BLEJ ONLINE

Sinan Vllasaliu

Posted by kushi | 4:11 AM | 71 comments »

Sinan Vllasaliu 01
Sinan Vllasaliu 02


71 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 8:57 AM  

  Ska Koment per Sinanin, sen ja kalon askush...

 2. Anonymous // July 27, 2008 at 2:15 AM  

  haha ky njeri ska zo veq hngerin si kali kurr ska pas zo

  edhe pse i ka do kang te mira...
  papa po qfar miri bre qka o kjo kang "si bureku ne tepsie"hahahahahahahahahahahha

 3. Anonymous // August 26, 2008 at 3:19 AM  

  ma ke dhuru ni pushim qe kurr ne jet skom me harru,flm zemer,edhe pse ke than se fjala flm nuk egziston ne mes te dashuruarve prap te falenderoj,ta ha zemren....

 4. Anonymous // October 1, 2008 at 11:42 AM  

  përshëndetje nga një femër pa emër,që të don vetëm ty SINAN me shpirt e me zemër. e di që je i martuar e di që ke fëmij, por qka të bëj un e mjera që të dua kaq shum ty. kur shikoj në syt e tu mduket se diqka don mem tregu, por nuk muj ta kuptoj se qka don mem treguar a edhe ty ngjen diqka për mua apo duash të më thuash se ty me tët haruar. Ngel i përshëndetur nga një femër pa emër që jetoj në Kopnhagen të DK e kurse origjinale jam shqiptare TETOVARE. Ej Sinan a bën një pytje për fund, kam haruar se si e thirshi Kalin ju Kosovarët hehehehe???

 5. Anonymous // October 17, 2008 at 1:28 AM  

  bravo sinan je i pari qe i kendon kenget e romrve hahaha edhe je grogirash i fort thjesht rebel

 6. Anonymous // October 17, 2008 at 9:40 AM  

  Sinan të dua zemër je nr 1.Tung nga një femër pa emër. Mpuqqqqqqqqqq

 7. pipilija // October 21, 2008 at 1:26 PM  

  o sinan o plak i shtremt. kape more shko aty lexo gazeta e rri ne oda se per sen ski met o pordhan i ftoft.hajt babgjysho shko e tat e kqyr mos u pshurr ne gaqe huuuuuuuuhuhahahuahuahuhuahuaau e maj pordhat se na korite o shtraman.

 8. Anonymous // October 22, 2008 at 9:27 AM  

  oooo valla veq prej inat po i shkruani kta fjal, vetëm e tregoni veten se qfar karakteri keni. se valla Sinai ësht nr.1. mos ju vjen inati se po va q.... femrat më të bukura.Sinan shpirto të dua shuuuuuuuuum. tung nga një femër pa emër.DK

 9. Anonymous // October 30, 2008 at 1:22 AM  

  o ti femer pa emer,si shum paske koh me u mar me kesi sene palidhje,le sinanin rahat,se ka kon e don ai,po me dhimbesh serjozisht,pe don shum a hahaha,e sinani esht i........

 10. Anonymous // October 30, 2008 at 8:36 PM  

  po a po të dhimsem ty a, a bën me e dit se kush je ty që të dhimbem aq shum? un e dij se SINANI ësht i martuar, por nuk don që të thote se dikush tjetër e ka të ndaluar ta simpatizoje. e sa i përket kohës mos ta nije ty se un për SINANI xhej koh, e për fund kishe shkruaj se SINANI ësht i yti a???!!! mbaje pra mos të ike. për fund të përshëndes shum. tung nga një femër pa emër.

 11. Anonymous // November 3, 2008 at 12:15 AM  

  hahah hiq mos u tut se nuk kom nevoj me mbajt mos me ik se po ndihet mir e as qe po tenton.kohë-ai nuk ka koh per ty se ti e di se e kishe gjet kohen per të,por megjithate te pershendes oj femer pa emer e te keshilloj qe te mos ta duash dikend qe nuk ta kthen dashurin ne te njejten mas,si ne rastin konkret,nuk ka koh zemra ime me u mar me uuuuuu sa femnat........

