BLEJ ONLINE

Valentina Rama

Posted by kushi | 3:39 PM | 29 comments »29 comments

 1. ai qe e don ma shume se veten. // July 16, 2008 at 2:06 PM  

  kush flet keq per to ja qi motrat edhe me uturak nese i ka hala, nese nuk ju pelqen osht krejt ok po me fol cka nuk osht une krejt motrat jav qi o me rob e me cka keni kur tjav merr menja more zhupkat e kqija more kurvicat e vogla qi kush nuk jav rras karin... edhe ju pe din kush jam une nese doni lirisht urdheroni veq kom me jav cky at pidh si te lopes qe e keni

 2. Anonymous // July 29, 2008 at 8:53 AM  

  ididoti e don idiotin, cka me bo...

 3. Anonymous // July 31, 2008 at 11:31 AM  

  o motrat ti qifsha ti i fundit qe ke shkrujt........

 4. Anonymous // September 12, 2008 at 10:28 PM  

  Damn :) qfar komentesh.. edhe per kon!!.. po edhe sikur un sdi qka um shtini me hi n'ketfar faqe se.. O Zot, po njeri qe osht kjo.. shum prej ktyne komenteve qe jon ketu kan të drejt.. anima qito t'fundit. Majmunka, sigurisht ka kqyr shum filma spanjoll, a t'brazilit qe po dalin shum seri n'Kosov, se kështu nuk kish vepru.. Po edhe qysh i ka këngë u bo tash edhe vet.. Po shumicen prej atyne këngve, u kan veq tui u lut O Zot lem vet.. ......... hahahaha. qe pra edhe ni person qe ja plotsoi Zoti deshiren..:)

 5. Anonymous // September 12, 2008 at 10:28 PM  

  Damn :) qfar komentesh.. edhe per kon!!.. po edhe sikur un sdi qka um shtini me hi n'ketfar faqe se.. O Zot, po njeri qe osht kjo.. shum prej ktyne komenteve qe jon ketu kan të drejt.. anima qito t'fundit. Majmunka, sigurisht ka kqyr shum filma spanjoll, a t'brazilit qe po dalin shum seri n'Kosov, se kështu nuk kish vepru.. Po edhe qysh i ka këngë u bo tash edhe vet.. Po shumicen prej atyne këngve, u kan veq tui u lut O Zot lem vet.. ......... hahahaha. qe pra edhe ni person qe ja plotsoi Zoti deshiren..:)

 6. blert // September 14, 2008 at 3:56 AM  

  o njerz qe po folni per valentinen gjithqka kqyrne familjen e juve dhe motrat e juve,skeni nevoj mu merr me njerz tjer valentinin je yll fare mos ta ndin mos i merr parasysh fjalt e rrugve sepse ato nuk vlejt ato kemente i jepin njerzt te cilve ju mungon karakteri keshtu qe veq vazhdo me ket spotin e fundit ke ba bom mas ta ndin klasifikoj njerzit per te cilve ju vin informacinonet mos e qaj koken per budall se ato komente veq njerzt pa shkoll i bojn te dua ty valentin dhe valon ju kam gjan?mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

 7. Anonymous // September 14, 2008 at 4:03 AM  

  oj valentina me ket spotin e fundit em ke kall krejt atynve qe ta kan inati ntok ike shti mos ta ndin je shujm e kendshme veq vazhdo suksese ty dhe valonit me ni dico qe ju kam pa jeni dok shum mir dhe ekeni ba shum atmosfer u dokshe shum bomb ike kall perizajlit je shum terhqse sukseseeeeeeeeeeeeee

 8. Anonymous // September 16, 2008 at 5:11 PM  

  valentina je yll bote.. mos qaj koken per debila vetem vazhdo keshtu je 1'sh edhe vllain e ke yll ma gjeni dot nr.... pacim

 9. Anonymous // November 15, 2008 at 2:57 AM  

  Qfarë ylli bre ajo sorra e banderave me ti shti ethet.Magjupe mo upsss(Ashkali).

 10. Anonymous // February 4, 2009 at 7:33 AM  

  jou qifsha ropt tanwe qa ja keni inat "Walentina Rama" qa keni shkru ju prishtinali te karit

 11. Anonymous // February 4, 2009 at 7:42 AM  

  uh ropt jau qifsh ju qe jeni kunder drenices se drenica eshte zemra e kosoves bashk me valentina ramen ju weq shkruani palidhje jo na kena femra shum e anej e kendej kini karin tem ju qift nana me mu edhe me kejt drenicakat edhe motrat gjithashtu......

