BLEJ ONLINE

Olta Boka

Posted by kushi | 6:56 AM | 9 comments »

Photos of Olta Boka - Eurovision 2008
Photo Video Olta Boka Photo 1. Olta Boka

9 comments

 1. Anonymous // July 3, 2008 at 6:52 AM  

  ishe me e mira,leje cthone kto qe se kane idene nga muzika.Nuk krenohen me ty qe perfaqesove shqiperine ne beograd,por edhe kane fytyre te shajne.

 2. Anonymous // July 13, 2008 at 8:34 AM  

  po cfare za te mir
  kjo
  as ne ethet nuk ka mujt me mbri ne 10-she
  ani me fitu naj vend ne eurovision
  ncncncncn

 3. Anonymous // July 13, 2008 at 8:34 AM  

  po cfare za te mir
  kjo
  as ne ethet nuk ka mujt me mbri ne 10-she
  ani me fitu naj vend ne eurovision
  ncncncncn

 4. Anonymous // November 6, 2008 at 12:24 PM  

  o mos folni palidhje bre olta esht vetem 16 vjeqre dhe at e ka vlersu juria nuk ka shku vet ok vec kisha pas qejf me tjtere her me qen naj keng ne gjuh angleze qe te gjith e kuptojn at keng shpresoj qe edhe kosova do te merr pjes ne eurovizion dhe ta zgjodhin nje keng ki bouge plus okk ju pershendes bay bay olta mir mir ki qen

 5. Anonymous // January 5, 2009 at 4:57 AM  

  jo shume e mire je ti OLTA

 6. Anonymous // January 20, 2009 at 12:32 PM  

  kendon bukur per moshe qe ke por je shume e shpifur

 7. ec mo // February 18, 2009 at 11:56 AM  

  moj ti na merove ne eurovision uuuuuuuuuuuu sa skandal je vetem putrat lart(duart lart per ata qe se dine)dije te ngrije po le nam o lumadhe si te tha istrefi te game over "u merzite" po kujt i plasi se u merzite ti?

 8. greis // February 19, 2009 at 1:44 AM  

  per moshen qe ke kendone bukur por nuk je e bukur kete ta dish

 9. Anonymous // September 4, 2009 at 6:01 AM  

  zerin e ke te bukur.po e bukur nuk je fare. dhe ndrro look se nuk ngjan bukur fare.............nadia fr