BLEJ ONLINE

Leonora Jakupi

Posted by kushi | 3:18 PM | | 264 comments »

Leonora Jakupi (born on 3 March 1978 in Srbica, Yugoslavia – in present day Kosovo) is an ethnic Albanian singer who is one of the most popular commercial singers among Albanians in Kosovo, Albania, Macedonia and Montenegro.

Today Leonora lives in Kosovo's capital Pristina. She lost her father during the Kosovo war (1998–1999); he was killed by the Yugoslav security forces. Her repertoire includes a wide variety of material including old-style Albanian folk music and modern pop.[1] She is not married.

Her most popular song is “Can innocence be killed?” (A vritet pafajsia?) published in 1998 while Leonora was a war refugee in Albania. She dedicated the song to her father and other Albanians who died during the Kosovo War.

Leonora Jakupi foto

Leonora Jakupi 1Leonora Jakupi 01Leonora Jakupi 2


Leonora Jakupi Foto 02
Leonora Jakupi Photo 03


Leonora Jakupi 04
Leonora Jakupi 05
Leonora Jakupi 06
Leonora Jakupi 07

Leonora Jakupi 08
Leonora Jakupi 09
Leonora Jakupi 10
Leonora Jakupi 11
Leonora Jakupi 12

264 comments

 1. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 17, 2008 at 2:45 AM  

  Pershendetje LLEJ LLOU
  nga une H.O.G.-U.D.D.;DEQAN'I- D'G.

  RRUSHI LLEJ LLOU LOLA LEONORA,
  LLOU po i dergoje A,I.nje kenge,
  dhe besoje se ty ka me te pelqyre,
  kenga i pershtatet asaje origjinal,
  sepse nuk rreje [genjeje]une kurr,
  por e theme te verteten per te A,I.
  sepse ajo i meriton ato gjera me e
  lavderue me aso gjera apo fjale
  se eshte ajo MBRETERESHA nr1 KURVE.

  Tung LLEJ LLOU nga une QEKU.H.O.G.-
  U.D.D.;DEQAN'I.DUKAGJIN'I..........

 2. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 17, 2008 at 2:45 AM  

  Pershendetje LLEJ LLOU
  nga une H.O.G.-U.D.D.;DEQAN'I- D'G.

  RRUSHI LLEJ LLOU LOLA LEONORA,
  LLOU po i dergoje A,I.nje kenge,
  dhe besoje se ty ka me te pelqyre,
  kenga i pershtatet asaje origjinal,
  sepse nuk rreje [genjeje]une kurr,
  por e theme te verteten per te A,I.
  sepse ajo i meriton ato gjera me e
  lavderue me aso gjera apo fjale
  se eshte ajo MBRETERESHA nr1 KURVE.

  Tung LLEJ LLOU nga une QEKU.H.O.G.-
  U.D.D.;DEQAN'I.DUKAGJIN'I..........

 3. Anonymous // August 17, 2008 at 5:11 AM  

  nuk i ka hije, as Adelines me u zhvesh edhe me bo skandale siq ka bo deri me tani. Vetë fakti se ne qfar rrethana eshte vrarë Triumf Riza, e bënë me e urrjet edhe më shumë. LLogjikoni pak sikur te ishte ai djali nji familjar i juaji si do te ishit ndi. Tmerrshëm sigurisht. Tani ajo del vallzon, zhvishet me shume se kurrë, me te vertet tmerr. Disa thojn Adelina është Adeline, pajtohem edhe unë adelina është kurvë edhe kerkush nuk ja shkon. Sot vetem injorantat e dojjn edhe po me duket se paska të tillë shumë.

 4. Anonymous // August 17, 2008 at 7:26 AM  

  oj leonora je shum e bukur askush nuk mundet me ta kalu as britni spears e as qe vjen ne shprehje adelina o je ma e bukura ne kosov je yll i estrades kosovare vetem vazhdo perpara drejt suksesit te uroj shum fat te pershendes nga zemra dhe te uroj fat klm

 5. Anonymous // August 17, 2008 at 7:29 AM  

  oj leonor kukull je shum e bukur kush ta ka inati ja qifsha nanen

 6. Anonymous // August 17, 2008 at 7:42 AM  

  o valla nuk pajtohem fare me qata te englandes a se boll i poshter qenka po normal qe i bjen inati me qen ti ma e mir se ish e dashura e tij adelina ismajli po skena qka mi ba se je yll oj leonora ma e bukura ne bot je a te pershendes edhe tung klm mpuqqqqqqqqqqqq shum per ty leonora

 7. U.D.D. // August 17, 2008 at 1:23 PM  

  se pari Pershendetje LLEJ LLOU.
  dhe se dyti mesazhi,ANONIM-
  august 17-2008,5;11,am.
  apo mesazhi nder mesazhin e U.D.D.
  Ti mesazhi jame une me ty ne anen tende BRAVO te lumte kshtu gjithe.
  njera ane thone PLEQTE,
  Kurvave veq sherri ju shihete.
  dhe mua me vjen keqe per NENEN e
  triumfit sepse i ka vdek,
  EVLADI mundi i lindjese apo dhimbja
  me e madhe e NENAVE ne jeten e tyre
  dhe mua me vrete zemren te gjitha
  NENATE SHQIPETARE.
  sepse aje ka vdek nga sherri Kurves
  por per vdekjen triumfit nuk po flase se eshte gjynah se te gjithe kemi me VDEK.Po,po flase sa ka qene
  ne jete.aje thone se ka qene polic
  dhe shtetrorete po i thon CIVILIZMIT-POPULLIT respektoni dhe
  perkraheni policin dhe pashkpunoni
  me ta,si ne civilizmi te bashkpunojme me VRASES kur ata vete
  po vrajne njerze pik n'terur sikur
  KAUBOJT pa pik faje po vrasin njerz
  dhe si teperkrahete qifti i triumfit,ku ni POLIC'KURVAR shkon
  me ni KURVE me te MADHEN n'BOTE,
  dhe keshtu kane qene-
  ARKANI me DRAGANEN,e si te perkrahemi ne civilizmi SH.P.K'n
  kure eshte i mbushur plot-
  KURVARE e KURVA qe se bashku po
  Q'H'N neten ne vende te fshehta
  kjo gje u deshmua vjete ne fiksfare
  ku i gjiti gjirimet qe njerzte kane
  gjirue sh.p.k.'n NATEN.
  Tlumte ne qfare policie kemi dhe te
  Tlumte ne qfare politiken'e kemi
  mire fort po e qojne shtetin e ri
  perpara me HOMO'KURVENIZEM, dhe
  VARFERI'EKSTREME dhe HAJNI'VETE ata
  te ana e triumfite nuk me dhimbete
  ase pake qe e kane vra sepse e kane
  vra ni KURVARE dhe ni VRASES,si te
  ghithe VRASESIT e sh.p.k.'s.
  por triumfin e ka vra dashurija e
  tredhtuar e Adelina Ismajlit.
  sepse Adelina ka gjete ndonje HOMO
  MILIONERE dhe per te e ka vra.
  dhe kte po e theme une se kini me e pa se me kende martohet Adelina..
  LEONORA JAKUPI kerkuje une falje per kete qe e shkrova ketu por desha te jame edhe une krahe ati mesazhi qe ka te drejte krejte se
  tashe Adelina po e tregon veten edhe me KURVE se KURR me CULLAK dhe
  me SILIKON qe po SILIKONOHET gjdo
  dite e ka flete per ish dashnorin..

 8. U.D.D. // August 17, 2008 at 1:24 PM  

  se pari Pershendetje LLEJ LLOU.
  dhe se dyti mesazhi,ANONIM-
  august 17-2008,5;11,am.
  apo mesazhi nder mesazhin e U.D.D.
  Ti mesazhi jame une me ty ne anen tende BRAVO te lumte kshtu gjithe.
  njera ane thone PLEQTE,
  Kurvave veq sherri ju shihete.
  dhe mua me vjen keqe per NENEN e
  triumfit sepse i ka vdek,
  EVLADI mundi i lindjese apo dhimbja
  me e madhe e NENAVE ne jeten e tyre
  dhe mua me vrete zemren te gjitha
  NENATE SHQIPETARE.
  sepse aje ka vdek nga sherri Kurves
  por per vdekjen triumfit nuk po flase se eshte gjynah se te gjithe kemi me VDEK.Po,po flase sa ka qene
  ne jete.aje thone se ka qene polic
  dhe shtetrorete po i thon CIVILIZMIT-POPULLIT respektoni dhe
  perkraheni policin dhe pashkpunoni
  me ta,si ne civilizmi te bashkpunojme me VRASES kur ata vete
  po vrajne njerze pik n'terur sikur
  KAUBOJT pa pik faje po vrasin njerz
  dhe si teperkrahete qifti i triumfit,ku ni POLIC'KURVAR shkon
  me ni KURVE me te MADHEN n'BOTE,
  dhe keshtu kane qene-
  ARKANI me DRAGANEN,e si te perkrahemi ne civilizmi SH.P.K'n
  kure eshte i mbushur plot-
  KURVARE e KURVA qe se bashku po
  Q'H'N neten ne vende te fshehta
  kjo gje u deshmua vjete ne fiksfare
  ku i gjiti gjirimet qe njerzte kane
  gjirue sh.p.k.'n NATEN.
  Tlumte ne qfare policie kemi dhe te
  Tlumte ne qfare politiken'e kemi
  mire fort po e qojne shtetin e ri
  perpara me HOMO'KURVENIZEM, dhe
  VARFERI'EKSTREME dhe HAJNI'VETE ata
  te ana e triumfite nuk me dhimbete
  ase pake qe e kane vra sepse e kane
  vra ni KURVARE dhe ni VRASES,si te
  ghithe VRASESIT e sh.p.k.'s.
  por triumfin e ka vra dashurija e
  tredhtuar e Adelina Ismajlit.
  sepse Adelina ka gjete ndonje HOMO
  MILIONERE dhe per te e ka vra.
  dhe kte po e theme une se kini me e pa se me kende martohet Adelina..
  LEONORA JAKUPI kerkuje une falje per kete qe e shkrova ketu por desha te jame edhe une krahe ati mesazhi qe ka te drejte krejte se
  tashe Adelina po e tregon veten edhe me KURVE se KURR me CULLAK dhe
  me SILIKON qe po SILIKONOHET gjdo
  dite e ka flete per ish dashnorin..

 9. Anonymous // August 18, 2008 at 8:10 AM  

  oj leonor ta ha zemren po e mir je a shum um tranove tung nga pepi mpuq

 10. Anonymous // August 18, 2008 at 8:12 AM  

  oj leonor je shum e keqe sum pelqen hie tung nga behari

 11. Anonymous // August 18, 2008 at 8:13 AM  

  valla qyki behari qenka shum i poshter se ma e bukur se leonora nuk ka pershendetje nga mirsa

 12. Anonymous // August 19, 2008 at 3:46 AM  

  tung

 13. Anonymous // August 19, 2008 at 3:48 AM  

  o oj leonor mos ta nin qka thojn njerzit se une si jam i shales jam qi me adelinen e kom qit shum posht po ti je shum e mir ta fa zemern

 14. Anonymous // August 20, 2008 at 12:04 AM  

  pajtohem me ty u.d.d;deqani-dukagjini
  eshte per me tu dhimt familja e triumfit shum ama jo triumfi , mos em shtift Zoti ne gjynah , se aj u shkue si qeni ne rrush qe thon populli , po qa me ba as aj vet ska qen i knaqun me sdelinen por ska guxue ma as me e lan se e ka dit si i vran eshte ashtu kshtu , po ska qen dasht mu lidh prej fillimi me kurven e q..e me tan mafijat ma te mdhojt te Kosoves.
  Skem qa i bajm
  adelina eshte kurv e qelbur dhe shum genjeshtare
  thon populli : njeri si rren , slen gja pa ba
  me fal Leonora qe u shpreha keshtu ne ket faqe tenden , se seshte kty me diskutue per ate grua te pa vler

  Leonora je ma e bukura na Bot
  t'puth fort nga Zwicra

 15. Anonymous // August 21, 2008 at 4:51 AM  

  u.d.d.ku je na ka marr malli per ty
  tlutem kthehu prape................

 16. Anonymous // August 21, 2008 at 9:00 AM  

  Pershendetje Leonora je ma e mira
  te dua shume pa mase tung Rita...

 17. Anonymous // August 21, 2008 at 2:58 PM  

  Leonora ka qene Leonora eshte dhe Leonora ka me qene gjithe me e dashura per te gjithe dhe me e menqura se te gjitha tung nga Visari ...............................................................

 18. Anonymous // August 22, 2008 at 11:28 AM  

  u.d.d te pershendes nga zemra se je ma i miri
  ciaoooooooooooooooo

 19. Anonymous // August 22, 2008 at 4:15 PM  

  U.D.D. qysh e ki emnin e vetet ose gerrmen e par te emnit te pershnds
  je ma i miri hajgargji

 20. Anonymous // August 23, 2008 at 3:24 AM  

  LEONORA JAKUPI qitash e paske ni perkrahse te vertete po te ngritka edhe me larte se qe je e dike tjetere tek oshte ka e vorros .

