BLEJ ONLINE

Arsa Gashi

Posted by kushi | 1:43 PM | 142 comments »

Arsa Gashi - fotomodele
Arsa Gashi

142 comments

 1. Anonymous // August 14, 2008 at 9:09 AM  

  hahaha Arsa autobus linje hahahah e forte kjo. e vertet eshte ska lene kar pa thy, madje nje shok nga el me tha se kishte ndare dhe GIMIN NGA GRUAJA!!!??? hec mo

 2. Anonymous // August 14, 2008 at 9:11 AM  

  po re, drejtoresha e Alfes pra :P:P ca ti besh ka nevoje per sponsor te rinj. eshte marre me ansamblin e valleve, po ca A.V. ne elbasan nuk ka teater kjo thot kshu. Ajo nuk ka mbaruar akoma gjimnazin. E mori kari per keq ket goce....

 3. Anonymous // August 14, 2008 at 9:13 AM  

  ahhahahah i vellai eshte nga ato fese madje. musliman i madh. dhe kjo beson shume, tek kari.

 4. Anonymous // October 11, 2008 at 7:04 AM  

  ur u bo vip kjo mer jahu. hiqe mer prej ktu

 5. Anonymous // October 31, 2008 at 2:47 AM  

  shuuuuuuuuuuuuuuuuuum e bukur je loqk

 6. Anonymous // October 31, 2008 at 2:48 AM  

  do martohemi bashke arza

 7. Anonymous // October 31, 2008 at 2:48 AM  

  qente le te lehen karvani te ece perpara

 8. Anonymous // October 31, 2008 at 2:49 AM  

  dua te te takoj a ta jap msn tim

 9. Anonymous // October 31, 2008 at 2:49 AM  

  hahahhahahahahha

 10. Anonymous // November 15, 2008 at 9:38 AM  

  Skoka hiq valla ksaj po dufka mja qit naj magjup e me qi fort

 11. Anonymous // December 17, 2008 at 7:59 AM  

  Ore po sa palla qe jeni, po ikni ore shifni ndonje channel-x edhe bini rehat! eshte web ca karin keni qe shkruani??? O shkruani dicka nice, ose mos shkruni fare.
  Su

 12. Anonymous // January 3, 2009 at 2:01 PM  

  O ylli bukur...Te marrshin te keqen te gjithe kto ktu qe nuk dine çfare thone se nuk te njohin dhe e kane te lehte te gjykojne tjetrin...Nuk shohin TRAUN TE SYRI VET po shohin "halen" te syu jot... Ti vazhdo perpara se je me e mira...Te kam moter dhe ti e di sa xhan te kam...

 13. Anonymous // February 4, 2009 at 11:01 AM  

  ik mi kare se le nam,akoma ketu ti?

 14. Anonymous // February 4, 2009 at 11:03 AM  

  a e bere testin e sides?

 15. Anonymous // May 13, 2009 at 4:32 PM  

  o kokrra kurevs qe na ke len pa gjum kur kishe shtepin me qera ne rrug te durrsit duke u shkrdhy gjith noten sa me nji e me nji tjeter baxhell ,beheni te famshme duke shit pidhin ikni mi kurva...

 16. Anonymous // June 2, 2009 at 9:12 AM  

  buce si ty moj e shkreteeeeeeeeeeeeeeee sjane asgje me shume dhe asgje me pak se per tu shkep njehere

 17. Anonymous // June 2, 2009 at 2:59 PM  

  SEKSI O BYTHQIRE AKOMA KTU TI ????

 18. Anonymous // June 10, 2009 at 12:51 PM  

  i hankshit mutin arses se eshte yll bote stronzi

 19. Anonymous // June 11, 2009 at 12:08 PM  

  i hengshit mutin dhe po steproj i pini dhe shurren.fansat qe je ritur qe femije.ciao

 20. Anonymous // June 12, 2009 at 8:38 AM  

  po kjo eshte kokrra e buces,kjo ka henger dru ne mes te elbasanit ska len kar pa thy.Ka punu dhe menaxhere te loli popi e shkepi mire ai i madh dhe gjithe shoqeria.Pupupu.Kjo eshte nje funderrine.A tani me thane qe eshte lidhur me nje bythqir qe quhet gerhard ismaili.e pashe ate pallen duke i blere edhe pellush.ai ne fakt nje kurve si ajo meriton.Kushedi sa lek i ka dhene me vete tani qe e nisi ne itali.Se arsa 160 permbi toke o njerez eshte edhe modele.Shkon qihet me ate plakun ne itali mbush xhepata dhe kthehet te ky palla me x5 qe eshte bere zari i nje kurve.Uaaaaaaaaaaa.Gjasme cun me seder ordiner fare

 21. Anonymous // June 12, 2009 at 8:42 AM  

  EJ PO KETE CUNIN E NJOF EDHE UNE.cA LEKESH KA KY.JANE LEKET E BABIT.kUR TA KUPTOJE ARSA KA PER TI BERE DALJE.pSE PER ARUSHA PELLUSHI KA NEVOJE ARSA HAHAHAH.oHU E KA CA JETEN AJO QE 16 VJEC,TANI KA NEVOJE PER DHURATA TE SHTRENJTA.PO MIRE KJO MUND TE JETE MODELE ME HAP KEMBET.KA GJET KETE KLLUFIN.PO AI ESHTE DHE I SHEMTUAR.SE MOS ESHTE E BUKUR KJO.

 22. Anonymous // June 12, 2009 at 8:50 AM  

  se jam kurjoz ky gerhardi ,shkurt e ka geri.Mos eshte nje zar qe ishte te shtunen te mai tai me kete kurven per dore?hahahahahahahahahahahahaha.Po ai eshte i lodhur.Ai eshte cuni i babit.Spo ja u tregoj histrone e atij se do vinit duart ne kokeeeeee.pupu.Se ka te gjate me arsen ai.Sa ta mari vesh kush eshte qe dhe leket e brekeve ja jep mami dhe babi.Parazitit.Hapet dhe bythesh te mai tai.hahahaha.Siduket do te behet vip.Ose model.

 23. Anonymous // June 12, 2009 at 8:55 AM  

  O NJEREZ MOS SHKRUANI SHUME KOMENTE PER KETE BUCEN.i JEPNI RENDESI DHE KAQ.kJO SHUMTIRA ME BALLIN SI KARTODROM MODELE?JO AUTOBUZI I UNAZES POR KJO ESHTE BERE SI TE GJITHA LINJAT E AUTOBUZEVE BASHKE.SE NUK DUA ME E ZGJAT SHUME ,PO KJO PER 100 MIJ LEK SKA LEN LACIAN PA U QI.PRANDAJ NUK JA VLEN ME U LODH ME KETE

 24. Anonymous // June 14, 2009 at 3:41 PM  

  o arsa o plerrrrrrrrrrrr akoma ktu ti o kareeeeeeeeee s'kupton akoma qe je nji fundurin..... karakurv,karaputan,karabaxhell,kurv,sid,bythqire.....

 25. Anonymous // June 16, 2009 at 5:19 AM  

  lejeni arsen se ka shku per nja dhjete dite qirje ne itali.mos e shqetesoniiiiiiiii

 26. Anonymous // June 30, 2009 at 4:57 PM  

  e bere testin e sides?????????

 27. Anonymous // July 3, 2009 at 9:00 AM  

  po ate konsullin ne gjermani qe e mori andej ca muaj e dini qe e ka qi?ai nje burre me syze po me duket ja ka bere dokumentat.Desh e ndau dhe nga gruja.Kjo eshte baxhelle fare

 28. Anonymous // August 11, 2009 at 6:10 AM  

  thash ku e kam pa ku a kam pa kete ftyre.Kur u kujotva ma ne fund.Kjo qihej me jevgjit te lulishtja e elbasanit.ne klase te 8 ka qene ne at kohe.Eh moj arsa,mrapa te vjen historia,vllain imam qe i falet xhamise,ti e motra i falesh karit.edhe te jevgjve.hahahahaha.kemi qene paralel ne shkoll o baxhelle e vogel.

 29. Anonymous // September 2, 2009 at 4:00 AM  

  po tashi mo car osht bo me te, osht nda nga ai cuni apo jo?

 30. Anonymous // September 3, 2009 at 8:24 AM  

  osht fejue.e gjeti burrin arsa.hahahaha.Lum si ajo i ka ra telebingo ,po atij palles ca i ngeli

 31. Anonymous // September 7, 2009 at 1:10 PM  

  po ju mor legena nuk keni pune tjeter qe merreni
  me jeten e te tjerve................................
  Mgjthse shoqet e arses jeni ju , qe e njihni kaq mire.........
  Nga inati te trashigohet Cifti................................ ene se harrova ai cuni qe thoni ju eshte i martu me nje tjeter ne itali, arsen e kishte per te vrare kohen...........
  Ne qofte se ka noi kandidature tjerer me thon qe tju jap nr e tel........se ajo iku tek te shumtit.

 32. Anonymous // September 7, 2009 at 1:11 PM  

  po ju mor legena nuk keni pune tjeter qe merreni
  me jeten e te tjerve................................
  Mgjthse shoqet e arses jeni ju , qe e njihni kaq mire.........
  Nga inati te trashigohet Cifti................................ ene se harrova ai cuni qe thoni ju eshte i martu me nje tjeter ne itali, arsen e kishte per te vrare kohen...........
  Ne qofte se ka noi kandidature tjerer me thon qe tju jap nr e tel........se ajo iku tek te shumtit.

 33. Anonymous // September 8, 2009 at 8:35 AM  

  hahahahaha.hahahaha ore gerush vete i shkrun ti keto.hahahahahahaha u cna dhive.PO PSE TI ARSEN SI SHPIRT E KISHE.HAHAHAHAHAHAHA.o ZOT MARTESA NE ITALI E GERUSHIT.pO IK ORE QIU SE SI DUHET NJERIU NUMRI JOT I TELEFONIT.KUJT I RRUHET SA HERE MARTOHESH TI O PALLE.tI ARSES TI HASH MUTIN SE ISHTE SI SHPIRT SI SHPIRT ISHTE.aS NUK E MERITOJE TA KISHE NE KRAH NJE YLL SI AJO .O KAR.pO KETE NUSEN NE ITALI BABI TA KA GJET.

 34. Anonymous // September 8, 2009 at 8:37 AM  

  O ARSA O YLLLLLLL.O BUCE E BUKUR.ADI JAM .SI KUKULL JE

 35. Anonymous // September 8, 2009 at 8:54 AM  

  EJ MA JEP MU NR E ATIJ CUNIT.zajmina jam!!! ta shofim njehere.Po me kane thene qe sta ngref

 36. Anonymous // September 8, 2009 at 9:20 AM  

  cfare do thote arsa kur te vdesi?
  SHYQYR QE MU BASHKUAN KEMBET,ME NE FUND....:)

 37. Anonymous // September 9, 2009 at 2:56 PM  

  ju qifsha robte ku ti keni te gjitheve

 38. Anonymous // September 9, 2009 at 3:02 PM  

  o moter qira dhe kurva shifni ku ju qihen motrat dhe baballaret o shemtira ju qifshaaaaaaaaaaa
  ca ju ze pragu shpiseeeeeeee
  roooooooooobt edhe njehere
  baxhella cuna dhe goca cfardo qofshi

 39. Anonymous // September 10, 2009 at 7:59 AM  

  Ej o njerez,mos lini komente per dashnoret dhe te fejuarit e arses.Ky eshte blogu i ASAJ SHKRUANI NDONJE GJE PER ATE.lERINI JU LUTEM EMRAT.jU LUTEM BEJENI PER PERSONAT QE KANE NDEJTUR ME PARE ME ATE.qe eshte idjot dhe e ka felliq veten me arsen kjo dihet.Mjaft me kaq tani.pO PATET NDONJE GJE ME ARSA BUCEN SHKRUJENI.Z

 40. Anonymous // September 15, 2009 at 7:39 AM  

  o arsa o karakurve.a i bere analizat e sides?ti bashke me bythqirat qe rri?

