BLEJ ONLINE

Bubulina Krasniqi

Posted by kushi | 4:44 PM | 61 comments »

Photos of singer Bubulina Krasniqi
Bubulina Krasniqi Photo Foto Video Photo 01. Bubulina Krasniqi
Bubulina Krasniqi Photo Foto Video Photo 02. Bubulina Krasniqi

61 comments

 1. Anonymous // July 7, 2008 at 10:31 AM  

  hey bubulina je shum e qart zemer mos ta nin qka flasin tjert a, se je shum sweet je ma e mir une jam nga drenasi te them te drejten jam adhurese nr 1 e jotja mos ta nin veq vazhdo se je ma e mir a

 2. Anonymous // July 7, 2008 at 12:38 PM  

  ey bubulina je nr 1 ne bote te dua shumeeeeeeeeeeeeee um pelqen shume veq me se shumti te ti um pelqejne flokt mpuqqq klm

 3. Anonymous // July 11, 2008 at 2:45 AM  

  bubulina je ma e mira mos ta nin qka thojn te tjeret se e kan veq prej inatit qe smujn me u ba si hehehe

 4. Anonymous // July 18, 2008 at 2:47 AM  

  je ma e mire te dua SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME

 5. Anonymous // July 18, 2008 at 5:01 AM  

  bubulina je shumë e mirë dhe shumë sexyyyyyyyyyy je ama edhe kendon shumë mirë

 6. djellza // July 21, 2008 at 3:15 AM  

  hey bubulina je ma e mira ne bot hiq mus ta nin se veq o thojn kaltrina osht ma e mira po nuk osht ashtu se ti je ma e mira dhe nuk ashtu je shum najs tung nga djellza qe te don shum

 7. albani // July 25, 2008 at 7:21 AM  

  tung bubulina je ma e mira je shum e bukur ama ajo motra jote kuku shum mi qon nervat kur lun ne kafene te oki ok shum je najs

 8. Anonymous // July 31, 2008 at 5:06 AM  

  ie ma emira

 9. HOXHA // July 31, 2008 at 3:57 PM  

  hey bubi shko njeki macat se kudrat qesi sene bojn a spot vjen mare mu desh cullak e po dokesh si skelet puu breh spot vjen mare HARAM....

 10. Anonymous // August 1, 2008 at 6:21 AM  

  bubulin je ma e mira ska qa me thon per ty nr.1 je ti bubulin

 11. Anonymous // August 2, 2008 at 9:05 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 12. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 13. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 14. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 15. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 16. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 17. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 18. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 19. Anonymous // August 2, 2008 at 9:06 AM  

  ola bubulin je ma e mira valla skan qa thon per ty ska si ti vetem kur buzeqesh djemt i ngre zhag per tok te gjidhve ju pelqen ti .ti dhe motra jote jeni ma te mirat .bash skan qa thon per ju te dujat. mos ta nin qa te thon te tjeret hiq se jeni ma te mirat ne bot.teuta dhe bubulina the very very very best ok mos ta nin valza te pershendet shum shum vallla te amo  TE BUA
  BUBULIN

 20. Anonymous // August 22, 2008 at 1:34 AM  

  o jav qi motrat ne bark juve qe pe shani bubulinen more pedera edhe ju femna pe gjelozoni se bash e fort osht teper e lezetshme mpqu krejtve qinuuuuuuuu se juv mys more bulasha

 21. Anonymous // August 22, 2008 at 1:41 AM  

  o juv qihet nana bin ne kundershtim me vetin more kara more ani najana qe po thot e kom pas shoqe po qfar shoqe more ti ti qifsha ropt moj kurv ani e shan tash bubulinen e deri dje i ka nga permas ncnncncc
  e shoqet e sodit jav qifsha ropt tonve qe e shani bubulinen

 22. Anonymous // August 22, 2008 at 1:43 AM  

  o juv qihet nana bin ne kundershtim me vetin more kara more ani najana qe po thot e kom pas shoqe po qfar shoqe more ti ti qifsha ropt moj kurv ani e shan tash bubulinen e deri dje i ka nga permas ncnncncc
  e shoqet e sodit jav qifsha ropt tonve qe e shani bubulinen

 23. Anonymous // August 22, 2008 at 1:43 AM  

  o juv qihet nana bin ne kundershtim me vetin more kara more ani najana qe po thot e kom pas shoqe po qfar shoqe more ti ti qifsha ropt moj kurv ani e shan tash bubulinen e deri dje i ka nga permas ncnncncc
  e shoqet e sodit jav qifsha ropt tonve qe e shani bubulinen