 21. Anonymous // August 23, 2008 at 6:01 PM  

  bravo u.d.d.bravo u.d.d.bravo u.d.d

 22. orda // August 24, 2008 at 4:53 AM  

  eyy ti i dates June 5, 2007 5:59 AM

  mmir e ki valla se pernime vet shkon ne emergjenc prej frike
  te uroj suksese ty edhe adelines e mos ti harroj ehde fansat e adelines qe jon ma te mirt si loqka i kom

 23. Anonymous // August 24, 2008 at 5:06 AM  

  udd kush jon kongtart tu te preferum pernime. dhe kush jon kongtart se i urren pernime.

 24. Anonymous // August 24, 2008 at 5:46 AM  

  Leonora Jakupi je tash edhe me MBRETRESH te kqit viq po ta kan inati ma shum Leonor je e mir ne fetyr dhe trup dhe tjerat jon skilet vorri

 25. Erjona // August 24, 2008 at 12:48 PM  

  LeoNora tkam Zemer
  Te due se je si shpirt

 26. Anonymous // August 25, 2008 at 4:17 AM  

  Leonora jakupi zemra jeme te don shum se je e bukur te pershendes dona

 27. Anonymous // August 25, 2008 at 6:48 AM  

  Te dua me gjith shpirt LeoLoqka
  Je ma e bukura ... Simbol i bukuris se femres shqiptare
  PRINCESH E KALTERT
  Kalo sa me mir ne jet ,ashtu siq ti e meriton
  ...Love ,love, love .......Love You

 28. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 25, 2008 at 10:28 AM  

  .
  .
  ....PERSHENDETJE LEONORA JAKUPI....
  .
  ..........NGA UNE U.D.D............
  .
  .LEONORA NESE I LEXONE KTO MESAZHE TE MIJETE QE I KAME SHKRUJTE ME PARE PER TO NE NJERENE ANE TE KERKOJE FALJE POR NE NJEREN ANE E DI UNE SE TI JE SHUME E MENQURE DHE I KUPTONE ATO MESAZHE SE QKA KAME DESHUR TE THEME.
  PRA LEONORA NJE ANE TE KERKOJE FALJE E NJE ANE JO.SE TI KUPTON MIRE.LEONORA JAKUPI TASHE VERTETE ME JE BERE NE ZEMER-
  ''MOTER E VERTETE''POR NDIHEME NE TRUPE TASHE I MARRSHEM-GABIM NE TY
  EDHE PSE NUK TE NJOHE APO NUK TE KAME PARE KURR TE DREJTE'PERDREJTE
  POR TE BETOHEME NE GJAK DESHMORVE DHE NE PATRIOTIZEME SHQIPETARE-
  SE PREJE QE JE KENGETARE TI ME KI PELQYRE ME MUZIKE DHE ME TE PAMURE
  E MIRE DHE UNE JAME RRITUR ME MUZIK
  ANGLISHTE E DERI TASHE POR MUZIKA SHQIPE QE JAME RRITE ME TE KA QENE
  ALBUMI YTE I PARE NE 1996 E DERI SOTE I KAME TE GJITHA ALBUMETE TUA TE MIRA,SHQIP KJO KA QENE MUZIKA QE JEME RRITE ME TE,NDERSA SOT JAME 22V DHE KTU DY TRI VITETE E FUNDITE KAME FILLUE TE DEGJOJE MUZIK SHQIPE POR JO KA NA POS TASHE NGA ANA JONE RAP'eri,
  ''BOSSEMAN''ESHTE SHQIPETAR POR KENDON NE GJERMANISHTE DHE KENDEJE
  PREJE SE JAME RRITE E DERI TASHE
  VEQE JU DY ME PELQENI DERI TASHE
  SE KURR SHQIPE NUK ME KA PELQYRE
  MUZIKA KTU POS E JOTJA GJITHE
  LEONORA JAKUPI DHE TASHE RAP'eri I
  RI BOSSEMAN SEPSE TJERAT I KAME URREJTE TE GJITHA SE KANE QENE PA
  LIDHJE KREJTE DHE JO KFUALITATIVE
  KENDEJE JENE VEQE KETO DYJA QE I PELQEJE NDERSA NE SHQIPERI SOT PELQEJE SHUME SHQIPE QA JANE KFUALITATIVE ESHTE PA LIDHJE NDOSHTA PER TY APO PER TJERE ME I TREGUE KTU ME EMRA POR DUA TA TREGOJE VETENE SE KUSHI JAME NE PELQIME MUZIKE,DHE KTA JANE QE UNE I PELQEJE KENGETARE SHQIPETARE-
  .
  MUZIK FOLK MOSHA RINORE-
  .
  1.PONI.
  2.MARIOLA KAQANI.
  3.DENISA.
  4.ROVENA.
  5.NERTILA VRETO.
  6.MAYA ALIQKAJ.
  7.ROMINA ALIAJ.
  ETJ FOLK .

  MUZIK FOLK MOSHA MESATARE-
  .
  LEGJENDA E LEGJENDAVE -
  1.FATIME SOKOLI.
  2.DAVA GJERGJI.
  3.FATMIRA BREQANI.
  .
  KTU TRIJA ME PELQEJNE SHUME.
  POR PERPARA EDHE PSE NUK I KAME DEGJURE SHKURTE FEJZEN,SHYHRETE BELULIN.REMZIJE OSMANIN, KTU PERPARA KANE KENDUE MIRE SHUME POR TASHE SFUNDI KTO JANE RREBELU ME MUZIKA DASHURJE TUJ U PLAK TUJ U QORUDIT KTO DHE KTO TASHE NA MBYTEN EDHE ME TALLAVA KENGE DASMASHE .
  .
  NDERSA MUZIKA MODERNE-
  .
  1.MR.ELVIS.HIP HOP.ESHTE MBRETE.
  1.BOSSEMAN.RAP.AGRESIV ESHTE MBRETE
  1.LEONORA JAKUPI.''R.B''MBRETRESHE.
  1.ANGJELA PERISTERI.SOUL.MBRETRESHE
  KTA JANE MUZIKA MODERNE SHQIPETARE QE ME PELQEJNE TASHE E GJITHE.
  POR LEONORA JAKUPI MUZIKA JOTE ME KA RRITE DHE ME MUZIKEN TENDE KAME ME U PLAKE SE KENDONE TI SHUME MIRE.DHE TASHE APETE PO TI THEME FJALETE E FILLIMITE NDIHEME I MARRSHEME PER MESAZHETE E MIJA POR TI I KUPTONE MIRE SHUME ...........
  ...................................
  ...................................
  ...................................
  ...................................
  MOTER LEONORA JAKUPI JE ME E MIRA
  .
  TE FALA NGA QEKU..H.O.G.-U.D.D.....
  .
  .
  .
  .
  .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 29. Anonymous // August 25, 2008 at 11:49 AM  

  Leonora Jakupi veq kush ta ka inat fol keq per ty je ma e mira ne bote

 30. Anonymous // August 25, 2008 at 4:18 PM  

  Leonora tkem zemer tung lona pej

 31. Haver Nga United Kindom // August 26, 2008 at 7:52 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-LEONORA-$$$$$$$_
  __$$$$$$$-Te Dua-$$$$$$$$_
  ___$$$$$-Vetem Ty_$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$-Haver-$$$_____
  _________$$$$$$$$$$_______
  ___________$$$$$$$________
  _____________$$$__________

 32. Anonymous // August 26, 2008 at 8:38 AM  

  o haver mos ma merr leonoren
  se leonora osht e jemja
  dhe ty trrehi me ma marr
  leonora te dua shum bukuroshe jeme
  tung malisheve

 33. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 3:36 AM  

  .
  .
  PERSHENDETJE ; LEONORA JAKUPI-
  .
  -----------LEONORA JAKUPI----------
  .
  -GJITHEMONE MBETESHE NE ZEMREN- TIME''MOTRA LEONORA JAKUPI''.......
  .
  DHE GJITHMONE MNETETE A.I.NE MENDJEN TIME K''V NR 1 E SILIKONUME DHE PSYKO A.I...........
  .
  DHE KTE E URREJE GJITHE ME MENDE.
  .
  DHE TY LEONORA JAKUPI TE DUA ME ZEMER E JO ME MENDE.
  .
  MOTER LEONORA SHIHEMI ME MESAZHE NGA UNE NE DIMER PRAPE KTHENA TE TI ME PERSHENDETJE DHE LAVDATA QE TI I MERITON VERTETE TUNG MOTER.
  nga QEKU.-H.O.G.-U.D.D.-DEQAN'I-DUKAGJIN'I.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 34. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 3:38 AM  

  .
  .
  PERSHENDETJE ; LEONORA JAKUPI-
  .
  -----------LEONORA JAKUPI----------
  .
  -GJITHEMONE MBETESHE NE ZEMREN- TIME''MOTRA LEONORA JAKUPI''.......
  .
  DHE GJITHMONE MBETETE A.I.NE MENDJEN TIME K''V NR 1 E SILIKONUME DHE PSYKO A.I...........
  .
  DHE KTE E URREJE GJITHE ME MENDE.
  .
  DHE TY LEONORA JAKUPI TE DUA ME ZEMER E JO ME MENDE.
  .
  MOTER LEONORA SHIHEMI ME MESAZHE NGA UNE NE DIMER PRAPE KTHENA TE TI ME PERSHENDETJE DHE LAVDATA QE TI I MERITON VERTETE TUNG MOTER.
  nga QEKU.-H.O.G.-U.D.D.-DEQAN'I-DUKAGJIN'I.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 35. Anonymous // August 27, 2008 at 11:46 AM  

  jo ishalla sna len ti u.d.d
  kthehu tlutem se as une smuj ma me hy kty kur sje ti . OK
  se te dua , vetem Leonoren e du ma shum , ti je i 2ti mbas Lones time qe e dua

 36. Anonymous // August 27, 2008 at 11:03 PM  

  tlutem udd mos ne le se je ma i miri ape sheh edhe ti vet se fjalt tua kan vler se tjalen tone llej llou e kane vjedh tash dj blunt ,real , mc kresha i kan msu fjalt e tua .dhe ti udd ki vler shum .mos na le te lutem ktheu se te due shum ty udd.

 37. Anonymous // August 27, 2008 at 11:03 PM  

  tlutem udd mos ne le se je ma i miri ape sheh edhe ti vet se fjalt tua kan vler se tjalen tone llej llou e kane vjedh tash dj blunt ,real , mc kresha i kan msu fjalt e tua .dhe ti udd ki vler shum .mos na le te lutem ktheu se te due shum ty udd.

 38. Anonymous // August 28, 2008 at 5:53 AM  

  Leonora tkqit folin keq per ty e te mirt folin mir per ty te dua shum leonora puq puq puq puq ty.

 39. Arjan // August 28, 2008 at 12:30 PM  

  Valla halet je ti apapapa , alamet qik. Lumi aj qe shkon n'shtrat me ty. Syni i keq kurr mos tpaft

 40. Anonymous // August 29, 2008 at 7:32 AM  

  UDD kthehu apet me hajgare mos na le kurr te dua L.G

 41. Anonymous // August 29, 2008 at 8:13 AM  

  leonora jakupi je me e mira ne bot
  tung lona pej

 42. Anonymous // August 29, 2008 at 8:19 AM  

  Leonora te du shum bukuroshe ma e mira,udd na merzite npik tzemres
  ku je e pse nuk po kthehesh mo pse e le se na te dojm edhe ty shum se ti e don leonoren e adhuron tung Lona Pej

 43. Anonymous // August 29, 2008 at 9:03 AM  

  UDD hajgaret tua i kemi msue edhe ne po bojm hagare ne shoqet me njerz te rrugve e hajgaret tua jon te mira se i ki fjal te burrav shen ne vend e tash edhe na si ti
  udd je ma i miri hajgargji te dua lona

 44. Anonymous // August 29, 2008 at 9:07 AM  

  jemi bo edhe na qika gengstere me fjalt e tua

 45. Anonymous // August 29, 2008 at 2:39 PM  

  leonora je loqk e jemja te due shum

 46. Anonymous // August 30, 2008 at 4:43 AM  

  leonora jakupi te kemi 1 ma te miren qik te krejt shqiptart

 47. Anonymous // August 30, 2008 at 5:19 AM  

  Se pari Pershendetje Leonora Jakupi.
  Dhe se dyti desha te theme per kete UDDn se ku ke me herete qe nuk i preke kto te gjitha tema te ndryshme dhe ku ke me herete qe nuk i zgjove popllin nga gjumi por i ki zgjue tash vone se vertete do gjera i ki jo mire ndyr por do i ki shume te menqura qa nuk i ka pase kushe deri tash po tashe gjerat tua po fliten e po behen emisione dhe shume gjera tjera UDD kthehu ne tivi rane se ki diku me gjete pune nese do beje kte UDD.

 48. Anonymous // August 30, 2008 at 5:34 AM  

  UDD ti je me vler edhe ni here ma shume per moshen qyshe paske
  dhe ti e meriton vleren.