 12. Anonymous // November 3, 2008 at 6:07 AM  

  Shum pom dhimni ju dy te fundit..a perlahet njeri per burr te huaj qe e din krejt bota qe e ka grun..ti e fundit po jetojshe me ondrra qe kurr ne jet stu ka realizu pom dhimbsesh shum..po perlaheni per burr qe gjdo nate osht ne gjirin e gruas se vet,sikur takish kthy dashurin siq i the ksaj qikes kish qen me ty e jo me grun hahahhah ani knaqe veten duke endrru,,ju pershendet nje adhurus i sinanit qe i njef shum mir edhe sinanin edhe grun e tij hahahahh po me bon me qesh ti e fundit,,,shum gjynah per ty

 13. Anonymous // November 3, 2008 at 5:22 PM  

  I nderuari adhurues i SINAINIT, të përshëndes shum si dhe të them se jam dakort me fjalët e tua.Un nuk e pata qëllimin që të përlahem me dikënd, por ja qa me bë kështu e ka kjo jet. E dij se SINANI i takon T.... por edhe un jam një adhuruse e SINANIT edhe kam simpati ndaj ate. Mendoj se ësht e drejta e xhdo kujt të shprehe mendimet e veta, në rast se jam gabim të lutem më trego. Tung nga një femër pa emër.E për fund pasi e njeh SINANIN përshëndete shum nga un, ndoshta doti kujtohet se kush jam un.Mendoj se nuk më keq kupton.

 14. Anonymous // November 4, 2008 at 1:56 AM  

  ti qe e njeh sinanin me siguri me njeh edhe mu,po nuk ta ka mar mendje qe muj me shkru ktu,gjitheher nese e njeh,ti qeshu por kush qesh i fundit qesh ma embel,e ti femer pa emer shum shpejt do ta kuptosh kush jam,askush nuk mund ta ndaloj ta simpatizosh,e as qe mundohem,se ka plot si ti por une e di qka mendon ai e kjo mjafton.e ty femer pa emer te pershendes per fund dhe te uroj qdo te mir...shum shpejt do ta kuptosh kush jam.

 15. Anonymous // November 4, 2008 at 3:00 PM  

  Po me vjen shum keq mirpo un ty nuk pot njof,un sinanin e njof shum mir dhe i vetmi person qe un e njof prej SINANIT osht TEUTA gruja e tij.Jo vetem qe un e njof po e njofin gjith sepse SINANI vazhdimisht e potencon publikisht qe TEUTA ka qen dhe gjithmon dot jet GRUAJA E ENDRRAVE TE TIJ,E ti bukuroshe mos jeto si ne serijat spanjolle po meru me diqka qe ja vlen e jo me burra te martuar,qe edhe ne revista e
  ne TV shifet perkrah me gruan e tij(shife numrin e fundit te revistes TEUTA):)

 16. Anonymous // November 5, 2008 at 5:23 AM  

  Vajza, shume po me dhimbseni qe jetoni duke enderruar e nuk merreni me krijimin e vlerave tuaja. Pse insistoni te nderhyni ne jeten e nje njeriu te martuar qe vitet e ardhshme pritet te behet gjysh? Ka shume djem beqar...komplekset eshte e vertete qe shprehen ne menyra te ndryshme, po po me dhimbseni qe ju po i shfaqni publikisht. Lereni jeten private te Sinan Vllasaliut, e me mire lexoni ndonje liber e kengetaret vetem adhurojini!!! P.S Gruaja e Sinanit me te vertete eshte yll fare!!!

 17. Anonymous // November 5, 2008 at 9:55 AM  

  hahah kto drolat shum pom bojn me qesh...po hiq more mos me kqyr revisten teuta po veq lsho albumin e sinanit te fundit e qkyr kujt i ka kushtu kong edhe ngoja tekstin mir..po hajdeni un tju qij dyjave se koki kall..

 18. Anonymous // November 9, 2008 at 8:20 PM  

  Tung te gjithve.
  Sa i perket Sinanit jam mese e sigurt qe nuk ka Femer Sinani po aj mundet dhe ka Afera te ndryshme me Femra ne Diaspor e pse jo,pse mos me pas aj dhe garantoj une per ket!!!
  E sa per Teuten qe po thoni e bukur e Ylle mu nuk me pelqen deri dikund nuk ka qen ajo per te po vone tash se Sinanit i ka mbet ajo pergjithmon si po shihet.
  Sinani knon aq bukur,ze me te mire nuk kam ndegjuar aq bukur kendon LIVE...edhe esht shum i BUKUR eh i EMBEl.E ju Kolegt e Sinanit qe po thoni se e njifni mire,ateher ju lutem mos garantoni per asgje!!!!!
  Tung te gjithve.

