BLEJ ONLINE

Xhemi Shehu

Posted by kushi | 10:48 AM | 94 comments »

 Xhemi Shehu 01Ju lutem leni komente per photo dhe emrin apo pseudonimin e juaj

94 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 3:57 PM  

  xhemi eshte shume goce e mire dhe e thjeshte..kush flet keq per te,jane vetem ca te mbaruar qe i bien me dore gjithe diten tek channel x...shkoni punoni o njerez se ngelet duke marre dybjane neper goje

 2. Anonymous // July 9, 2008 at 11:40 AM  

  o anonymous nuk eshte nevoja te me tregosh ti mua se cfare eshte ART, Se une jam an artist already, and i am aware of what Art means. Po sigurisht ti nga padituria qe ke dhe si kosovar i prapambetur qe je, i quan modelet prostituta. Adelina Ismaili nuk zhvishet!!?? apo ajo nuk eshte nga kosova, e sa shume te tjera qe spo jua permend emrin. Po do kesh zbritur nga donje fshat i kosoves se ska mundesi. E motra ime me mire te zhvishet sesa te dali si motrat tuja kur vijne ne plazhin e durresit dhe lahen me citjane te gjata se jane fanatike, dhe krahasimin beje vet.
  Nuk kemi para neper revista mode ndonje me citjane, apo jo. Oh po "Victoria Secret" catalogue, te gjithe duhet te jene prostituta per ty o goma.
  P.s sa per info nuk jam cun jam vajze, keshtuqe kur te perdoresh ofeza, veri te dyja gjinite per qene brenda.

 3. Anonymous // July 20, 2008 at 5:07 AM  

  o nuk po me intereson as a je mashkull as femer,e me kane artist already, gje qe nuk je nuk kish shkru qeso komente qfar i ke shkru, une nuk e fyej emina cunmulaj as eva pepaj se ato jane nderkomtarisht te njohne e keto te tjerat munden me e shplu bothen sa te munden edhe veq shqiptarve me ju tregu se per lakuriqesi ishin zhvesh gjithe vajzat e perendimit edhe kishin dal ne victoria secret edhe une edhe ti e dijm kush mundet me dal ne victoria secret e sa per xhemilen "I dont think so",thjesht shumica e vajzave shqiptare shfaqin imoralitet e asnjihere art.Edhe mos bo krahasime per vajza te kosoves se edhe ne shqiperi ka te qatij lloji qe lahen me tesha vesh Shqiperia nuk eshte Francë ose Spanjë nga ajo qe ju kemi vizitu thjesht e dijm qfar jeni ok,ndjej keqardhje per ju,ok bye.

 4. Anonymous // July 21, 2008 at 1:50 AM  

  jam besniku nga gilani, nuk keni nevoj me fy femren e till sepse po ia vlejka me i dhene komente te mira,mirpo edhe nese e fyejn pamarrparasysh a jan nga kosova apo shiqperia ata nuk kan lidhje me fotomodele me femra te bukura,ata kan lidhje vetem em xhelozi dhe fyerje te dikujt qe ka arritur me shum se ata.
  Andaj dua te ju them se edhe nese ka bere seks me diken qe ajo ka pasur deshire eshte diqka normale sepse seksi eshte nevoj fiziologjike edhe duhet pranuar me shum knaqesi qe kemi femer te till ne trojet shqiptare.Te lumt vetem perpara
  ME RESPEKT BESNIKU

 5. Anonymous // August 1, 2008 at 2:44 PM  

  o nese je mbet ti me më mesu me fol shqip, une shkoj mbytem dikund, se ti grek te koke more njeri i pafytyrë, apo ndoshta eshte edhe tjetra ane qe nuk po din qfar te shkrushpsssssssssssss injorant ose injorante.

 6. Anonymous // August 7, 2008 at 2:49 AM  

  po he me se e kemi njof se kush è kjo xhemilja,shkoi ne itali e donte te behej e famshme por 1mut beri,vetem bukurine ka asgje tjeter.

