundohesh te vishesh bukur,por vetem kengetare nuk behesh dot.Ti mund te kendosh,por haroje se pelqehesh,je acaruese ne timber.ben sikur vetem ti di te kendosh dhe vetem ti ben muzike,por kenget te gjitha i ke kot,pa shije,pa tekste te bukura.E fitove Kengen magjike me leke se nuk e meritoje.Ca ishin ato levizje skandaloze/Pse atij i thua ndryshim ti?Je e dashuruar me veten se asnje nuk te pelqen.

 6. Anonymous // April 6, 2009 at 11:45 AM  

  Me vjen keq per ty,se mundohesh te vishesh bukur,por vetem kengetare nuk behesh dot.Ti mund te kendosh,por haroje se pelqehesh,je acaruese ne timber.ben sikur vetem ti di te kendosh dhe vetem ti ben muzike,por kenget te gjitha i ke kot,pa shije,pa tekste te bukura.E fitove Kengen magjike me leke se nuk e meritoje.Ca ishin ato levizje skandaloze/Pse atij i thua ndryshim ti?Je e dashuruar me veten se asnje nuk te pelqen.

 7. Anonymous // April 22, 2009 at 12:10 PM  

  te shajne ata qe ste arrijne dot.
  te pakten ti o yll nuk je njeri nga ata.
  le te plasin nga marazi ha haha ha

 8. Anonymous // April 22, 2009 at 12:15 PM  

  ZERI YT I MREKULLUESHEM DHE KENGET E TUA PROFESIONALE NUK JANE PER MASEN TI JE NJE PROFESIONISTE E VERTETE DHE PER KETE NUK KE NEVOJE TE SHESESH VETEN.
  SHYQYR QE FITOVE KENGEN MAGJIKE DHE ISHIN KENGETARET ATA QE TE VLERESUAN KESHTU QE IA MBYLL HALEN TE GJITHEVE
  TI JE DIVE DHE KLASIN E KE PATUR QE FEMIJE
  TE KAM SHUME XHAN DHE ME IRRITOJNE ZILIQARET QE STE ARRIJNE DOT AS TE MAJA E THOIT
  QOFSH GJITHNJE E LUMTUR DHE E BUKUR

 9. Anonymous // May 5, 2009 at 10:25 AM  

  je e papare shembull per te gjithe
  goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jonidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 10. Anonymous // May 28, 2009 at 2:55 AM  

  Je një bukuri e rrallë dhe e kurorëzuar me një talent të veçantë.

 11. demonn // May 30, 2009 at 5:35 AM  

  muzik shqip dhe grekk www.durresi.forumfree.net

 12. Anonymous // June 13, 2009 at 10:47 AM  

  TI JE FEMRA IDEALE PER CDO MASHKULL.UROJ QE YT SHOQ TE DIJE SE KE KA NE KRAHE.TI JE DIVE E MUZIKES SHQIPETARE

 13. oakleyses // December 15, 2015 at 11:28 PM  
 14. oakleyses // December 15, 2015 at 11:29 PM  
 15. oakleyses // December 15, 2015 at 11:30 PM  
 16. oakleyses // December 15, 2015 at 11:30 PM  
 17. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:26 PM  
 18. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:39 PM