 19. Anonymous // November 12, 2008 at 12:20 AM  

  pajtohem me ty komentuesi i fundit,e drejt e tij asht jeta private,pse mos me pas ndonje qe i pelqen,po kan do kejt palidhje e jo ky llokum,e ju femna knaqnu nese e keni pas ni nat e mos u perlani se e din ai qa bon,e lene Teuten se atë e ka me letra,e tjera sa te don,vetem ai e di ke e don,e ty sinan ta ha zemren se si loqki je.mpuchh

 20. Anonymous // November 15, 2008 at 2:10 PM  

  ahhaahahaha, shum qudi pse bash Teuten e ka me letra e jo njonen prej juve hahahahah po qato qe e don qato e ka me letra me teuten osht qe 30 vjet kshtu qe bajani gajlen ju edhe teutes edhe sinanit... nuk e ka me letra pse i tutet po pse e don 100%... shum budallica jeni mori qika merruni me diqka tjeter ma mire ju bjen...

 21. Anonymous // November 17, 2008 at 12:20 AM  

  hahahhah mir ke than qe 30 vjet se ateher as qe ka qen e lindur ajo qe e don sot,so merendesi kon e ka me letra,po kon ja don zemre,e ti kqyri punt e tua,mos je naj i aferm i teutes qe pe mbron aq shum,i ka kalu koha asaj hahahahahhahhhhh

 22. Anonymous // November 17, 2008 at 2:54 PM  

  p ti koke e smut pra se qysh po thu t,ti koke moshatare e qikes se sinanit qesinani pritet shum shpejt me u ba gjysh,hahhahha ti moj bi po e dojshe moshatarin e babes ton TURP I BOTES,er un se kom kurgjo Teuten po i njof shum mir dhe ju di jeten...po un e kom nje pytje per ty??a thu pse pra nuk osht Sinani me ty po osht me grun e vet??pse more a veq qe po te dojka ty a?a te tregon pra ty Sinani noj her se qka bon per Teuten e ku e qon e qysh e knaq?E TY ME QKA TE KNAQ?PO shifet qepo fol me inat dhe qe poimagjinon shum gjyna per nje qik aq te re siq the edhe ti qenke shum e re e me u mar me burra pleq...ma mir ta qet me u mar me ndonje beqar e meu rahatu... po me siguri je hargju qaq shum e ske met per kerko... po me dhimesh... e une po te garantoj edhe 1 her qe kurgjo se kom Teuten e as Sinanin po i njoh shum mire.

 23. Anonymous // December 2, 2008 at 12:31 PM  

  A ka mundesi me dit qfar Interviste ka dhen Sinani ne Alsat te M. Tlutem....

 24. Anonymous // December 2, 2008 at 1:51 PM  

  Ti qe ke pyt ne lidhje me intervisten e Sinanit ne Alsat M, qe une po te tregoj...Njeri gjate intervistes u befasu nga pytja e nje gazetares se paskurupullt qe e pyt njeriun mas 23 vete martese a eshte divorcuar ndonjehere..hahahahahhaa..mesiguri po te qeshet edhe ty ...po Sinani shume mire ju pergjigj "me cilen gru" qe dmth ai e ka veq nje gru qe vazhdon te mbetet me te, dhe Sinani pastaj u pergjigj "kurre ne jete nuk kam qene i divorcuar"!!!
  Dhe vazhdoi te tregoj sa i lumtur eshte me familje. Po me vjen keq qe Zonja apo zonjusha intervisten e Sinanit e ka kuptuar qysh i ka konvenu asaj. Edhe kjo eshte pjese e kompleksit!!!

 25. Anonymous // December 2, 2008 at 1:54 PM  

  O Sinan burri bone ni emision te ri e kallxoju lopve qe ski vakt mu marr me to...edhe pse ju ki kallxu 10000 here qe une vet i kom pa e ni, po ato spo marrin vesh... te mjerat ato nana qe kan rrit kurva...