 7. Anonymous // August 7, 2008 at 2:51 AM  

  edhe ti moj shurraqe,kushurira e xhemiles,shko qiu edhe ti,dhe mos na e mbro kot apo edhe ti kurve duhet te jesh.

 8. Anonymous // August 29, 2008 at 10:07 PM  

  une sjam kusherira e xhemiles o kokloqe, po me vjen cudi me ju qe shani, e keni nga xhelozia,apo nga ndonje gje tjeter, spo e kuptoj. Si mund ta shash nje njeri qe se ke haberin fare se kush eshte. Se ke as fis e as far, as komshi e as shoqe.Jam shume kurioze cfare i shtyn te gjithe keta njerez ketu qe te nxjerrin vrer nga goja.
  p.s Pse ti qe qin mos je me i ndershem se ato qe qihen.
  Qeke nje loqe, nje bole ti, pale sa i shemtute duhet te jesh.

 9. Anonymous // September 17, 2008 at 5:45 AM  

  une jam yll bote,po ti qihesh e qin me dreq ik pirdhu se pervec kurve qenke dhe injorante

 10. gloria // September 29, 2008 at 3:05 AM  

  ti ylli botes qenke debil fare.dukesh nga menyra si flet.une nuk shkruaj kurre neper forume por kur lexoj idjtotsira te ketij lloji,nuk rezistoj dot.xhemi eshte shume goce e mire dhe e them me bindje duke qene se e njoh nga afer.te gjithe ju qe flisni kodra mbas bregut jeni thjesht ca morra qe sju pjerdh njeri e sqini asnjehere ngaqe jeni te pa afte ne jete.jeni pikerisht ju ata qe ne vened qe te punoni merreni me thashetheme,jo qiu kte ,jo ate.ikni o njerez shifni motrat tuaja se po abortojne perdite

 11. Anonymous // October 3, 2008 at 6:35 PM  

  Ore kush eshte kjo Xhemilja a xhemi. A me thote dot njeri se per c'fare duhet te jete kjo VIP????????? Di te kendoje aaaaa, di te kerceje aaaaaaaaaaaa, di te prezantoje aaaaaaaaaaaaa, eshte ndonje tip ekstravagant, inteligjent a nuk e di???????? SHQYPNI E MJERA SHQYPNI KUSH TE KA QIT ME KRY N'HI? Pse duhet te jene gjithmone aktuale keto vargje valle? Kaq popull fatkeq jemi???? XHEMILJA NE FAQEN V I P TE SHQIPERISE??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 12. Anonymous // October 3, 2008 at 6:40 PM  

  Se per pak harrova, edhe ne sex me eshte dukur kot fare njehere qe e kam ne nje video porno, mbase nuk ka qene ajo. Nese ka qene i duhej pune e madhe per te arrit me u bo pornostar.........Mesa duket as per ate nuk eshte, c'fare eshte atehere? D E SH T A K E E LINDUR. sa keq, sa keq!!!!!!!!

 13. Anonymous // October 16, 2008 at 8:31 AM  

  ahahaha..deshtak je ti siper qe spaske dy pare tru ne koke.me vjen keq qe ne shqiperi ka ende njerez te ketij niveli.shyqyr qe dini te hapni internetin se perderisa rrini gjithediten duke u marre me punet e tjereve,dmth qe jeni te deshtuar ne jeten tuaj.Xhemi je si shpirt dhe as mos i lexo keto gomere qe jane me dy klase fillore.urime per programin e ri!te uroj shume fat ne jete.Fatmira nga tirana

 14. Anonymous // October 24, 2008 at 5:08 PM  

  O ti fatmira, per gomarin e satome e kishe fjalen? Debile.

