BLEJ ONLINE

Yllka Kuqi

Posted by kushi | 12:45 PM | 21 comments »21 comments

 1. Anonymous // July 11, 2008 at 9:54 AM  

  shum buker yllka po ju krejt familja jeni te buker...!!!TUNG

 2. Anonymous // July 27, 2008 at 6:42 AM  

  shum e keqe je stilin e ke te plakave edhe zemren e prisht e ki e shtihesh palidhje para publikut ncncncnncncncnncn aspak gjakovare jo sepse nuk e don askend ................

 3. Anonymous // September 9, 2008 at 6:56 AM  

  Yllka je metevertet nje YLL.un jam nje adhuruese e jotja nga maqedonia,dhe them se je e vetmja kengetare qe me pelqen shqiptare, pasi qe je perfekte nga te gjitha pikpamjet...vetem vazhdo keshtu..Suksese

 4. Anonymous // September 11, 2008 at 7:10 AM  

  yllka je shum e mire ke ze te mire dhe ke talent, ju e keni trashegim nga babi, po ma i miri ne familje knon, vali kuqi qe eshte nje yll ke me pa qfare ka mu bo aj kur te rritet se e ka tregu veten si femij. mpuq shum valin dhe juve

 5. mimoza prizren // September 11, 2008 at 7:12 AM  

  oooooooo motra e vali kuqit sa e mire je ke zo e ki edhe talent po trup katastrof po nejse valin e zeqen mpuq shum

 6. Anonymous // September 14, 2008 at 11:54 AM  

  pershendetje YLLAK je nje yll i vertet vetem te deshirojt fat njet dhe ne karrier je shum simpatike dhe gjith te adhuroj por shumica ta kan inatin je shum e embel un te adhuroj shum dhe te dua shum vetem vazhdo e per thashetheme mos ta ndin ok te pershendess shum tung nga (A) Kuqi nga klina

 7. Anonymous // September 14, 2008 at 12:00 PM  

  pershendetje YLLAK je nje yll i vertet vetem te deshirojt fat njet dhe ne karrier je shum simpatike dhe gjith te adhuroj por shumica ta kan inatin je shum e embel un te adhuroj shum dhe te dua shum vetem vazhdo e per thashetheme mos ta ndin ok te pershendess shum tung nga (A) Kuqi nga klina

 8. Anonymous // November 23, 2008 at 3:01 AM  

  Yllka mos u deshpero qe nuk hyne ne 10 te parat ne kengen magjike pasi qe ti per publikun je gjithmon e para..vetem vazhdo keshtu dhe te deshirojm suksese

 9. Anonymous // December 27, 2008 at 7:51 AM  

  valla oj yllk boll e keqe je.allahile a metregon diqka drejt kur teqohesh ne mengjes e kqyr veten ne pasqyr a tutesh se esht naj majmun dhe ata vesh i ki palidhje temdhoj si fletet e lakrave

 10. saraaa // January 9, 2009 at 5:22 PM  

  je e bukur po hmmm shum rrall del ne sken e meriton me arrit edhe me shum.te uroj sukseseee.

 11. Anonymous // January 15, 2009 at 3:39 AM  

  pershendetje per bukuroshen,Yllka.per mendimin tim kendon shume bukur,ke kultur dhe autoritet.i lexova do komente me lart dhe po me dhimbet gjuha shqipe qe po e folin do njerz,qe eshte nashta edhe mekat me i quajt njerez,si mund te folen fjal fyese per kengtaret si ti.te pershendes dhe te uroj suksese.