 26. Anonymous // December 2, 2008 at 4:19 PM  

  edhe un e kom pa intervisten e sinanit me at qendrimin e tij zotni qe osht qe sja rras kerkujt bile bile i erdh merzi pe pytjen qeja bani,,po ti moj drol qe e paske kuptu keq se ai e tha ato kishe me cilen gru masi veq nja e kom e kurr skom pas divorc po ti koke lop e gjall ta qifsha drolen e nanes hajde bre ni her ta shti un ket karin tem qe e kom 22 cm bree rrospin e nanes po ti teutes veq munesh m i lakmu qee ka burr sinanin kurgjo ma teper smunesh me ba bre lopen e nanes ta qifsha...

 27. Anonymous // December 10, 2008 at 5:19 PM  

  Sa po me bejn te qeshi kto komente te rrugaqeve, po ashtu edhe te ketij qe po ja kthen ksaj lope,po ti moj qik nese ki diqka siq po thu ti, qe nuk e besoj ket sen kurr!sikur te kishe ps diqka nuk kishe hi kurr ktu te shkruash moj e marr po metevertet po i sherojshe komplekset me siguri per nje gje qe ske mujt ta perjetosh kurr,,po nuk shkon me inat moj budallic,metevertet qenke e marr..Ardiani

 28. Anonymous // December 11, 2008 at 4:16 PM  

  Bravo ardian edhe une ashtu mendoj,se me pas apo me pas pas ateh nuk kish hy me shkru po kish qen e knaqur qe e ka nuk kish pas kohe mu marre me gjera te kota.

 29. Anonymous // December 11, 2008 at 4:53 PM  

  UN vetem nje fjal popullorqe du me thon,nuk osht njejt si KRALLICA si magrica,,e ne ket rast KRALIC osht TEUTA,,veq pak mendoni mir e shifni.kaq per magaricat...Ardiani qe kashum simpati per qiftin SINAN DHE TEUTA VLLASALIU...

 30. Anonymous // December 12, 2008 at 4:21 PM  

  Po me intereson pse ke aq shum simpati per qiftin Vllasaliu????

 31. Anonymous // December 13, 2008 at 9:13 AM  

  ti qe ke pyt pse simpati per qiftin VLLASALIU,,po te pergjigjesh shum skurt,,sepse jan qift unik dhe qe i kan mbujetu thashethemet dhe grackat si p.sh te njenes ma lart....

 32. Anonymous // December 28, 2008 at 2:11 AM  

  je shummmmm i mir , shum i buker dhe shum i embel

 33. Anonymous // December 29, 2008 at 8:21 AM  

  Valla e knaqt grun e Sinanit tu i ba marketing pa pare hahaha e ajo garant as qe hin noj her ktu me kqyr qka thoni ju se asaj trupi i kallxon qe osht zoj nuk meret me juve,e kom pa ne reviste Teuta per dore me burrin e vet o Zot si kukell(ZOJ)E pse me u mar ajo me juve kur knaqt me burrin e vet...

 34. U.D.D. // January 10, 2009 at 7:09 PM  

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  UN ME JARANA,PO QINA NAPER AUTOBANA,SA MA LARG PO QINA,KU AJO SME SHEH,
  SONTE PO I THRRAS JARANAT,
  ME DAL ME MA QI BETHEN HOMO'SEKSUALE.
  .
  .
  Deri dje tkom thon Sinan,po sot e paske bo veten,met thon Sinane,
  qa Pidhin e Kurvs osht kjo kang HomoSeksuale,
  po ti deri dje kendove mir,
  e sot qfar tQimen e Kurvs u ba kshtu,
  qe u qorodite me kte kenge Homosh,
  e me ate keng Kurvash,
  me pop'Kurven Noren,
  Sinane sot tek je ba Pidh'Bethe,
  t'paska mbete veq Luci Zhongel,
  spaske mo Kar,
  e tash ju paske kthye tQimes Beth,
  tlumt na per ju,
  Ilir Shaqiri Rever Dance.
  Nikoll Nikprelaj Suzi prej Tuzi.
  Shkurta Shyhretja nMini Funa,e ne Bekini tRrebelume.
  ti i qorodit me kang Homosh e Kurvash.
  .
  .
  O TLUMT NA PER JU.
  .
  .
  U.D.D.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 35. Anonymous // January 12, 2009 at 7:20 AM  