 24. Anonymous // September 10, 2008 at 8:17 AM  

  oj bublina qa te kisha hanger papjek hahaha kuku nan kamt e tua ma qojn tereqeth veq e ki nje vlla peder se lyp me ja qi piqken e nanes ai asht mut pisss he robt ja qifsha memlit une be veq ti bubulina je bomb kuku q te kisha ba uuuuuuuuuuuuuuuuu

 25. Anonymous // October 17, 2008 at 11:42 AM  

  hahaha kjo po i kall djemt?? mos o e kunderta se djemt e kallin kto hahaha mas lergtiii und qe eka ...!!veq muj me thon ULQIN!! 2ta hahahaha juka gjujt ati djalit ne spot vetonit po nuk jaka rras aj hahahah e tash kallxomni mu ku ka ktu bukuri?? pik zoni ska o fjala me kendu se zo dika tjeter boll ka pas! e me pa live si sorrr o!! BYE NGA PETRITII!! BUBIII SHUM MIR KEMI KALU NE ULQIN AAA hahahah :D :D

 26. Anonymous // November 8, 2008 at 1:38 AM  

  JE SHUM EHESHME PO PAK JA LIDH NALT TE PERSHNDES SHUM LINA NGA FRANCA TUNG TNUGGGGGGGGGGGGGGGGG

 27. Anonymous // November 15, 2008 at 12:28 PM  

  ey bubulina shum e bukur je , po veq inati kush te ka e fol keq per ty po mos ta nin ty se perinati folin gjinja papunis e madhe e hajt te keshmi dikon se ata mu kan veq si themrat e tu kcejn eprpjet ehehhe oke tung

 28. Anonymous // December 8, 2008 at 7:59 AM  

  moj bubulina ta kan menu shum emrin para se me ta vu?

 29. Anonymous // December 14, 2008 at 5:03 AM  

  A duuhhet fjaaL per bubulinenn aa?
  Po kjoo osht Yll...Nkuptiim t'ploot t'fjaless...
  I meritoon mat miirat se edhe jee ma e miiraa....
  Yll Shqiptar

  XONNA&DORESSA

 30. Anonymous // December 31, 2008 at 3:29 AM  

  e mire je ti po ma e mire eshte TEUTA KRASNIQI motra jote...

 31. Anonymous // January 11, 2009 at 3:11 AM  

  hi bubulina your the best sinnger bravoo

 32. Anonymous // January 11, 2009 at 3:17 AM  

  oj bubulina mos ta nin se ma e mira je lej ata qe folin fjal banale e t shajn po ata veq ta ka inati se e din qe kurr smujn me arrit si ti tung nga adhurusja yte (SERAFINA)

 33. amella // February 8, 2009 at 7:45 AM  

  tung bubullina je e mir veq vazhdo keshtu paq sukses ne muzik

 34. Anonymous // February 20, 2009 at 11:19 AM  

  mos ta nin bre ma e mira je po njerzit flasin prej xhelozis ehhehehhehe mpuqq veq vazhdo zemer.

 35. donika // April 8, 2009 at 2:39 AM  

  shum e mirr je bubulina ma emir se saranda jeh edhe ajo osht ebuker po ti ja kalon tung tdu veq perpara

 36. tung // June 10, 2009 at 2:29 PM  

  tung bubulina je shum e mir,um pelqen shum,ama me se shumti me pelqen buzeqeshja ,e shkelqyshme

 37. Anonymous // June 17, 2009 at 3:45 AM  

  menje madhe teri ne pik te fundit je e mir me uqi me zagar te njerzve ruju se ta plasin

 38. Anonymous // June 17, 2009 at 3:47 AM  

  to motherfucker bubulina name in a gjugjavic a tu pushish kurac dva minutu uahauhauhauahauh mather fuckers bubulina ti qifsha robp fack you paps

 39. Anonymous // June 17, 2009 at 3:49 AM  

  lavire edhe pik kjo per pare e ka mu pasunu si motra e vet po nuk po ja del se kerkush nuk po ja rras e per qata

 40. Anonymous // July 8, 2009 at 8:43 AM  

  bulina je ma e mira edhe ska me ty mos i ngo disa ktu qe flasin keq per ty se as ata ma te mirbravo veq vazhdo a ma e mira je

 41. Anonymous // August 12, 2009 at 9:52 AM  

  ooooooooo mir mir shum valla knon e mir je vashdo bubulina mir shum nga bardha

 42. Anonymous // August 12, 2009 at 9:52 AM  

  ooooooooo mir mir shum valla knon e mir je vashdo bubulina mir shum nga bardha

 43. Anonymous // September 9, 2009 at 1:07 AM  

  tung nga flutura ej oj bubulin mos ta nin ty qa flasin kta keq per tye se po ja kan inati se motrat e tyre jan ma te kqijat edhe juve mos ju intereson a i qon komt ka dielli as si qon ok tung zemer je ma e mira te dua kiss

