BLEJ ONLINE

Gjyste Vulaj

Posted by kushi | 3:36 PM | 107 comments »

Gjyste Vulaj was born on June 9, 1977 in the small town of Vuksanlekići, Montenegro. She is a very famous Albanian singer in which she sings Pop and many other categories. Her name is widely known through the Albanian population and she has come to a very high place in popularity. Not only does she sing, but she writes the lyrics to all of her songs, and has experience in graphic designing as well. She is married to Sokol Vulaj from Vuksanlekići and they have one daughter together.


Kliko ne foto per ta zmadhuar

107 comments

 1. Anonymous // July 18, 2008 at 2:56 AM  

  ncncncncnc kuku nan je e qysh po del marre duhet me te ardhe budalluiccccccccccccccccccccccc... je teper e keq hahahahah
  cncncncncnnccnncnccncnncncncnccnncnncncncncncncncncncccccccccccncncncnncncncncncnnc

 2. Anonymous // July 18, 2008 at 10:13 AM  

  oj gjyste ne te vertet keshe tu te thane gjyse se ti je njeri budalle mjeri nana qe te ka linde ty moj kurve

 3. yllka // July 18, 2008 at 10:32 AM  

  je teper e mire i love

 4. Anonymous // July 23, 2008 at 2:31 AM  

  oooooooooooooo ju myty bre inati kuku se s i loqk esht xhystej vula valal mire msn florenti_10@hotmail.com

 5. nga atdheu // July 23, 2008 at 6:33 AM  

  marre me te ardhe je nane e po dele ne tv culak marre hajte shkoje qiju me djeme se ty nuk po te dele bolle me burrine tane e po dele edhe me burra te tjere

 6. Anonymous // July 23, 2008 at 12:52 PM  

  ej zoti na ruft perj kurvave se shume jan tranu jan bo femrat shqipetare me shku me punu ne PLAYBOY se nuk kan dallim sidomos gjyste vulay katastrof je shume budalic nuk di a po te sheh aj buri yt trullan qe e ki

 7. Anonymous // August 15, 2008 at 3:01 PM  

  mos ta kann ngjitt trupin me lepak

 8. Anonymous // August 15, 2008 at 3:03 PM  

  hej gjys po du met vett diqka a ki allahile ti pasyr te shpijaa?:| hej qysh pom dokett mu tu ta paska mshu kali kom en ftyr qfar ftyre moree si vorr kukuu!!!

 9. Anonymous // August 16, 2008 at 5:24 AM  

  oj gjyss edhe emri po te tregon qe je gjysss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Anonymous // September 1, 2008 at 10:17 AM  

  Si s'keni turp qe shani nje femer ne ate menyre. Po duken te papunet. Mesoni te flisni e te gjykoni, pastaj te shani. Ata qe e pelqejne, le te komentojne. Nese s'e pelqen, atehere nderro faqe, ka vipa te tjere plot.

 11. Anonymous // September 3, 2008 at 3:49 AM  

  pernime kjo se sheh vetin po me doket se ma palidhje ma qe vishet kjo sdi pse spo del dehs krejt bile e dim qe desh

 12. Anonymous // September 9, 2008 at 6:00 PM  

  JA ma kurrv se ti kekrun skom pa apiff kush te ngon more ty:@

 13. Anonymous // September 13, 2008 at 9:33 AM  

  gjyste te kam pa sdi sa her llajf ma te mir se ti ska ndaq e bukur e menur dhe e dashur shum kur ja nisshe me kendu ti ne ulqin as nje njeri ne rrug sish veq tu u perla me ndegju nje kengetare si ti a je ma e mira mos i degjo qthojn kta gubana-gubejka klm nga ina

 14. Anonymous // September 13, 2008 at 9:35 AM  

  gjyste te kam pa sdi sa her llajf ma te mir se ti ska ndaq e bukur e menqur dhe e dashur shum kur ja nisshe me kendu ti ne ulqin as nje njeri ne rrug sish veq tu u perla me ndegju nje kengetare si ti a je ma e mira mos i degjo qthojn kta gubana-gubejka klm nga ina