 41. Anonymous // September 17, 2009 at 10:55 AM  

  eshte feju arsa?I bie te jete fejesa e trete.Lum si kjo.Nuk i thone kot pac fatin e kurves

 42. Anonymous // September 28, 2009 at 4:13 AM  

  kuku

 43. tani // September 28, 2009 at 8:42 AM  

  arsa eshte feju prap.ca thu ti reeeeeeee.lale kjo u ka pas qi me drejtorin e radio elbasanit.e ka pas mor vjerra ne telefon bile ne emison drjet per drejt,e ka felliq ,kjo ka pas bo nji emision ne radio.lale prap esht feju kjo kurvaaaaaaaaaa,po me cin me?kush eshte ai qe i paska zon deren

 44. tani // October 4, 2009 at 10:16 AM  

  u karakurva e elbasanit qe je ke henger dru dhe kar sa te ka dash qejfi.po do te qihen robt miiiiiii ty dhe moterqirave qe shoqerohesh tani.do shkosh prap me taksi ne lac si njehere e nje kohe qe te qinin katershe.o karabuce po ti ke side miiiiiiiiiii.po kush jan ata kara qe qihen me ty ti ta shpiffffffffffffffffffff,iiiiiii me vjen per te vjelle.edhe lahu ndonjehere lahuuuuuuuuuuu

 45. Anonymous // September 23, 2010 at 8:59 AM  

  Uuuuuu kush qenka Arsa Kurva. O njerez mos eshte ajo kurva te kostandini? Bo ca bythqime eshte kjo...

 46. Aulona // January 11, 2012 at 5:46 AM  
  This comment has been removed by the author.
 47. Anonymous // January 11, 2012 at 5:58 AM  

  test

 48. tirana // January 11, 2012 at 6:09 AM  
  This comment has been removed by the author.
 49. Anonymous // January 11, 2012 at 6:21 AM  

  test

 50. Aulona // January 11, 2012 at 8:25 AM  
  This comment has been removed by the author.
 51. Aulona // January 11, 2012 at 8:29 AM  
  This comment has been removed by the author.
 52. tani // January 11, 2012 at 8:34 AM  

  test

 53. Anonymous // January 11, 2012 at 10:27 PM  

  test

 54. Aulona // January 11, 2012 at 11:06 PM  
  This comment has been removed by the author.
 55. Anonymous // January 13, 2012 at 9:57 AM  

  test

 56. Anonymous // September 23, 2013 at 3:34 PM  

  Keta njerez qe shkruajne rreth Arses me kujtojne disa njerez me patologji te theksuara... Kane nevoje per nje kure urgjente...Mendoj se mund te jete edhe dashuri e semure ndaj saj

 57. Anonymous // February 4, 2014 at 2:23 PM  


  .

 58. Anonymous // February 4, 2014 at 2:57 PM  

  Mirmbrema! Eshte shume e thjesht te besh llogarit e te tjerve. Askush nga ne nuk mund te gjykoj askend, duke mos gjykuar as veten tone ne raste te vecanta. Eshte thuajse e pamundur per te ndare ne shume raste te miren nga e keqja, apo te drejten nga e gabuara, aq me teper kur ka te bej me personalen. Nuk gjykohen gjerat keshtu.Por ju ndoshta keni te drejte. Lexoj, qe disa shajne me mllef, duket sikur kjo vajza i ka lene pa buke. Nuk mendoj se i ka bere keq kujt. Dikush mund te thote, qe po me ka bere keq! Kam pershtypjen, qe ne njerzit pergjithesisht i bejme keq vetes. Te keqen njeriu duhet te filloj ta shohi ne fillim te vetja. Sa nga ju qe e shan( e kam fjalen per meshkujt) do donte ta kishte prane. Une po! Sa nga ju( e kam fjalen per femrat) do donte te ishte si ajo. Une po! Fakti qe ne po flasim dhe ekziston nje blog per te, tregon qe kjo vajze ka vlera. Le te mundohemi ta shohim boten me mire, me bukur dhe te jetojme me me harmoni. Duhet te kuptojme qe, kemi vertet probleme, nese marrim kohe nga koha jone e vyer per te share dhe per te gjykuar ne blog. Mendoj qe problemi yne do ishte me i vogel nese do merreshim me dicka tjeter me pozitive. Une kam bindje qe nuk jeni kaq te keqinj. Por eshte natyra jone njerzore e cila na ben solidarn ne te keqe. Na vret syte e bukura kur nuk eshte e jona. Por duhet ta luftojme kete psikoze. Madje dhe ai shkruesi tendencioz, duhet ta kuptoje, qe nuk e demton imazhin e asaj qe kerkon te viktimizoj, perkundrazi, vetem sa i jep me shume vlere. Vura re se ne gjykime dhe ne te shara kishte dhe gjenialitet, por e mendoni si do ishin po keto mendime po ti perdornit pozitivisht. ju pershendes me shume dashamirsi dhe mundohuni te mos beni ate qe nuk do donit tia u benin te tjeret si dhe gjerat nuk jane asnjeher ashtu sic duken. juaji BENEDETTO!

 59. Armend Zeqiri // February 6, 2014 at 5:56 PM  

  CHAT SHQIPTAR me djem dhe vajzat e reja shqiptare Alba Chat Zemra

 60. Anonymous // December 9, 2015 at 11:00 AM  

  Un arsen e kam pas ne lagje kshuqe di mir per ca flas kur them qe arsa ka qen nje vajz e lezeteshme dhe sidomos e shkathet ka shku me ke ka dasht dhe ka be ca i ka dasht picka po di dhe kte qe e shumta e cunave qe flasin keq dhe i drejtohen me lloj lloj emertimesh jan ato cuna qe shkurt hesapi nuk e kan qi dot se skan pas mundesi me i ndejt nga mbrapa tani puna esht pse lefin kot kto cuna pse bejn si kurva cunat e elbasanit kur nuk ja arrin dot dicka ,arsa si shum goca te tjera ka pas qef lekun po sja ka mar njeriu me zor o cuna bythqima qe jeni kail te jepni dhe bythen me u duk icik po kot skan then ne elbasan gjen me shum burrnesha se burra , kaq kisha !!

 61. Maria Hapiness Cabellero // December 16, 2016 at 10:52 AM  

  HELLO, A jeni një njeri i biznesit apo një grua? A jeni në një rrëmujë financiare apo jeni në nevojë për Kredi, Venture Capital, kredi biznesi, kredi për arsim, Home Loan, kredi për ndonjë arsye dhe nevoja urgjente !. me një kohëzgjatje maksimale prej 100 vjetësh. A keni qenë të refuzuar nga banka juaj? Keni kredi e keqe? Ju keni faturat për të paguar? A jeni në borxh? Ju duhet për të ngritur një biznes? Merak jo më shumë si Happinessmarialoancompany është këtu për t'ju çliruar nga të gjitha vështirësitë tuaja financiare, këtu ne ju ofrojmë një kredi me normë interesi 2%. Kredia jonë shkon nga $ 1000 USD për $ 50, 000,000.00, Ne gjithashtu të marrë hua në dollarë amerikanë dhe euro dhe çdo valutë tjetër në botë !! na kontaktoni sot përmes e-mail; (Happinessmarialoanfirm@gmail.com)
  Ne jemi të certifikuar, të besueshëm, të besueshme, efikase, të shpejtë. aplikoni tani dhe mbeten të bekuar. kredia juaj është e sigurt dhe fitorja juaj është 100% e garantuar. Kënaqësinë e juaj është prioriteti ynë dhe dinamike. Faleminderit dhe Zoti ju bekoftë. Kontaktoni me ne sot.
  (Happinessmarialoanfirm@gmail.com)

 62. Agda zak // April 11, 2017 at 10:45 AM  

  A keni nevojë për kredi për projektin, investime, kredi personale, kredi biznesi, kredi për shtëpi, kredi studentore, kredi konsolidimin dhe kredi për projektin e ndryshme? për ata që dëshirojnë për të marrë një kredi nga kompania jonë duhet të na kontaktoni sot në (agdazak@gmail.com agdazak@outlook.com) dhe për të marrë kredi tuaj sot.

 63. sir joel williams // April 15, 2017 at 3:52 AM  

  A keni nevojë për një kredi financiare urgjente për kredi?
  * Transferimi Shumë të shpejtë dhe të menjëhershme në llogarinë tuaj bankare
  * Kthimi fillon tetë muaj pasi të keni marrë të holla
  Llogari bankare
  * Shkalla e ulët e interesit prej 2%
  * Shlyerjes afatgjatë (1-30 vjet) Length
  * Kushtet fleksibile kredisë dhe pagesa mujore
  *. Sa kohë duhet për të financuar? Pas paraqitjes së kërkesës për kredi
  Ju mund të presin një përgjigje paraprake e më pak se 24 orë
  Financimi në 72-96 orë pas marrjes së informacionit që ata kanë nevojë
  nga ju.

  Kontaktuar me këtë kompani të ligjshme dhe të licencuar, i autorizuar
  për të dhënë ndihmë financiare për të gjithë
  Për më shumë formë e informacionit dhe të aplikimit të kredisë

  email: cashfirmarena@gmail.com


  Best Regards
  Sir Joel Williams
  CASH STUDIO KREDI TË KOMPANISË
  CEO
  Tel: +601111850392
  Email: cashfirmarena@gmail.com
  Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

 64. HELEN BENJAMINE // May 12, 2017 at 1:26 AM  

  OFERTA E ZOTIT URGJENTE TË BESUESHËM DHE GARANTUAR APLIKONI TANI.

  Diten e mire,

  Të nderuar kërkues të huave, Përshëndetje nga Ofruesit e Kredive Immaculate Ltd.
  Ne jemi huadhënës kredie të certifikuar që ofron kredi për njerëzit që janë në
  Nevoja e kredive. Ne japim kredi për projektin, biznesin, taksat, faturat,
  Dhe shumë arsye të tjera që veprojmë me interes prej 3% është norma. Ka
  Më shumë për të fituar duke marrë një kredi nga kompania jonë, kështu që ju keni nevojë për një
  kredi? A jeni në borxh? A doni një hua për të filluar një biznes të mirë dhe për të pasur nevojë për kapital? A keni nevojë për një hua për financim për çfarëdo arsye? Ndihma juaj është
  Më në fund këtu, si ne japim kredi për të gjithë në një të lirë dhe
  Normë interesi të përballueshme prej vetëm 3%, nëse jeni të interesuar kontaktoni me mirësi
  Ne sot në: (ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com)
  Dhe të marrin kreditë e tyre sot. Për më shumë informacion rreth shërbimeve tona, ju lutem
  Lejeni e dimë shumën e kredisë që ju nevojitet dhe kohëzgjatjen e huasë.

  Ne marrim tjetër:

  * Kreditë personale (të sigurta dhe të pasigurta)
  * Kredi Biznesi (të Sigurta dhe të Pasigurta)
  * Kredi për konsolidim dhe shumë më tepër.

  Ne jemi të certifikuar, të besueshëm, të besueshëm, efikas, të shpejtë dhe dinamik.
  Nëse jeni të interesuar ju lutemi na kontaktoni në:
  ImmaculateloanprovidersLtd@gmail.com

  ASNJË TAKSË I NGRITUR NGA UPFRONT

  Paç fat,
  Mbështetja e klientit.
  Helen Benjamin.

 65. MARY FISH // May 29, 2017 at 2:22 AM  

  Përshëndetje, Kjo është për të informuar publikun e gjerë se znj. MARY FISH një kredi të respektuar huadhënës privat ka hapur një mundësi ekonomike për të gjithë ata që kanë nevojë për ndonjë ndihmë financiare. A keni nevojë për një hua urgjente për të pastruar borxhet tuaja apo keni nevojë për një hua në shtëpi për të përmirësuar biznesin tuaj? A jeni refuzuar ndonjëherë nga bankat dhe institucionet e tjera financiare? Mos kërkoni më tej, sepse ne jemi këtu për të gjitha problemet tuaja financiare. Ne kemi siguruar kredi me normë interesi prej 2% për individët, kompanitë dhe korporatat në një mënyrë, terme dhe kushte të qarta dhe të kuptueshme. Nuk ka nevojë për kontroll kredie, 100% e garantuar. E-mail: (MARYFISH3186@GMAIL.COM)

 66. Philips // May 31, 2017 at 3:01 PM  

  Flourish finance firm është një qeveri e miratuar nga qeveria, ne japim kredi individëve dhe organizatave me një normë interesi prej 2% në mbarë botën. Merreni me mua nëse jeni të interesuar për detaje të mëtejshme përmes kësaj kutie postare: fffirm@hotmail.com

 67. Funding Company // June 13, 2017 at 2:56 AM  

  Përshëndetje,

  A jeni duke kërkuar një kredi shumë të mirëfilltë me një normë interesi të përballueshme, sipas kushteve dhe kushteve të favorshme të huasë? A keni nevojë për një hua për të shlyer borxhin apo për të paguar faturat tuaja? A jeni refuzuar vazhdimisht nga bankat dhe institucionet e tjera financiare vetëm për shkak se keni një rezultat të ulët kreditimi? A keni nevojë për një hua apo fonde për ndonjë arsye si:

  * Kreditë e automjeteve
  * Kredi për pasuri të patundshme
  * Kredi Biznesi
  * Kreditë hipotekare
  * Kredi në shtëpi
  * Kreditë e konsolidimit të borxhit
  * Kreditë personale

  Shënim: Ne japim kredi për vetëm 3% normë interesi vjetore.