 15. Anonymous // October 25, 2008 at 7:13 PM  

  kot fare ky tani, do me tregu qe paska video porno the Xhemit.Apo te tregoje qe vet eshte me eksperience. ohhh me fal mos kushedi i perdor ato video thjesht per te masturbuar se arsye tjeter nuk shof pse duhet ti mbash ne shtepi.Ikni o milet merruni me punet tuaja.

 16. Anonymous // October 25, 2008 at 7:16 PM  

  Ohh se harrova. Po ti lexosh komentet e shqiptareve, qofte per kengetar, prezantues apo edhe fotomodele, jane te gjitha te mbushura me komentet per p... i artistet, si e merr ne goje, si qihet etj etj.Kjo tregon qe cfaredo qe te jesh po ishe e bukur, femrat vdesin nga xhelozia, ndersa meshkrujt nga ajo qe se arrijne dot as ne enderr.

 17. Anonymous // October 26, 2008 at 7:16 PM  

  Hej fatmira jam une prape. Personi publik i ka marre parasysh te gjitha para se te behej publik. Me qene beheshim dhe ne te dy persona publik e nuk rrinim te flisnim me anonimus ketu te kompjuteri. Xhemi e di qe vete qe cave i duket e bukur, cave e shemtuar, cave qe di qihet e ca te tjereve jo. Gjithashtu ajo e di qe ehde mund te perfundoje te qihet duke e pare te gjithe ne televizor apo comp, qe per mua personalisht eshte njesoj sikur me te pa duke dhi ne hale, sepse eshte nje gje shume intime dhe personale dhe qe vete, pavarasisht se jam burre, nuk do te doja ta beja publike. Sa per ate qe Xhemin s'e arri dot, po te bej me dije se kam te dashuren time si shpirt qe eshte te pakten 3 here me e bukur e me sexy se xhemi.

 18. Anonymous // October 26, 2008 at 7:21 PM  

  Pastaj dhe nje gje tjeter se harrova, c'te keqe ka qe robi te masturboj? Ma dergo dhe ti ndonje fotografi taten se mbase je ne gjendje te me besh te mast......HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 19. Anonymous // October 27, 2008 at 4:13 AM  

  hahaha e paska t dashuren me te bukur ky tipi...thashe se ku donte te dilte.ti qeke doni me per belulin?XHEMO je shume mire dhe shume e mire shoqe.keta harrojne qe qihen e dhjesin sa te mundin te gjithe.shkoni mbushni barkun me buke njehere pastaj hajdeni shkruani,se ndryshe sju punon truni e sdini ca flisni.moterqira jeni te gjithe,mos harroni

 20. Anonymous // October 27, 2008 at 1:41 PM  

  O ty te qifte kina robt je fatmira apo fatmiri bytheqiri, moterqir muti pederast

 21. Lenci // November 8, 2008 at 9:14 PM  

  Pse ziheni iher? Kjo eshte superpith e ska te share mos ja fusni tani si kau peles. E boll u moret me llafe, e paska qi presori se ngeli ne fiskulture hahahaha...jo po e qiu edhe fotorinoja urbanit se kishte harru abonene ne shpi. Xhemi ti je yll, do ma lesh iher? Please.
  p.s robt mu ne gopt kosovarve qe vine e shajne gocat shqiptare kokbolet e mutit.

 22. ibjaa // November 17, 2008 at 5:04 AM  

  pse ju intereson jet sj privte ju mundeni ve kenget me j ndegju jo esht pun e publikut per nje kengetr ose kengetre okei se boll e mir esht veq k sun ju afrohy ngat juuuuuuuuuu shum ke e spokeni komente te mir aspodini meshkru po k esht ne pytje me juve o kaloni mir xhemi je engjull te adhurojjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 23. ibjaa // November 17, 2008 at 5:07 AM  