 15. Anonymous // September 14, 2008 at 4:05 PM  

  Nuk po di nga tja filloj se me sa po e verej ketu jan 2-3 pesona qe munden me qene edhe kolege te gjystes qe shajn ne te njejten menyre. nje gje e di dhe jam vertetua se si gjyste vulaj ska skena shqipetare ,vokal mahnites qe ta knaq shpirtin sidomos live fantazi,bukuri i shihet miss i vertet 2 metra gjat profesioniste ne cdo aspekt,sa i perket ndershmeris duke pare pozicionin e saj ishalla kengetaret e reja i ngjajn asaj.shum meshkuj e di kishin me dashty me e pas femer por...
  ajo eshte e dashuruar ne burrin e vet dhe qe e respekton dmth ju mund te shani se ketu mund te shkruaj kushdo e ckado por ajo eshte njeri i zotit .grderoba?
  pse mos po vishen koleget e saj me mir,aman o vllezer pse gjithmon i shajm te miret dhe mos e krahasoni gjysten me moden e sotme me moden e asaj kohe te shkurtes apo ndonjeres lol.shikoni pak boten duhet te eim perpara edhe tek e fundit cka po i ben nje mini fun? asgje por skini nga cka tjeter te kapeni dhe mizen e beni lop.gjyste me kan fol mir per ty njerezit qe te njohin dhe kam ndryshuar total mendimin qe kisha me pare. je vertet ylllllllll

 16. Anonymous // September 24, 2008 at 11:55 AM  

  gyste pom vjen me vjell ka pi lexoj kto komente por ti je gjithmon vetvetja dhe per at te uroj fat se tash jemi gati ne shekulin 22 e njerzit jan shum te quditshum ti je artiste je ni yll fat dashuri jakupi nga syedija

 17. Anonymous // October 7, 2008 at 6:55 AM  

  Se pari me vjen keqe,se si qenkan shqiptart per njeri tjetrin,se me dit se qfar shkrujn shqiptart per njeri tjetrin,nje komb i tjeter ish dek ty kesh:(me neve
  por,nganje her vertet me vjen mbarre qe jam shqiptare,kur jau lexoj disa shqiptarve komentet.Apo fjalet qe i kan per njeri tjetrin.
  Nejse ,se dyti sa i perket gjystes,me vjen keq qfar stili ka te veshjes:(
  edhe kjo nuk i perfaqeson ne as nje menyre femrat shqiptare te malit te zi(sa per veshje e kam fjalen)
  por,sa per me kendue eshte vertet shume e mire.kendon shume bukur.

 18. Anonymous // October 7, 2008 at 7:10 AM  

  Se pari me vjen shume keq,per shqiptar se si jane per njeri tjetrin,edhe per qata skan me ec kurr perpra.
  Me dit komb i tjeter se qka shkruni ju per njeri tjetrin ishin dek ty qesh,me neve.
  Nga njeher edhe me vjen mbarre qe jam shqiptare,kur jau lexoj disave komentet:(po nejse per veti e keni,dhe jepni shmebull te mire se qka jane shqiptart,turp turp.

  sa i perket Gjystes,ajo eshte nje kengetare shqiptare qe kendon shqip,mes malazezve,pra ka ate guxim,e sa i peket stilit te sajna te veshjes,(nuk dmth qe i perfaqeson me ate stil te gjitha shqiptaret e malit te zi).
  Ashtu si eshte eshte per veti.

 19. Anonymous // October 7, 2008 at 7:14 AM  

  .

 20. Anonymous // October 22, 2008 at 11:17 AM  

  nuk e mohojaa qeke trup te lezecem pa nuk je per ma knu nbelveder.a jam tuje thane mir

 21. Anonymous // October 22, 2008 at 11:19 AM  

  VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

 22. Anonymous // October 27, 2008 at 6:59 AM  

  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

 23. Anonymous // November 1, 2008 at 1:25 AM  

  bravo gjyste se je nje budallic e vertet dhe e papar shum lop je tamon kur e karit

 24. Anonymous // November 2, 2008 at 2:29 AM  

  gjyste je e bukur vetem vazhdo

 25. Anonymous // November 3, 2008 at 12:16 PM  

  JA HANGSHI KOKRREN E MUTIT GJYSTE VULES SE ASHT MA SEXY SE KTA KURVAT TIRANSE SHKODRA PER GJYSTEN JE MA EMIRA

 26. Anonymous // November 11, 2008 at 9:19 PM  

  sa e keqe je moj po si te mban ai burr ty ashty mos kno mo

 27. gjyste // November 12, 2008 at 6:14 AM  

  gjyste vulaj edhe nje bukuroshe e qmendur heheh tung tung klm bukuroshe

 28. Anonymous // November 18, 2008 at 11:59 AM  

  me knu knon mir po men ski bre hiq.ni gru e martume qe del mju shit tjerav burrav ajo s'esht gru.une sdi qysh te man aj burr ,so burr po lop eee po nejse edhe ti je qashtu haha

 29. Anonymous // November 19, 2008 at 11:36 AM  

  o ta honksha zemrem sa e mir qe je mi

 30. Anonymous // November 21, 2008 at 5:13 AM  

  gjyste je njeshi i siseve.