 49. Anonymous // August 30, 2008 at 7:17 AM  

  LEONORA je shume e bukur dhe te uroje gjithe here fate ne jete dhe paqe gjithe here jete te lumtur se je shume e dashur te ne dhe ki zemer te mire,,tung BRIKENA,,KLIN,,

 50. GANGSTERET e PEJS-G.S. // August 30, 2008 at 8:24 AM  

  GANGSTERET e PEJS.ktu.dhe ghaku i ''UDD''pergjithmon na kemi me kon
  ke e ske ''UDD''.
  LEONORA JAKUPI edhe ne kemi me te dasht sikur ''UDD''bile edhe ma shum se ti nuk je kurv sikur adelin e keqe kurv si osht e ti leonora je e mir dhe ne te dojm ty tanaheret tung leonora nga ''GANGSTERET e PEJES''.

 51. Aferdita // August 30, 2008 at 11:11 AM  

  e bukura e botes
  mbreteresh e bukurise
  *** Leonora Jakupi***
  Te dua shum, shum, shuuuuuuuummmmmmmmmmmmm

 52. Aferdita // August 30, 2008 at 11:12 AM  

  e bukura e botes
  mbreteresh e bukurise
  *** Leonora Jakupi***
  Te dua shum, shum, shuuuuuuuummmmmmmmmmmmm

 53. harresa // August 30, 2008 at 1:09 PM  

  leonora shum e bukur je je ama sdi di qysh ski stil as me kendu nuk di sum pelqen veq a per bukuri ska ma te bukur se ti tjerat jon fallco pa keqkuptim veq per para

 54. Anonymous // September 1, 2008 at 6:57 AM  

  Leonora Jakupi osht ma e mira kendon ma se miri e veq kush ja ka inat

 55. Anonymous // September 2, 2008 at 2:23 AM  

  Leonora Jakupi bukurija e bukurive te botes te duame shume peja.

 56. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 4:24 PM  

  .
  .
  PERSHENDETJE

  LEONORA JAKUPI

  nga U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I.

  LEONORA nese i lexon mesazhet me fale per kto mesazhe qe po i shkruaje poshte per tjer
  kerkoje falje shume nga ti LEONORA.

  Tung RRUSHI LLEJ LLOU.

 57. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 4:53 PM  

  .
  .
  ................RTK................


  ................RTK................


  ................RTK................


  ................RTK................


  ................RTK................


  ................RTK................


  ................RTK................


  ................RTK................


  ....RTK jeni tivija ma e mira ne SHQIPTARI.
  Ju kame deshte.
  Ju dua.
  Dhe kame me ju deshte gjithe here .
  Sepse jeni tivi PATRIOTIK dhe i PASTER,shume kfualitativ.
  RTK po ju shkruje ketu kete mesazhe te timin ne rubriken e LEONORA JAKUPIT se RTK e LEONORA .
  Jane PATRIOTIK dhe te PASTERE.
  Dhe jane te MENQURE krejte dhe SHQIP'folse te mire dhe te paster jeni shume te kuptushem ne gjuhe SHQIPE dhe ju dua per kete.
  RTK desha te shkruaje ne web faqen
  e juaje por nuk kishe rubrik per mesazhe sikur ketu e per kta shkruva ketu dhe ketu po dua me shkrue paster per ju se e meritono me ju shkrue pastere.

  RTK ishalla ne te ardhmene behene si ti 21 e ktv etj tivi te PASTRA dhe SHQIP'folse te mira te kuptushme se vertete kto dy tivi na flliqen jo veqe me Homo'Kurvenizem po na flliqen edhe gjuhene e mire SHQIPE .
  ishalla ne te ardhmene eshte ligji qyshe duhete i drejte ne tivi dhe ishalla ni dite ligji i bene te pastra kto tivi dhe tjera tivi te flliqta ishalla edhe ktu behene ligjete sikur ne gjermani apo europ
  ligjete per tivi dhe per tjera gjera.
  RTK ishella marin msime nga ti 21 e ktv dhe mesojn qa eshte PATRIOTIZEM dhe PAQE ne te ardhmen.
  RTK
  Desha tju shkruaje per emisionon
  OXYGAN-OKSIGJEN per kete emision dhe te tjera emisione kame shume RESPEKTE per emisionete e RTKs.

 58. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 9:33 PM  

  RTK

  RTK RESPEKTE nga une QEKU.H*** O* G**.
  U.D.D.'DEQAN'I-DUKAGJIN'I.

  RTK

  RTK per temene RAP dhe musafirin qe e pate Beken ne oksigjene qe e
  pate ne funde jave.
  desha teshkeuaje apo te theme edhe une disa gjera ne lidhje me ate teme te RAPit apo ne lidhje me MUZIKEN.
  se pari dua te tregoje Respekte te
  BESIM DINA - BESI je vertete i pelqyre te une se je ni Komik shume i mire dhe me pelqene shume ti BESI si Komedian.
  per SINAN VASALIUN desha te theme se
  nuk e kame godite me fjale ase ni here ase ketu ne rubriken e tije
  dhe ase nuk e kame ne jete me e godite ne te ardhmen se SINANI eshte i vertete jo Homo por muziken e ti nuk e degjoje edhe pse e ka pak te mire pra SINAN VASALIU Respekt si me deshte si me urrejte mua por une ne ty jame shume i hidheruar.
  sepse the ne emision fjale te kqija per DUKAGJININ apo per RAPera se po flasin ndyr dhe te shara
  dhe the ne amerik i mbysin ne karrik elektrike
  dhe ti ne me kte kshtu ne krahasove dhe mua mu duke sikur me me ra Qekiq ne krye kur the kshtu per RAPera te DUKAGJINIT
  SINANE VASALIU duhete te tregojshe falje dukagjinit .
  sepse gjerate kfualitative i perkasin kfualitetit
  si RTKs i perkasin RAP,HIP HOP,SOUL,R'B,BREAK DANCE,etj kso gjera kfualitative.
  por RTKs nuk i perkasin gjera jo kfualitative
  si psh TALLAVA POP Homo'Kurve apo Tekno muzik italiane Homo'Kurve.
  kto i perkasin KTVs e 21enishit.
  Se keto jane tivi Homo'Kurve.