  je si engjelll e ju qka sjeni per ket veb faqe ju lutem mos shenoni palidhje

 24. ibjaa // November 17, 2008 at 5:07 AM  

  je si engjelll e ju qka sjeni per ket veb faqe ju lutem mos shenoni palidhje

 25. Anonymous // November 21, 2008 at 12:03 PM  

  po kur ben si e ndershme kjo kokrra kurves qe u qi sa u qi me tanin e topit(ndjese paste) dhe pastaj na ben sikur ka ndonje talent te madh kur ajo nuk di te flase dy fjale.nuk e kuptoj si e ka lene ai i dashuri i vet te punoje [prape ke top chanel kur ajo njer e njue kohe ka pas lene nam me presidentin ne zyre dhe kjo eshte e sigurt se une kam qene vete pjese e stafit atere dhe e di shume mire sa shume qieshe xhemi.madje tani i ka pas blere dhe makine asaj,e beri dhe imazh te dixhitalbit prostituten.

 26. Lenci // November 22, 2008 at 5:10 PM  

  Qe kur qenkan edhe pastruset pjese e stafit? Po boll o te shpelafte mortja boll bobobobo ca paskemi qene ne shqiptaret per thashetheme. O Xhemi po kthe pergjigje o goc, do ma lesh iher apo jo? Ibjaa o pall nuk eshte kengetare kjo.

 27. Anonymous // November 24, 2008 at 9:15 AM  

  kam qene dhe jam pjese e stafit te topit prej 6 vjetesh.t einformoj qe zyra e atnit ka qene e rrethuar nga ambjente pune me njerez qe rrine 24 ore pasi eshte radio ne ate kat.ti qe flet je nje femer langaraqe dhe nivel i ulet qe ke vetem inat per suksesin e saj.te te vije turp qe permend te vdekur duke qene se tani ka familjaret gjalle.dhe nese ka pas vajt me te,kjo se ben prostitute(sepse nuk eshte ky kuptimi i fjales)gjithsesi une jam per respektimin e femres dhe pershtatjes ne kohen ne te cilen jetojme.Dilni shihni se cbehet neper pube dhe lokale sot,dhe hajdeni thoni kush jane prostitutat e verteta.goce ti qe flet,e paske enderruar te behesh pjese e top medias,por ske shanse zemer me keto mend te thara qe paske.pershendes njerezit e mencur dhe qe nuk shajne ata qe mundohen te bejne art ne kete vend te felliqur

 28. Anonymous // November 25, 2008 at 8:21 AM  

  xhemi je si loqk tek emisioni ri.mpuq mpuq

 29. Anonymous // December 4, 2008 at 9:52 AM  

  i lumt per aq sa ka arritur.eshte simpatike dhe ka treguar qe eshte e pergatitur per emisione tel.

 30. Anonymous // December 4, 2008 at 2:15 PM  

  shume e mire xhemi

 31. jeldi // January 2, 2009 at 5:03 PM  

  xhemi je kot

 32. Anonymous // January 5, 2009 at 9:52 AM  

  sa xheloze jeni mor njerez

 33. Anonymous // January 17, 2009 at 1:29 PM  

  o xhemi bravo te lumte vazhdo keshtu lali se je ne rregull.dhe beje publik emrin qe e ke xhemile e jo xhemi bye

 34. Anonymous // January 17, 2009 at 1:33 PM  

  o egzona keto mesazhet tuaja jane te verteta e lere ate albanen se qenka debile fare nga nje vajze xhemi je yll bote por emrin trego te verteten e ke xhemile te gjithe e dine te del si keq po mos ta tregosh

 35. Anonymous // January 17, 2009 at 1:36 PM  

  i them glories ne rregull me fjalet por mos shaj asnje njeri se jane komente qe ste perkasin ty .ne qfs nuk i rreziston shko bjer e flej mos bej si e marr

 36. Anonymous // February 3, 2009 at 8:44 AM  

  xhemi je si shpirt lere cfare thone keta analfabetet e kane mendjen vetem per budalliqe.suksese