 31. B3SART. // November 22, 2008 at 8:27 AM  

  000 Shqiptart e nanes po a ka naj femen te buker qe por juve nuk asht kurvvv..? Msono pak me rrespektu e mos folni fjal pakuptim!

 32. Anonymous // December 16, 2008 at 12:52 PM  

  OOO LUJA GJYSTE LUJA ..KREJT QITA SHQIPTAR QE PO SHKRUJN PER TY KEQ KURT SHKOJN NULQIN PARET TY TI LON PER NI KANG HAHAHA ...OOO SHUM DOBSI E MADHE PER JU QE PO JAPNI KOMENTE PA LIDHJE PO QKA DOJE TBOJE JETA E SAJNA ESHT O SHIPCA.. NEJSE E TEPRON PAK ME ZHVESHJE POR KENDON BUKUR..GJYSTE VISHU PAK SE TJERAT KREJT PERFEKT JAN TE TI OK XEMEL...SE SHIPTART VEQ MESPAFSHIN DIQKA MIZEN BULL E BAJN OJ MOTER HAHAHA..MOS TA NIN BRE ..SOSHT ME RANDSI ;QKA THOT; POR ;;;KUSH THOT;;; E KTA TE FUNDIT BESOJ SE GAJLET E HUJA I BAJN E TVETET I KAN HARRU HAHA ...SHQIPTAR MUSHNU MEND MOR NJEHER O SELAK SE SHEKULLI 21 OSHT QELNI SYT O TRULLANA ...JO KREJT POR DISA ..GJYSTE SUN MRRIN KTA TE TI E PI XHELOZIS PO FLASIN BRE..SUXESE ..ELMA PR

 33. Anonymous // December 25, 2008 at 10:47 AM  

  oj gjyste po e madhe je bre

 34. Anonymous // December 27, 2008 at 8:54 AM  

  i lexova gjysen e komentev dhe gati krejt ishin komente negative.e dim te gjith qe folim kot se gjystja se nrron stilin per fjal tona po nje keshill gjyste shko ne pasqyr dhe kqyre veten njeher dhe pyete veten nese osht normal kjo qe ben.me fal por ti nuk dokesh si nje kengetare po si nje postitut.sorry por e vertet dhe gjith e thojn .ti nuk ndreqesh per burr ton por per burra te halkut .qa lyp ti mu desh ashtu per kon zveshesh ti ashtu verte je nje lop e eger.po nejse nuk osht perneve per me te gjyku po zoti....

 35. Anonymous // December 28, 2008 at 5:08 AM  

  gjystja nuk do ta nrroj stilin e vet per fjal tona se tek e funit osht jeta e vet.edhe mu gjystja me pelqen si kengetare po edhe qita po e ,prish me veshjen e vet.mendo gjyste se cfar do ti thuash zotit ne diten e gjykimit.me vjen keq qe po te them por me te pas gru te kisha rreh dy her ne ditje .veq po me intereson per kon zveshesh ti ??????

 36. Anonymous // December 29, 2008 at 9:15 AM  

  hejj maspari edhe emri GJYSTE po tregon qe je gjys ee mos ta zgjasim ma andejj ma !!