  RTK temene qe e pate mua mue duke
  me disa gjera qe i keme shkrue ketu ne kete blog dhe tjera bloge
  dhe ndoshta mese me i pa shkrue une keto gjera ju ndoshta nuk e kishit bere kete teme .
  nuk dua RTK tju beje nervoze me kete po po e theme te vereteten
  se shume fjale te Sinanite kane qene te njejta me gjerate e mesazheve te mija.
  nuk jame gje kunder fjalve qe i kini pase mire per kete por eshte dashure kete teme ta beni ndryshe me njerze tjere e jo veqe me Beken.
  kete teme e ka pase edhe top show
  por ase top show nuk i ka pase njerzte e vertete per ate teme
  se i ka pase njerze te POPit.
  e ata nuk kane dite qa eshte RAPi
  apo HIP HOPi.
  dhe ne gjithe emisionin top show
  kene fole pa lidhje krejte shitshin mene kishe dime e dhishin edhe me shume se qe ishin vete te dhime
  pra Beka te ju tha menqur se di veqe per Bardhe e Zi e nuk di mire
  tashe per Kollor.
  ky mire nuk e dheu sikur ata.
  po foli menqur per gjerate e tashit.
  Une nuk po dua me shite mene ketu per menqur apo budallake .
  por dua te theme une te verteten e RAPit dhe HIP HOPit sepse ketu ne prendime jame rrite me muzik anglishte dhe tjera gjuhe keteu te prendimite.
  dhe sot e njohe mire muziken ketu ne prendime.
  dhe Beka tha ate qe e tha per RAPin.
  dhe BESI tha une nuk kame lidhje me kte muzik.
  dhe Besi i menqur u njonu se nuk foli ase mire e ase keqe per RAPin
  por ti Sinane vertete e dheve krejte kur the per RAPin apo muziken agresive dhe te ndyr.
  dhe the ne Amerik RAPerat apo muzikantate agresive dhe te ndyre
  i burgosin ose i mbysin ne karrik elektrike dhe nuk i lone me kendue ashtu.
  kshtu the Sinane Vasaliu me kto fjale jo veq qe e dheve krejte
  po e tregove veten me mene sikur te Homoseksualve i pa menqur hiq.
  Sinan Vasaliu -
  a e dine ti qa do te thote demokracija
  dhe a e di ti qa do te thote shteti demokrate
  dhe ligjete demokrate
  Sinan masi nuk po e dishe qa eshte demokracija
  te tregoje une qa eshte demokracija
  origjinal SHQIP-
  Demokracija do te thote
  n'shoja dezginate pelse Adelina Ismajlit
  krejte le te lire te ngane vete pa fund deri sa te tranohete krejte
  kjo eshte demokracija e ligjit te pa drejte apo demokracija e ligjit te pa kontrolluar nga shteti.
  ndersa demokracija e fjalese se lire goje eshte demokracija e ligjite te drejte demokrate.
  demokracija thote lere te flete se fjalete kane kufi por pela nuk ka kufi se i kapercene kali te gjithe kuite.
  dhe demokracija thot mos e lodhe ti kalin me mene po lere kalin te lodhete vete duke ngare nga lirija e teperte pa kufi.
  Sinan Vasaliu
  THIS IS A REAL DEMOCRASE.
  origjinal SHQIP
  kjo eshte demokracija e vertyete.
  e Sinan ti apo RTK e kini dhandrrin
  aty qe punone ne RTK AMERIKANI'SHQIPTAR
  KEJSI KUPER GJONSON-
  dhe pytne ate si eshte demokracija ne AMERIK
  Dhe pytne se demokracija dhe ligji demokrat
  a apo i ka burgose e mbyte ne karrik elektrike.
  RAPerat apo muzikantate agresive ne goj
  dhe te ndyre ne goj.
  pytne dhendrrin per kete e ju tregon te verteten aje.
  une deri me sot nuk kame degjue se ne AMERIK i kane burgos apo i kane mbyte ne karrik elektrike RAPerat
  per shkake te fjalve agresive dhe te ndyra.
  kte une veq te ti Sinan po e ndije deri me sot per here te pare ne jete se AMERIKA paska mbyte RAPera per shkeke te fjalve te gojese.
  une gjithe here kame degjue se AMERIKA i ka burgose dhe mbyte ne karrik elektrike
  RAPerat dhe kriminel te tjere qe kane bere krime me DORE e jo me GOJ
  Sinan besoje une qe ti e di qe AMERIKA,SHQIPERIJA,KOSOVA,EUROPA,etj.
  jane shtete demokrate e nuk jane shtete KORE,KINE,RUSI,KUBE,VENECUEL,apo HUGO QAVEZ.
  apo siq ka thon SALA nuk dua te eshte SHQIPERIJA KUBE e FIDEL KASTROS.
  por te jete SHQIPERIJA e SALI BERISHES.
  po degjoje edhe ti vete politikanete ketu qe po thone per gjdo dite
  se kosova eshte shteti me demokrate ne bote.
  dhe i gezon te ''GJITHA LIRIT''e popullit ketu.
  pra Sinan tashe besoje se ti e tjere qa nuk e dine qa eshte demokracija tashe e dini mire.
  policija ne shkoll mesojn
  se nese te godete civilizmi me fjale ti mos e godit me fjale kurr
  por mbaje gojen mbyllur dhe rri i qete .
  e nese te godete me dore godite edhe ti me dore .
  e nese ta kthe armen ty ktyeja edhe ti.
  e nese te gjune me plume atehere gjuje edhe ti plum.
  kshtu mesojne policija e ligjshme demokrate.
  e kshtu Sinan Vasaliu deri me sote ne boten demokrate nuk kane burgose RAPera ne vendete demokrate per shkake te folurit ndyr.
  pos ni raste gjykate qe ka qenq ne gjermani siq edhe e dine ndoshta edhe shume SHQIPETAR.
  me rastin e RAPerit SIDO.
  Gjermani SIDO RAPer dhe HIP HOPer
  ka fole ndyre ne kendime per ni politikane femer dhe parlamintare ka qene ajo.
  dhe ajo ka bere padi gjykimi per SIDOn
  qe ka fole ndyre ne kendime per te
  dhe e ka qite ajo SIDOn ne gjygje
  dhe kure kane dale ne gjygje
  gjykata e ka nshue muziken e SIDOs
  ne gjykate mrena gjykatsit kane degjue muzik RAP te SIDOs dhe fjalte e ndyra te SIDOs .
  dhe gjykatsi i ka hedhe poshte akuzate dhe ka thene.
  eshte fjale goje dhe lirie goje nuk mundeme me gjykue pa drejtsishte se eshte Gjermanija shtete demokrate.
  kshtu ka mbarue gjykimi i SIDOs dhe nuk ka pase ase gjykata qa me i bere per shkake te folurite ndyre per politikane gjerman.
  i vetmi raste ne boten demokrate deri tashe eshte ky ne lidhje me RAPin apo muziken.
  sot Hasha-Hashishi vete po e thote gjdo dite se jemi dhe kemi me qeni shteti me demokrate ne bote.
  e Sinan Vasaliu me mire goditi me goje politikanete ketu qe po bejne gjera te ndryshme gjdo dite na myten me hajni e ma mire goditi kta qe bejne gjera me dure .
  se sa po gabone me ne apo me RAPera qe aty ku ka veq fjale nuk ka gje ti po i godete civilizmin gabimishte.
  po Sinane meso pek menquri te JETA GJARRA .
  dhe atehere godite sikur JETA aty ku duhete me godite drejtesishte dhe me vende.
  e Sinane nuk eshte dashur te flaseshe per RAPera te DUKAGJINIT.
  se RAPerat e DUKAGJINIT hala deri me sot nuk i kini ftue kurr ju RTK.
  Ee ase tivi tjera te zonave tjera.
  deri me sote ase nje RAPer te vertete DUKAGJINAS.
  dhe nuk eshte dashur te flitni kur nuk i doni RAPerat e DUKAGJINIT dhe i leni anashe.
  dhe merri me qasi kishe RAPera e HP HOPera e ata jane krejte HOMOSEKSUAL dhe KURVA.qe vertete ata nuk dine qa eshte muzika e vertete .
  po dine ata qa eshte muzika pop tallava muzik homo'kurve etj kso muzik flliqtire.
  e gjithe i kini urrejte RAPerat e DUKAGJINIT pershkak se kendojn ndyr
  dhe agresive nuk i kini pelqyre per keta.
  por i kini pelqyre qasi kaqika pule apo qasi supa pule e qasi mishi te bute homo'kurve.
  dhe nuk i kini dashte njerzte e vertete kurr.
  e tashe po me dukete se ne funde po e shini se kini gabue se i kini lane anashe RAPerat e DUKAGJINIT.
  dhe po e shini tashe se RAPerat e DUKAGJINIT kane arrite shume sukses
  ne prendime apo europ dhe amerik.
  e tashe doni ti keni ne tivi.
  por une theme se gabono ju nese e ftoni ndonje RAPer DUKAGJINAS apo edhe MALSIJE.
  ne tivit e juaja sepse ju nuk i kini afrue mbeshtetje apo perkrahje me tivit e juaja kurr.
  prendimi shtetroret apo ligjete .
  po shohin qa eshte menqur e qa eshte budallak.
  po shohin qa eshte vertete e jo vertete.
  po shohin qa eshte normale e jo normal.
  dhe sote prendimi shtetror po mundohete me i zhduk homo'kurvate.
  ndersa ketu po shifete e kundra europese.
  ktu gjdo dite e me shume po i hipe shteti ne pipa homo'kurvate.
  dhe homo'kurvate po kane perkrahje edhe nga ju tivit.
  shikone sot Amerika e qiti poshte RAPin e homoseksualve
  e ne kosove veqe eshte ne ngritje RAPi i homoseksualve.
  ndersa shikone sote ne europ sa shte duke u ngrite RAPi i vertete se shtetrorte dhe civilizmi Europjan i done gjerate e verteta.
  dhe sote Europa po e perkrahe RAPin Agresive se po e di qe RAPi Agresive i vorrose homo'kurvate.
  e ne Amerik shtetroret po e perkrahin edhe sot sikure gjithe RAPin Agresive .
  por sot ne Amerik nuk ka me kengetare te vertete RAPi sikure me pare gjate viteve'80-'90.
  ne vitin 1985 run d.m.c. e ngriten RAPin e vertet dhe HIP HOPin e vertete .
  ndersa ne vitin 2005 50cant e vorrosi RAPin dhe HIP HOPin e vertete .
  RAPi i vertete ke ne Amerik deri te kenga e 50bitch'it candy shop
  me kte kenge le 50'ti qe e verrosi veten po e vorrosi krejte RAPin Amerikan.
  50'ti kur dule me se pari me wanakasta i tranoje krejte gangsteret apo njerzte e vertete.
  dhe kur e pane DR'DRE dhe EMINEMI.
  thane wow-vau .
  ky vyne per RAP dhe e moren fill per kontrate dhe punoje DR.DRE me te deri sa 50ti e beri vete kengen candy shop.
  dhe kur doli ne tivi kjo kenge menjehere u ngriten homo'kurvate
  dhe menjehere u ulene te vertetit
  dhe mbase andeje tha DR.DRE publikishte.
  kame mendu se kame pune me ni te vertete po se paskna dite qe paska qene homo'kurv.
  e preje aty eshte largue DR'DRE dhe EMINEMI nga 50ti se e diten se me ate kenge e ka dhi RAPin e HIP HOPin Ameriken.
  edhe EMINEMI e la HIP HOPin.
  ndersa sote ne Amerike ka veqe RAP e HIP HOP homo'kurve .
  sot ne Amerik ka vdeke pergjithmon RAPi e HIP HOPi i vertete.
  Europa ne vitete e '80ta e deri ne '95 ka pase muzik pop e tekno etj.
  ne '95 fillon BOOYA FAMILY RAPin e HIP HOPin e vertete ne Europ.
  dhe shikone sote sa eshte ne ngritje RAPi e HIP HOPi Europijan.
  shikone sot RAPerin Agresiv BUSHIDO
  kendone ne gjuhe gjermane dhe eshte ne top listate Angleze,Franceze,Holandeze,etj.
  edhe pse shtetete tjera nuk e kuptojne BUSHIDOn ne gjermanishte aje ka arrite ne krejte Europ.
  ndersa shikone sote FATAL BAZUKA.
  HIP HOPer komik Franceze ne gjuhe Franceze ka arrite njejte sikur BUSHIDO ne krejte Europe.
  dhe sot Amerika eshte ka bjere me muzik.
  dhe Europa eshte duke u ngrite me te madhe.
  por eshte qudi pse ne troje Shqipe po perparon muzika homo'kurve.
  na myten ktu me RAP e HIP HOP homo'kurve.
  na myten ktu me pop e tallava magjupqe.
  deri kure do te shkoje kshtu kt budallak i juaji ndryshoni nga homo'kurvenizmi.
  jeni bere edhe ju sikur zezaket e Amerikese krejte budall qyshe po dukete edhe juve duhete me ju mushe mene dru-hu sikur Amerikanete
  dikur zezakete me tru looooooooop.
  e shikoni zezakete e Europese sa i ka bere Europa te menqure me menquri.
  po benu edhe ju te menqur vete pa ju rrehe hu.
  hiqnu budallaqeve homo'kurve te adelinave pop e medave tallava.
  apo homoseksualete RAPera e HIP HOPera homo'kurve.
  hiqnu ktyre budallaqeve o popull
  kthenu ka gjerate e verteta sikur Europa.
  edhe ti Beke folshe per do plane per mbajte RAPi etj .
  po ti e mbane ate po se peri te vine andeje thmi e me pase qisi homo'kurva ritmi i rrugav,west side tiranat e edi rams e kso lloje kurva.
  por Beke mos u mashtro ne DUKAGJIN dhe MALSI.
  se ka eshte kenga e plumit e jo e tulit.
  RAPerat e DUKAGJINIT e MALSIS.
  nuk jave rrasin homo'kurvave ne BIRE'BETHE.
  edhe Beke hiqi ato flok postaje ogiqi.
  mos i le ashtu si homoseksual apo sikur grue .
  ishe baba dhe mos u qorodite me budallaqe sikur thmi.
  RTK
  nese done me e bere ni show per RAP HIP HOP etj .
  me RAPistat DUKAGJINAS dhe te MALSIS.
  atehere lajmrona perpara shume kohe
  dhe nese done me bere kte beje me date 28 nentore diten e festese se flamurit.
  dhe nese e bene kte show mos e beje dhe mos na thirr ne prishtinen homo'kurve.
  por beje sikur JETA GJARRA shown qe e ka bere nepere komuna per zgjedhje.
  dhe ne kerkojme qe nese done me bere show .
  atehere eja ne zemer te DUKAGJINIT dhe ne GJAKOVEN Patriotike dhe beje kte show.
  dhe te betoheme se nese e bene ne GJAKOVE dhe nese e bene diten e festese se flamurit me 28 nentor ti RTK do ti kishe te gjithe RAPerat e mdhaje me fame prendimi ne shown tend ne GJAKOVE edhe nese e bene kte show te vije BESI-BESIM DINA drejtuse i ati showt se BESI eshte leshe ata e done te gjithe.
  RTK ne feste i ki poshte te gjithe RAPerat e vertete DUKAGJINAS dhe te MALSIS.
  RTK beje kte show e te vine poshte RAPerat dhe HIP HOPerat e vertete dhe tju tregojne qatyre qa eshte RAPi e HIP HOPi i vertete.
  se ata na plasen nashe me fjale kishe po dime qa eshte RAPi e HIP HOPi e kishe po dime me kendue e nuk po dine ase ni gje pos gjerave homo'kurve.
  RTK e di qe je tivi e pergjithshme e nuk mundeshe gjithe veqe nje gje me e qite ne tivi por ni gje mundeshe gjdo jave ka ni ore sikur tivit e pergjithshme te prendimite qe qesin gjdo jave 1 ore muzik RAP dhe 1ore HIP HOP dhe llojt e tjera ta kane oren e vete.
  por RTK kushtoja 1ore ne javte RAPit SHQIPETR'E.

  RTK
  kerkoje falje dhe respekte per ty nese kame gabue gje ne ty ju lutemi falmni.
  sepse nuk dua kurr tja vrase zemren ni tivije patriotik dhe i pastere sikur RTK.

  RTK
  JENI TIVIJA ME E MIRE NE KREJTE SHQIPE'TARI.

  Tung
  nga
  une
  QEKU.
  H*** O* G**.
  U.D.D.
  DEQAN'I.
  DUKAGJIN'I.


  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 59. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 9:56 PM  

  Pritne neser edhe ni komedi shume te mire qe i kame kushtuar-

  L.K.L.-LABIT.KRISIT.LEDIOS.

  kete komedi e gjeni te rubrika e
  PRANVERES te 21enishit.
  dhe kjo ju betoheme qe ka me qene jo veqe komedija ime me e mire.
  po ju betoheme qe ka me qene ni komedi ma e mira SHQIPETARE .
  ku nuk kini veqe me qeshe ka ta lexoni komedin.
  po kini me i perdore ato fjale te asaje komedije.
  edhe jashte ne rruge.
  dhe ato fjale kane me mbete shume kohe te permendura ne popull.
  ju betoheme qe eshte ni komedi shume e mire.
  dhe pase kseje komedije do e shkruje veqe edhe nje per
  GAY adrian gagjen apo siq po i thojke aje vetite JUSTIN NY.
  por pase ketyre dy komedive nuk do te ktheheme me deri ne dimer plot ni muaje. se tashe nuk keme kohe te merrem me kompjutere
  dhe shohe shume qe kane kerkue te kthena prape por mos shkruni ju prape kso gjera per kthime se do jame ne dimer prap
  dhe ju gengsteret e pejs tek jeni ka e dhini krejte e tek jeni ka me beni mua qe mos te shkruje me kurr.
  mos shkruni ju per mua dhe per emrin U.D.D.
  e ase mos shkruani gje ne lidhje me mua.
  per te gjithe mjaftone lavdetate per mua por jo kthimi dhe kso budallaqe sikur kto pejonet.

  RESPEKTE te gjithve qe me done.

 60. Anonymous // September 3, 2008 at 6:33 PM  

  .
  .
  .
  .
  Shikone Komedin te Pranvera Berhami.
  .
  .
  .
  .

 61. Anonymous // September 3, 2008 at 6:33 PM  

  .
  .
  .
  .
  Shikone Komedin te Pranvera Berhami.
  .
  .
  .
  .

 62. Anonymous // September 3, 2008 at 6:33 PM  

  .
  .
  .
  .
  Shikone Komedin te Pranvera Berhami.
  .
  .
  .
  .

 63. Anonymous // September 3, 2008 at 6:33 PM  

  .
  .
  .
  .
  Shikone Komedin te Pranvera Berhami.
  .
  .
  .
  .

 64. Anonymous // September 4, 2008 at 10:47 AM  

  mire se naue ktheve o udd je ma i miri hajgargji te dua lona peje

 65. Anonymous // September 6, 2008 at 4:49 PM  

  leonora je bukuroshe te dua.

 66. un Ch // September 8, 2008 at 5:05 AM  

  je ma e mira ooooooooooo YLL Bote

 67. Anonymous // September 8, 2008 at 2:46 PM  

  oj engjull je ylli i drenices i kosoves qdo fjal e keqe qe shkruhet per ty krejt jan gjelozi urrejtje ty engjull mos ta nin se asnje nuk te ofrohet ngat me asgje
  se ty zoti te ka krijuar me te gjitha te mirat ja kam zili drenices qe e ka ni femer kaq te bukur elegante me menqurin me mentalitetin e saj le t mburret drenica e sa i perket adelines ska gjet menyr tjeter per ti ja prish bukurin qe ja ka dhan zoti dhurat por kot se zoti ja dha bukurin e adelina nuk mundi te ja marr ma ne fund zoti u hakme rr me adelinen e me ne fund leonora u shperblye me ta gjitha te mirat e zotit te uroj qdo te mir ne jet vetem vazhdo me ty krenohem krejt denica dhe kosova te don forttttttttt a.