  Personat e interesuar duhet të na kontaktoni përmes emailit: - cashloancompany10@gmail.com për të na mundësuar të hapim një skedar të përpunimit të huasë.

  Kontaktoni Email: - cashloancompany10@gmail.com

  Urimet më të mira,
  Z. Robert Smith.

 68. Unknown // June 28, 2017 at 8:27 PM  

  Përshëndetje,

  Aplikoni tani për të marrë oferta reale konkurruese për kredi !. Nuk ka detyrime! Norma e interesit prej 3.% ju mund të merrni financën e dëshiruar që ju nevojitet. Na kontaktoni përmes E-mail:
  avantcreditfinancials@gmail.com
   
  Vetëm për huamarrës të rëndë

  Alexander Alexis
  Oferta e kredisë zbatohet tani

 69. Sergey Yakubova // July 6, 2017 at 4:22 PM  

  Oferta e besueshme e kredisë pa tarifa UPFRONT

  Përshëndetje,

  Cilat janë nevojat tuaja financiare?
  Ne japim kredi nga një minimum prej $ 2,000.00 deri në një maksimum prej $ 100,000,000.00 me kohëzgjatje të rehatshme që varion nga 1 në 30 vjet në një normë interesi shumë të reduktuar prej 3%.

  A keni nevojë për një hua biznesi?
  A keni nevojë për një hua personale?
  A doni të blini një makinë?
  A doni të refinance?
  A keni nevojë për një hua hipotekare?

  A keni nevojë për një kapital të madh për të nisur propozimin apo zgjerimin e biznesit tuaj? A keni humbur shpresën dhe mendoni se nuk ka rrugëdalje, dhe barrët tuaja financiare ende vazhdojnë?
  Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni për bashkëpunim të mundshëm të biznesit

  Na kontaktoni përmes emailit: constantloanfirm1@gmail.com

 70. Trinity globalno posojilo doo // July 14, 2017 at 5:33 PM  

  OFERTA URGJENTE E KREDISE.
  Diten e mire,
  Të nderuar kërkues të huave, Përshëndetje nga Trinity Global Loan Ltd.
  Jemi certifikuar huadhënësit e huasë. A keni nevojë për kredi? Ne japim kredi për projektin, biznesin, taksat, faturat, dhe shumë arsye të tjera. Ne operojmë me normën e interesit prej 2%. Ka
  Më shumë për të fituar duke marrë një kredi nga kjo kompani, kështu që ju nevojitet një
  Kredi, A jeni në borxh? A doni të filloni një biznes dhe keni nevojë
  kapitale? A keni nevojë për financim? Ndihma juaj është
  Së fundi këtu, ne japim kredi për të gjithë me një çmim të lirë
  Norma e interesit të përballueshëm prej vetëm 2%, nëse interesoheni me mirësi të na kontaktoni
  Sot në> (Trinitygloballoanltd@gmail.com)

 71. Union Bank // July 30, 2017 at 7:33 AM  

  I dashur klient ,

  A keni nevojë për një hua emergjente për të filluar punën, një hua borxhi, Blini një makinë ose një
  Shtëpi, Nëse po nuk shqetësohet asnjë lloj kredie Norma e ulët interesi e
  2% pa kolateral dhe normë interesi të duhur Pa kontroll kredie. nëse
  Ju jeni në nevojë me informacionin e mëposhtëm të kreditit të ktheheni tek ne
  Kontaktoni Email: catherineloanfirm96@gmail.com

  A keni një kredi të keqe?
  A keni nevojë për para për të paguar faturat?
  A keni nevojë të filloni një punë të re?
  A keni një projekt të papërfunduar për shkak të financimit të keq?
  A doni para për të investuar në një pjesë të fushës suaj të ekspertizës?
  A ke bërë një fitim? Dhe ju nuk dini çfarë të bëni.

  Ne ofrojmë këto kredi: Kreditë personale (të siguruara dhe të pasigurta),
  Kredi për ndërtim (të siguruara dhe të pasigurta)
  Kreditimi i kombinuar Kreditimi i studentëve, huadhëniet e konsolidimit dhe të tjerët.
  Forma e aplikimit të huasë

  1. Emrat e plotë:
  2. Shteti:
  3. Shteti:
  4. Adresa e Kontaktit:
  5. Shuma e kërkuar e Kredisë:
  6. Afati i huasë:
  7. Të ardhurat mujore:
  8. Numri i drejtpërdrejtë i telefonit:
  A keni përdorur një kredi në internet para (po ose jo)

  EMAIL: catherineloanfirm96@gmail.com


  sinqerisht,

 72. Union Bank // July 30, 2017 at 7:33 AM  

  I dashur klient ,

  A keni nevojë për një hua emergjente për të filluar punën, një hua borxhi, Blini një makinë ose një
  Shtëpi, Nëse po nuk shqetësohet asnjë lloj kredie Norma e ulët interesi e
  2% pa kolateral dhe normë interesi të duhur Pa kontroll kredie. nëse
  Ju jeni në nevojë me informacionin e mëposhtëm të kreditit të ktheheni tek ne
  Kontaktoni Email: catherineloanfirm96@gmail.com

  A keni një kredi të keqe?
  A keni nevojë për para për të paguar faturat?
  A keni nevojë të filloni një punë të re?
  A keni një projekt të papërfunduar për shkak të financimit të keq?
  A doni para për të investuar në një pjesë të fushës suaj të ekspertizës?
  A ke bërë një fitim? Dhe ju nuk dini çfarë të bëni.

  Ne ofrojmë këto kredi: Kreditë personale (të siguruara dhe të pasigurta),
  Kredi për ndërtim (të siguruara dhe të pasigurta)
  Kreditimi i kombinuar Kreditimi i studentëve, huadhëniet e konsolidimit dhe të tjerët.
  Forma e aplikimit të huasë

  1. Emrat e plotë:
  2. Shteti:
  3. Shteti:
  4. Adresa e Kontaktit:
  5. Shuma e kërkuar e Kredisë:
  6. Afati i huasë:
  7. Të ardhurat mujore:
  8. Numri i drejtpërdrejtë i telefonit:
  A keni përdorur një kredi në internet para (po ose jo)

  EMAIL: catherineloanfirm96@gmail.com


  sinqerisht,

 73. GARRY // August 4, 2017 at 3:39 PM  

  Duke kërkuar një hua biznesi, hua personale, strehim, kredi për makinë, hua studentore, konsolidim kredie, kredi të siguruara, kapital sipërmarrës etj. Apo ju privohen një huaje nga një bankë ose një marrëveshje për një ose më shumë arsye financiare. Ju ka shumë të ngjarë të jeni të mirëpritur të merrni vendime për kredi! Një hua për kompanitë dhe individët me një normë interesi të ulët dhe të përballueshëm prej 2%. A je i interesuar? Na kontaktoni për të shëruar pas transferimit të kredisë brenda 24 orëve. KONTAKTONI: (westernlendingcompany@gmail.com)

  Detajet e aplikacionit

  Emri:
  mosha:
  Gjinia:
  vendi:
  State:
  Tel:
  Shuma e huasë:
  Afati i huasë:
  të ardhurat mujore:
  Qëllimi i fondeve:
  Kontaktoni email: westernlendingcompany@gmail.com

  COMFORT TUAJA ËSHTË PRIORITETI TONA,
  drejtim,
  GARRY

 74. comfort frank // August 8, 2017 at 4:33 PM  

  A keni nevojë për kredi 100%? Unë mund t'u shërbej nevojave tuaja financiare me më pak probleme të kthimit, prandaj ju financojmë vetëm për 2%. Pavarësisht nga situata juaj, e vetëpunësuar, e pensionuar, të ketë rating apoor të kredisë, ne mund të ndihmojmë. Flexiblerepayment mbi 1 deri në 30 years.Contact na në: comfortfrankloanfirm@gmail.com  Ju jeni duke kërkuar për një kredi të gjatë ose afat-shkurtër

  1 Emri i plotë: ............................
  2 Adresa e Kontaktit: .......................

  3.Country: .....................

  4.Sex: ...............

  5. Shuma e Huasë e Nevojshme: ....................
  6. Kohëzgjatja e kredisë: ...................
  7. Numri i drejtpërdrejtë i telefonit: .................

  Shume dashuri,

  comfortfrankloanfirm@gmail.com


  l
  mrs: Comfort

 75. Raymond Million // August 9, 2017 at 11:35 AM  

  Përshëndetje,
  Kjo është për të informuar publikun se Z. Raymond Million, një huadhënës i respektuar për kredi personale, ka hapur mundësi financiare për të gjithë ata që kanë nevojë për ndonjë ndihmë financiare. A keni nevojë për hua të menjëhershme për të pastruar borxhin apo keni nevojë për një hua kapitale për të përmirësuar biznesin tuaj? A keni qenë ndonjëherë mohuar nga bankat dhe agjencitë e tjera financiare? Vetëm për shkak se ne jemi këtu për të gjitha problemet tuaja financiare. Ne ofrojmë një normë interesi prej 2% për publikun, kompaninë dhe komunitetin në një mënyrë të qartë dhe të lehtë për t'u kuptuar, këto terma dhe kushte. Nuk kërkohet kontrolli i kredisë, 100% i garantuar.
  Na dërgoni me email në: (raymondmillionloanfirm@gmail.com)

 76. Mark Joe // August 10, 2017 at 12:39 PM  

  A jeni një burrë apo grua biznesi? A jeni në ndonjë Stres financiar apo bëni
  A keni nevojë për fonde për të filluar biznesin tuaj? A keni nevojë të vendosni
  Huaja juaj e borxhit ose të paguani faturat ose të filloni një biznes të mirë? A jeni
  Keni një rezultat të ulët të kredisë dhe jeni duke gjetur të vështirë për të marrë një hua
  Nga bankat lokale dhe institutet e tjera financiare? A keni nevojë për një hua apo
  Për çdo arsye na kontaktoni sot për më shumë detaje në
  Markjoeloanhome@gmail.com Ju lutemi, na jepni sa më poshtë
  Nëse interesohen.

  1) Emri i plotë: .........
  2) Gjinia: .........
  3) Shuma e Huasë e Nevojshme: .........
  4) Kohëzgjatja e huasë: .........
  5) Vendi: .........
  6) Adresa Kryesore: .........
  7) Numri i celularit: .........
  Faleminderit dhe gjithë të mirat.

  Zoti

 77. Anonymous // August 13, 2017 at 8:52 AM  

  Përshëndetje,
  Duke kërkuar për një kredi të mirëfilltë ?, a keni nevojë për para për të filluar një biznes apo për të përmirësuar financat tuaja, a jeni refuzuar nga bankat apo institucionet e tjera financiare. Kërkoni më shumë, znj. Ivana Majdandzic, një huadhënës privat i huasë është këtu për t'i bërë të gjitha problemet tuaja financiare një gjë të së kaluarës. Unë jam një huadhënës i besueshëm, i besueshëm dhe transparent i cili ofron të gjitha llojet e kredive në çdo shumë me një normë interesi të ulët dhe të përballueshëm prej 2% dhe unë do të jem i lumtur dhe i gatshëm t'ju ofroj një hua sot për më shumë informata na kontaktoni përmes Email në {ivanamajdandzic9@gmail.com}.
  Faleminderit.