 12. Anonymous // February 4, 2009 at 7:44 AM  

  weq vazhdo se ma e mira je mos ta nin per kosovar........hahahahahhahahhahah

 13. Anonymous // February 9, 2009 at 5:49 PM  

  Eu valentin robt ti qifsha se ma e poshter se ti ska a e din qka i ke ba ati te un-it nga finlanda,,,,,
  Robt ti qifsha

 14. Anonymous // February 16, 2009 at 5:13 AM  

  asht ba shum e bukur perpara e verte ska qen po e kam pa ne rogov te pejes ka qen dhembet i kish vu dhe hunden operacion bjonde floket ish ba e mir valla sma ka marr mendja edhe trupi i bukur ne form

 15. Anonymous // March 1, 2009 at 1:35 PM  

  pash familjen kjo qitash u bo pegez e mir se shum e keqe u ko aimedet qfar dhemb ka pas e hunden moss te flasim fare si (papagall)po tashh ka ndryshuar pasi ka ber nderhyrje kirugjike.

 16. Anonymous // March 2, 2009 at 10:48 AM  

  Ma e hupt e lop hiq nuk kish, krejt budallic... kujna i pelqen kom ni qe po ja kojke kallamoqat::))) perpara njerz....

 17. Anonymous // March 2, 2009 at 11:26 AM  

  ne zadrug e kom pa ma moti, hmm cfar ere i vike katas......f

  hajt lop muuuuuuu

 18. Anonymous // March 17, 2009 at 11:44 AM  

  sdin me majt veten po e bukur osht
  nejse secili mendimin e vet e jep

 19. Anonymous // March 26, 2009 at 5:07 PM  

  valentina rama, mos emerr komentitn per te keq, veq shum selaqki qishtu,,ndrro pak si krejt tjerat.
  prej flokt hiqi ata mitila, ndreqi dhomt. ushtro me kendu, me vallzu. edhe garderoben nikohe nom epate ndreq tash prap e ki prish. leje mos blej ne pazar ma.
  familja jote sigurisht te thoj fjal te mira,se atyre sjudokesh keq.veq ngoj edhe tjert kajhere.
  per estrad sje kerkunhiq,

 20. Anonymous // April 27, 2009 at 9:39 AM  

  Ej oj ti bes ti iqi ata rop npidh edhe ahajt se te kqyrum kur tvjen unikati en kosov edeh qi the qe aj ty nuk munet me te qi jo aj qi te qi ty po tqi ty e familjen e nanen e tezet e hallat e krejt ti qi po ti hajt shko putha me kurva si ti edhe nuk mundesh me fol palidhje pa dit sen per unikkatilin a nana jote i ka downladu prej interentit kangt qe po i ngon edhe nuk bon mi ngu kangt e unikkatilit ti oj kurv se hala kqyr certana ti hauahuahau qite ne kanalin bang bang ahhauahauhau

 21. Anonymous // April 27, 2009 at 10:23 AM  

  Wanna be...who exactly? Nuk ka kurgju te mire mbrenda, e ska qare pa u merr bile pamjen e vet me u mundu me ndreq. Pa marr parasysh, gjithe si prostitutk doket. I duhet me ja nis me shit vehten tash hahahahah

 22. Anonymous // May 8, 2009 at 4:06 AM  

  Ja qift dreqi faren e maxhupes ksajna se veq thes me mut eshte e kurgju tjeter.Bre dreqi kurven e nanes ta qift!!!!!!!!!!!!!

 23. Anonymous // June 14, 2009 at 9:09 AM  

  Ma te poshter se kjo ska, shitet e urt a ma kurv ski kun, kney shet frajerllak e ktu as pare ska me ble tesha mat mira, nom do pare i ka bo tash, EDHE ATO PARE I KA MARR me hajni muj me thon! SE JE kurv e karit ma mir ish kon veq mu myt ti kurgjo tjeter ! NGA FINLANDA E KE KETE ! ROBT TI QIFSHA KURVA E KARIT

 24. Anonymous // June 14, 2009 at 9:14 AM  

  Ma te poshter se kjo ska, shitet e urt a ma kurv ski kun, kney shet frajerllak e ktu as pare ska me ble tesha mat mira, nom do pare i ka bo tash, EDHE ATO PARE I KA MARR me hajni muj me thon! SE JE kurv e karit ma mir ish kon veq mu myt ti kurgjo tjeter ! NGA FINLANDA E KE KETE ! ROBT TI QIFSHA KURVA E KARIT

 25. Anonymous // June 24, 2009 at 9:01 AM  

  boll e bukur je po hiq mos i ngo se valla muziken e ki te mir edhe vet je e bukur veq vazhdo suksese tung tung

 26. Anonymous // June 24, 2009 at 9:16 AM  

  valentina shum um pelqen valla edhe knon mir edhe ki stil te dua shum

 27. Anonymous // August 26, 2009 at 12:20 AM  

  je teper e bukur du shum mos ja ve veshin fare se qka flasin per ty kto thjesht jan komente ok puch puch

 28. Anonymous // November 20, 2009 at 5:06 AM  

  Ja qift dreqi kurven. U shku ne Finland e rren me njerez qe do here i thirrke "si magjup". tash ju hin n'byth. Enet si prostitutk posht e perpjet me burra t'martun. Ajo edhe dreqin e qin per pare. Kurv eshte vet edhe kurv edhe nanen e vet e kish pas.

 29. 123123 // February 27, 2010 at 12:09 AM  

  ooo vallahin sta kisha nal karin tet qi dit e nat e ta hongsha p;