 37. Anonymous // December 29, 2008 at 9:15 AM  

  po valla ti e fundit mirr e kii poo plus ka edhe fmii

 38. Anonymous // December 29, 2008 at 9:17 AM  

  ti e parafunda gjystja boll sexy osht edhe boll e mirr edhe kejve ju pelqen edhe vllavi jem ma kaa ble prej gjermoniee ni telefon me gjysten edhe motra jem me vllavin e kan dhomen me pastera te gjystes mos e shaj se gjynah

 39. Anonymous // January 1, 2009 at 12:08 PM  

  o gjyst shume e forte je pidhine ta haksha ta-pi-gjakune-une-ty@live.com

 40. Anonymous // January 1, 2009 at 12:08 PM  

  o gjyste se di kushe po te qine qaje huti i dote smune me te qiaje kurre volla

 41. Anonymous // January 1, 2009 at 12:08 PM  

  o gjyste se di kushe po te qine qaje huti i dote smune me te qiaje kurre volla

 42. Anonymous // January 1, 2009 at 4:25 PM  

  erdhi makina plenave... gjyste hec pra mo futu,se mjft te pritem.plakaruqe

 43. Anonymous // January 2, 2009 at 11:25 AM  

  edhe emri pot tregon qe je gjyss morii pidhkaa e evropes

 44. anole // January 10, 2009 at 3:43 AM  

  o idhi kosoves.u bone ti katunare me shku ne amerike.ke per ngatrru kitaren me ciftelin.debile.

 45. Anonymous // January 11, 2009 at 3:23 AM  

  degjoni tegjith ju qe der goni komente te po muralshme vedi sohi pak se qdo kengetar ka stilin e vet e sdo te thot qe asht kurv kjo esht kengetare e medjav e jo e pufev

 46. Anonymous // January 13, 2009 at 10:38 AM  

  shum je gjys je a edhe emri pot tregon

 47. Anonymous // January 15, 2009 at 9:31 AM  

  mu mvjen keq mas pari qe jeni qaq pa kultur qe shani e e tregoni pakuluren e familjes qata me vjen shum keq,,gjyste veq vazhdo se shum nice je te pershendes shuuummmmmmm donna nga mali i zi

 48. kari madhe n'vesh t'gjakovares // January 24, 2009 at 4:55 PM  

  oj gjakovare oj lope oj gjytyryme niher ti qifsha fmit e palem e mandej krejt te gjallet shka ki e ty ta rras'sha n'vesh

 49. kari madhe n'vesh t'gjakovares // January 24, 2009 at 4:58 PM  

  oj kurva gjakovare oj gjytyryme niher ti qifsha fmit e palem e mandej krejt t'gjallt e t'vdekun shka i ki e ty ta ras'sha nvesh!!!

 50. Anonymous // January 24, 2009 at 4:59 PM  

  oj kurva gjakovare oj gjytyryme niher ti qifsha fmit e palem e mandej krejt t'gjallt e t'vdekun shka i ki e ty ta ras'sha nvesh!!!

 51. Anonymous // January 28, 2009 at 1:27 PM  

  ncnc qysh moree po jav kini inatii kengetarevv vall marre duhet me juvv ardhen krejvee se sicila kengetare e ka hijen e vet edhe si njona si tjetraa jon krejtt veq kush ja ka iantii bleon e mir je loqk mos taa ninn okee tungg

 52. Anonymous // January 28, 2009 at 5:39 PM  

  vadha gjyste nuk di cka tijeter me te than pervec me vjen shum shum keq ci ke le ne malesi papapa kun na ra ne per hise vadha mos te kishe bur e fmi as bab as nana elle nuk kish me u cudit aq fort po kish me dasht me dit a te shohin ata... po da me te pas hije po ty as hije krejt cka ban me zore e ke mundohesh per dicka ci sije... ti zanin boll te mir e ki ze met elle ti dikur e veshu e kendo si njerzit vec kuku se nuk di cak tijete me te then se nuk je 15 vjec e spo din po je nan uladit ... klm gjyste se zdi cka tijeter me te than

 53. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:18 PM  

  Shiko kete lopen syedis o zot i madhi, le kjo po e ka bo budall edhe at magarin qe po i thot bur hahahahahahahaah, ti si genta oj ROSPIA E MALIT TE ZI veq CICA ti kishit shit shtrejt po lir bre pusajkat e pa fun, a ju ke kallxu njerzve qysh ja ke mar ne goj BLEROS PAS skenes ne MALMO eeeeeeeeeeeeee mjer buri qe te ka qfar KURVICE E PRISHT E PA MARE E PA MORAL E AS RESPEKT, A UN PER VETI BOLL KISHA PAS QEF EDHE UN ME TI QI QATO CICA SE KUR PO TI QIN GJITHKUSH PSE JO EDHE UN ROSPO