 78. Rechael frank // August 17, 2017 at 3:18 PM  

  A keni nevojë për kredi 100%? Unë mund t'u shërbej nevojave tuaja financiare me më pak probleme të kthimit, prandaj ju financojmë vetëm për 2%. Pavarësisht nga situata juaj, e vetëpunësuar, e pensionuar, të ketë rating apoor të kredisë, ne mund të ndihmojmë. Flexiblerepayment mbi 1 deri në 30 years.Contact na në: Rechaelfrankloanfirm@gmail.com


  Ju jeni duke kërkuar për një kredi të gjatë ose afat-shkurtër

  1 Emri i plotë: ............................
  2 Adresa e Kontaktit: .......................

  3.Country: .....................

  4.Sex: ...............

  5. Shuma e Huasë e Nevojshme: ....................
  6. Kohëzgjatja e kredisë: ...................
  7. Numri i drejtpërdrejtë i telefonit: .................

  Shume dashuri,

  Rechaelfrankloanfirm@gmail.com

  l
  mrs: Rechael

 79. HELEN WILSON // August 18, 2017 at 11:58 AM  

  Përshëndetje,
  A jeni poshtë financiarisht? A keni nevojë për një hua të menjëhershme për të paguar borxhin tuaj ose keni nevojë për një hua për të rregulluar biznesin tuaj? A keni nevojë për një hua konsolidimi apo një hipotekë? A jeni refuzuar nga bankat dhe institucionet e tjera financiare? Kërkoni më shumë sepse znj. HELEN WILSON një huadhënës privat i kredisë është këtu për të vënë buzëqeshje në fytyrën tuaj dhe t'i bëni të gjitha problemet tuaja financiare një gjë të së kaluarës !! Ne u japim hua kompanive, subjekteve private dhe individëve me interes të ulët dhe norma të përballueshme prej 2%. Ju mund të na kontaktoni me e-mail përmes: (helenwilson719@gmail.com)
  Faleminderit.

 80. HELEN WILSON // September 6, 2017 at 9:06 AM  

  ZGJIDHJA KRYESORE E KREDISE PER TE GJITHE (APLIKO TANI)

  Duke kërkuar një kredi të mirëfilltë? Ju jeni në vendin e duhur për zgjidhjet tuaja të kredisë këtu! HELEN WILSON LOAN COMPANY jep kredi kompanive dhe individëve me një normë interesi të ulët dhe të përballueshëm prej 2%. ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive duke përfshirë;

    * Kreditë personale
    * Kredi për biznese
    * Kreditë për fermat
    * Konsolidimi i borxhit
    * Kredi për Investime
   
  Ne japim një shumë maksimale prej 500,000,000.00 në monedhën e mëposhtme: Dollarë të Shteteve të Bashkuara, Euro dhe Sterna të Mëdha Britanike.
  Ju lutemi na kontaktoni me e-mail përmes (helenwilson719@gmail.com)
  Faleminderit.

 81. jose dennison // September 7, 2017 at 12:01 AM  

  Nderuar Sir / Madam

  Hua sa më shpejt që të jetë e mundur brenda dy ditëve. Jose Micro Financial Fund Plc Komercial dhe Personal ,, Kredi House me normën e interesit 2%. Personat e Interesuar duhet të kontaktoni Zyrtarin e Kredisë përmes E-mail me informacionin e mëposhtëm:
  EMRI I PARË: ..... EMRI I FUNDIT: ...... VENDI: ....... NUMRI I TELEFONIT: ..... PROFESIONI: ...... AGE: ...... ....... SEX: ...... STATUSI MARITAL: ...... AMOUNT KREDI NEVOJITET: ...... TË ARDHURAT MUJORE ...... KOHËZGJATJA E KURIMIT: ..... Emri i Ofertuesit: Ofertës për Investime në Kredi Email: josedennisonloans007@googlemail.com dhe për më shumë informacion rreth nesh vizitoni adresat tona të internetit www.dennisonloanscompany.com
  Falënderimet dhe Perëndia e bekoftë
  Të fala,

  Z. Hoze

 82. Trust Firm // September 7, 2017 at 10:08 AM  

  Përshëndetje

  A keni nevojë për një hua urgjente për të plotësuar nevojat tuaja financiare? Ne ofrojmë hua nga 2000 në 50 000 000.00, jemi të besueshëm, të fuqishëm, të shpejtë dhe dinamik, nuk e kontrollojmë kredinë dhe ofrojmë një garanci 100% për huatë e jashtme gjatë kësaj periudhe.

  Ne gjithashtu huazojmë të gjithë monedhën me një normë interesi prej 2% në të gjitha kreditë .... Nëse jeni të interesuar, kthehuni tek ne me këtë email.

  Ju lutemi të ktheheni tek ne, nëse jeni të interesuar, me helenashleyloanfirm@gmail.com

  Juaji me besnikëri,

  Zonja Helen Ashley

  helenashleyloanfirm@gmail.com

 83. Ardita // September 12, 2017 at 3:47 AM  

  Ditën e mirë, emri im është Ardita nga Shqipëria, vetëm dua ta them këtë dhe ta publikoj këtë në internet për hir të gjetësve të huave, mendoj se do të jem në gjendje ta shfrytëzoj këtë mundësi për të ndihmuar ata që kërkojnë një hua, kjo arsye për Kjo ndodh për shkak se kam gjetur dikë që ka qenë në gjendje të më japë 35.000 euro dhe premtoj se do ta publikoj emrin e tyre në Shqipëri pas marrjes së kredisë. ju kurrë nuk duhet të ndiheni hezitues për marrjen e një kredie. të përfshijë të gjithë të interesuarit për të marrë një kredi duhet të kontaktojnë emailin e tyre në: LOANOFFER1044@HOTMAIL.COM

 84. Howard Halden // September 14, 2017 at 5:53 AM  

  APEX FINANCE, LLC

  A keni nevojë për një hua apo fonde për ndonjë arsye të tillë
  si:
  a) Kredia personale, zgjerimi i biznesit,
  b) Fillimi i Biznes, Arsimi,
  c) Konsolidimi i Borxhit,
  d) Kredia e Parave të Rënda ose çdo lloj ndihme financiare.

  Nëse jeni të interesuar të merrni një hua për të cilën kërkoni, tani mund të na kontaktoni në (megaloan@apexfinancellc.com) pasi ne jemi të gatshëm t'ju shërbejmë më mirë tani.

  Lajm i mirë tani është se nuk do të ketë më shumë tarifa UPFRONT (si tarifa e regjistrimit, tarifat e përpunimit të huasë, tarifat ligjore etj.) Që duhet të paguhen para se kredia juaj të jepet duke u përmbahen me ligjet ndërkombëtare monetare (Bashkimi Evropian , Fondi Monetar Ndërkombëtar).

  Kujdes ngrohtë,
  Howard Bruce.
  CEO

 85. Jennifer Anderson // September 18, 2017 at 3:34 PM  

  Përshëndetni Zonja dhe Burra të Butë
  Kjo është për të informuar publikun se WORD BANK, ka filluar dhe ka hapur një mundësi financiare për këdo që ka nevojë për ndonjë ndihmë financiare.
  Banka ofron hua me normë interesi prej 1% për individët, kompanitë, sipas kushteve të qarta dhe të kuptueshme për periudhën prej 1 vit deri në 20 vjet, kohëzgjatjen e ripagimit për individët dhe kompanitë që kanë nevojë për ndihmë financiare në çdo pjesë të botës. Ne sigurojmë kredi që variojnë nga $ 5,000.00 deri në $ 500,000,000.00, Valuta: USD, CAD, CZK, KWD, OMR, SGD, RUB, GBP, AUD, MYR, ZAR, IDR, UAH, PHP, EURO.
  A jeni në varfëri? Keni nevojë për ndihmë financiare për ngritjen e një biznesi? Banka Botërore është këtu për të ndihmuar financiarisht dhe për të kapërcyer këto pengesa financiare.
    Na kontaktoni sot përmes e-mailit në: (worldbankloan2017@gmail.com)

 86. Anonymous // September 27, 2017 at 4:11 PM  

  Përshëndetje,

  Unë z. Johnson Clark. Ne jemi një ofrues i regjistruar dhe i miratuar i kredive i bazuar në Nigeri. Ne ofrojmë kredi private, kredi komerciale dhe hua personale me norma shumë të ulëta të interesit vjetor prej 2% për njerëzit nga e gjithë bota duke përfshirë vendin tuaj. Ne kemi një periudhë fleksibël shlyerjeje nga 1 vit në 30 vjet. Kredia jonë shkon nga £ / $ / Euro 10,000 deri £ / $ / Euro 350,000

  Për më shumë informacion, kontaktoni emailin e kompanisë: mrscaroline.lucy@gmail.com me të dhënat tuaja më poshtë.

  (1) Emri juaj:
  (2) Shuma e nevojshme si kredi:
  (3) Numri i telefonit:
  (4) kohëzgjatje:
  (5) Vend
  (6) Gjinija:

  Faleminderit
  Z.Johnson Clark

 87. Ana Michael // October 8, 2017 at 11:53 AM  

  Dita e mirë për ju të gjithë!
  Kjo është për të informuar publikun e gjerë se kompania jonë e huasë është një organizatë globale huadhënëse e dedikuar për sigurimin e kredive të siguruara me para të gatshme për individë dhe kompani të kualifikuar me një normë interesi të subvencionuar në vit. Ne kemi ndihmuar një numër të madh të individëve dhe organizatave të cilat janë përballur me vështirësi financiare në të gjithë botën. Kur të aplikoni me ne, jeni duke aplikuar me një kompani të besuar që kujdeset për nevojat tuaja financiare. Ne do të kujdesemi për ju gjatë tërë procesit.

  ne ofrojmë kredi për të gjithë me një normë të ulët interesi. Kategoritë e kredive që ne ofrojmë janë të renditura më poshtë,

  NE OFERTOJMË LLOJET E MËPOSHTME TË KREDIVE;

  1) KREDITË E STUDENTIT
  2) MORTGAGES
  3) KREDI PERSONALE
  4) KREDI BIZNESI
  5) KREDITË E PASURISË NË SHQIPËRI
  6) KREDI KONSOLIDUAR
  7) KREDI AUTO
  8) KREDI PËR VETERANËT

  Ejani në zyrën tonë sot dhe përjetoni mundësi kredie si kurrë më parë.
  Dhe nëse nuk mund të vini në zyrën tonë, mund të na kontaktoni përmes postës elektronike:

  MRS ANA MICHAEL [anamichaelguarantytrustloans@gmail.com]
  MRS RUTH JAMES [ruthjames608@gmail.com]

  Faleminderit

 88. vivian benson // October 12, 2017 at 11:04 PM  

  VIVIAN BENSON.
  "Mirë se erdhët në Vivian benson FINANCA E LOANSIT, një kompani e huasë e regjistruar, e cila ofron kredi për të ndihmuar jetën, keni nevojë urgjente për një hua për të paguar borxhin apo keni nevojë për një hua për biznesin tuaj? Keni nevojë për një hua konsolidimi ose një peng? A po kërkoni më shumë, sepse ne jemi këtu për t'i bërë të gjitha problemet tuaja financiare një gjë të së kaluarës. Ne kemi ndihmuar njerëzit që kanë nevojë për ndihmë financiare që kanë kredi të këqija ose kanë nevojë për para për të paguar faturat, për të dhënë hua vetëm për normën e interesit prej 2%, dua ta përdor këtë medium për të informuar se ne japim mbështetje të besueshme dhe marrëse, dhe do të jemi gati për të ofruar një hua, pra ju lutemi na kontaktoni sot (vivianbensonloanfirm @ gmail. com)

 89. Queen Owen // October 14, 2017 at 8:10 AM  

  Emri im është znj. QUEEN OWEN, C.E.O nga "STREHIMI I HUAJA TË QASJES" Një huadhënës kredie i cili i jep mundësi jetës së rastit dhe një normë interesi prej 2%. A keni nevojë për një hua urgjentisht për të paguar borxhet tuaja apo keni nevojë për një hua për të rritur biznesin tuaj? e kredisë së huasë për garantimin e huasë. Mos shikoni më shumë sepse ne jemi këtu për t'i bërë të gjitha problemet tuaja financiare një gjë të së kaluarës! ne u japim kredi kompanive, subjekteve private dhe personave të besuar me një normë interesi të ulët dhe të përballueshëm dhe një periudhë mospagimi prej gjashtë muajsh para fillimit të ripagimit të normës mujore të kredisë. (Queenowen9@gmail.com)