  o ti kali i fundit a qka je ti qysh spo te vjen marre me shkru kshtu bre?more salaki i mutit qe se kupton tekstin more analfabet..teksti osht per mergimtar more mut sosht qka ke mendu ti..ti po u dashka me shku ne shkoll prej parashkolleres me ja nis se jo prej klases se par..marre duhet met ardh per ni kengetar qfare e kemi SINANIN me fol kshtu..po mjer aj qfar poplli ka ..ska kujt i knon..ANALFABET

 36. Anonymous // January 28, 2009 at 5:25 PM  

  un po perpiqem me ket qe shkruoj para mejet... sinani duket shum zotni elle shum me klas!!! une e di se kun esht problemi i keti popullit qe elle ne familje don me prek duket se kan pak halle e veta!!! sinan rofsh sa malet ti elle kenga jote ( elle familja qe une nuk e njoh) ;-)

 37. Anonymous // February 5, 2009 at 3:51 AM  

  o loqki llokum je ta ha zemren......

 38. Anonymous // April 21, 2009 at 11:08 AM  

  ti moj anjeza je shume e keqe si nuk te vjen turp te kendosh perseri e ke femije sa mire ta lejon kete gjest burri sa idjot e idjote.sa keq per femite e tu qe kan nje nene kaq idjote

 39. U.D.D. // April 27, 2009 at 6:49 PM  

  .
  .
  Bana qa nuk bana
  e Qiva Bethen me jarana,
  Bana qa nuk bana
  e Qiva Bethen neper Autobana,
  .
  oj Sinane
  kur po na qete
  apete kenge per HomoSeksual,
  o rodi HomoSeksualit,
  .
  .

 40. Anonymous // May 1, 2009 at 7:55 AM  

  o ai esht drogrirash apat ja kanis mu marr me drog

 41. Anonymous // May 1, 2009 at 8:06 AM  

  o sinan droga

 42. Anonymous // May 7, 2009 at 1:06 PM  

  ti i fundit e paske tepru sinani as nuk mer droge as nuk shkon me femra te reja atij te pakten i ka hije edhe me shku shikoje veten ti more i smut po afolen ato fjal ,sinani esht njer serioz nuk shkon me femra tjera e ka grun aj

 43. Anonymous // May 8, 2009 at 11:37 AM  

  hhahah ti qifsha robt ty ti pe din aqin ai as qin mytu

 44. Anonymous // May 17, 2009 at 4:25 AM  

  oo sinan ta ha shpirtin pasha zotin ma i miri jee mfali ju vorra qe e shani po ju ini mutaa mytnu tashtiiii

 45. Anonymous // July 9, 2009 at 1:50 AM  

  sinan je kengetar me plotkuptimun e fjales.Me vjen keq per nivelin dhe vokabularin qe perdorin disa...
  tung e qdo te mir

 46. Anonymous // July 11, 2009 at 10:46 AM  

  je

 47. Anonymous // September 19, 2009 at 6:51 AM  

  sinan je shum i mir po do qe paskan dhan koment palidhje marre per ta vashdo se i mir je nga aurela mitro

 48. Anonymous // September 20, 2009 at 12:49 AM  

  o sinan pidhi ta ka lshue rrota tu ka qi nana

 49. Anonymous // September 21, 2009 at 11:11 AM  

  pse e ka leshu rrota e ju ka qi nana ????

 50. Anonymous // October 21, 2009 at 4:31 AM  

  o zot o zot,qka nuk ndin njeri,po nese qin pidha te ri hallall i koft,me zor si mer,zdi pse po ju dhemb aq shum,i pa par je SINAN veq vazhdo keshtu,e ishalla nuk plakesh kurr se gjynah.

