BLEJ ONLINE

Vesa Luma

Posted by kushi | 6:57 AM | 27 comments »

Photo te kengetares Vesa Luma
Photo Vesa Luma
Photo Vesa Luma
Photo Vesa Luma

27 comments

 1. drini // July 19, 2008 at 8:18 AM  

  oj vese je shume e mire valla veq vashzo se ma e mira je e ki me kane gjithmone te dua shume je ma e mira mira mira nuk ka fjale per ty je e pa pare hhahahah

 2. Anonymous // August 7, 2008 at 11:23 AM  

  oojjjjj vesa o zot a to flok
  si lesh pidhi beso ukukukuk ncncnccncncn du blyt man qfar kurdhe br e ncncnc tyty ve ne kar duhet em te majt okejt qao nga beni

 3. Anonymous // October 27, 2008 at 8:18 AM  

  HEJ ZEMER JE SHUM E BUKUR EI GJYSHJA IME.

 4. GrAn0o0 // November 3, 2008 at 9:30 AM  

  ej une e kom art emrin e shoqja jeme jeta pi permanqit shum qit emrer ju.................................. vesa je shum e mir dua te di se a i lexon se qka po te thoi mos i degjo sepse po thojin shum fjel tkqija vazhdo dhe degjoi fjlt e mira qe te kan fol.................dhe mos harro me na qo naj koment se je ka na lexon ta dijim edhe ata qe pe folin keq per t thuj najsan palidhje.... vazhto kendo i ke kenget shum te bukura

 5. GrAn0o0 // November 3, 2008 at 9:33 AM  

  te dua te preshendes  nënshkrimi juaj arthoxha

 6. vanja // November 5, 2008 at 11:52 AM  

  o vesa e mire je kon e qo dit po behesh me e bukur mua me pelqen shum e qka thojn kta bajaatat mos i ndegjo iq fare se kan koh em shkru aso senesh palidhje je shum e mire veq vazhdo.

 7. Anonymous // November 15, 2008 at 2:05 AM  

  Pse po folni keq per qiken kur është shumë e mirë si këngëtare.Kur e ka vlersuar i madhi Alfred Kaçinari,e bytha e juve kishe po folim diqka,bre qelbësira të fëlliqura,se as me shkru nuk po dini,e kishe po folim,pisa bre.

 8. Anonymous // January 5, 2009 at 7:44 AM  

  je shum e bukur veq vazhdo vesa lej ata qa thojm per ty se dek ta kan inati veq genta ismajli esht ma e mir vesa po nejse edhe ti je shum shum shum e bukur shka kish thon qaj i 7 a qajo e shtata ku ku po shka po ju intereson qka bon vesa be mos ja kini inati se sje kurv as kurgja sje po je kengetare e bukur vella po mos tju interesoje a o kurv menxi familja vet e ka leju mu bo kengetare juve ska qa ju intereson juve qao kalo mir vesa je teper e bukur edhe qit ma shum foto e tane kalli krejt shka po te thojn e keqe je tane le ta shofin kush o vesa hehehhheheh qao

 9. buci // January 18, 2009 at 9:05 AM  

  ej vesa se di pse po del ne tv a din qysh me duket kur te kqyri ty si me kqyr naj both se qashtu si both je edhe e kam ndjenjen qe krejt kohen era tum e njerse te vjen je dyqysh e bajatshme si both me puqrra

 10. Anonymous // January 24, 2009 at 11:07 AM  

  oj vesa ma e bukura ne bot te dua shum un ty gjithon te kam dashur je shum shum shum e bukur te dua nga adhurusja jote hehe te dua

 11. Anonymous // March 22, 2009 at 1:27 AM  

  vesa je shum e bukur po shum e trash me vjen keq qe po ta them kete po esht e vertet po edh kenget i ki te mira tung qaoooooooo

 12. Anonymous // April 12, 2009 at 6:28 PM  

  Vesa shum e bukur je komplimente per dukjen tande e per kanget tua nuk kam qa te flas se nuk gjej fjal jan no koment,e ju qe jakeni inat Veses lene rehat qiken se asht ne rrug te mbar qyrni punet e juaja se ju del me mir,tung je ma e mira dhe ikam gjitha albumet e juaja i ruaj me gjelozi

 13. dyshjaaa // April 18, 2009 at 7:53 AM  

  shum e bukur me pelqen .. bravo me kenget qe i ke jane shum te mira te pershendes ty dhe enisin ju duu..