  A keni nevojë për një hua emergjente për normë të lirë?
  A jeni në borxh?
  A keni një kredi të keqe?
  A jeni refuzuar nga bankat apo huadhënësit e huasë?
  A keni nevojë për një hua për të filluar biznesin tuaj?
  A keni nevojë për një hua për jetë?
  A keni nevojë për një hua për strehim / investim?
  na kontaktoni përmes adresës sonë të emailit: (queenowen9@gmail.com)

  Të fala
  Znj. QUEEN OWEN

 90. magret james // October 28, 2017 at 10:26 AM  

  Përshëndetje,
  A keni nevojë për një kredi urgjente ??? A jeni në Borxhi? A keni kredi të këqija? a jeni refuzuar nga bankat, a keni nevojë për një hua për të filluar një biznes tuaj? Ne u japim kredi Njerëzve pavarësisht rezultateve të tyre të këqija / keq. Ne japim të dy kreditë e biznesit dhe personale me një zgjatje afatgjate dhe afatshkurtër të zgjedhjes suaj me normë të ulët interesi në 2% për anulim për individë dhe kompani. Programeri ynë i kredisë është i shpejtë dhe i besueshëm, aplikohet sot dhe merr përgjigjen tuaj të menjëhershme. Kreditë janë të siguruara mirë, Garancia 100% dhe Klientët janë siguruar sigurinë maksimale. Për më shumë pyetje na kontaktoni përmes adresës sonë të emailit: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) dhe merrni kredinë tuaj sot.
  Email: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
  Znj. Magret james MD / CEO

 91. Anonymous // November 6, 2017 at 2:38 PM  

  Do keni nevojë për një FINANCË me 3% për të paguar faturat ose për të nisur një biznes tuaj? Nëse po, kontaktoni SHBA me këto detaje të mëposhtme ... GLOBAL SOLUTION FINANCE COMPANY
  globalsulutionfinance89@gmail.com
  (1) Emri i plotë
  (2) Shuma e Huasë e Nevojshme
  (3) kohëzgjatje
  (4) Country
  (5) Numrat e telefonit
  Na dërgoni me email: globalsulutionfinance89@gmail.com
  Trego: +919205335862
  ose
  Trego: +919538237271
  Whatsapp: +919205335862
  Faqja e internetit: https://gsfcloan.com/
  Fatmirësisht,
  Do you need a FINANCE at 3% to pay your bills or start up a business of your own? If yes ,contact US with this following details... GLOBAL SOLUTION FINANCE COMPANY
  globalsulutionfinance89@gmail.com
  (1)Full Name
  (2)Loan Amount Needed
  (3)Duration
  (4)Country
  (5)Phone numbers
  Email Us: globalsulutionfinance89@gmail.com
  Tell : +919205335862
  or
  Tell : +919538237271
  Whatsapp:+919205335862
  Website: https://gsfcloan.com/
  Best Regards,

 92. mark williams // November 16, 2017 at 2:47 AM  

  A po kërkoni burime financiare me normë interesi prej 2% për apartamente të reja, ndërtim,
  refinance,
  Konsolidimi i borxhit, qëllimet personale ose të biznesit? Shkallë e vogël apo e madhe? këtu është një
  hapni rastin. ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive.
  * Shuma maksimale e huazuar është 500,000,000.00 në të gjitha monedhat: për më shumë informacion

  Na kontaktoni me email: ..
  legitloanfirm322@GMAIL.COM

  globalfinance334@gmail.com

 93. Adam moore // December 7, 2017 at 10:35 AM  

  INSTALIMI I NJË KREDITË, MERRNI NJË RI!

  Merrni $ 5,500 U.S.D çdo ditë; për gjashtë muaj

  A e dini që ju mund të kolloni në ndonjë makinë ATM me një kartë ATM hacked?
  Renditni për një kartë bosh kartoni tani dhe merrni miliona brenda një jave, jetoni një
  të rehatshme dhe luksoze
  që ju keni dashur gjithmonë, kartat tona janë programuar në të tilla
  një mënyrë që përdoruesit nuk mund të kapen nga cctvs ose ndonjë monitorim
  sattellite, edhe pse këto karta janë të paligjshme, e dobishme e saj.
  Na kontaktoni përmes emailit (blankatmcardguru677@gmail.com)
  Ne kemi kartat e programuara posaçërisht ATM që mund të përdoren për të hackuar ATM
  Makinat, kartat ATM mund të përdoren për të tërhequr paratë në ATM ose për të paguar
  për mallrat përmes P.O.S.

  Bëni mendjen para se të aplikoni, është një marrëveshje e drejtë!
  Rendit tani: na kontaktoni nëpërmjet
  Email: (blankatmcardguru677@gmail.com).

 94. Adam moore // December 7, 2017 at 10:36 AM  

  INSTALIMI I NJË KREDITË, MERRNI NJË RI!

  Merrni $ 5,500 U.S.D çdo ditë; për gjashtë muaj

  A e dini që ju mund të kolloni në ndonjë makinë ATM me një kartë ATM hacked?
  Renditni për një kartë bosh kartoni tani dhe merrni miliona brenda një jave, jetoni një
  të rehatshme dhe luksoze
  që ju keni dashur gjithmonë, kartat tona janë programuar në të tilla
  një mënyrë që përdoruesit nuk mund të kapen nga cctvs ose ndonjë monitorim
  sattellite, edhe pse këto karta janë të paligjshme, e dobishme e saj.
  Na kontaktoni përmes emailit (blankatmcardguru677@gmail.com)
  Ne kemi kartat e programuara posaçërisht ATM që mund të përdoren për të hackuar ATM
  Makinat, kartat ATM mund të përdoren për të tërhequr paratë në ATM ose për të paguar
  për mallrat përmes P.O.S.

  Bëni mendjen para se të aplikoni, është një marrëveshje e drejtë!
  Rendit tani: na kontaktoni nëpërmjet
  Email: (blankatmcardguru677@gmail.com).

 95. Trust Firm // December 11, 2017 at 11:55 PM  

  Përshëndetje

  A keni nevojë për një hua urgjente për të zgjidhur nevojat tuaja financiare? Ne ofrojmë kredi që variojnë nga 2,000.00 në 50,000,000.00, jemi të besueshëm, të fuqishëm, të shpejtë dhe dinamik, pa asnjë kontroll kredie dhe ofrojmë 100% garanci të huaja gjatë periudhës së këtij transferi.

      Ne gjithashtu lëshuar një kredi të gjithë monedhën me një normat e interesit 3% për të gjitha kreditë .... Nëse jeni ndër
  ested të kthehemi tek ne përmes kësaj email-i.


  Ju lutemi të ktheheni tek ne, nëse jeni të interesuar, nëpërmjet trustfirm2010@gmail.com  Të fala,

  Z. Andy cole

  trustfirm2010@gmail.com

 96. Anatilia TexTile Ltd // December 16, 2017 at 9:23 AM  

  Hello, Apply and get qualify for a loan. Interest rate 1% easy process. Please Only serious inquiries.
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Best Regards.
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  Ciao, fai domanda e ottieni un prestito. Tasso di interesse 1% processo facile. Per favore, solo domande serie.
  Email: bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  I migliori saluti.
  Sig.Emilia Fedorcakova

  Hola, solicite y obtenga los requisitos para un préstamo. Tasa de interés 1% proceso fácil. Por favor Solo consultas serias.
  Correo electrónico: bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Atentamente.
  Sra. Emilia Fedorcakova

 97. Anatilia TexTile Ltd // December 16, 2017 at 3:32 PM  

  Hello, Apply and get qualify for a loan. Interest rate 1% easy process. Please Only serious inquiries.
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Best Regards.
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  Ciao, fai domanda e ottieni un prestito. Tasso di interesse 1% processo facile. Per favore, solo domande serie.
  Email: bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  I migliori saluti.
  Sig.Emilia Fedorcakova

  Hola, solicite y obtenga los requisitos para un préstamo. Tasa de interés 1% proceso fácil. Por favor Solo consultas serias.
  Correo electrónico: bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Atentamente.
  Sra. Emilia Fedorcakova

 98. HACK MASTER // December 21, 2017 at 12:36 PM  


  ATM CARD
  I Lost my Money to scammers but not anymore
  Well, who would have believed this. When I saw a comment
  by one Allison babara, I thought it was one of the Scammers
  ways to convince someone. Looking at his comment, I saw
  an element of doubt since he was telling stories. Well I did it
  50/50 which means I can’t lose my money to any scammer
  again. I contacted the email on the testimony of Allison?
  Babara (securehackers01@gmail.com) and I was
  replied immediately. I was shocked but I didn’t lose my stand.
  I asked them to give me proof to be sure they are not
  scammers like others that I have met before and they sent me
  a proof. Then I requested to get my card which they sent to
  me in Germany in just 3 days. Am happy now because I have?
  recovered my cash I lost to scammers. My first withdrawal?
  was $10,000 and I couldn’t believe my eyes until I confirmed?
  their word which says that I can withdraw up $63,000 in a
  month. secureblankatmSolution? are real because I got my?
  card in just 3 days when I requested for one. Contact their
  mail (securehackers01@gmail.com ) for yours. They
  didn’t scam me.
  Morris mabel is my name and if you are scared, please reach
  me through my mail dasinator02@gmail.com

 99. Robert // January 15, 2018 at 6:33 AM  

  Përshëndetje, A keni nevojë për një hua urgjente për të paguar borxhin tuaj ose për të filluar një projekt biznesi? nëse po, atëherë na kontaktoni sot përmes Email: robertfranzloancompany@gmail.com
  Faleminderit dhe Perëndia bekoftë.

 100. Anonymous // January 18, 2018 at 8:45 AM  

  A keni nevojë për kredi? nga 5000 € në 20,000,000.00 Nëse po, kontaktoni SHBA me këto detaje të mëtejshme ... GLOBAL SOLUTION FINANCE COMPANY
  globalsulutionfinance89@gmail.com

  (1) Emri i plotë
  (2) Shuma e Huasë e Nevojshme
  (3) kohëzgjatje
  (4) Country
  (5) Numrat e telefonit
  Na dërgoni me email: globalsulutionfinance89@gmail.com
  Trego: +919205335862
  TEL: +919538237271
  Whatsapp: +919205335862
  Website: https://gsfcloan.com/
  Fatmirësisht,

 101. Garry Bernard // January 26, 2018 at 2:36 AM  

  Duke kërkuar për një hua urgjentisht? Dëshironi të rregulloni faturat tuaja dhe Blerjen e Pronës (Kredi për Investime) / Kredi për ndërtim? Unë mund t'ju garantoj 24 orë miratimin e kredisë me një përqindje prej 2. Ne jemi një kompani investuese e klasit botëror që ofron të gjitha llojet e shërbimeve financiare me terma fleksibël të ripagimit dhe një orar të mbylljes në kohë. Na kontaktoni me e-mail për informacion të detajuar. Email: davidpetersonloanfirm1@outlook.com

 102. UNION bank // February 1, 2018 at 1:37 AM  

  I dashur klient ,
  A keni nevojë për një hua emergjente për të filluar punën, një hua borxhi, Blini një makinë ose një
  shtëpi, Nëse po nuk shqetëson asnjë lloj kredie Norma e ulët interesi e
  2% pa kolateral dhe normë interesi të duhur Pa kontroll kredie. nëse
  ju jeni në nevojë me informacionin e mëposhtëm të kreditit të ktheheni tek ne
  Kontaktoni Email: catherineloanfirm97@gmail.com


  A keni një hua të keqe?
  A keni nevojë për para për të paguar faturat?
  A keni nevojë të filloni një punë të re?
  A keni një projekt të papërfunduar për shkak të financimit të keq?
  A doni para për të investuar në një pjesë të fushës suaj të ekspertizës?
  A ke bërë një fitim? Dhe ju nuk dini çfarë të bëni.