 68. Anonymous // September 8, 2008 at 2:47 PM  

  oj engjull je ylli i drenices i kosoves qdo fjal e keqe qe shkruhet per ty krejt jan gjelozi urrejtje ty engjull mos ta nin se asnje nuk te ofrohet ngat me asgje
  se ty zoti te ka krijuar me te gjitha te mirat ja kam zili drenices qe e ka ni femer kaq te bukur elegante me menqurin me mentalitetin e saj le t mburret drenica e sa i perket adelines ska gjet menyr tjeter per ti ja prish bukurin qe ja ka dhan zoti dhurat por kot se zoti ja dha bukurin e adelina nuk mundi te ja marr ma ne fund zoti u hakme rr me adelinen e me ne fund leonora u shperblye me ta gjitha te mirat e zotit te uroj qdo te mir ne jet vetem vazhdo me ty krenohem krejt denica dhe kosova te don forttttttttt a.

 69. Anonymous // September 8, 2008 at 2:47 PM  

  oj engjull je ylli i drenices i kosoves qdo fjal e keqe qe shkruhet per ty krejt jan gjelozi urrejtje ty engjull mos ta nin se asnje nuk te ofrohet ngat me asgje
  se ty zoti te ka krijuar me te gjitha te mirat ja kam zili drenices qe e ka ni femer kaq te bukur elegante me menqurin me mentalitetin e saj le t mburret drenica e sa i perket adelines ska gjet menyr tjeter per ti ja prish bukurin qe ja ka dhan zoti dhurat por kot se zoti ja dha bukurin e adelina nuk mundi te ja marr ma ne fund zoti u hakme rr me adelinen e me ne fund leonora u shperblye me ta gjitha te mirat e zotit te uroj qdo te mir ne jet vetem vazhdo me ty krenohem krejt denica dhe kosova te don forttttttttt a.

 70. Anonymous // September 9, 2008 at 4:34 AM  

  OOOOoooo zot badihava skan thon KATUNARKEN mos ta qoft zoti tinxavica qe osht kjo nihere shkon me njerez vetem per pare ndryshe ska qysh i blen fustanat na u mytem tu punu spo mujm me ble...po ski faj ti faj kan ata qe shpenzoj pare ne ty huppppppppp

 71. I Love You // September 9, 2008 at 1:39 PM  

  Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Rrush , o shpirttttttttttttttttt oj zemerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr o Yll
  Oo kur tshof ty em knaqen syt bre vallahi, veq ai Zot qe ka dit met fal ,hallall buka e Kosoves qe e han ti, hallall i koft asaj nene qe te ka lind e rrit dhe edukue aq mir, te gjith te kan zili se je mbreteresh , me fat jemi edhe na qe te njohem se ksi bukurosh niher ne 100 vjet fal aj Zot , je e pa perseriteshme , e pa zavendesueshme , je ENGJULL ,ti pahiri ke ren ne tok se ti je krijes e veqant te engjujt e ke vendin , kta qe te shajn ty jon asi qofshin larg nesh(koftlarg ktuhit)qasi jan ,i marrte e keqja kta more Ollah
  Te dua shum ENGJELLUSHE

 72. Anonymous // September 9, 2008 at 11:26 PM  

  normal bre qe nuk ka me te burkur se kjo,sepse zoti noren e ka ba te djelen,kshtu qe e ka bere per qefi ka pas pushim at dit edhe e ka bere hyni.kush ja keni inatin plasni.edhe ju qe po e kritikon ju spo dini bre vlla as me shkru se leje me kritiku ato.te dua shum nora shpresoj te shihemi ndonjeher .love u tina

 73. Anonymous // September 9, 2008 at 11:27 PM  

  oj bukuroshja jemi je valla ke shum adhurues ne gjakov

 74. Anonymous // September 9, 2008 at 11:28 PM  

  po qka dan me than bre qe e paska adhuru nora adelinben a?ajo nuk dan me thene kurgjo kesorja kjo ka dit me i ba njerzit per veti,

 75. Anonymous // September 13, 2008 at 9:32 AM  

  je shum e bukur po ski stil muziken ose tex e kangve ndro kompozitort se sje kerka...jam adhuruse e adelines por me pelqen si leonor jo si kengetare qitash ke nis mu msu kapak me kendu se ske dit hiq po msohesh,,,,.te kisha lut merr kshilla te naj stilist kur dush me dal ne sken pershtatju kanges me tesha e me make opp se je artiste mos dil gjithqysh me fustana e dim qe jan te bukur fustanat e tu po nuk dmth qe veq me fustana dukesh ma bukur aki pantola a ski veshu ma mir...kshillov te naj stilist jo ti po krejt ato koleget e tua skan stil te vetin se dokni kur dilni ne sken as dini me ksy as sen veq i livritni durt i hapni syt do gjeste si prostitutka e qisi sene....po qysh u ba shkurte fejza e famshme cullak a me vesh kombetare

 76. Anonymous // September 13, 2008 at 9:32 AM  

  je shum e bukur po ski stil muziken ose tex e kangve ndro kompozitort se sje kerka...jam adhuruse e adelines por me pelqen si leonor jo si kengetare qitash ke nis mu msu kapak me kendu se ske dit hiq po msohesh,,,,.te kisha lut merr kshilla te naj stilist kur dush me dal ne sken pershtatju kanges me tesha e me make opp se je artiste mos dil gjithqysh me fustana e dim qe jan te bukur fustanat e tu po nuk dmth qe veq me fustana dukesh ma bukur aki pantola a ski veshu ma mir...kshillov te naj stilist jo ti po krejt ato koleget e tua skan stil te vetin se dokni kur dilni ne sken as dini me ksy as sen veq i livritni durt i hapni syt do gjeste si prostitutka e qisi sene....po qysh u ba shkurte fejza e famshme cullak a me vesh kombetare

 77. Anonymous // September 14, 2008 at 1:11 AM  

  oj leonor je me e mir se adelina se me te krahasu me adelinen edhe ti behesh lop si ajo tung je ylllllll

 78. Anonymous // September 14, 2008 at 12:48 PM  

  valla bre leonora eshte e bukur edhe kendon bukur ,veq me kan najfar angjeline si kukull bre te duuuu shum leonor

 79. qipa123 // September 16, 2008 at 11:10 AM  

  hej mos e ngucni leonoren se kuku per juve. Shka ju ka bo ajo juve? mos e shani sikur mos me kon kerkush be pisa edhe pse esht katunare esht e ndershme dhe e bukur shummmmmmm ..
  Veq vazhdo kshtu leonora

 80. meli // September 19, 2008 at 4:33 AM  

  o gip qytetare eshte more kjo oooo Llud hahahahahaha po kjo ne qytet ka lind edhe jeton ne qytet

 81. Anonymous // September 19, 2008 at 4:34 AM  

  ahe qipa123 koke ti, em fal aa?

 82. Anonymous // September 22, 2008 at 1:00 PM  

  o ty tkom rrush bre
  locken ta ha

 83. Anonymous // September 23, 2008 at 11:51 AM  

  ej oj leonora te dua me zemer je ma e mira veq vazhdo mos i ngo fjalt e hallkit se ata jon ne analfabet ok leonora besjana++leonora te duaaaaaaaaaaaaaaaa

 84. Anonymous // September 24, 2008 at 12:59 PM  

  hej hiqnu Leonores e Adelines se dyjat rrospija jan,n'krejt boten rrospijat shiten me pare ktu te na pa pare hiq.

 85. Anonymous // September 24, 2008 at 1:14 PM  

  ma hongsh lleshin e pidhit ti e fundit

  Leonora tkom llokum me arra ty
  te dua shum

 86. Anonymous // October 8, 2008 at 11:32 AM  

  waaaaaaaa qy qy kjo balica hala ktua ahuauhahhauahahauu ojjjjj balica zhdukunga ktu se po na frigon haahahaha haj me det gjynahi zotit...

 87. lule // October 8, 2008 at 12:07 PM  

  mbasi po tutesh pse po hyn me kshyr pra hehehehe po smunesh me hi ksajde e mos mu ndal te princesha pak me kshyr , se kur ta shohish kto te shkon dita mbar
  Llokum me arra je Leonora

  Ta lumsha se i tranove shtrigat e zeza , lugateshat

 88. Anonymous // October 13, 2008 at 5:28 AM  

  OOOOj kurrvo a je shnosh a hala qe t'ka rreh mretresha e muzikes shqiptare''ADELINA''a um fal spo ta permeni se shkon en emergjens hahahhahahhaha ej bon shum skena seksi en sken (bajat a) menon une e bukur (kishe amo) je teperr kurrv e msheft edhe ngo mir qa pot tham sa t'egziston mretresha ADELIN ti as en anderr mos e shih qe je e bukur se as te thoni i komes nuk i ofrohesh ok ok

 89. Anonymous // October 13, 2008 at 5:33 AM  

  oj katunaric ty t'adhurojn fill thmia edhe ato veten 10% pa siguri amo pffff nuk e di sy vyn as berllogut se trupi yt ma u shkatrru qe t'ka rre llokumi jon ADELINA edhedomethon nuk i vyn as berllogut se me ta permend emrin ti knoqesh amo je teperr e keqe edhe ty njeri nuk bon met besu se i ki 10000 ftyra plus shtesa je teperr gjeloze kujton qe ma e mir se ti so kerkush po harroe ti je teper bajatic edhe diqka :ADELIN JE MA E BUKRA EN BOT

 90. Anonymous // October 13, 2008 at 5:41 AM  

  LEUNORA TI JE E BUKUR JE TEPERR E BUKUR AMA MA E BUKRA PREJT TE KQIAVE HEHEHHEHEHE JE TEPRR E KEQE E KUKU SDI A KA AMT KEQE SE TI NUK JE QAQ E KEQE PO SHPIRTIN E KI T'THARRPT NCNCNC SDI QFAR NJERI ISHE UR T'KA PAS RRE ADELINA UM KA PAS ARDH GJYNA AMA QITASHT HIQ MASI T'KOM NJOFT KUKU ME U MUNU ME MA MARR FRAERIN NERSY UN FILL TY TKOM PA KURRVA E FLLIQT ANI A PO VJEN ME MI PERTHEKU SANDALET THUTI QE GJIGJ E KE NJOFT A QAT DIT E KE PA BASHK ME MU EDHE U MUNOISHE ME BA PER VETE SHUM MIR TA KA BA ADELINA QE T'KA RRE BASH MIR SE TI PE LYPSHE KURRVA E FLLIQT SHYQYR QE I DASHUNI JEM STA RRASI KURRVA

 91. Anonymous // October 14, 2008 at 4:57 AM  

  heJ A KILExu komentet je qashtu po spo kam shka met ba oj kuqk oj rrespi

 92. Pejanka // October 15, 2008 at 9:48 AM  

  si shpirt je Leonora, te dua shum , lej tjerat se qka thojn se si ti ska ne bot e lere ma ne Kosove si hiq
  ciaooooooooooooooooo Lala

 93. Anonymous // October 22, 2008 at 6:41 AM  

  adelina osht miss e leonora osht pshurrejk e ti lala pejanka je dhijejk adelina osht ma e mira ne bot

 94. Anonymous // October 26, 2008 at 3:08 AM  

  met shti ty niher ne dhom e kish hup qilsin krejt, sishe dal ma pi dhomes tem
  tkisha hanger krejt

 95. Anonymous // October 27, 2008 at 7:11 AM  

  ma kishe honger pidhin e mutin
  pse ti a tek je e burgosne ne dhom a

 96. Anonymous // October 27, 2008 at 7:13 AM  

  mos tek je ka shkrun prej burgut te dubraves kurv

 97. Anonymous // October 27, 2008 at 7:14 AM  

  adelina osht misssssssssi botssssssss

 98. Anonymous // October 29, 2008 at 1:20 PM  

  hejjjjjjjjjjjjjjjjjjj ,more Leonores ja kam shkrue at coment se e due shum e kisha hanger ,se jo ty oj sorr e ngordhur
  edhe un sjam femer,mos um thuj kurv
  mashkull jam un
  phaphaaaaaaaaaaaa qfar fansa budall ka adelina ihaaaaaaaaaa, si shprehni si me kan te eger, ani mutin e pidhin loap e keqe

  te due Leonora / A ..... nga Prizreni

  te pershendes je ma e bukura

 99. Anonymous // October 30, 2008 at 12:45 AM  

  masi tek je mashkull pse e ki shkrue emnin e femnav pejanka lala
  mos je gey apo lezbike kurve ti dhe lenora ini rraspihat me te mdhaja te bots
  e adelina osht missssssssi botssssss.