 54. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:19 PM  

  Shiko kete lopen syedis o zot i madhi, le kjo po e ka bo budall edhe at magarin qe po i thot bur hahahahahahahaah, ti si genta oj ROSPIA E MALIT TE ZI veq CICA ti kishit shit shtrejt po lir bre pusajkat e pa fun, a ju ke kallxu njerzve qysh ja ke mar ne goj BLEROS PAS skenes ne MALMO eeeeeeeeeeeeee mjer buri qe te ka qfar KURVICE E PRISHT E PA MARE E PA MORAL E AS RESPEKT, A UN PER VETI BOLL KISHA PAS QEF EDHE UN ME TI QI QATO CICA SE KUR PO TI QIN GJITHKUSH PSE JO EDHE UN ROSPO

 55. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:25 PM  

  Oj Lora, po ti te koke edhe ma rospi se kjo vet ta qifsha kulturen e nanes edhe babes, po ti a i ke syt, po qfar kangetare eshte ajo qe del me kendu me CICA JASHT po un te me mer malli per CICA, e mar femren time edhe i kapi CICAT E SAJ e nuk i kqyri te kurvave, per mu eshte interesant muzika qe te tinglloj ne vesh, e jo ne sy, e sa po e kuptoj kete qe ti e ke shkru as ti sna qenke ma e mir sesa kjo vet KURVA E MADHE E SYEDIS

 56. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:25 PM  

  Oj Lora, po ti te koke edhe ma rospi se kjo vet ta qifsha kulturen e nanes edhe babes, po ti a i ke syt, po qfar kangetare eshte ajo qe del me kendu me CICA JASHT po un te me mer malli per CICA, e mar femren time edhe i kapi CICAT E SAJ e nuk i kqyri te kurvave, per mu eshte interesant muzika qe te tinglloj ne vesh, e jo ne sy, e sa po e kuptoj kete qe ti e ke shkru as ti sna qenke ma e mir sesa kjo vet KURVA E MADHE E SYEDIS

 57. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:25 PM  

  Oj Lora, po ti te koke edhe ma rospi se kjo vet ta qifsha kulturen e nanes edhe babes, po ti a i ke syt, po qfar kangetare eshte ajo qe del me kendu me CICA JASHT po un te me mer malli per CICA, e mar femren time edhe i kapi CICAT E SAJ e nuk i kqyri te kurvave, per mu eshte interesant muzika qe te tinglloj ne vesh, e jo ne sy, e sa po e kuptoj kete qe ti e ke shkru as ti sna qenke ma e mir sesa kjo vet KURVA E MADHE E SYEDIS

 58. Anonymous // February 9, 2009 at 10:20 AM  

  tung gjyste vulaj shum e fort je veq kush ta ka inat e qa dhojn njerzit mos i ndegjo tung bona milja

 59. Anonymous // February 15, 2009 at 1:15 PM  

  ti budallic qe po flet qe mbi voorr te xhystes kishe me pshurr .. hahahaha a nuk e shihni veten se sa te mbrapametun jeni ...katastrof... tyrp per ju ,ne fjalorin tuaj...gjystes sja nin per ju o katundar ..ajo esht e yll....dhe ka kultur dhe karakter dhe kengtare profesionale e jo si ka disa qe sdin as a as b me knu pa cd...tan e keni prej inati ,gjithkush e din...po si mos me e kuptua se kush jeni ju qe pe shani..haha...ju asgje tjeter skeni pa me sy vec lopt ,delet etj. qe nanat ja u mjelin per cdo dit.ni gja po ja u them pshtyni nalt e shihni ku u bie pshtyma ...
  mbi ftyren tuaj hahah...
  edhe tjetra tyrp per ket faqe qe u jep mundsi katundarve ..jo katundarve se edhe ata shkollohen por budallicave qe sdin me dal nprag deres pa nana si roje.. se skishin me lan gja pa bo.. e kumedi kah ju ka ra ndor kompjuteri e me i lan me e perdor ket fjalor ..tyrp por me siguri edhe themeluesit e ksaj faqe ja paskan inat xhyste vules ...u pshurrsh nfaqe te internetit juve dhe tgjithve qe i shpifen xhystes...