  Ne ofrojmë këto kredi: Kreditë personale (të siguruara dhe të pasigurta),
  Kredi për ndërtim (të siguruara dhe të pasigurta)
  Kreditimi i kombinuar Kreditimi i studentëve, huadhëniet e konsolidimit dhe të tjerët.
  Forma e aplikimit të huasë

  1. Emrat e plotë:
  2. Shteti:
  3. Shteti:
  4. Adresa e Kontaktit:
  5. Shuma e kërkuar e Kredisë:
  6. Afati i huasë:
  7. Të ardhurat mujore:
  8. Numri i drejtpërdrejtë i telefonit:
  A keni përdorur një kredi në internet para (po ose jo)

  EMAIL: catherineloanfirm97@gmail.com

  sinqerisht,

 103. Mr Lola Daniel // February 20, 2018 at 1:53 PM  

  A keni nevojë për kredi të çfarëdo lloji?
  A jeni në ndonjë rrëmujë financiare apo keni nevojë për fonde për të filluar biznesin tuaj?
  Këtu është një mundësi për të marrë hua tuaj të vogël dhe të mëdha për të rritur dhe filluar biznesin tuaj të anykind.we japin kredi për publikun në një normë shumë të reduktuar 3% të interesit.ni jemi dinamike, të besueshme, efikase dhe besim të denjë. Na kontaktoni tani për kreditë tuaja afatshkurtra dhe afatgjata. Na kontaktoni tani, për më shumë informacion dhe aplikim.

  Ne ofrojmë hua personale, kredi për konsolidimin e borxhit, kapital sipërmarrës, kredi biznesi, kredi për arsim, kredi për shtëpi ose "kredi për çfarëdo arsye!". Megjithatë, Metoda jonë, ju ofron mundësinë të përcaktoni shumën e kredisë së nevojshme dhe kohëzgjatjen që mund të përballoni

  EMAIL: eaglehomemortgage001@gmail.com
  JEMI KËTË KREDITË TONË PËR KORRESPONDENCEN DHE TË RESPONI NË NDRYSHIM.

  Të fala,
  Zonja Lola Daniel

  EMAIL: eaglehomemortgage001@gmail.com

 104. enigma muhamad // February 28, 2018 at 8:00 AM  

  Emri im është Tomislav Gordić. Nëna ime më tha se ajo po kalonte nëpër internet dhe ajo erdhi përmes një botimi të zonjës Bridget Cooper, e cila thotë se kompania e saj e kredisë u jep kredi publikut në një normë interesi shumë të ulët prej 2%.

  Pra, i thashë mikut tim për mundësinë e huamarrjes nga zonja Bridget Cooper dhe ajo tha se ajo nuk do të më thotë të mos marrë hua nga kompania e zonjës Bridget Cooper, por unë duhet të marr hua një sasi të vogël për të provuar nëse kompania e saj është një legit kompani.

  Pra, unë veprova sipas këshillës së saj dhe unë kontaktova me zonjën Bridget Cooper nëpërmjet email-it: [COOPERBRIDGET22@GMAIL.COM] e cila është në botimin që nëna ime e pa dhe unë kërkova një hua prej 8,000 euro. Zonja Bridget Cooper më përgjigjet dhe më dërgoi të gjitha kushtet dhe kushtet e kompanisë së saj që kam lexuar dhe kam pranuar kushtet.

  Pas miratimit të kërkesës time për kredi, kam marrë një njoftim nga banka ime se llogaria ime bankare është kredituar shumën prej 8,000 euro, nga "OMEGA FINANCE LIMITED"
  Unë kam qenë me të vërtetë i lumtur dhe kam ndarë goodnews me nënën time dhe mikun tim që më këshillojnë të shkoj përpara.

  Kam kompletuar shlyerjen e huasë më 18 Dhjetor 2017 dhe kam kërkuar për shumën prej 32,000 euro që kam marrë edhe në llogarinë time bankare pas ndjekjes së këtyre procedurave.
  Pra, unë dua ta shfrytëzoj këtë mundësi për t'i treguar të gjithë atyre që kërkojnë një huadhënës privat në internet që është i besueshëm për të kontaktuar kompaninë Madam Bridget Cooper nëpërmjet emailit: {COOPERBRIDGET22@GMAIL.COM}
  Ju gjithashtu mund të më kontaktojnë nëse keni nevojë për ndihmën time ose dëshironi të më bëni pyetje për mënyrën e marrjes së kredisë.
  Këtu është e-mail im: [gordictomislav@gmail.com]

 105. lisa leslie // March 8, 2018 at 4:48 AM  

  Unë dua të falënderoj Perëndimin e apexloans për dhënë mua një kredi. Unë kam qenë scammed disa herë në përpjekjen për të siguruar një kredi derisa të takohem mr westhood e apexloans dhe ai më dha kredi. nëse keni nevojë për një kredi të ligjshme, aplikoni sot nëpërmjet apexloans@yahoo.com

 106. VICTORIA JAGUERS // March 9, 2018 at 12:43 PM  

  Si kam marrë huanë e dëshiruar pa ndonjë stres.

  Unë jam victoria, unë banoj në Australi. Unë kam qenë financiarisht poshtë disa muaj më parë, dhe gjatë shkaku për të marrë një kredi të përballueshme unë u scammed nga tre huadhënësve të ndryshme në internet. Kam humbur plotësisht shpresën time, por një mik i imi më ka referuar kompaninë DOUGLAS TRUST LOAN që më dha një hua të pasiguruar prej 45,000 dollarësh brenda 48 orëve pas miratimit të saj pa asnjë stres. Për këdo që kërkon kredi për çfarëdo lloji, me mirësi kontaktoni ata sot përmes emailit: (douglastrustloancompany@yahoo.com).

 107. Loan Dexter // March 14, 2018 at 9:01 PM  

  A po kërkoni një hua, hua biznesi, hua personale, hua në shtëpi, auto
  hua, kredi studentore, kredi për konsolidimin e borxhit, hua të pasigurta, kapital sipërmarrës
  etj ... ne i japim kredi kompanive dhe individëve
  me një normë interesi të ulët dhe të përballueshëm prej 3%. Na kontaktoni për
  ndjekja e përpunimit të huasë dhe transferimi brenda 48 orëve; EMAIL US
  DREJT TANI ME: për më shumë
  informacionit. (douglastrustloancompany@yahoo.com)

 108. Union Bankng // March 19, 2018 at 5:59 AM  

  Emri im është Znj. Catherine Rodriquez, unë jam një huadhënës privat që shpenzoj
  Kredi për personat privatë dhe të biznesit. A jeni refuzuar
  Nga kaq shumë banka? A keni nevojë për financim për të themeluar kompaninë tuaj? bëj
  A keni nevojë për financim për zgjerimin e kompanisë suaj? Apo keni një
  kredi personale ?. Na kontaktoni tani: catherineloanfirm97@gmail.com

  FORMA E TË DHËNAVE TË BORROWERS
  1) EMRI TUAJ:
  2) SEX:
  3) VENDI TUAJ:
  4) APELI JUAJ:
  5) GJENDJA JUAJ E MARTESËS:
  6) NUMRI I TELEFONIT:
  7) TË ARDHURA MUJORE:
  8) ADRESA:
  9) QËLLIMI:
  10) APLIKIMI I KREDISË:
  11) KOHËZGJATJA E KËMBIMIT:

  Na kontaktoni tani: catherineloanfirm97@gmail.com
  Urimet më të mira
  Zonja Znj. Catherine Rodriquez

 109. randy william // April 26, 2018 at 9:27 PM  

  Estoy contento hoy de que obtuve un préstamo de esta compañía legítima después de muchos años de pérdidas financieras y también me timaron en el proceso hasta que conocí a este gran hombre que me ayudó con un préstamo de $ 533,000 y aconsejaré a todos los solicitantes de préstamos para contactar esta empresa por correo electrónico: williamsloans6@yandex.com, whatsapp en +1 (214) 305-8945.

 110. Catherine Rodriquez // May 25, 2018 at 6:49 AM  

  I dashur klient

  A keni nevojë për një hua emergjente për të filluar një punë, një modifikim kredie, një blerje makine?
  Nëse po, mos u shqetësoni për kredinë tuaj më.
  2% të pasigurta dhe një normë interesi të përshtatshme nëse
  Keni nevojë për informacionin e mëposhtëm të kreditit që na ktheni tek ne.
  Kontaktoni email: catherineloanfirm97@gmail.com


  A keni një hua të keqe?
  A keni nevojë për para për të paguar biletën tuaj?
  A keni nevojë të filloni një punë të re?
  A keni projekte të papërfunduara për shkak të financimit të dobët?
  A keni nevojë për para për të investuar në ekspertizën tuaj?
  A bën një fitim? Dhe nuk dini çfarë të bëni?

  Ne ofrojmë huatë e mëposhtme: Kreditë personale (të siguruara dhe të pasigurta),
  Kredi për ndërtim (të siguruara dhe të pasigurta)
  Hua studentore, kreditim total dhe më shumë.
  Formulari i aplikimit për kredi

  1. Emri i plotë:
  2. Shteti:
  3. Shteti:
  4. Adresa e Kontaktit:
  5. Kërkesa e kredisë:
  6. Afati i huasë:
  7. Të ardhurat mujore:
  8. Numri i drejtpërdrejtë i telefonit:
  A keni përdorur ndonjëherë një kredi në internet (po ose jo).

  EMAIL: catherineloanfirm97@gmail.com

  Sinqerisht ju

 111. Demetrios Daniel // May 26, 2018 at 8:42 AM  

  Mirë se vini,

  A keni nevojë urgjente për hua biznesi apo për të paguar faturat me interes prej 3%? Ne u japim hua individëve dhe bashkëpunojnë organet, duke filluar nga $ 5.000 $ 20 milion maksimale afat prej 1 deri në 30 vjet, nëse po Na kontaktoni me e-mail: (gkfinance01@gmail.com)

  Ju lutemi të ktheheni tek ne nëse jeni të interesuar, përmes gkfinance01@gmail.com

  sinqerisht,
  Demetrios Daniel
   
  Oferta e kredisë prej 3%

 112. Mr Lola Daniel // May 30, 2018 at 2:40 PM  

  Përshëndetje

  A keni nevojë për një hua urgjente për të plotësuar nevojat tuaja financiare? Ne ofrojmë hua nga 2000 në 50 000 000.00, jemi të besueshëm, të fuqishëm, të shpejtë dhe dinamik, nuk kontrollojmë kreditë dhe ofrojmë një garanci 100% për huatë e jashtme gjatë kësaj periudhe.

  Ne gjithashtu huazojmë të gjithë monedhën me një normë interesi prej 3% në të gjitha huatë .... Nëse jeni të interesuar, kthehuni tek ne me këtë email.

  Ju lutemi të ktheheni tek ne, nëse jeni të interesuar, me eaglehomemortgage001@gmail.com

  Juaji me besnikëri,

  Zonja Lola Daniel
  eaglehomemortgage001@gmail.com

 113. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:19 PM  
 114. YODIKA RONI // July 3, 2018 at 2:06 AM  

  Përshëndetje nga 24HOURSFINANCE!

  24HOURSFINANCE është një kompani kredie që ka ardhur për të qëndruar dhe për të përmbushur ëndrrat e atyre që kërkojnë një kompani të besueshme të huasë.
  A po kërkoni një kompani të besueshme kredie? A keni kontaktuar më parë kreditorët e rreme të huasë? Kërkimi yt ka mbaruar, sepse këtu në 24HOPFINANCË, përpjekjet tuaja financiare kanë përfunduar dhe kompania jonë është këtu dhe e angazhuar në krijimin e biznesmenëve dhe biznesmenëve të mëdhenj me idetë e biznesit, por asnjë kapital për t'u nisur.
  Stafi i kompanisë tonë është i angazhuar dhe i gatshëm për të marrë pjesë në ju dhe gjithashtu t'ju këshillojë nëse keni nevojë për biznesin më të mirë për të investuar dhe si të shkoni në lidhje me të.

  Shërbimet tona përfshijnë;

  1: Kredi biznesi
  2: Hua personale
  3: Kredia hipotekare
  4: Hua për investime
  5: Hua arsimore
  Dhe shumë më tepër.