 100. Anonymous // October 31, 2008 at 4:34 AM  

  o ta qifsha picken e nanes ty oj lope pa brina , un ni coment si ja kam shkrue leonores me 26 october 2008, ora 3:08 sjam pejanka as lala oj qyrrashe shko edhe ni her lexo comentin tim , ska emer hiq anonim eshte e ajo pejanka eshte tjeter kush se sjam vec un adhurues i Leonores po kjo ka plot adhurues nga e gjith Kosova e kahdo qe ka shqiptar krejt e njohin dhe e duan , e ti shko mytu ma mir e mos leh ksajde si qen i qartun , shko futu ne both te adelines

  Leonora te dua shum se vertet je YLL qe nuk shuhesh kurr

  prap te pershendes,
  nje adhurues i joti nga qyteti ma i bukur i Kosoves Prizreni

 101. Anonymous // November 3, 2008 at 6:32 PM  

  o zot qfar budallve jeni katundar po a nuk keni sy a shifeni sa e buker osht qa po ju vjen inati shum e bukur je veq vazho FROM USA FL

 102. fatiber // November 4, 2008 at 12:31 AM  

  o shqiptar te kosoves po qysh nuk pi ju vjen mare bre me sha leonoren qe oshte e fshatit po ku ket ju te qytetit kur kersiti lufta me shkijet ku ket ju qytetart trima po pishi kafe me shkije e tash pe shani leonoren ka shum shqiptar qe ngojn muzik serbe e kishe tash pe shajm dikon klloshart leonora vetum perpara se ma e mira je une jom nga prishtina jom llapijon po per mu nuk ka lidhje se a oshte drenicak apo llapijon po vetum me qen shqiptar me gjak shqiptari e jo i perzim tung leonora te dua shum

 103. fatiber // November 4, 2008 at 12:35 AM  

  hi leonora zemer je ma e mira te ruajt zoti ty dhe gjith familjen tende edhe kush ta ka inati i dalt ithati ne bir te bithes hahaha

 104. Anonymous // November 4, 2008 at 3:07 PM  

  ADELINA ka qen me RUGOVEN e rugova ka qen me SLLOBODANIN jarana hahahhaha , kshtu qi leonora eshte ma e mira qka kari po ja kini inati o cocat e prishtines bre robt jav qifsha se ju jeni me serrbi hala ju ka met zhig me u xiglu me ta , edhe leonores nuk munet me ju ofru adelina se kjo nuk qihet me hajna si adelina me sekiraqa e me polic e me kar deknit LEONORA THE BEST .

 105. i lumtur jam !!! // November 7, 2008 at 5:13 AM  

  shum e bukur je Leonora, kur te shoh ty e dua edhe ma teper jeten, sdi pse me duket sikur ti ke energji pozitive brenda shpirtit tan te bukur
  je e veqant nga te gjitha vajzat tjera

 106. Anonymous // November 8, 2008 at 1:41 AM  

  JE SHUM E HESHME PO JE TU BAN RRSPI TUNG LINA NGA FRANCA TUNG TUNG

 107. Anonymous // November 9, 2008 at 5:34 AM  

  mos ma shani leonoren, jav qivsha juve adelinen.jav qifsha adelinen ne pidh.ma e mir u leonora se adelina

 108. Anonymous // November 10, 2008 at 4:30 AM  

  te pershndes lina shum shum e buker je tung lina nga franca tung tung

 109. Anonymous // November 12, 2008 at 3:19 PM  

  HEYYYY JE SHUM EMIR

 110. Anonymous // November 12, 2008 at 3:23 PM  

  hEYY TUNG Nga vai nga gjermania une jam njeri nga bokseret ne gjermani kogja i fort edhe pse jam shok me Luan KRASniqin enjoo krejt e sa per kta prishtinalit jan mush berrllog krejt ski ku hyn prishtinalit nersy thojn ska me prishtin a ktuuu shkojn blejn viza me pare haha leonora mos ta nin se me ty ska kush osht aj i bir nanne qe guzon met prek veq kallzom muuuu robt ja qiiii jo qe kam fuqi po muskult e mi me mi pa une dhihen ikin kta kloshar te ks ju skeni tjeter sen me than prishtinaliiiiii veqse me kesh ska me qika te drenicessss hiq veq munohnii seskaa e per prishtinali jau qifsha robt tanve prishtines se sjeni sen veqse berlloga krejt jeniii ju qifsha nannen krejtve kush shitet kloshar une robt ja qi per leonoren edhe pse skam femer shyptare po ekam ruse po e adhuroj ket leonora jakupin se ska me ta hiq e per fund rrini urt se po tju qi mamin

 111. Anonymous // December 3, 2008 at 7:24 AM  

  Eu Leonora jau qift nanen juve tanve me gjith mu bashk hu shkoni qini nanat, kulturen qe po e kallxoni fsha nanen e analfabetav....

 112. besa // December 22, 2008 at 11:08 AM  

  je e bukur si kukull
  te due shum Leonora

 113. Anonymous // December 27, 2008 at 11:20 AM  

  Ooo qe me te bukuren e kosoves Leonora jakupi yll bre e Adelina hiqu saj se ajo so kerka phiiiii u myt njeri sherri i saj qka me thon per ta ma shum LEOBORA NR 1 xemel tkom me pelqen shum shum Drenicake po eshte krenare kjo qe eshte Drenicake e juve ju mbyti gjeolozia e spo muni me fol realitetin ooo leonora te dua shummmmmmmmmmmmmmmmm Nita Ch

 114. besa // December 28, 2008 at 12:12 PM  

  shum e mir je

 115. besa // December 28, 2008 at 12:12 PM  

  shum e mir je

 116. nita // December 29, 2008 at 1:59 PM  

  oj leonor je kon boll e bukur.at se mohoj qyshe thojn at fjalen tja paq inati jepja hakun por je kon shum fshatare seriozisht veq shyqyr je qiru.edhe po te them dicka je apet e bukur veq mosha po te verehet se ja ke nis me u prish.por apet te deshiroj shum suksese.psh nga belgjika

 117. Anonymous // January 3, 2009 at 12:06 PM  

  ohh qfare bukurie e rralle natyrore oo ty veq natyra te ka kriju kshtu zoti te ka fal kshtu kaq te bukur... Se ty nuk mundet me ta kalu as Adelina e as Zanfina po lej kto po as Madonna e as Beyonce... Hajt Leonore se je qik e zemres Drenices prej plumbave ti ke dal po mos ta nin ty...se do e do dalin aty kishe po rrehen me shqiptar nuk ka dal aty kur u kan vakti me luftu e tash kisha na dikushii. ... Te dua LEONOREEEE........Jam adhuruese e jotjaa........

 118. Anonymous // January 6, 2009 at 6:32 AM  

  shum e buker je po son ja shkon adelines kurr eper jet ma se mir ti te kafeneja jon je shume mir bravo tung te per shndes shum adelina nga franca tung tung

 119. Anonymous // January 10, 2009 at 2:12 PM  

  shum e mir je veq si adelina jo vallla......

 120. Anonymous // January 10, 2009 at 2:13 PM  

  e bukur shum je keta eke nga valmira.krasniqi e cila te do shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumm..................

 121. Anonymous // January 12, 2009 at 5:31 AM  

  e bukurrr je te dduuuuuuu

 122. Anonymous // January 12, 2009 at 5:31 AM  

  e bukurrr je te dduuuuuuu

 123. Anonymous // January 13, 2009 at 10:04 AM  

  shum e bukur je veq si adelina smunesh mu ba

 124. Anonymous // January 13, 2009 at 10:52 AM  

  je shum e bukur mos ta nin hiq qka te thojn kta

 125. tinna-duffy!! // January 19, 2009 at 12:45 PM  

  leonor mos ta nin hiq se ma e mira je edhe maji flokt lidh me mir po te rrin ok tduaa se ma e mira je a ok qao e shihmi nashta naj dit heheheh ok tugn mpuq kiss

 126. tinna-duffy!! // January 19, 2009 at 12:45 PM  

  leonor mos ta nin hiq se ma e mira je edhe maji flokt lidh me mir po te rrin ok tduaa se ma e mira je a ok qao e shihmi nashta naj dit heheheh ok tugn mpuq kiss

 127. tinna-duffy!! // January 19, 2009 at 12:46 PM  

  leonor mos ta nin hiq se ma e mira je edhe maji flokt lidh me mir po te rrin ok tduaa se ma e mira je a ok qao e shihmi nashta naj dit heheheh ok tugn mpuq kiss

 128. Anonymous // January 23, 2009 at 4:10 PM  

  Je Leonora, qka je jeeeee, numer nje dhe gjithmon do mbetesh kengtare, princesh, aktore, e din sikur BARBI qysh esht kuklla me e bukur e te gjitha kukllave, ti je Barbi e te gjitha kengtareve, dhe as kush smun te del para, e ata qe ta kan inati dihet ju qift nana :P, se plasin prej inati qe je me Trimresha prej gjith kengtareve tjera... Te pershendes shummm leonor ene tkisha ncuk ne lule te ballit ;-) sweety Leonoraaaaaaaa

 129. Anonymous // January 24, 2009 at 3:58 AM  

  leomore je ma e bukura kenget i ki shum te forta je shum shum e heshme ska si ti kurkun ne bote.kush te fole per ty kec vec ta ka inati

 130. Anonymous // January 24, 2009 at 8:33 AM  

  DreniiCakke Shumm e Bukuur edhe Pomm Vienn Mire qe ie zgjedh ma e BukurrA preii KongtareVv e MeritooN tybbe edhe iie ma e bukurra iAuu ke Ftoof Oii Shpiertt te tonave Diheshh qee iee Ma e bukuraa :D edhe iu tiert fjal i keni ktoo see Preii inatii e kenii Amoo Po egzistonn DREITSIA more...>♥♥

 131. maggii // January 25, 2009 at 12:45 AM  

  oje shum e mir leonora veq ma mir kish qen mos me kan e drenices hehehe se je kengetare shum e mir dhe poashtu je e bnukur kaloni mir qaooooooo

 132. Anonymous // January 30, 2009 at 5:59 AM  

  qysh te kom bre po mos u tut se adelina si kuder po nuk guxon me te prek ajo rraspihhhhhh

 133. Anonymous // January 30, 2009 at 6:03 AM  

  tungi puqi puqi ma e ira je veq vazhdo ta ha shpirtin

 134. dafina // February 1, 2009 at 6:13 PM  

  pershendetje te gjithve,une kisha me dhn veq nje kment per te gjithe ju qe shkruani ,mos folni fjal qe nuk e meritojne asnjera nga kengetaret,qe te dyja kan qen diva,si leonora ashtu edhe adelina ,po ne kot folim fjal te keqija qe per dy kengetare te mrekullushme ,pse ato ti armiqsojm,ato jan si motra shqitare,nese ka ndodhe kj midis leonres edhe adelines,kjondodhe gjithkund bote,po nese dojm te bejme kritika ne mundemi edhe ma ndryshe te shkruajme ,po jo keshtu,ne bote ka mjafte kengetar q pelqehen edhe adhurohen edhe sote edhe nuk harrohen ,po edhe adelina edhe leonora kan qen kengetare te mira edhe ju kisha lute komentet e juaja mos i beni duke perdor fjal qe nuk i meritojne keto kengetare,mos bini pre te dia personave qe as vet nuk e din se qka shkruajne ,adelin edhe ti leonor nese doni te mbeteni diva gjithmon mos sshkoni nga gjelzia po shikoni te ardhmen tuaj dhe gjithmon do te mbetni ne zemrat tona nese ju shikojm ne skenat tona sebashku ne pogramet festive e jo te ndara edhe ne d te gezoheshim.une ju dua shume dhe gjithmon ju kom pas idol qe te dyave .edhe ju qe shkruani keni respekt per te dy kengetaret mos e teproni.

 135. Anonymous // February 3, 2009 at 6:21 AM  

  shum e mir je mos i ngo shka thojn te tjeret se veq ta kan inatin.Plasni ju qe ja kini inatin edhe qe keni shkru keq per Leonoren.Kiss Leonora.