 37. Anonymous // February 5, 2009 at 1:08 AM  

  Ndersa une po skandalizohem me nivelin shume te ulet te diskutimeve. Moderatoret e webit nuk duhet tu japin mundesine te shprehen ketyre injoranteve qe mastrubojne ne debate te tilla.
  Sa per Xhemin, ajo nuk duhet te merzitet per sharjet. Madje edhe nese e ka emrin Xhemile. Xhemi duhet te merzitet nese e sulmojne dhe akuzojne profesionalisht. Fakti eshte se Xhemi eshte nje vajze qe rrezaton sharm, ka nje plastike te preferuar per njerezit e ekraneve dhe te filmave, ka nje trup te bukur dhe tregon qe eshte lozonjare. Ajo qe me duhet ti them eshte qe duhet te ngreje shume me lart vlerat profesionale per te treguar se aty ne TCH nuk eshte vetem se eshte e bukur por qe vlen per ate qe ben. Duhet inkurajuar ajo vajze per guximin dhe ambicjen. Sa per fjalorin qe perdorin rrugacet e forumit, Xhemi nuk duhet te vrase mendjen. Nese ben nje psikoanalize te thjesht per mua ata duken qe kane deviacione mendore dhe seksuale. Jane njerez qe duke mos arritur kenaqesi fiziologjike dhe profesionale ne jete, akuzojne, shajne, fantazojne ne menyren me te shpifur pa patur respekt per nje vajze te cilen mund ta kishin nje dite edhe grua, mund te ishte edhe shoqja apo motra e tyre. Te mos kesh respekt per femren do te thote qe kultura jote vjen nga shpellat dhe majat e maleve.
  Nuk e di nese u shpjegova
  Tung,
  nga Tungu

 38. Anonymous // February 5, 2009 at 2:55 PM  

  jam shume dakort me Tungun!!..me ne fund doli dikush qe flet persembari brenda etikes njerezore!!

 39. Anonymous // February 6, 2009 at 12:22 PM  

  o xhemiiiii je shume kot...te kam pas ne lagje e nje cop zhulse je mi dele...ik mi pirdhu u bere ti me dal ne tv e me na bo si e bukur....

 40. Anonymous // February 7, 2009 at 8:35 AM  

  pershendetje!!te uroj suksese xhemi,je shume e mire.
  ardiani te pershendet

 41. Anonymous // February 11, 2009 at 4:03 PM  

  o yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyylllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 42. aida // February 19, 2009 at 6:24 AM  

  xhemi me pelqen shume je shume e mire s'ka kaq te mire sa ty te uroj suksese

 43. Anonymous // February 20, 2009 at 10:37 AM  

  je shume e mire po si e ke emrin xhemi apo xhemile
  ??????????

 44. Anonymous // February 26, 2009 at 12:28 PM  

  je simbol bukurije i gjith femrave ne je yll zemra dhe askush nuk mund peshohet me ty'

 45. bibi // February 27, 2009 at 2:14 AM  

  xhemi mos e vrit mendjen fare se ke qen, do te jesh, dhe do te mbetesh mbretresha cdo femre ne bot.[pa pik dyshymi]per kete cdo her duhesh te jesh krenare te kam shpirt , i love you. masedonien

 46. Anonymous // April 3, 2009 at 2:19 AM  

  je e papam jam nje fansja jote te dua shummmmmmmmm ndonje dite ndoshta edhe shihemi te puth fort

 47. Anonymous // April 3, 2009 at 2:22 AM  

  xhemi je yll bote ne foto je shume shume e bukur te dua shum je si shpirt erindi

 48. Anonymous // April 4, 2009 at 1:58 AM  

  o xhemile o te qifsh rop
  \ot qifsh ct eperma sfd

 49. Anonymous // April 4, 2009 at 5:36 AM  

  a ka moderatore ky web apo dhe ju qe e keni hap jeni po kaq nivel i ulet..kontrollojini keta kafshe cfare shkruajne se eshte turp