 51. Anonymous // November 1, 2009 at 1:15 PM  

  Une nuk e kam pare kete faqe perpara,por pasi z.Sinan Vllasaliu do te kendoje ketu ne Chicago me 20 Nentor per kenaqesine e te gjithe atyre qe e duan artin e vertete te muzikes shqiptare.
  Por,jo vetem kaq kengetari yne i mirenjohur ne kete nate ndihmon Klubin Futbollistik "Albanian Stars " ketu ne Chicago-pra i ndihmon Yjet Shqiptare te futbollit,Sinan Vllasaliu eshte adhurues i Albanian Stars dhe kjo na ben te lumtur neve qe kemi nje ylle si adhurues tonin.
  Do them dy fjale : Sinan Vllasaliu eshte i bekuar me nje ze te vecante, ka adhurues ne gjithe boten shqiptare duke i kaluar kufinjte e moshes dhe gjinise.
  Kam pas rast ne Festen e Flamurit ketu ne Chicago te bashkepunoj ne nje nate, por une e kam adhuruar gjithmone edhe perpara 25 vitesh kur kam qene student dhe Sinani ka qene kengetar i shkelqyeshem por nuk ka qene Superstar si sot.
  Ketu ne Chicago bile edhe ka jetuar per nje kohe me te gjate se cdokund jasht Kosove prandaj edhe ka nje rreth te gjere miqesije qe ai i di por edhe qe Sinani nuk i di.
  Per intrpretim eshte i shkelqyeshem dhe cdo koment do ishte i tepert.
  Per personalen: ju keshilloj te mos komentoni me paragjykime pasi ai si cdo ylle,por edhe si cdo njeri i zakonshem nuk eshte perfekt por pergjithsisht eshte nje kengetar i shkelqyeshem dhe nje njeri me zemer te mire,ka nje familje te nderuar dhe relativisht eshte i lumtur me jeten qe ben.
  Ka kenduar ne shume gazmende ketu ne Chicago, na ka nderuar, dyert dhe zemrat tona jane hapur per kengetarin ,bashkeshqiptarin dhe mikun tone Sinan Vllasaliu.
  E di qe ajo nate e 20 Nentorit ketu do te jete e vecante,sic eshte e vecante cdo mbremje muzikore me nje ylle sic eshte Sinan Vllasaliu.
  NJe Ylle ne nje nate per Yjet Shqiptare te futbollit ketu ne Chicago-20 Nentor 2009.

  P.S.
  Qe mos te dukemi si fundrrina dhe si pis milet kurseni komentet negative personale, per hire te nderit shqiptar, per hire te familjeve tona, per hire te interesit tone te perbashket-bashkimit.Per hire te kultures dhe qyteterimit, qe ne mos te dukemi si llumi i Ballkanit dhe botes.
  Keni koment muzike dhe arti,bejeni pa ngurrim..por, te tjerat kurseni, se eshte turp i madh.
  me nderime per yllin e muzikes shqiptare Sinan Vllasaliun:
  bili99 ,Chicago

 52. Anonymous // November 8, 2009 at 2:59 PM  

  e more tshkret oooo
  me ti hi rruzullit toksor ma te fllit se ju ska lene more njeri rahat ncnnc qysh sdin qyqet kon me livdu veq fjal te kqija me fol per njerzit etyne
  len njerin de te bon qka don se as deri te themra smun ju avyti bumja ju kallt
  SINAN sdi qka met than je kengetari ma i mir ne KOSOV veq kush munohet me than diqka se tonat i ki

 53. Anonymous // December 1, 2010 at 7:17 AM  

  Hej, un e kom pa veren e kalume Sinanin tu nejt e tu e puth, e tu hec dore per dore me ni bjondin shum e bukur, manekene, kukull, jo edhe kkom ni qe jan bashk qe disa vite...ajo qenka per Sinanin, kurr e kom pa uuf uff uff QFAR FEMRE! kREJT ULQINI E KA PA, se vishin e shkojshin bashk gjith

 54. Anonymous // December 5, 2010 at 12:47 PM  

  tash Veres 2010 e ke pa kush esht ajo Femer ?

 55. Anonymous // December 9, 2010 at 5:59 AM  

  Pooooo, ket vere edhe veren e kalume...valla qat femer nuk di po edhe un e kisha marr per veti ahahah, qfar femerr uffffff teper e mire, edhe po thojshin qe Sinani u tranojke mas saj do aty qe rrishin qe punojshin aty...e kuptoj se asi femer skam pa hala! Qajo femer asht per SInanin, nivel i ti! te lumt Sinan se ksaj her ke dit me zgjell, qata je dok ma bukur veren 2009 qe je kan me qat femer ahahaha Respekt SInan jam Adhurus i yt !

