BLEJ ONLINE

Anjeza Shahini

Posted by kushi | 6:12 AM | 20 comments »


20 comments

 1. jonida // August 23, 2008 at 1:50 PM  

  Po qe se keni veshe degjojeni dhe pastaj thoni kush kendon me te vertete Anjeza apo zajmina, ingridi, ciljeta, gjystja apo ndonje tjeter qe edhe pak ju ka mbet me dal lakuriq ne skene.

  Kjo eshte kengetare klas.Shume e pjekur per moshen qe ka.Qe 16 vjec kur e intervistonin shume e sigurte dhe elokuente.
  Suksese anjeze

 2. Anonymous // October 8, 2008 at 5:16 PM  

  tju vij turp te gjithve ju qe beni akoma dallime racash.besoj se dhe kafshet nuk flasin si flisni ju.jenu turpi jone i shqiptareve.turp tju vij me te vertete.injoranza spaska kufi per ju.persa i perket anjezes ec perpara se je number 1,dhe leri menjane fjalet e ktyre qe lejohen te te offendojne se jane njerez pa vlere e edukate.

 3. Anonymous // October 10, 2008 at 10:55 AM  

  anjeza eshte kengetare shume e mire dhe mua me vjen mire qe ajo ka ringjallur edhe nje here zerin madheshtor te vace zeles, mos te ishte per te askush nuk do tia varte asaj te shkretes qe eshte duke vdekur andej, te lumte vetem te kesh kujdes pak te tekstet e kengeve te shkojne me shume baladat dhe lloji i kenges si tek eurovizioni. te shkofte mbare e dashur anjeza

 4. Anonymous // October 11, 2008 at 6:28 AM  

  shum kush eshte kah fol pa lidhje për ty Anjeza por po t'i kishte Shqipria dhe Kosova edhe disa Anjeza tjera do t'kishim avansuar ma tutje ne publikun nderkombtar. Urime Anjeza dhe vetem vazhdo.

 5. Anonymous // November 1, 2008 at 12:11 PM  

  anjeza je shum e bukur dhe ke ze shum te mir je kengetarja me e talentuar qaooooooooooooo,

 6. Anonymous // December 29, 2008 at 8:59 AM  

  Maxhupe po zonin Fantazi

 7. Anonymous // February 23, 2009 at 6:46 AM  

  Cudi e madhe sa te kulturuar qe jeni....Fjalet me te shemtuara dhe fjalorin me te keq keni perdorur. (Se Ju vec nga Shiqperia nuk jeni). Po na e ndrisni faqen...Lum NANA qe JU KA...Lum Toka qe ju Rrit...Sju vjen TURP.Flisni per kengetaret...qe ne fund te fundit bejne foto artistike dhe i nxjerrin e i publikojne ne WEB. Dhe per cudi kjo per juve eshte ..rrugaceri..sepse na paskan nxjerre pjese te trupit, gje qe e bejne pothuajse te gjithe personat qe bejne pjese ne boten e artit. Por te paktet keto vajza kane kurajon jane si jane...me te mira se juve jane...qe skeni lene pislliqe pa nxjerre nga goja...dhe flisni pale per edukaten e femijeve tuaj....Ishalla nuk gjen per ta vend shprehja...dardha nen dardhe bie...apo bem baba te te ngjaj....se pastaj vaj medet....Felliqesira qe ska kazan plehrash qe ju mban... TUNG

 8. Anonymous // February 23, 2009 at 6:50 AM  

  Komenti i mesiperm i referohet komenteve te bera per kengetaret e tjera si psh Bleona etj etj..

 9. ACER_KOSOVA // April 20, 2009 at 5:12 PM  

  TUNG JUVE QE PO SHKRUNI PER VAJZEN QE ASHT SHUM E MIR PO JU SEDINI SE QKA ASHT NJERI PO JU QISHTUT QE JENI BO TU IKESH NJERZIT JENI QITU KU JENI BRE KATILA QKA KA RENCI EDHE NESE ANJEZA MUKUN ASHKALIKE EDHE KJO SHQIP PO FOL EDHE PO KENDON PO KU IKINI FESHT JU QE PO HANI MUT PA LIDHJE PO JU SPODISHIT SEN VEQ ME KQYR RACISMIN ISHALLA MUSHNI MEN JU SHQIPTAR QE JENI ME PASOJA TE NJERIZVE TE PRISHT

 10. Anonymous // June 7, 2009 at 11:57 AM  

  o ju qe keni shkrujt per anjezen qe asht magjupe ju shqiptart jni ma te mir aaaaaaaaaa ju jeni bo ma zi si shkit kqyrni kengaret e juve shqiptare qysh po callakohen si genta aferdita e tjer shka folni keq per anjezen vetem kush ja ka inatin ksejna e krejt magjupve shqiptart ***shkit***serb****jeni qe shak ejni ju

 11. Anonymous // July 23, 2009 at 1:11 PM  

  Kendon per mrekulli,shihet se e ndjen kengen.Suksese se je shume shume e mire!!!

 12. Anonymous // September 4, 2009 at 5:48 AM  

  anjeza ke nje ze te mbrekullushem.ne nje te ardhme uroj qe dhe un jem nje kengtare e dashur nga publiku si ju.suksese te metejshme....nadia fr

 13. bekimi // September 20, 2009 at 1:23 AM  

  oj anjez ta hangsha kamaren e msheft po lop je veq nejse zanin e kie te mir ciganka jeme

 14. Anonymous // December 5, 2009 at 2:55 PM  

  o njerez te trash ju vetem me dallavere me fyerje jetoni keshtu qe beini qefin vetes tuaj ahahaha se nuk jeni te zotet per veten tuaj dhe mereni me vipat e shqiperis,anjez vazhdo lali se keta jan ne depresion dhe rracista nuk jemi ne shqiptaret po pyll pa derra dhe derrkuce ska

 15. Anonymous // April 8, 2011 at 1:05 AM  

  njesh je

 16. artan // April 8, 2011 at 1:08 AM  

  ato qe te thon cigank e kan gabim , se ti je shqiptare shum seksi. Per vokal je enumer 1 ne ballkan. Jam i bindur se nje dite do te fitosh eurovisionin

 17. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:20 PM  
 18. amany // December 4, 2017 at 6:51 AM  
 19. amany // December 4, 2017 at 7:13 AM  
 20. amany // December 4, 2017 at 7:17 AM