 50. Anonymous // April 12, 2009 at 3:31 PM  

  a nime xhemile a po pse jo kjo eshte e mire e bukur inteligjente kjo eshte e rendesishme kjo po punon ne nje televizion si top chanel qa i duhet me shume kesaj te gjitha i ka e ju folni sa te doni se dikush do ju degjoje ndonjehere pallavrat e tuja o me mire thene budallalleqet e juja po kue dini ju kjo qa ka bere no banjo mo keni qene me te e turp tju vije si folni keq per mjeri tjetrin po te gjithe shqiptare jemi mo vlla

 51. Anonymous // April 13, 2009 at 7:09 AM  

  shume e mire eshte dhe kjo pune ka marre fund :))

 52. Anonymous // April 22, 2009 at 12:33 PM  

  xhemi je me e mira por te lutem mos kopjo arbanen ne sjellje se ajo eshte mbi te gjitha provinciale dhe nuk e blen dot sharmin tend
  duket qarte qe te ka hale ne sy te gjithe e shikonim te e diell qe ste linte rradhe por shyqyr qe e theu qafen arrogantja e leshit se di por big brother nuk e shikoj vetem prej saj dhe ben sikur eshte e dashur hileqarja ashtu si ka surratin ashtu eshte ne te vertete si vrrrooooooooooooooooommmmmeeeeeeeee

 53. Anonymous // May 5, 2009 at 7:15 AM  

  e bukur po sikur te ishe edhe intelegjente do te ishe perfekt

 54. Anonymous // May 17, 2009 at 3:23 AM  

  je shume sexy! ta hengshin mutin ata qe ta kane inatin...

 55. Anonymous // May 18, 2009 at 4:01 AM  

  kjo dhe ami jane ma te mirat ne shqiptari

 56. Anonymous // June 17, 2009 at 8:17 AM  

  shajeni sa te doni o njerez,nuk me plas se e ka emrin xhemi apo xhemile apo qe eshte kurve ,ta kishte nje nate lali kete do ishte mrekulli

 57. Anonymous // June 21, 2009 at 6:35 AM  

  xhemi respekte.jeni shume e mire

 58. Anonymous // July 14, 2009 at 7:01 AM  

  ata meshkuj idiota qe kan komentuar me lart qe e kan shar,jan GAYYYYY!!!
  OK???
  sepse vetem nje gay do e shante ate!!!

 59. Anonymous // July 16, 2009 at 1:29 AM  

  ata meshkujt qe thua sjane gje tjeter vetem ca deshtake te lindur qe sharjet kane profesion ne jete.skane lene njeri pa share ketu ne kete web.
  respect xhemi

 60. Anonymous // October 3, 2009 at 9:18 AM  

  O xhemushe je shum e mire ,vajze e thjeshte ,shume e bukur,komunikuese,e talentuar,te uroj shume suksese sepse te njoh personalisht
  mos i degjo keta njerezit pa nicel ketu se jan thjesht xheloze ose kafshe

 61. Anonymous // October 3, 2009 at 9:19 AM  

  edhe sa per sqarim nuk e ka emrin xhemile po xhenis po njerzit skan ca te bej nedhe merren me thashetheme edhe shajne te tjeret,ec perpara xhemii

 62. Anonymous // October 24, 2009 at 11:17 AM  

  xhemile je nje prezantuse e zonja,shum e aft dhe kjo nuk mohohet,je dhe shum inteligjente,e shkathet,vecse ke pordh nuk me pelqen,duhet te jesh me e thjesht,te sillesh pa pordh se nuk je vetem ti femer,ka plot te bukura,qe ndoshta sjan te famshme,por sa per shal e per byth ty ta marin,resp

 63. unknown name // October 24, 2009 at 3:37 PM  

  o xhemi ose xhemile po ckemi moj te qifsha ropt moj pidhropshe me 5 yje moj te qifsha ne goje o qifsh veten me kar gomari o te qift nai gabel rruges o u qifsh ne goje ne bythe ne pidh ne miter o u fekondofsh me kete timin moj rracqire