 60. Anonymous // February 15, 2009 at 1:26 PM  

  xhystja asht bre vlla nda per kengtare ,ndaq per miss bote,ndaq per manekene,ndaq per play boy,ndaq per kurv,sex,ndaq per aktore te holywodit...per gjithcka ..kot plasni prej inati...
  xhyste veq vazhdo

 61. Anonymous // February 15, 2009 at 1:39 PM  

  mir tha dikush ktu se me kan kto kongtaret ona tmira edhe me xhamadana me knu kishin me kon hit e jo u duhet mu zhvesh per me bo emen...Shkurt fejza osht bre kongtare e jo kto kurvat tona,si Adelina nr.1 si ,kjo gjystja,bleona,nora ,genta,ciljeta krejt qikto te rejat vallahi po na e turprojn skenen shqiptare

 62. Anonymous // March 15, 2009 at 7:27 AM  

  poe keqe je bre bash si bish kur te kam pa niher ne ulqin si ftyren e dhijess bebevbebebe
  hahahahahaah

 63. Anonymous // March 16, 2009 at 2:58 AM  

  JA HANGSH MUTIN GJYSTES KUSH JA KA INATI JU QIFSHA ROPT NE GOJ GJITH MOSLIMANVE JU QIFSHA FAMILEN NE GOJ QENA MUTA

 64. Anonymous // March 17, 2009 at 12:58 AM  

  shum mir

 65. Anonymous // March 17, 2009 at 11:27 AM  

  lopa gjall spi vje marre kuku !!

 66. Anonymous // April 3, 2009 at 8:32 AM  

  GJYSTE PERMISOUU MIR NE KENGE POR NE KREVET SEDI KISHA DASHT ME DIT JAM NGAPR PODU MET TAKU SOSHTE HAJGARE.TKISHA QII E FORT J KUR THU OH OH.QFAR BOTH TSHKOJ TE QINA UN SE NE FOTO HORMNET MI QOVE AHAH TA QI FEMREN TEM SIT TSHKOJ SPE VES.MKALLE KREJT

 67. Anonymous // April 4, 2009 at 7:06 AM  

  ooo jeton kta djemt po e dojn gjusten se masi po thojn mot qi po dihen

 68. Anonymous // April 6, 2009 at 6:21 AM  

  gjyste je bot fare

 69. Anonymous // April 6, 2009 at 6:24 AM  

  gjoksin e madh e kam edhe une se mos marin vesh nga seksi le te thone cte duan ti ndihesh mire seksie te duroj nga ani

 70. Anonymous // April 21, 2009 at 11:00 AM  

  je nje kengetare shum por shum e bukur e mire.per mua do ta quaja [miss gjystja][kengetarja ma e mira gjystja]ke nje familje shume te bukur dhe mendoj se je kengetarja ma e mira shqiptare .je yll.je hene.je diell.

 71. Anonymous // May 9, 2009 at 8:34 AM  

  o ta hanksha pidhin he

 72. Anonymous // May 25, 2009 at 1:41 AM  

  ku je mi gjyste ca bone

 73. mondi // June 1, 2009 at 12:05 PM  

  e mire e mire je valla,furtune!

 74. Anonymous // June 8, 2009 at 1:22 AM  

  lopa

 75. Anonymous // June 16, 2009 at 4:16 AM  

  Gjyste valla je pidh i mier, je shume e pershtacme vetm me u ci...edhe ate me katre e pese veta menjehre. burri yt vetem le ta mbaje llampen e ty vetem ciu sa te mujsh se te shkoi jeta.

 76. Anonymous // June 20, 2009 at 5:31 AM  

  walla bre gjyste kur e madhje je po jaw ki qii nanen shqiptare tu jaw qit bothen e tu juw rru pare njerzwe

 77. Anonymous // June 22, 2009 at 10:30 PM  

  din me ma majt gojore ta mbushi gojn pak

 78. Anonymous // June 23, 2009 at 3:25 PM  

  je komplet kare

 79. Anonymous // June 30, 2009 at 1:14 PM  

  valla gjysten e shan veq kush ja ka inatin tungg

 80. Gjakova // July 3, 2009 at 3:58 AM  

  mfal po gruja e martune e me femij me bo ksi gjeste e veshjen....ncncnc po ku din kjo me knu bre...ai perfundim tamon KURVE....ncncnc po marre ni her si vjen ncncncnncncn...po ma mir nuk pe hargjoj fjal per ket KUQK...kjo nuk ka moral

 81. Anonymous // July 3, 2009 at 4:00 AM  

  po kumedit sa dashnor i ka.burrin e ka veq per interesa te veta si loder.sa jarana i ka jaaaaaaaaaaaa