 44. Anonymous // September 9, 2009 at 6:23 AM  

  oj bubulina je shum shum e mir veq vazhdo sukseseeeeeeeeeeee ne te ardhmennnnnnnnnn te dua nga tinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qaoooooooooooooooooo kiss kiss

 45. Anonymous // September 25, 2009 at 4:56 AM  

  kush more knon mir bubi a??tkish dit me knu ish pa dej tash,sen valla tmir ska si zhab...le tdel niher pa u ly ne tv besoni qe kini mu tut se kom nejt me ket bich

 46. Anonymous // September 25, 2009 at 4:57 AM  

  ahahah oj bubi kush moj o princi ty
  VISARI a??qai je u pate dhi niher mas ti tu njagt neper shi a edhe prap bashk a ahahahahhahahaha

 47. Anonymous // October 16, 2009 at 11:56 PM  

  i kam tri pytje a esht e vertet qe je shuuuuum e bukur ? dhe ma ir e ki qe je ti bask me lirycenrsan bye i love you

 48. Anonymous // October 29, 2009 at 6:16 AM  

  bubulina per ty ska fjal je me e mira pas teutes uhahuauauah hajgare se 2jat jeni shum te bukura po pas meje hahahahhahaha hajgare se 3at jemi te bukura pas askujt hauhauaahahahah........

 49. Anonymous // October 29, 2009 at 6:18 AM  

  bubulina je me e forrta un te pershendes shum shum ty loqk je

 50. Anonymous // November 1, 2009 at 2:36 AM  

  bubulina je shum e bukur te adhuroj

 51. Anonymous // November 1, 2009 at 2:36 AM  

  bubulina je shum e bukur te adhuroj

 52. Anonymous // November 7, 2009 at 6:33 AM  

  bubulina je shum e mir t e dua shummeee je cool te kam xemel i love you elementi i peste me pelqen shumeeeeeeeeeeee se je ma e mira e i ke krejt elementet oj shpirt oj shpoirt oj zemer te dua shume edhe ty edhe teuten love you

 53. Anonymous // November 7, 2009 at 10:01 AM  

  shumm e mir jee breee...spotin e kii shum te mirr um ka kall....

 54. Anonymous // November 28, 2009 at 3:43 PM  

  shume e bukkur veq vazhdo edhe 1sh je elementi numer 5

 55. Anonymous // November 30, 2009 at 8:06 AM  

  BUBULINA SIPAS MENDIMIT TEM JE E SHMTUAR MA TE MIR E KI MOTREN TEUTEN MUNDOHESH TE JESH SI DAFINA DAFINA ESHTE PRINCESHA E BOTES NE SPOTIN TEND JE MUNDUAR TE JESH SI PRINCESHA E BOTES TUNG E SHMTUAR

 56. Anonymous // November 30, 2009 at 8:07 AM  

  BUBULINA SIPAS MENDIMIT TEM JE E SHMTUAR MA TE MIR E KI MOTREN TEUTEN MUNDOHESH TE JESH SI DAFINA DAFINA ESHTE PRINCESHA E BOTES NE SPOTIN TEND JE MUNDUAR TE JESH SI PRINCESHA E BOTES TUNG E SHMTUAR

 57. Anonymous // December 6, 2009 at 4:40 PM  

  shum e bukur si kukull asni mo sa buku e knon kenge elemnti nr 5 halla se gjeth diten e nigoj hitin e fundit ne vetur klm kiss e ki zemer

 58. Anonymous // December 30, 2009 at 2:35 AM  

  BubuLina krasniqi sipas mendimit tim osht shum e bukur , sidomooos me ka hy ne zemer me ket Kongen Elementi 5-te .! Loqk e K0mm ii Uroj Fatt edhe ne Kenget e tjera qe te jet ma e Mira. Nder Kongetaret e tjeRa edhe Vazhdo me stiLin tennd se Teper e Bukur Je..

 59. Anonymous // May 30, 2010 at 6:11 AM  

  ti je 0(zero)

 60. Anonymous // June 7, 2012 at 8:39 AM  

  maa e mirra

 61. Anonymous // February 15, 2014 at 1:34 AM  

  Shum me pelqen bubii loqkaa ..edhe je sexyyy ke nje trup fenomenal(sex) po jeshum e mir e edukume .dafina z.sen nuk vyn sko asni hjeshi nftyr tvet..o bitch..) te dua bubulina kiss