 64. unknown name // October 24, 2009 at 3:42 PM  

  xhemi mos e rruj pidhin fare per keto llafe qe te thone keto injorantet se keto me 5 klase shkolle jane degjove moj pidhropshe te qifsha ropt moj rracqire e qifsh veten me ketet timin moj kurve me 7 yje moj putane qe ha kar dite per dite moj kurv e vogel e qifsha rracen moj me nai kar kali jo gomari moj kurv moj cfare te thm une ty moj kurv

 65. unknown name // October 24, 2009 at 3:43 PM  

  xhemi mos e rruj pidhin fare per keto llafe qe te thone keto injorantet se keto me 5 klase shkolle jane degjove moj pidhropshe te qifsha ropt moj rracqire e qifsh veten me ketet timin moj kurve me 7 yje moj putane qe ha kar dite per dite moj kurv e vogel e qifsha rracen moj me nai kar kali jo gomari moj kurv moj cfare te thm une ty moj kurv

 66. unknown name // October 24, 2009 at 3:44 PM  

  xhemi mos e rruj pidhin fare per keto llafe qe te thone keto injorantet se keto me 5 klase shkolle jane degjove moj pidhropshe te qifsha ropt moj rracqire e qifsh veten me ketet timin moj kurve me 7 yje moj putane qe ha kar dite per dite moj kurv e vogel e qifsha rracen moj me nai kar kali jo gomari moj kurv moj cfare te thm une ty moj kurv

 67. unknown name // October 24, 2009 at 3:44 PM  

  xhemi mos e rruj pidhin fare per keto llafe qe te thone keto injorantet se keto me 5 klase shkolle jane degjove moj pidhropshe te qifsha ropt moj rracqire e qifsh veten me ketet timin moj kurve me 7 yje moj putane qe ha kar dite per dite moj kurv e vogel e qifsha rracen moj me nai kar kali jo gomari moj kurv moj cfare te thm une ty moj kurv

 68. unknown name // October 24, 2009 at 3:44 PM  

  xhemi mos e rruj pidhin fare per keto llafe qe te thone keto injorantet se keto me 5 klase shkolle jane degjove moj pidhropshe te qifsha ropt moj rracqire e qifsh veten me ketet timin moj kurve me 7 yje moj putane qe ha kar dite per dite moj kurv e vogel e qifsha rracen moj me nai kar kali jo gomari moj kurv moj cfare te thm une ty moj kurv

 69. unknown name // October 24, 2009 at 3:45 PM  

  moj xhemile te qifsha ropt mu ne pidh pidhropshe femer e te qift qeni me kar gomar mi ropshe o femer e fekonduar o qifsh veten me kar gabeli o te qifsha rracen

 70. unknown name // October 24, 2009 at 3:45 PM  

  moj xhemile te qifsha ropt mu ne pidh pidhropshe femer e te qift qeni me kar gomar mi ropshe o femer e fekonduar o qifsh veten me kar gabeli o te qifsha rracen

 71. Anonymous // October 25, 2009 at 4:44 PM  

  turp qe je shqiptar ti lloj kafshe qe paske mesuar te shkruash me siper.Ti duhesh arrestuar per pobleme te thella mendore dhe i padisktim konsiderohesh njei semure psikik.turp dhe per kete faqe interneti qe lejon jo vetem tek faqja e xhenit,por dhe tek faqet e te tjereve ,te tilla banalitete.

