BLEJ ONLINE

Ganimete Abazi - GANJA

Posted by kushi | 3:54 PM | 15 comments »

Photo te Ganimete Abazi - Ganja
(kengetarja nga Kosova)
Ganimete Abazi Ganja photos photo foto

15 comments

 1. Anonymous // July 11, 2008 at 12:51 AM  

  Netya: Ganja osht kengetare ama ne jeten private vjedh burra te huj lol profesion qe i shkon per ftyre

 2. Anonymous // February 5, 2009 at 6:38 AM  

  ncncnc a skeni pun ma tmeqme se me i kqyr njerzt qka bojn a ncncnc pom dhimeni se po vujshit shum per ato kryesoret po nejse problem i saj osht a shkon me burr te huj a jo ok

 3. Anonymous // February 26, 2009 at 6:26 AM  

  o ju ja hangshi ganes mutin kush e shan po boll e mir asht shum e adhuroj dhe kendon shum mir po kush asht ma ifort i vjedh burrat e huj kush i ka faj atyne macave se nuk din mi majt burrat e vet oj gane mos ke dert per fjal ti vazhdo perpaea je shum e mir

 4. Anonymous // February 26, 2009 at 1:24 PM  

  je mesatarisht e bukur tung sava

 5. luli // March 23, 2009 at 3:27 AM  

  sa kot ishte

 6. Anonymous // May 20, 2009 at 12:47 PM  

  jam slihi nga gjilani jam adhuruas i kengeve tua me pelqen shum te uroj suksese

 7. Anonymous // May 20, 2009 at 12:48 PM  

  jam slihi nga gjilani jam adhuruas i kengeve tua me pelqen shum te uroj suksese

 8. Anonymous // June 5, 2009 at 11:41 PM  

  OJ halla Jem veq vazhdo PErpara se shum e bukur je :):) TUng Qika Vlauut Tand hihi

 9. Anonymous // September 19, 2009 at 12:36 PM  

  o ta hangsha hallen se e meriton e mir asht kudra

 10. vebia // October 31, 2009 at 1:06 PM  

  emir je veq pak qyqare-tung juve

 11. Anonymous // December 2, 2010 at 1:18 AM  

  shum e lezetshme je bre gane valla hahha pus syn

 12. Indira Sabic // November 13, 2013 at 8:22 PM  

  She is a Bitch.....

 13. Indira Sabic // November 13, 2013 at 8:26 PM  
  This comment has been removed by the author.
 14. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:26 PM  
 15. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:33 PM