 56. Anonymous // January 3, 2011 at 11:41 AM  

  uuu po e di et bjondinen hahha kush se din more a ajo osht shpresa leci a BELGJIKA ata jon amilje e degjenerume popo e di kush motra e saj qe e ka lan burrin shqiptar e ka shku ne Maroko me marokian ahahha po qishtu jon kto qihen rrugve e kush si mer edhe nanen e kan qasi hahhaa oj shpresa nese e lexon ket koment e din kush jom bile shum inati ma ki hahhahaha e shpesh me sheh..V.Belgjik..ps harrova me te than qe ti vet e ke shkru ket sen ahahah..jeni msu ju shtu masi nu e dini as vet ciles fe i perkisni hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 57. Anonymous // January 4, 2011 at 4:20 AM  

  A e dini dikush qka asht puna qe ka dal sinani me at serben ne at gazeten ???? tungg

 58. Anonymous // January 5, 2011 at 1:09 PM  

  Jo shoki qajo blondja ka qen e Zvicres me te esht tu shku sinani e jo e Belgjikes ,qashtu nita une qe me qat zvicres ish tu shku me vjet.

 59. Anonymous // February 20, 2011 at 11:18 PM  

  hahahaha o shka po shof un hahhaha kakaaaa woowww Shpresa LECI nga Belgium qe don me than QPRESA LESHI HAAHHAHA kjo i don veq te zhvillum qe jon edhe bodyguards e qe nder ta jom un qe e kom pas e din ajo shum mir kush jom hahhaahahahahahahahaahahah per qesi kurva gishtin e vogel se kisha livrit veq e kisha qi edhe e kisha lan qysh e kom lan po ajo se ka gejle se osht msu e ka veten shum nqef i duket interesant me u qi hoteleve hahahhahaahahahha

 60. Anonymous // February 23, 2011 at 5:57 AM  

  SINAN I LOOOOOOVVVVVVVVEEEEEE YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 61. Anonymous // March 30, 2011 at 2:40 PM  

  Nese dikush e njef Shpresa Lecin le ta pyt a e njef Shkupjanin???? hahahhhahahah..ju pershnet Shkupjani

 62. Anonymous // March 31, 2011 at 7:59 AM  

  je N.1 veq vazdho ta ha zemren :)

 63. Anonymous // May 31, 2011 at 5:05 PM  

  heheheheh qka po lexoj une ketu hahahha po halall bre i koft Sinanit qe as ni kurve Jo si thot e bon ni ndrrim e ne fund i len me gishta ne goj hahaha....!kjo shpresa spo di a osht qajo qepo mendoj poka plot si ajo qe i hajn foret si keksat hahhahaha qka me ju ba drolave qe e qesin veten aq posht!!

 64. Anonymous // July 9, 2011 at 7:39 AM  

  Sinan ma i miri je Love....

 65. Anonymous // October 9, 2011 at 12:28 AM  

  Lexoni te gjitha lajmet mbi Sinan Vllasaliu dhe gjithashtu shkarkoni te gjitha Mp3 nga Sinan Vllasaliu

 66. Anonymous // November 28, 2011 at 2:11 PM  

  hej njeri dishka i ki kenget e mira am qekjo e fundit po m pelqn ma se shumti Pllumbi i bardh jem ma i mir n estraden kosoves t lumt veq vazhdo me hite t rea t don e kejt ferizaji

 67. Anonymous // December 10, 2011 at 8:58 AM  

  Sinan, Sinan SInan te du dhe me don :)

 68. Anonymous // December 10, 2011 at 8:59 AM  

  Sinaann Te duuuu dhe me donnnn :)

 69. Anonymous // January 10, 2012 at 4:09 AM  

  Sinan, narkoman, plak i keq,plaaaakkk narkoman i keeeeqqqqq

 70. Anonymous // September 7, 2012 at 11:10 PM  

  Mutin ja honkshi Sinanit...marre duhet me ju ardh me qka merrni, kapni lexoni diqka.meqem e mos u merni me jeten e kerkujt..TURPPP

 71. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:14 PM