 72. Anonymous // October 27, 2009 at 4:14 PM  

  xhemi te du shume,je shume e embel..me pershendet ndonjehere landi fier

 73. Anonymous // October 27, 2009 at 4:14 PM  

  xhemi te du shume,je shume e embel..me pershendet ndonjehere landi fier

 74. Anonymous // October 27, 2009 at 4:14 PM  

  xhemi te du shume,je shume e embel..me pershendet ndonjehere landi fier

 75. Anonymous // November 2, 2009 at 10:57 AM  

  valla xhemile fort u tute se adela po ta merr programin e diell u pa xhelozia jote po brravo adela qe snejti aty

 76. Anonymous // November 3, 2009 at 2:33 PM  

  u po ku krahasohet shtremsja me xhemin aman.mire ja ben asaj ,aida e meritonte fitoren

 77. Anonymous // November 3, 2009 at 2:33 PM  

  Me dukesh te jesh femer shume e mire ti xhemi.Je dhe shume e bukur.Aq me teper je inteligjente dhe profesioniste ne skene.Te kam pare kur drejton spektakle, shume e shpenguar.Pergezime.

 78. Anonymous // November 3, 2009 at 2:34 PM  

  oooooooooooooooooooooooooooo

 79. Anonymous // November 4, 2009 at 2:02 PM  

  pse ju intereson jet sj privte ju mundeni ve kenget me j ndegju jo esht pun e publikut per nje kengetr ose kengetre okei se boll e mir esht veq k sun ju afrohy ngat juuuuuuuuuu shum ke e spokeni komente te mir aspodini meshkru po k esht ne pytje me juve o kaloni mir xhemi je engjull te adhurojjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 80. Anonymous // November 8, 2009 at 12:44 PM  

  SKA RENDESI EMRI.SHUM SHUM E BUKUR VEQ KUSH JA KA INATI,MOS TA NIN SE JE MA E MIRA .TE DU SHUMMMMMMMMMM.TE PERSHENDES NGA ZEMRA ARDITA

 81. Anonymous // August 5, 2010 at 5:26 AM  

  XHEMI je shum e mir tesoro...kta fshataret qe te shajne e kan nga zilia....

 82. Anonymous // August 5, 2010 at 5:28 AM  

  xhemi je shum e mir tesoro...nuk e di pse duhet te mereni me emrin e nje njeriu...ju duhet te shikoni sa e zonja esht ajo ne ate qe ben,,,per mua xhemi esht shum brava se no sdo ishte akoma tek e diell...puc xhemi,,,from verona.italy

 83. Anonymous // August 5, 2010 at 5:32 AM  

  xhemi je shum e mir tesoro...nuk e di pse duhet te mereni me emrin e nje njeriu...ju duhet te shikoni sa e zonja esht ajo ne ate qe ben,,,per mua xhemi esht shum brava se no sdo ishte akoma tek e diell...puc xhemi,,,from verona.italy

 84. Anonymous // March 15, 2011 at 12:57 PM  

  turp per gjith ju qe shkruani jeni njerez me nivel shum te ulet e por cfar te presesh nga ju

 85. Anonymous // October 20, 2011 at 5:10 AM  

  o xhemi mos degjo se cfare thone te tjeret ..........dua te te them se je idhulli im ...me pelqen shume gjithcka qe ka te beje me ty e te adhuroj ..........urime per femijen

 86. Anonymous // October 24, 2011 at 11:55 AM  

  po pse i merni neper goje gjith keto femra te bukura apo se jane shqiptare se e haruat ju te kosoves ate qe bene keto femra per ju ne kohen kur ju kishit nevoje po me mire qe etreguat veten se cfare jeni qe skeni asgje te perbashket me shqiptaret ajt shikoni punen tuaj se sa per femrat shqiptare ju si shkoni as te fundi i kembes ajt q.....

 87. oakleyses // December 15, 2015 at 11:22 PM  
 88. oakleyses // December 15, 2015 at 11:23 PM  
 89. oakleyses // December 15, 2015 at 11:25 PM  
 90. oakleyses // December 15, 2015 at 11:27 PM  
 91. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:41 PM  
 92. Clipping path Help Zone // July 24, 2018 at 12:19 AM  
 93. Clipping path Help Zone // July 24, 2018 at 12:20 AM  
 94. Clipping path Help Zone // July 24, 2018 at 12:22 AM