 12. Anonymous // January 15, 2009 at 2:38 PM  

  valla si mu kan elmisk del para tv e ne jeten e perditshm je kuku spec idjegst morde si jud

 13. buci // January 18, 2009 at 9:01 AM  

  o as ski za as ski both as ski stil as kurgjo per muzik nuk di pse knon qyra qaj komenti qe ke dal prej kabinetit me sper skoka bash i mir po spo dyshoj hiq se ti je msu e din ti edhe nje vit qe ke qene ne fakulltet te biologjis eeeeeeeeeee e din ti mir qka ke ba po nejse shko pegllat tesha se sje per muzik vetjake e keqe e mendjemadhe pa stil

 14. Anonymous // January 24, 2009 at 1:21 PM  

  pershendetje yllka te uroj shum fat ne jet dhe ne karrier, je shum e bukur skam comente per ty un te adhuroj shum me pelqen muzica qe ben veq vazhdo e sukse ne te ardhmen ok tung kalofsh sa me mir qaooooooo alba kuqi nga klina kissssss for you yllka

 15. Anonymous // February 25, 2009 at 7:59 AM  

  oj yllka oj zhab kur pot sho poma qon tugin po boll polidhje knon nuk te ka hije hiq valla po le skenen e ruj pamir pulat se veq per pulat po mos te jesh ken baba yt jam esigurt se kishe met vetem me derra oj derrguce ma prishb trunin

 16. Anonymous // March 18, 2009 at 4:44 AM  

  Qyre kta gjakovaret kqyre, a ka njerz ma te kqi se ju, valla edhe ma magjup se magjupt jeni, si pasqyra kur ne pyteje me u lavdru thojn se asht nga Gjakova e tash po thojn jo e shajn.
  Yllka nuk asht gjakovare, baben e ka te Deqanit dhe ka jetu disa koh ne Deqan, Yllka asht vajz shume sjellshme dhe e zgjuar, ajo esht sot psikologe dhe punon ne ket profesion, nuk e ka vetem muziken si profesion.
  E ju gjakovart e mytit me vjen keq se ju ka ra aq posht sa kush ma nuk po ju ngjeh, jeni pa ma katundar se ata te Hasit, e sa i perket muzikes qysh nga koha e Ismet Pejes ju ma kengetar qe din me kendu nuk keni, as me keng, as me politik as me trimeri as burrni e as ekonomi thjesht jeni nje 0 dhe asgje me shum, o sa me vjen keq nga ju o te mjer.............

  Pershendejte

 17. Anonymous // March 11, 2010 at 5:32 AM  

  kot fare

 18. Anonymous // January 16, 2011 at 3:42 AM  

  eshte shume shpirtkeqe, kete e them nga pervoja, prandaj ne publik duket ndryshe,,,po ta marin vesh te verteten do te ishte mire...yllka eshte shume vetjake

 19. Anonymous // January 23, 2011 at 4:07 AM  

  love you yllka je shum emir veq kush ta ka intai qajo si ta paska shkru stilin e plakave e ka vet net bohet ajo si ti ooooooooo mo ta nin bre ty per kto

 20. Anonymous // September 11, 2011 at 6:46 PM  

  Qyre kta gjakovaret kqyre, a ka njerz ma te kqi se ju, valla edhe ma magjup se magjupt jeni, si pasqyra kur ne pyteje me u lavdru thojn se asht nga Gjakova e tash po thojn jo e shajn.
  Yllka nuk asht gjakovare, baben e ka te Deqanit dhe ka jetu disa koh ne Deqan, Yllka asht vajz shume sjellshme dhe e zgjuar, ajo esht sot psikologe dhe punon ne ket profesion, nuk e ka vetem muziken si profesion.
  E ju gjakovart e mytit me vjen keq se ju ka ra aq posht sa kush ma nuk po ju ngjeh, jeni pa ma katundar se ata te Hasit, e sa i perket muzikes qysh nga koha e Ismet Pejes ju ma kengetar qe din me kendu nuk keni, as me keng, as me politik as me trimeri as burrni e as ekonomi thjesht jeni nje 0 dhe asgje me shum, o sa me vjen keq nga ju o te mjer.............

  Gjakovari... ah ja qifsha rrobt amerikes qe ju shliroj se ju zalloga e doni veq Sllob Kovaqin e LLazen me ju qi e me ju shkerdhy si tona hert e tash leh si qeni se nuk e ki larg

 21. ilirida // January 8, 2012 at 11:41 AM  

  yllka ndosht je e bukur ama hiq ste dua nuk edi eke gjakun shum te ithet negative je ylllka