 14. Anonymous // May 31, 2009 at 8:49 AM  

  SHUM ADEKUATE PER TU QI ME MUE

 15. Anonymous // May 31, 2009 at 8:57 AM  

  Po te fusja ne shtrat do ti hapja
  10 metra kembet, do te isha shum i
  lumtur ta lepija gjoksin, te te puthja gjithkund dhe te benim seks te paharruar

 16. Anonymous // June 9, 2009 at 5:55 AM  

  am emiraa je kush ta ka inatin ZMR

 17. Anonymous // June 9, 2009 at 5:56 AM  

  ahhaha tash a Lezbike a Kurv ? kqyr niher qfar add mangupja ku din moj ti a qirin pia man a ma me mir aj veq vazhdoo te lumt shume bukru ej mos ja ngo
  Fjalt ktinveeee

 18. Anonymous // June 9, 2009 at 5:57 AM  

  HSume mir je Vessaaa vetem Vazhdo te uroj sukseseee te dua shum jasht zakonisht dukesh femen perfekteee te duaaaaaa

 19. qeli // June 15, 2009 at 6:44 AM  

  Oj ves oj dashuria e televizorit bolle e mir je te plast te dala t'plast reja te raft po e mir je ajgare se hiq se veq ait thash ta boj 1 koment ALBAN TE DUE ste harroj mos u tut uhauhahuauhahuuhauh

 20. albana // June 15, 2009 at 6:45 AM  

  oj vesa mat madh e ki kryt se krejt trupin ahhaha haha edhe barkun e ki te madh si lop je pasha zotin menon qe je dikushi po kerkushi sje ty as lopt stkisha lan mi rujt se i kishe tut edhe pse vet je lop ahahah

 21. izi // September 19, 2009 at 10:06 AM  

  oj kurv a u dave me frajer a uh drolen e nanes ta qifsha

 22. Anonymous // September 27, 2009 at 4:09 AM  

  tung ku je moj rrush je ma e mira nr 1 te dua shummmmmmmmm tung nga sara

 23. Anonymous // October 17, 2009 at 12:20 AM  

  hej oj ves pom doket e ki fraer at fatmir spahiuna hahahahhahahahhah pershtati tung nga learta ademaj deqan rruga adem luani afer shkolles fillor sit me kerkon

 24. Anonymous // May 30, 2010 at 8:12 AM  

  vesa je teper e bukur tung nga DIELLZA

 25. DIELLZA // May 30, 2010 at 8:13 AM  

  COOL

 26. VRina // April 27, 2011 at 8:56 AM  

  Se pari nje vrejtje:Ju qe po folni keq pper Vesen/.....mas pariii spi ju vjen mare qfar fjal jeni tu fol spasket kultur sdi kushe ju ka msu kshtut mi shajt kengetaret tona sigurisht keni mar msim nga familja mare duhet me ju ardhe duhet me qen te kenaqur qfare kengetare/kengetar kemii ncncncnc........ju skeni drejt me fol hiqqq nese don me bo ni coment comento si njeir jo si kafshe em fole sene palidhje mare duhet me ju ardhe:@:@:@!!!!!!........:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  Vesa je nder kengetaret me te mira ne Kosove keni nje ze shume te mire te gjitha kenget i kiiii shume te mira je shume e bukure,simpatike,shume perfectttt jeee T'duaaaaaaaaaaaa shumeeeeeeeeeeee You are QUEEN(L)
  Rina Mitrovice :)

 27. R-inaa // April 27, 2011 at 8:58 AM  

  Vesa Je kengetarja me e mrie Veq vazhdo qishtu te gjitha kenget i ki shume te mira je shumeeee teper e bukurrr Sukseseeeee (L) t'duaaaa sbuumeeeee