  Pra, në qoftë se keni nevojë për një kompani të huasë që mund të keni besim t'ju japë, ju mund të na kontaktoni përmes faqes sonë të internetit nëpërmjet: www.24hoursfinance.org
  Ju gjithashtu mund të na kontaktoni përmes Email: 24hoursfinance.org@gmail.com
  Na telefononi sot me linjën tonë të kujdesit ndaj klientit: +1 (929) 251-1654

  ju do të merrni më shumë informacion rreth kompanisë tonë nga faqja jonë e internetit dhe ju mund të zgjidhni nga kategoritë e kredisë që ne ofrojmë. Ruaj veten nga duart e huadhënësve të rreme dhe të aplikoni për një hua prej nesh sot dhe le që ëndrra e biznesit të bëhet një realitet.
  Ne shpresojmë që të bëjnë biznes me ju.

 115. george // July 20, 2018 at 8:39 AM  

  Diten e mire,

  Unë jam një kreditues privat i regjistruar. Ne lëshojmë kredi që ndihmojnë njerëzit dhe kompanitë të cilët kanë nevojë të përditësojnë pozicionin e tyre financiar në mbarë botën me norma interesi vjetore shumë të ulëta prej 2% gjatë një viti, për një periudhë 30-vjeçare të ripagimit kudo në botë. Do të lëshojmë kredi prej 5.000 deri 100.000.000 euro. Kreditë janë të siguruara mirë dhe prioriteti ynë është të sigurojmë siguri maksimale. Personi që ju intereson duhet të më kontaktojë me email (richardcosmos5@gmail.com)

  Oferta e kredisë.

 116. george // July 20, 2018 at 8:40 AM  

  Merrni një kredi sot me normë të ulët të aplikoni tani kreditë janë dhënë në një normë prej 2% aplikoni tani kjo mund të rrisë biznesin tuaj në një hight më të madhe. Ne po u ofrojmë Kredi bizneseve dhe personave personalë, nëse keni nevojë për një hua për të filluar një biznes apo një hua për të paguar faturat, na kontaktoni (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) tani dhe merrni një hua nga kompania jonë ... Unë bëj shërbimet më të mira të kredisë.

  Oferta e huasë.

 117. alliances hacker // July 21, 2018 at 10:55 AM  

  Keni nevojë për një haker, pse të mos përpiqeni të vini në kuti
  Pas Alliancehacker999@gmail.com:
  : Menaxhimi i llogarisë
  hacker Pirate
  : Banka / ATM
  : Llogaritë e postës elektronike
  : Ndryshimet në shkallë
  : Hacking Starry website
  : Serveri u rrëzua
  : Shërbej skedarët / dokumentet e humbura
  : Fshi shënimet kriminale
  : Çdo llogari në mediat sociale hack
  : Hakerimi i bazës së të dhënave
  : Shitja e kartave të shkarkimit të të gjitha llojeve
  : Ip undetectable
  : Piratët e vetëm kompjuterikë
  : Hacking faqet e internetit
  Hack Facebook
  : Telekomanda e pajisjes
  : Numrat e Burner hack
  : Llogaritë e verifikuara PayPal
  : Android Hack dhe iPhone
  : Hacking WordPress Blogs
  : Hacking mesazhin e përgjimit të tekstit
  : Dëgjimi i postës elektronike, e.t.c
  Na kontaktoni në allianzhacker999@gmail.com

 118. george // July 22, 2018 at 3:01 AM  

  Unë jam një huadhënës para, i ofrojnë kredi gjatë gjithë ditës, i ofrojnë kredi personale si dhe hua biznesi, dhe i ofrojnë kredi afatshkurtër dhe afatgjatë kështu që nëse jeni të interesuar, nuk ka problem, dua që ju të kontaktoni me mua tani me adresën time e-mail (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Oferta e kredisë.

 119. george // July 22, 2018 at 3:02 AM  

  A keni nevojë për hua për të filluar një biznes? Unë jam drejtor menaxhues i kompanisë George Anderson, ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive, kredisë për kompani, hua personale, hua për studentë dhe hua biznesi, Nëse jeni të interesuar për këtë hua ju duhet të na dërgoni me email përmes postës elektronike (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Oferta e kredisë.

 120. Johann Ethan // July 24, 2018 at 6:27 PM  

  Diten e mire,

  Unë jam një huadhënës i regjistruar privat. Ne japim kredi për të ndihmuar njerëzit, firmat të cilët kanë nevojë për të rinovuar statusin e tyre financiar në të gjithë botën, me norma shumë minimale të interesit vjetor deri në 2% brenda një viti deri në 30 vjet periudhë kohore të ripagimit në çdo pjesë të botës. Ne japim kredi në rangun prej 5,000euro deri në 500,000,000 euro. Kreditë tona janë të siguruara mirë, sepse siguria maksimale është prioriteti ynë. Personi i interesuar duhet të na kontaktoni përmes e-mailit: (calvinkingloanmanagementfirms@gmail.com)

  Oferta e kredisë.

 121. Johann Ethan // July 24, 2018 at 6:28 PM  

  Përshëndetje,
  A keni nevojë për një hua personale / biznesi me normë interesi të ulët ?, na kontaktoni për më shumë informacion nëpërmjet Email-it: pataibalint01@gmail.com

  Oferta e kredisë.

 122. Anonymous // July 26, 2018 at 5:30 PM  

  A jeni nën Rishikimi ose Administrimi i borxheve? A jeni në listën e zezë? A po përpiqeni të përballoni pagesat tuaja mujore? Dëshironi të blini një kredi për shtëpi, makinë apo biznes, por ju jeni nën rishikim të borxhit apo administrim? Nëse jeni përgjigjur PO për ndonjë nga pyetjet e mia? Mirësi na kontaktoni përmes emailit: nortonfinance2017@gmail.com

 123. george // August 16, 2018 at 11:28 AM  

  A keni nevojë për kredi për projekte, investime, hua personale, kredi për shtëpi, hua studentore, kredi për konsolidim dhe projekte të ndryshme? A keni nevojë për kredi për të filluar një biznes të vogël, të mesëm apo të madh? A keni nevojë për një hua për të ndërtuar një kredi shtëpi apo makinë? A keni nevojë për një qira për të blerë pajisje makine? Ofruesi i Kredisë George Anderson ju jep të gjitha përgjigjet tuaja për problemin, ne ofrojmë 2% interes, transaksionet tona janë të shpejta, të sigurta dhe të përshtatshme. të cilët dëshirojnë të marrin kredi nga ne, ju lutemi na kontaktoni (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Oferta e kredisë.

 124. Williams Franklin // September 16, 2018 at 7:26 PM  

  OFERTA E ZGJEDHSHME E ZGJEDHURA APLIKONI TANI.

  Diten e mire,

  Të dashur huamarrës, Përshëndetje nga firma e kredisë WILLIAMS.
  Jemi Huadhënës të Huasë të Certifikuar që ofron kredi për njerëzit që janë në
  nevoja e kredive, Ne japim kredi për projektin, biznesin, taksat, faturat,
  dhe kaq shumë arsye të tjera. Ne operojmë me normën e interesit prej 2%. Ka
  më shumë për të fituar duke marrë një kredi nga kjo kompani, kështu që A keni nevojë për një
  kredi? A jeni në borxh? Doni të filloni një biznes dhe nevojë
  të holla? A keni nevojë për kredi apo fonde për ndonjë arsye? Ndihma juaj është
  më në fund këtu, si ne japim kredi për të gjithë në një të lirë dhe
  normë interesi të përballueshme prej vetëm 2%, nëse jeni të interesuar me mirësi
  na kontaktoni sot në
  : (doiamloans14@gmail.com)
  dhe të merrni kreditë tuaja sot. Për më shumë informacion në lidhje me shërbimet tona, ju lutem na leni
  e di shumën e kredisë që ju nevojitet dhe kohëzgjatjen e huasë.

  ne japim sa vijon;


  * Kreditë personale (të sigurta dhe të pasigurta)
  * Kredi Biznesi (të Sigurta dhe të Pasigurta)
  * Kredi për konsolidim dhe shumë më tepër.

  Ne jemi të certifikuar, të besueshëm, të besueshëm, efikas, të shpejtë dhe dinamik.
  Nëse jeni të interesuar ju lutemi na kontaktoni në:
  williamloans14@gmail.com

  WhatsApp: +2348027965239

  Paç fat,
  Kujdesit të konsumatorëve.
  SHOQËRIA E KREDISË WILLIAMS.

 125. george // October 15, 2018 at 8:42 AM  

  A keni nevojë për një hua urgjente të çfarëdo lloji? Kredi për të pastruar borxhin ose për të marrë hua paratë tuaja. Për të përmirësuar biznesin tuaj ju jeni refuzuar nga ndonjë bankë dhe institucione të tjera financiare? A keni nevojë për një hua apo peng? Ky është vendi për të parë, ne jemi këtu për të zgjidhur të gjitha problemet tuaja financiare. Ne marrim hua nga publiku. Nevojë për ndihmë financiare me një kreditor të keq që ka nevojë për para. Për të paguar për investime biznesi me një normë të arsyeshme prej 2%, më lejoni të përdor këtë medium për t'ju informuar se ne ofrojmë ndihmë të besueshme dhe të dobishme dhe do të jemi të gatshëm t'ju japim juve. Na kontaktoni sot me email: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Oferta e kredisë.

 126. Osas Windeck // November 1, 2018 at 6:43 PM  

  Përshëndetje të gjithëve, unë jam këtu për t'ju treguar të gjitha rreth Kredisë Credit Loan Company. Ato ofrojnë shërbime personale për kredi në të gjithë globin. Ata përpiqen të japin shërbime me cilësi të lartë dhe kënaqësi të madhe të klientëve, të gjitha duke i bërë shërbimet financiare më të kapshme. Ata krenohen me angazhimin e tyre ndaj klientëve të tyre; Ata japin, kredi personale, hua Auto, kredi biznesi / investime, hua afatshkurtër dhe afatgjatë. Ju mund t'i kontaktoni ata për një hua të përballueshme tani me normë interesi prej 2%. Kontaktoni ata tani në Email: lendingpointcompany@gmail.com ose WhatsApp: +19292227999

 127. Melissa Nicole // November 26, 2018 at 1:06 PM  

  Përshëndetni të gjithë atje, unë shpresoj se ju të gjithë jeni në rregull? Emrat e mi janë znj. Melissa Nicholas, kam ardhur nga Kansas, disa muaj më parë isha thithur në një situatë të keqe financiare dhe kisha nevojë për një hua urgjente për të paguar faturat e mia dhe për t'u kthyer në këmbët e mia financiarisht për shkak të gjendjes time të tanishme financiare që banka ime refuzoi për të më dhënë një hua kështu që unë u la pa ndonjë mundësi tjetër sesa të kërkoja një hua të pasiguruar online, në procesin e hulumtimit tim unë isha viktimë e mashtrimit dhe kam humbur gati 750 dollarë dhe isha në telashe më shumë dhe pothuajse i dhashë up shpresat e gjetjes së një kredie derisa gjeta një postim online post ishte një dëshmi e përbashkët e Z. Frank nga Shtetet e Charleston që dëshmon se si ai mori $ 50,000 nga Kathy Finance Inc pas leximit të postit unë vendosa të kontaktoni Kathy Finance Inc nëpërmjet email: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontakt të përbashkët në këtë post, kërkesa ime e pasiguruar e kredisë prej $ 350,000 u miratua brenda 72 orëve nga kërkesa ime dhe kredia ime u pagua në llogarinë time bankare pa asnjë lëshim.

  Unë dua të shpreh mirënjohjen time të thellë dhe gjithashtu të këshilloj kërkuesit e kredisë që të jenë shumë vigjilente, sepse ka shumë përhershme atje me qëllimin e vetëm të mashtrimit të huamarrësve të pafajshëm, kështu që ju djema duhet të jeni të kujdesshëm dhe vigjilentë .. për ata të cilët kanë nevojë për një hua që ju rekomandoj Kathy Finance Inc, ju mund të kontaktoni kompaninë me e-mail: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

  Faleminderit që lexova dëshminë time, ju uroj fat.

  juaj
  Melissa Nicholas.