 82. Anonymous // July 12, 2009 at 7:27 PM  

  Oj Gjyste o Klipat e Pidhit ti hanksha me lang Dreze se bich je por edhe CIC je loqki

 83. Anonymous // August 10, 2009 at 3:19 PM  

  oj gjyste oj zemer veq kush ta ka inati se kallap femen je edhe kndon mir edhe je e bukur kat shkon e bon atmosfer suksese tung egzona nga peja

 84. pejonja // August 12, 2009 at 4:52 AM  

  po edhe emrin e ke si je vet oree gjysss ne koke je..shko mbytu se ska qka te vyn jeta ty.nncncnnncnc

 85. Anonymous // September 3, 2009 at 6:31 AM  

  ej ta kisha shti karin ne pidh e ste kisha lon me bertit

 86. Anonymous // September 9, 2009 at 6:04 AM  

  gjyste vulaj je shum shum hsum kongetare e mir veq vazhdo sukses ne te ardhmen

 87. Anonymous // October 2, 2009 at 11:11 AM  

  ooo gjyste po shum e mir je jav qive nonen kejt moslimanve shum e bukur katolike ja ki onen e kean moslimant e flliqt ta rroshin pidhin po inatin po ta kan

 88. Anonymous // October 20, 2009 at 7:35 AM  

  valla bre gjyste je bo nifar pidhi edhe je kon me heret po tash edhe burri po te shet per lek,qysh bre e bastarduat muziken ton me kto veshje ciganesh,ose dil naj dit nudo se paku perfitoni me shum se aty ekeni synimin ju kengetaret,mjerim per ju asht koj pun edhe ju thrrasin kengetare estrad heheheheh,po ju kisha fut juve ne nje shtepi publike me jau qi pidhin pa pages se me pages perfitoni prap diqka,mbytuni jeni ba me te zeza se sllavet e romet e te gjitha nacionalitet per rreth nesh,un te llogaris asgje vetem si nje prostitut e perdale

 89. Anonymous // November 27, 2009 at 9:19 AM  

  you look like a hooker
  or it may have been a misunderstanding
  I do not know at all
  to have said that you have been a time before a bitch
  I do not know
  to forgive (l)

 90. Anonymous // November 28, 2009 at 8:10 AM  

  koku kjo eshte sexy veq vazhdo me ato cicat e e forta e trup te qart botht i ke te forta ta kisa shti niher karin ne pidh e n bodh ooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kuku ta ha pidhin aaa

 91. Anonymous // December 1, 2009 at 3:27 PM  

  pershedetje per te gjith ju dhe po me dokeni shume njerz te prapmbetun,dhe pa pik kulture,sepse ne si shqiptare duhet te ecim perpara per me mujt me hy ne evrop se jjo me mbet me traditiat e turqve se na i kan lan,e sa i perket per gjysten se po shani ketu,gjystja eshte nje njeri shume i kulutum dhe shum ka rrespekt ndaj burrit dhe familjes se vet ajo nuk ka kohe te mirret me hallk sa ju perket ketyne fjaleve ,edhe shume mire jan ban sepse gjyste vulaj kudo qe shkon dhe shka ban ajo e ka burrin e vet me veti asaj nuk mundet as kush me i than as kurve as rrusppi as me ja shajt familjen se sa i perket ka ana e fetyre ajo eshte shume e paster e per ata ajo nuk lodhet se shka folin hallki,gjyste ju pershendes jeni e mrekullushme ju dua shum veq perpara me rrespekt Elizabeta I..

 92. Anonymous // December 6, 2009 at 12:49 PM  

  hay jam nga amerika ej ju qysh po kini ftyr me fol ashty pse nuk e kqyrini vete sa folni per tjeter kan

 93. Anonymous // December 26, 2009 at 8:11 AM  

  shum lop e madhe je aaaaa

 94. gjendi // February 10, 2010 at 11:31 AM  

  tung gjyster vulaj me pelqeen shum e keta tjert zdi qysh po kam fetyr me fol per ty ashtu po keta njerzzoti i mallkon se po folin keshtu do ti kqyrin motrat e veta qe ju shkerdhehen me 100 apo 200 lapera po ty mos ta nin se je ma e forta veq vazhdo te puq gjendi ne faqe tung je e pa par me e mira qao qao te dua shum

 95. Anonymous // March 9, 2010 at 1:27 AM  

  Pershendetje Gjyste Vulaj, une jam nje person i pjekur ne moshen tende.Te vlersoj shume si kengetare dhe per bukuri dhe stil ke te veqant Ju lumt te uroj te ardhshmen shume suksese ne Karier.E kta qe shkruajn keshtu per Ju Turp ju qoft!Me vjen shume keq dhe me dhimben populli shqiptar sa te mbrapametur jan ,por ketu i kan fajet edukata familjar?Se kta qe shkruajn ksi comente keshtu, jam e bindur100% qe me ju dal Ju para syve shkrihen si qiri.