 136. Anonymous // February 11, 2009 at 12:24 PM  

  allo une ty te kom pa ne ulqin oj bukuroshe marto shpatin tonshi jini tyt te mir bukuroshe

 137. lena // February 16, 2009 at 12:23 AM  

  tung nga lena nga fr je ma e qarta mos ta nin hiq a ve qvazhdo as na nuk jan si ti a shum nic a qao klm veq vazhdo

 138. Anonymous // February 17, 2009 at 1:57 AM  

  off off po leni bre ketu sene...se sikur femi jeni bah kreejt... kjo Leonoraa eshte nje bukurosheee!!!vetem kush ja ka inati !skini kur far respekti mangupat e nanes...e ju piqkat e nanes ju vetem po xhelozoni vetem si eshte nje drenicake :-D !!!! se nuk tish kane drenica ju sot ner serbi ishit kane po hajt mos hani shum lesh pederat !!!!!...e ju qka jeni!!!...xhelozat !!pfaaaa LEONORAAA ESHTE BUKUROSHEEE dhe do te jete nje bukurosheeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! vetem vashdoooo DReNiiCAAKEEE!!! TE LUMT KUKEEEEL puqiii puqii hahahahah

 139. Anonymous // February 17, 2009 at 1:58 AM  

  off off po leni bre ketu sene...se sikur femi jeni bah kreejt... kjo Leonoraa eshte nje bukurosheee!!!vetem kush ja ka inati !skini kur far respekti mangupat e nanes...e ju piqkat e nanes ju vetem po xhelozoni vetem si eshte nje drenicake :-D !!!! se nuk tish kane drenica ju sot ner serbi ishit kane po hajt mos hani shum lesh pederat !!!!!...e ju qka jeni!!!...xhelozat !!pfaaaa LEONORAAA ESHTE BUKUROSHEEE dhe do te jete nje bukurosheeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! vetem vashdoooo DReNiiCAAKEEE!!! TE LUMT KUKEEEEL puqiii puqii hahahahah

 140. Anonymous // February 17, 2009 at 1:58 AM  

  off off po leni bre ketu sene...se sikur femi jeni bah kreejt... kjo Leonoraa eshte nje bukurosheee!!!vetem kush ja ka inati !skini kur far respekti mangupat e nanes...e ju piqkat e nanes ju vetem po xhelozoni vetem si eshte nje drenicake :-D !!!! se nuk tish kane drenica ju sot ner serbi ishit kane po hajt mos hani shum lesh pederat !!!!!...e ju qka jeni!!!...xhelozat !!pfaaaa LEONORAAA ESHTE BUKUROSHEEE dhe do te jete nje bukurosheeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! vetem vashdoooo DReNiiCAAKEEE!!! TE LUMT KUKEEEEL puqiii puqii hahahahah

 141. Anonymous // February 17, 2009 at 1:59 AM  

  off off po leni bre ketu sene...se sikur femi jeni bah kreejt... kjo Leonoraa eshte nje bukurosheee!!!vetem kush ja ka inati !skini kur far respekti mangupat e nanes...e ju piqkat e nanes ju vetem po xhelozoni vetem si eshte nje drenicake :-D !!!! se nuk tish kane drenica ju sot ner serbi ishit kane po hajt mos hani shum lesh pederat !!!!!...e ju qka jeni!!!...xhelozat !!pfaaaa LEONORAAA ESHTE BUKUROSHEEE dhe do te jete nje bukurosheeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! vetem vashdoooo DReNiiCAAKEEE!!! TE LUMT KUKEEEEL puqiii puqii hahahahah

 142. maamit // February 17, 2009 at 1:59 AM  

  off off po leni bre ketu sene...se sikur femi jeni bah kreejt... kjo Leonoraa eshte nje bukurosheee!!!vetem kush ja ka inati !skini kur far respekti mangupat e nanes...e ju piqkat e nanes ju vetem po xhelozoni vetem si eshte nje drenicake :-D !!!! se nuk tish kane drenica ju sot ner serbi ishit kane po hajt mos hani shum lesh pederat !!!!!...e ju qka jeni!!!...xhelozat !!pfaaaa LEONORAAA ESHTE BUKUROSHEEE dhe do te jete nje bukurosheeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! vetem vashdoooo DReNiiCAAKEEE!!! TE LUMT KUKEEEEL puqiii puqii hahahahah

 143. maamit // February 17, 2009 at 1:59 AM  

  off off po leni bre ketu sene...se sikur femi jeni bah kreejt... kjo Leonoraa eshte nje bukurosheee!!!vetem kush ja ka inati !skini kur far respekti mangupat e nanes...e ju piqkat e nanes ju vetem po xhelozoni vetem si eshte nje drenicake :-D !!!! se nuk tish kane drenica ju sot ner serbi ishit kane po hajt mos hani shum lesh pederat !!!!!...e ju qka jeni!!!...xhelozat !!pfaaaa LEONORAAA ESHTE BUKUROSHEEE dhe do te jete nje bukurosheeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! vetem vashdoooo DReNiiCAAKEEE!!! TE LUMT KUKEEEEL puqiii puqii hahahahah

 144. Anonymous // February 17, 2009 at 4:10 AM  

  hahaah leonora osht kenge tare me karakter dhe kultur te lart dhe sbjen ne nivel te gjethkujt aq ma pak te adelines ku per to po myten djemt edhe ato kejt do mafijasha ndaqshit me dit adelina has kriminelk osht masi me enverin ka perzi ska aty mashum mu diskutu edhe mamir si kemora katunark se si adelina mafijashk edhe hiq mose zi qe soasht edhe drogirashk po nejse let vazhdo tej kur ti shkon ajo me kon e mira se kish ndrru deshmin ne gjygj per enverin po kurv hesapi e me kurv si adelina mos paq pun

 145. Anonymous // February 18, 2009 at 4:50 AM  

  Ej Leonor je shum trullavic tisha kan ne ven te adelines te kisha ba si si me te hang ujku.hehehehwehe mos u nervozo ok se adelina a 100% ma e fort se ti ok mos u kreno ok ski as nje adhures krejt ti ka mar adelina okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk .

 146. Anonymous // February 19, 2009 at 2:30 AM  

  O leni keto fjal o Shqiptar shikone punen tuaj se ma mir ish kon walla ...E per Leonoren nuk keni qka me fol askush hiq se Ajo eshte Yll ..Edhe pse e werteta dhemb eshte e newojshme ahauhaa:P:P...Neyse! dicka eshte e dijshme se wajzat drenicake jon me te bukurat e per nga bukuria asnje wajz nuk mund ti ofrohet as afer Leonores pervec yllit te Shqiperise Bleona QErretit e cila eshte e bukur ne te gjitha aspektet..dhe e cila eshte bukuri e rrall natyrore,pas saj eshte Leonora e mos t'ju wien inatt me pranu se dihet ju prishtinalitt ja kini inatt drenices qe jon t'bukur dhe t'fort ...e bolll mos folni per Leonoren se nuk ja wlen qe cdokush ta permend emrin e saj..Leonor Yll je lochk s'ka me tyy ..Luw ya!!Du bist bester..schön und hübsch auch..Du bist meine Leben..Ich liebe Dich..und uppss.Du bist süss wie honig..ICH LIEBE DICH sehr sehr sehr....

 147. Anonymous // February 19, 2009 at 9:49 AM  

  Leonor je nji rrospi ku shum kush tka hyp

 148. Anonymous // February 21, 2009 at 10:09 AM  

  hej veq qe ja keni inati se leonora bash kukell a ma e mira ner kejt

 149. Anonymous // February 23, 2009 at 3:03 PM  

  tung oj bukuri e rrall bre je ty oj vajz te pershendesim adhuruesit nga gostivari i bukur suksese bukurosheee

 150. Anonymous // February 23, 2009 at 3:06 PM  

  o boll u munu adelina me ta prish bukurin po nuk ja ariti bre po ma shum ja shtoji bukurin oj kukull suksese se vec prej inati folin per ty bree si te fali ziti kaq te bukur hmmm tung

 151. Anonymous // February 25, 2009 at 3:56 AM  

  o je ma e mire net thojn qa t dojn ta dish qe na iki adhurus pa asni t keqe peer kta balat qer po thojn shko ne drenice e knoo net hupin se s jonvet per] kurgjo princesh numer 1 te duam

 152. Anonymous // February 25, 2009 at 4:01 AM  

  leonoora ma e bukura ne both je ma e mira pi mat kqive :hejt vet e lzpe adios se me kerkon sidomos me duffy ajo ma e mire o hup moj shtrig se po naj prish televizorat

 153. Anonymous // February 25, 2009 at 4:01 AM  

  leonoora ma e bukura ne both je ma e mira pi mat kqive :hejt vet e lzpe adios se me kerkon sidomos me duffy ajo ma e mire o hup moj shtrig se po naj prish televizorat

 154. Anonymous // February 25, 2009 at 4:01 AM  

  leonoora ma e bukura ne both je ma e mira pi mat kqive :hejt vet e lzpe adios se me kerkon sidomos me duffy ajo ma e mire o hup moj shtrig se po naj prish televizorat

 155. majlinda // February 28, 2009 at 2:21 AM  

  femra me e bukur shqiptareeee je ti ta ha zemren

 156. Anonymous // March 1, 2009 at 1:50 AM  

  E hera par e fundit qi shani njerz.oookkk se ku ku per ju.

 157. Anonymous // March 1, 2009 at 1:57 AM  

  Je ma e mir as ni kangëngëtare e as ni këngëratar sta kalon kush don det shan po mos ta ndin se je ma e mira.Mpuqqqqqqqqqq.I Love You.

 158. Anonymous // March 1, 2009 at 6:48 AM  

  LEONORA JE MA E MIRE DHE JE SI NJER YLL. KREJT TKA KAN INATI SEPSE JE FEMEN FENOMENAL. TI KA FAL ZOTI KREJT TE MIRAT DHE KTA KREJT PO XHELOZOJN DHE GJITH KAN ME XHELOZU. ADELINA TE MUTI I LEONORES NUK I VJEN DHE MUNDOHET ME KRIS SEPSE LEONORA ESHT 200% MA E MIRE SE ADELINA. ADELINA SI ME KON LOP BRE OSHT KREJT E TRENT OSHT AS SDON MI FOL MIRE AS KEQ.

  LEONORE VETEM VAZHDO SEPSE JE MA E MIRA - TA HANGSHA ZEMREN. MPUQQ.


  LEONORA IS THE BEST AND ALWAYS WILL BE.. AND THERES NOTHING YOU
  CAN DO ABOUT IT HAHAHA.

 159. Anonymous // March 3, 2009 at 12:27 AM  

  valla mora anonomis boll shum po hangshe te baft mir se kral Leonora osht

 160. Anonymous // March 4, 2009 at 1:45 AM  

  Duda po Adelina duhet me kan pidh si Leonora e jo si ajo magjupja Rovena qi doken sikur me i pas lind e njejta nane.
  Leonora ta ha zemren.

 161. Anonymous // March 11, 2009 at 12:29 PM  

  ey budallic far njeri je i keq ngjihesh nsy se qfar njeri je shko ndrenic atje qiju pak me serb e ktheu apet nksov me 10 thmi hahaha
  toni bohesh ti perime kurv e madhe i hate you leomut cung

 162. Anonymous // March 13, 2009 at 10:10 AM  

  Leonora Jakupi dhe Ilir Shaqiri mund te them lirishrt pa u hamend fare se jan ylli i muzikes Shqiptare e Adelinen jau kan qi Sekiraqa e Trium Riza e e kan lan pa la qashtu se kan lan as mu vesh desh e kan lan po hajt more laperat e Prishtines se ju skini lidhje me kry veq hani buk badihava mos me kan Drenica ju kurr sishit shliru edhe e ka kap Drenica ndor pushtetin ma kurr se nshon .

 163. drenica-patrioti-pati // March 19, 2009 at 11:00 PM  

  tung hej kush doni permendeni adelinen s nev ska e nin per ta se e qkys si kurven vallahin po ajo me kon mir se kish rreh nanen e motren e vet lej ato po edhe triumvit ja humbu jeten njerit te zoti po spo me intereson per ta hiq as gajle se kom ishallqa mytet veq per leonoren mos folni se kjo usht mis edhe nje her vewq keq me shiku adelina ka me kall at kurv leonor te pershendet patrioti shum nga komuna e skenderajt DRENICA E LONA EDHE KEJT KOSOVA e ju merrnu me prositutka te pa pershtatshme psh si adelina vuajperty2009her@live.com

 164. elzana // March 25, 2009 at 8:43 AM  

  ola lonora si je sot je shum e bukur ka mu bon si ti oj zemer te dua s hum me rre adresen te me oki
  zana_roberta@hotmail.com
  zana_lola@hotmail.com te amo

 165. Anonymous // March 29, 2009 at 6:37 AM  

  je e bukur po me ja kalu gentes kurr

 166. Anonymous // March 29, 2009 at 9:06 AM  

  leonor veq deshta te pershendes e te them se je ma e mira veq vazhdo se je kukull veq ta kan inati ata qe shkrujn keq per ty se ma emira ne ks je pershendetje shum nga nje adhuruse e jotja

 167. Anonymous // March 31, 2009 at 8:32 AM  

  tung
  qka
  po
  ban
  a je
  mir
  je shum
  e bukur
  leonor
  po ma
  e mir
  se genta
  sje

 168. Anonymous // April 16, 2009 at 2:13 PM  

  valla bila leonora asht e fort masi qe edhe adelinen e ka rre eka bo llom mir ja ka bo se bash spo durohet qajo leonora je ma e mira ki me ardh mem ushtru karate se bash po du mu rre me dikan po spo di si ti mu rre se

 169. Anonymous // April 26, 2009 at 1:33 AM  

  ej leonora shum e mir je mos te nin a veq kush ta ka inati dihet si je drenicake nuk ta nin per fjal qe flasin kta palidhje oki ne rrs le te shkojn krej kta qe po flasin palidhje mpuuqqqqqqq te madh per ty se ti jo veq kosoves si i jep heshi po krejt botes e adelina ne rrs le te shkon kurv esht aja kollosharis vejush u met qa me ba gjunahit valla veq mos ta zatetsha se pa e ba hor me ja kajt nanen asaj lavire se aja si motrat e saj kurva jan mpuqqqqqqqqqqqqqqq drenicake ma e mira je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tung nga drenicakja vendasja jote mpuqqqqqqqqqqqqq te duaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmm

 170. Keni // April 27, 2009 at 12:16 PM  

  oo pse qka po ju doket vetja juve te prs po marre osht me fol keq per drenic bree e sa i perket leonores ma e mira osht bree llokum ciaoo Keni

 171. Anonymous // May 7, 2009 at 9:17 AM  

  tung te gjitheve,ka dashte zoti e skeni tjera gajle po ma mire eshte te shkoni te mesoni drejteshkrim se leonora i ka te gjitha te mirat qe munde ti ket nje femer e mbi te gjitha zerin.e ska kohe per te humbur qe ti lexoj magjupshtillaket e juaja. TE LUMTE LEONORA NGA XHEKI

 172. Anonymous // May 15, 2009 at 7:54 AM  

  hej zanin mos tjav ni juve qe folni keq per drenicen se drenica NR1 osht edhe per leonoren mos folni keq se edhe ajo NR1 osht 100000 ma e mir se adelina osht oki
  edhe i pershendes ata qe e dojn drenicen edhe leonoren TE DUA LEONARA NGA NJE ADHURUESE E JOTJA mpuqqqqqqqqqq

 173. Anonymous // May 15, 2009 at 10:43 AM  

  hallal t e koft ti qi je kangetare edh ps e del te ka hije bravo t e qoft veq per par a vazhdo tung kalofsh bukur

 174. Anonymous // May 19, 2009 at 2:48 AM  

  tung leonora je me mirea veq vazhdo keshtu te lumt ke arrite shum nalet me ket kengen e fundite tung tung klm nga tolja

 175. Anonymous // May 19, 2009 at 2:50 AM  

  tung leonora je me mirea veq vazhdo keshtu te lumt ke arrite shum nalet me ket kengen e fundite tung tung klm nga tolja nga koretini

 176. Anonymous // May 21, 2009 at 7:14 AM  

  je shum e bukur a asnje femen si ti sa

 177. nasa // May 21, 2009 at 7:18 AM  

  oj leonor je shum sum e bukur me ty ska a se edhe un jam nga dr je shum e smut aklm....

 178. Anonymous // May 25, 2009 at 6:00 AM  

  hej kqyrne se ju per leonoren skini qka folni se ajo eshte 1 edhe e dine qe adelina as qe ju afrohet as deri te thembra leonores e leje ma me tutje keshtuqe mos folni palidhje.OK LEONORA JE NR.1 VEQ VAZHDO.KUKULL TE KEMI NE TY

 179. Anonymous // May 29, 2009 at 9:39 AM  

  HEJ JU QKA JENI NGA PRISHTINA SHKONI MYTNU O MUTA SE UNE JAM DRENICAKE SI LEONORA EDHE NDASH ME DIT KOGJA I PRENGJAJ LEONORES SKA MA E MIRE SE LEONORA JAKUPI QE UNE PO JA TREGOJ NJI GJA ....LEONORA JAKUPI ESHTE VET E BUKUR BUKURIN NATURORE E KA BA BEHANE ESHTE PREJ FLOKEVE DERI NE GISHTA TE KAMVE BRE ZOTI E KA FAL NJI LEONOR EHDE SKA MA ,OK NA DRENICAKET JENA TE SHTIRA MUJMI RREH EDHE MASHKUJT SE LEJE FEMRAT PO LEONORES IKAN DAL ATO KURVAT E PR,,ADELINA ME MOTRA E ME NANEN E KEQE PLAK QE E KA KUDRAT ,SE LE TA PROVON VET ADELINA ME LEONOREN QYRE QA I BAN BRE FLOKT JA NUK HEJ FIJE FIJE SI PULES AHHA HAH AH AH AH,,E AJO ADELINA E ZEZ E QFAR FLOK SI IRIQ TE ZEZA T E DREDHTA HA HAHA PLUS BUZT SI TE ZUZAKVE TE TRASHA HUNEN SI STUPC AHHAHA E SEN SKA BRE EJ ADELINA RRSSSSSSSSSSSSSS SKA ME DRENICALIJJJJJJJJJJJJJ ,BYE NGA NJNI FEMER E BUKUR NA NUK MARTOHUM ME PLEQE MORE ME TE PRISHTINES RRUGAQA ME VATH TE SHPUM KAMOS E TKQIJJJJJJJJJ

 180. Anonymous // May 29, 2009 at 9:44 AM  

  KUSH fol per drenicen KEq \zoti e vran hejjjjjjjjjjjj ra adem jashari e drenica heroike e pshtoj kosoven pa e myt krejt shkau edhe tnai amerika na ka ndihmu ok po shuni shuni se na jena musliman te keqij edhe jena zemera te keqija edhe jena fanatika edhe jena xheloza edhejena te pa drejt na shqipetart per qatra nuk perparojmmmmmmmmm kurr jena hajna per shtet jena njerez qe kurr te drejten se pranojm edhe te miren se pranojm nga zhelozija thojn jo jo sehste e mire etj,,,,,,,se si leonora ska a badihava thuni qa mos ajo po knaqet e ju folni jerum ahhahaha ,o ishalla kupni se krejt prishtinen kena me ja marr kadal kadal juve te pr,kena me ju qu ne drenic e na kena me ardh ne prishtin me jetuuuuu hajdeeeeee jashaaaaaaaaa kallnuuuuuuuuuu hahaha tranonuuuuuuuuuuu ihaaaaaaaaaaaaaaa mmmmmmmmmmmmppppppppppppppppcccccccccc

 181. Anonymous // May 29, 2009 at 10:59 AM  

  tungiii ylli i i repoblikese kosovese je shum e mire besoj se gjith ta kan zili per mu je e veqante muziken e ke pefekt veq vazhdo jam nje adhuruse e flakt e juja te pershendes shummmmmmmmmm te uroj fat ne jet merita nga pz

 182. Anonymous // May 29, 2009 at 11:01 AM  

  tungiii ylli i i repoblikese kosovese je shum e mire besoj se gjith ta kan zili per mu je e veqante muziken e ke pefekt veq vazhdo jam nje adhuruse e flakt e juja te pershendes shummmmmmmmmm te uroj fat ne jet merita nga pz

 183. Anonymous // May 29, 2009 at 5:02 PM  

  Leonora ishe ba ma Pidh se qe ke qene
  ne emisjonin per zemer
  ishe lige pake dhe ishe normalizue se ki qene pak fet
  dhe ishe ba pidhe edhe me seksi
  tung llakum

 184. therandasja // June 2, 2009 at 8:35 AM  

  Valla je shum e bukur nuk e di vajzat me pamje si pse nuk konkurojne ne miss world garant ishe zgjedh hmmm skam coment tjeter

 185. Anonymous // June 5, 2009 at 7:33 AM  

  hej njery shum nice ie ka dokech aa veq per para se ma e forta jee a

 186. elona // June 8, 2009 at 6:20 AM  

  hahhah po qfar te mire shihni te adelina bre ato buzt i ka palidhje si me jy me specte djegz e syt pa lidhje.nuk krahasohet me leonoren ajo afer adleines eshte yll.ndoshta adelina ka fam pak me shum por leonora i ka edhe kenget edhe spotet me te mira.e sa per te ndershme qe po shkruani u pa kush shkon pas burrave te martuar.triumf riza ishta i dashuria i adelines dhe kisht 2 femija ishte i martuar.isht adelina ajo qe i shkoj pas e jo leonora.i them leonores qe eshte me e bukura e estrades kosovare dhe me e sjallshmja veq vazhdo se edhe kenget i ke cdo dit e me te bukura.puq nga theranda vetem perpara se je njesh...puq

 187. Anonymous // June 9, 2009 at 5:37 AM  

  ncncnnc sdini qka eshte mri ju bree
  Le LEonor se ma e mria je sdi qysh po kan ftyr met krahasu me adelinen kur nuk ia vlen hiqqq MA e miraa je se spaskan sy ktaa TLumtt a sa per Adelinen ahhaah KAtastrof femen eshteee Kurrvv ehste adelina

 188. Anonymous // June 9, 2009 at 5:40 AM  

  Hallal Femen jeee Leji kta qe Folin se krejt prej inatit KAtunare qe pi thuni e drenacit Hallal femen Zoti ka dit ysh me fal e juu mos qanii drassa palidhjeee Nr 1 je Leonorr Duuuuuuu eTI adelin qe pe krahasoni ncncn a jeni qorru adelina nuk munet miu afru Leonoress moreee qka po folni hqi mso at nin Leonor ksuh ta ka inatin am e mira jeeee

 189. Anonymous // June 9, 2009 at 5:41 AM  

  Sexy Femenn !!!!!
  Halllallll
  LeonoRa Jakupiii !!!!
  MA e miraa je ....

 190. Anonymous // June 9, 2009 at 5:44 AM  

  Bravo ELonaaa LEje pash zotin se kta spo din sen po FOlin palidhej a ki pa niher qysh veshet Adelinaaa Katastroff A Leonoraa Hallal femen eshte kush aj ka inatin e ju qirin pia mani Leonores a po ku dini moree ju edhe tek e fundit qka po Bon LEonora pi ka hijeee e Adelina e Myti triumfin ncncncn KAlusee Veq vazhdo Leonorr e ti adelin mytuu najka

 191. vikki // June 14, 2009 at 11:24 AM  

  leonora hallall....veq perpara ..se je ma e mira..sa i perket adelines...u pa puna e saj..e ka tregu qfar femre asht..xheloze...i ka pengu bukurija jote..u ndje keq...e s ka pas qysh..po i ka tubu nja 3 4 veta edhe u mundu me ta prish fytyren..ncncnnc qfar budallice qfar selakje e pakulturuar..

 192. Anonymous // June 16, 2009 at 3:23 AM  

  tung nga benita je shum e bukur dhe ke ze te mrekullueshem...no comment.I just love u

 193. Anonymous // June 22, 2009 at 5:19 AM  

  princesh je veq kush ta ka inati hallall

 194. Anonymous // June 22, 2009 at 5:20 AM  

  ej juve mos tju vjen inati se ajo kurva juve asht zhdukur mes e ka myt najkush


  Trang Web nay coi cung hay, vao coi thu di http://nhatquanglan.xlphp.net/

 195. VJOSANA // June 22, 2009 at 7:39 AM  

  Tung jam VJOSANA VESELI nga Krusha e Madhe pom vjn mir qe mendund kam per dhan komente ksajo bukuroshe oj Leonora je shum ebukur je shum eveqant ke nje za tembel asgje sdodoja veq te takoja ty qysh moshen 11 vjqare tekam adhuruare kur te kam pare duke kenduar kengen avritet parvarsia mandej un eken dova ket keng kur dhash koncer ROBIK TMIRDITES pran 1000 refugjateve veq desha te them se shum tedua shum eje ebukur ke nje bukur te veqant edhe alla me kengen KY ESHT FUNDI te uroj shum shum suksen nga VJOSNA TE DAU SHUM

 196. Anonymous // June 23, 2009 at 3:27 AM  

  valla moj leonor sen nuk ki per ner hiq ama hiq katunare je bre

 197. Anonymous // June 23, 2009 at 3:45 AM  

  e moj leonor met vesh me dimia nashta ishe dok naj sen se kshtu hiq trup ski veq per grue te katunit bet ishe ba edhe per shtrat kush nuk te ka

 198. Anonymous // June 24, 2009 at 9:51 AM  

  me te vertej je shume katunadre,te kam pa ne televizion ne emisionin ne RTK,nuk dishe em e shqiptu MAMI,me te vertet eshte per tE ardh keq qe je njE fshatare shume shume e thjesht.
  KEQ eshte me qene e BUKUR,mos me pas lidhje em koke,te kisha then nje keshille,elxo me shume edhe dine me mire me shqiptu MAMI,

 199. Anonymous // June 24, 2009 at 4:23 PM  

  leonora osht ma e mirra veq ja kini inat aaaa kalluni se skini qa i boni bile qet kongen e fundit perfekt , me kon shkon bajani dertin se ju prishtina sjeni korkushi pse asnjo sjeni venali ton prej dikahit e kini prejardhjen drenices po ja kini inati se osht ma e mira leonora e ska ma hiqqq kalluni aaaa ej adelina ska kaqik me ju avit leonores se ajo osht si penaaa leonora i ka jep fam prishtines okj nora te uroj fat shummmmmm se je ma e mira
  kalluni dushmoj kalluni

 200. Anonymous // June 26, 2009 at 11:12 AM  

  Pom vjen keq per juve qe po i shkuani keto komente,sepse po e etrgoni veten shum te ulet dhe te paedukuar,nuk eshte mir te perdori keso shprehjesh sepse shum kush hyn ne internet dhe i lexon prandaj eshte turp,nuk e kuptoj pse mereni me keso ekrahasime,ofendime,menje fjalor te ndyt.Qdo njeri pamarparasysh VIp ose jo eshte person dhe karakter nveti,dhe kjo nuk do te thot se ne kemi te drejt ti ofendojm idolin e tjerve ose anasjelltas,andaj keni kujdes dhe respektoni preferncat e njeri tjetrit,sepse tek e fundit te gjith jemi njerz te kesaj bote.