 128. Linda Moore // December 2, 2018 at 3:08 PM  

  Urra! Hurray !! Hurray !!! Krishtlindja është përsëri këtu.
  Është koha e vitit përsëri kur ka festime kudo. Është periudha e Krishtlindjeve dhe e vitit të ri. Firma e kredisë Linda Moore është përsëri këtu për t'ju ndihmuar me nevojat tuaja financiare. Hurry tani dhe të aplikojnë për kredi tuaj ëndërr si ne kemi një në vazhdim e sipër promo dhe bonanza për fund të vitit dhe festimet e Krishtlindjeve. A keni nevojë për një hua urgjente? A keni nevojë për një hua për të paguar borxhet tuaja? A keni nevojë për një hua që ndoshta të zgjeroni biznesin tuaj ose të filloni biznesin tuaj atëherë ne jemi këtu për ju me një hua me normë interesi të ulët deri në 2% dhe ju mund të merrni një sasi kredie prej $ 10,000 deri $ 500,000,000.00 dhe një kohëzgjatje maksimale të kredisë deri në 50 vjet. Pra, na kontaktoni tani.on Email: lindamooreloans@gmail.com Ose WhatsApp: +19292227999. ju mund të na dërgoni email me informatat tuaja sot dhe do të jeni të lumtur që keni bërë. lindamooreloans@gmail.com Ose WhatApp: +19292227999 ne kurrë nuk do t'ju zhgënjejmë. Gëzuar Krishtlindjet dhe një vit të ri të begatë.

 129. george // December 26, 2018 at 1:09 PM  

  A keni nevojë për kredi për projekte, investime, hua personale, kredi për shtëpi, hua studentore, kredi për konsolidim dhe projekte të ndryshme? A keni nevojë për kredi për të filluar një biznes të vogël, të mesëm apo të madh? A keni nevojë për një hua për të ndërtuar një kredi shtëpi apo makinë? A keni nevojë për një qira për të blerë pajisje makine? Ofruesi i Kredisë George Anderson ju jep të gjitha përgjigjet tuaja për problemin, ne ofrojmë 2% interes, transaksionet tona janë të shpejta, të sigurta dhe të përshtatshme. të cilët dëshirojnë të marrin kredi nga ne, ju lutemi na kontaktoni (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  Oferta e kredisë.

 130. Calvin Scott // December 27, 2018 at 4:48 AM  

  A keni nevojë për një hua?
  Kredi Biznesi / Kredi Biznesi / Kredi Personale
  Çdo lloj kredie.
  Nëse po na kontaktoni për më shumë informacion:
  Shënim: të gjitha përgjigjet duhet të përcillen në: calvinloanhome@aol.com Ose info.calvinscottloanhome@aol.com
  Site: https://calvin-scott-loan-financial-home.business.site/?
  Tel: 1 (631) 319-8499
  Whatsapp: 1 (631) 856-6483

 131. Calvin Scott // December 27, 2018 at 9:58 AM  

  A keni nevojë për një hua?
  Kredi Biznesi / Kredi Biznesi / Kredi Personale
  Çdo lloj kredie.
  Nëse po na kontaktoni për më shumë informacion:
  Shënim: të gjitha përgjigjet duhet të përcillen në: calvinloanhome@aol.com Ose info.calvinscottloanhome@aol.com
  Site: https://calvin-scott-loan-financial-home.business.site/?
  Tel: 1 (631) 319-8499
  Whatsapp: 1 (631) 856-6483

 132. Unknown // January 8, 2019 at 9:01 PM  

  Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

  Please Fill the Application Form Below:
  - Complete Name:
  - Loan Amount Needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose Of Loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

 133. Unknown // January 8, 2019 at 9:01 PM  

  Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

  Please Fill the Application Form Below:
  - Complete Name:
  - Loan Amount Needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose Of Loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

 134. MARY MASON // May 22, 2019 at 2:33 AM  

  Firma qiellore e kredisë pasuri, ne japim kredi me një normë interesi 0f 3%.

  Ditë e mirë zotëri / ma jam.

  Ne jemi një kompani private dhe ne ofrojmë hua me norma interesi të ulëta në përcaktimin e shumës së kredisë në mes të 100 milionë kushteve të huasë prej 1.000 Euro për zhvillimin e biznesit: zgjerimi i konkurrencës në zgjerimin e biznesit / biznesit.

  Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të kredisë

  * Kreditë personale (të siguruara dhe të pasigurta)
  * Kredi Biznesi (të siguruara dhe të pasigurta)
  * Kredi për konsolidim

  Asnjë tarifë upfront
    

  Ne ju falënderojmë për të marrë kohë për të lexuar këtë reklamë.
  Për më shumë informacion dhe pyetje, dërgoni e-mail për ne sot
  skywealthloanfirm@gmail.com
  skywealthloanfirm@gmail.com
  skywealthloanfirm@gmail.com


  Zonja Mary Mason.

 135. MARY MASON // May 22, 2019 at 2:57 AM  

  Firma qiellore e kredisë pasuri, ne japim kredi me një normë interesi 0f 3%.

  Ditë e mirë zotëri / ma jam.

  Ne jemi një kompani private dhe ne ofrojmë hua me norma interesi të ulëta në përcaktimin e shumës së kredisë në mes të 100 milionë kushteve të huasë prej 1.000 Euro për zhvillimin e biznesit: zgjerimi i konkurrencës në zgjerimin e biznesit / biznesit.

  Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të kredisë

  * Kreditë personale (të siguruara dhe të pasigurta)
  * Kredi Biznesi (të siguruara dhe të pasigurta)
  * Kredi për konsolidim

  Asnjë tarifë upfront
    

  Ne ju falënderojmë për të marrë kohë për të lexuar këtë reklamë.
  Për më shumë informacion dhe pyetje, dërgoni e-mail për ne sot
  skywealthloanfirm@gmail.com
  skywealthloanfirm@gmail.com
  skywealthloanfirm@gmail.com


  Zonja Mary Mason.

 136. LANLAZAR MARCUS // May 27, 2019 at 4:20 AM  

  Përshëndetje,

  A keni nevojë për një hua urgjente për të zgjidhur nevojat tuaja financiare? Ne ofrojmë kredi që variojnë nga 2.000.00 deri në 100.000.000.00, jemi të besueshëm, të fuqishëm, të shpejtë dhe dinamik, pa kontroll kredie dhe ofrojmë 100% garanci të huaja gjatë periudhës së këtij transferimi.

      Ne gjithashtu lëshuam një hua të gjitha monedhat me normat e interesit prej 3% për të gjitha huatë dhe pa parapagimet .... Nëse jeni të interesuar, merrni përsëri përmes kësaj email-i.


  Ju lutemi të ktheheni tek ne, nëse jeni të interesuar, nëpërmjet: zekoceanfinance1@gmail.com
                                                                  zekoceanfinance@gmail.com  Të fala,

  Z. Lanlazar Marcus

  zekoceanfinance@gmail.com
  zekoceanfinance1@gmail.com

 137. FRED MORE // May 27, 2019 at 8:42 PM  

  Merrni kredinë tani brenda 48 orëve

  Diten e mire

  A dëshironi të jeni sipërmarrës, të filloni një projekt ose të blini një apartament ose të jeni në një rregullim financiar, ndihma juaj vjen tani, a keni humbur ëndrrën tuaj, duke u përpjekur të jeni gati, mos lejoni ëndrrat tuaja të vdesin, kontaktoni z. Fred më shumë, për një kredi të shpejtë dhe të besueshme.

  Ne ofrojmë këtë lloj kredie më poshtë:

  1 kredi biznesi

  komercial
  hua 3 apartament

  kredi 4. auto

  kredi 5. kredi auto, etj

  Ne ofrojmë kredi për klientët seriozë dhe të sinqertë të cilët janë të gatshëm të bashkëpunojnë me ne me një normë interesi prej 3%, duke filluar nga 100,000.00 deri 500,000,000,000.00.

  Na kontaktoni shpejt përmes e-mailit tonë (fredmorefinance@gmail.com)

  (Fredmorefinance@hotmail.com)

  Numri i telefonit: +919654763221

  nënshkruar

  drejtor

  Z. Fred më shumë

 138. LANLAZAR MARCUS // June 9, 2019 at 9:37 AM  

  Përshëndetje,

  A keni nevojë për një hua urgjente për të zgjidhur nevojat tuaja financiare? Ne ofrojmë kredi që variojnë nga 2.000.00 deri në 100.000.000.00, jemi të besueshëm, të fuqishëm, të shpejtë dhe dinamik, pa kontroll kredie dhe ofrojmë 100% garanci të huaja gjatë periudhës së këtij transferimi.

      Ne gjithashtu lëshuam një hua të gjitha monedhat me normat e interesit prej 3% për të gjitha huatë dhe pa parapagimet .... Nëse jeni të interesuar, merrni përsëri përmes kësaj email-i.


  Ju lutemi të ktheheni tek ne, nëse jeni të interesuar, nëpërmjet: zekoceanfinance1@gmail.com
                                                                  zekoceanfinance@gmail.com  Të fala,

  Z. Lanlazar Marcus

  zekoceanfinance@gmail.com
  zekoceanfinance1@gmail.com

 139. LANLAZAR MARCUS // June 9, 2019 at 9:37 AM  

  Përshëndetje,

  A keni nevojë për një hua urgjente për të zgjidhur nevojat tuaja financiare? Ne ofrojmë kredi që variojnë nga 2.000.00 deri në 100.000.000.00, jemi të besueshëm, të fuqishëm, të shpejtë dhe dinamik, pa kontroll kredie dhe ofrojmë 100% garanci të huaja gjatë periudhës së këtij transferimi.

      Ne gjithashtu lëshuam një hua të gjitha monedhat me normat e interesit prej 3% për të gjitha huatë dhe pa parapagimet .... Nëse jeni të interesuar, merrni përsëri përmes kësaj email-i.


  Ju lutemi të ktheheni tek ne, nëse jeni të interesuar, nëpërmjet: zekoceanfinance1@gmail.com
                                                                  zekoceanfinance@gmail.com  Të fala,

  Z. Lanlazar Marcus

  zekoceanfinance@gmail.com
  zekoceanfinance1@gmail.com

 140. Donna Tammy // June 12, 2019 at 12:24 PM  

  Ne ofrojmë hua personale dhe kredi biznesi me një normë interesi të përballueshme prej vetëm 5% në vit, por të përbërë në baza mujore. Ne punojmë si në nivel lokal dhe ndërkombëtar, burimet tona të financimit specializohen në zgjidhje kreative për të përmbushur nevojat tuaja për zgjerim, rritje, etj. Na kontaktoni për më shumë informacione: @ {donnaloancompany@gmail.com}

  Data:
  Emri:
  Ditëlindja:
  sex:
  Statusi martesor:
  Adresë:
  Qyteti:
  Shteti / Provinca:
  Kodi Postar:
  Vendi:
  Telefon:
  E-mail:
  Qëllimi i huasë:
  Shuma e huasë:
  Termi i kredisë:
  Të ardhurat neto në muaj:
  ju lutemi vizitoni adresën tonë të internetit: https: // donnaloancompany.com

  Zoti bekofte
  Zonja Donna

 141. Anonymous // June 12, 2019 at 1:11 PM  

  Pershendetje te gjitheve. Pashë komente nga njerëz që tashmë morën huanë nga kreditë e pastra të zemrës dhe pastaj vendosa të aplikoj nën rekomandimet e tyre dhe vetëm disa orë më parë kam konfirmuar në llogarinë time personale bankare një shumë totale prej $ 50,000 për të cilën kërkova. Kjo është me të vërtetë një lajm i madh dhe unë jam këshilluar të gjithë ata që kanë nevojë për hua reale për të aplikuar përmes emailit të tyre: neuronfinancecreditunion@gmail.com

 142. Unknown // June 17, 2019 at 3:35 PM  

  Përshëndetje,

  A keni nevojë për një hua urgjente për të zgjidhur nevojat tuaja financiare? Ne ofrojmë kredi që variojnë nga 2.000.00 deri në 100.000.000.00, jemi të besueshëm, të fuqishëm, të shpejtë dhe dinamik, pa kontroll kredie dhe ofrojmë 100% garanci të huaja gjatë periudhës së këtij transferimi.

      Ne gjithashtu lëshuam një kredi të gjitha monedhat me normat e interesit prej 3% për të gjitha huatë .... Nëse jeni të interesuar, kthehuni tek ne përmes WhatsApp (+79037106753) ose kësaj email-it.


  Ju lutemi të ktheheni tek ne, nëse jeni të interesuar, nëpërmjet: zekoceanfinance1@gmail.com
                                                                  zekoceanfinance@gmail.com  Të fala,

  Z. Lanlazar Marcus

  zekoceanfinance@gmail.com
  zekoceanfinance1@gmail.com