 96. Anonymous // June 26, 2010 at 2:54 PM  

  te gjithe kane te drejte ajo eshte nje cop idjote nje fashtare duket nga emri gjyste dhe na del si per porno duhet me e shkru me te kuqe ne moshen 16 e siper per ta pare te fala gjyste e di qe sja man merzine se e ke koken boshe kisha me u cmend me me thane qa te kane thane ty pupupupu

 97. Enveri // August 23, 2010 at 5:12 PM  

  Ska mashkull qe nuk t`kish qi!ej un jam Enveri e jo pederi. :-). femrat gjelozojn n ty se me te vertet je malsore. mjaft perverze por ambiciose.
  Fatkesisht shqipart mos me fole keq per tjeret i kishte kap tifuzi. ej komentues a keni pasqyre n shpi?????????????
  beni ndonjeher vet- analis!!!!!!!!!!
  nuk e kam fjalen vetem per Gjysten po tana kengtaret qe i kem jan femra shum sexi,(t forta) as njones nuk i kisha lyp pare per naten e pare. :-)
  pershendetje te gjitheve!!!!!!!!!!!!!!

 98. Anonymous // August 28, 2010 at 7:45 AM  

  s kam pse te te gjykoj po vallaj ska lezet t zhvishesh aq ne sken . mos mendo se keshtu behesh e famshme .te jesh e famshme nuk do te thot te zhvishesh aq me keq ne moshen tende

 99. Anonymous // October 31, 2010 at 3:38 PM  

  o katunart e katunarkat jan msu me lop e tash po ju doket kja si lop a? po kurr ju smuni me ardh te themrat e saj.veq vazhdo gjyste je kull.

 100. blerta // November 13, 2010 at 3:25 AM  

  pfffffffffffff cccc sje normal valla me ato cica me at pidh te nanes tane mjeri aj burr qe ka e te marr edhe krejt e di se qa ke mi than qadit qe te shkojsh nuse ke mi than qim puthem ledhatoma trupin moj kush me te dasht tye ncncncnc je bash budallic spo di qa me te than ma teper ncncncncn ti pe adhuron edhe kshtu edhe si kengetare ajt si kengetre edhe mua me pelqen por kshtu ka ftyra trypi jo jo jo

 101. Anonymous // January 21, 2011 at 3:31 AM  

  je shum e mirt hic mos ta nin cka thon tjeret se ta kejn inatin,adhuruesja jote nga tetova enisa

 102. Anonymous // April 23, 2011 at 9:56 AM  

  oj gjyste ti pernime je gjys

 103. Anonymous // July 15, 2011 at 5:12 AM  

  oj gjyste ne shqiptaret kur se arrijme rrushin e psahtyjme po ti je yll oj zemer sa desha vec nje here me te taku

 104. Anonymous // January 21, 2012 at 9:21 AM  

  oj pela e masis rafte pika ne shtat te selvis ne shat te selvis e ne shta te derhemit rafte pika moj bija e qenit piiiiiiiiiiiiiihhhhhh po bajat je ba une jam mes e malsis une kom pa edhe njo kuku prostii jee aa nomber one

 105. Anonymous // January 21, 2012 at 9:23 AM  

  o ta hangert dreqi shpiritn oj pel mos um ban bre nervoz mos knoa s mos dil me qato vath si rrot kamjoni aa mos um dil ma se pom nervozon budallic

 106. Anonymous // April 27, 2012 at 1:02 PM  

  o gjyste vulaj shum palidhje

 107. Anonymous // November 20, 2012 at 7:27 AM  

  tba members
  duhet te dini se gjyste vulaj mundet te bahet qik e re po nuk mundet le muziket bono dizajnere a diqka tjeter gjyna per fmijet e tu.