BLEJ ONLINE

Samanta Karavello

Posted by kushi | 11:19 AM | 14 comments »

Photos of Samanta Karavello - kengetraja shqiptare e lindur me 1990.
Ka marr pjese ne 'Top Fest'
(kliko ne photo per ta zmadhuar)
Samanta Karavello Photo

Samanta Karavella Photo
Samanta Karavella Photo

14 comments

 1. Anonymous // August 30, 2008 at 11:26 AM  

  SAMANTAAAAAAAAAAAAAAAAAA = YLLI POLAR

  JE METAMAM NER MA TMIRAT E VENDIT.
  MPELQEN SHUM ANI JOT, STILI DHE JE ME TVERTET VAJZ SIMPATIKE,JE SH SH E AMEL!!!!!!!!!!!!!!

 2. Eraldi // September 7, 2008 at 5:49 AM  

  Je shume e mire ne te gjitha aspektet vazhdo keshtu. ERALDI ish e ((8c)H.Vogli)

 3. Anonymous // October 18, 2008 at 2:19 PM  

  ke me mrri majen shume shpejt heheh , e mire je a

 4. fatmir // February 4, 2009 at 11:56 PM  

  je vajz qe deshiroj

 5. Anonymous // April 1, 2009 at 1:54 PM  

  e mir po shum te eshte rrit mendja

 6. Anonymous // November 13, 2009 at 7:15 AM  

  o samanta o debile mos shkruj komente per veten mi...bravo samanta bravo samanta......ke nji ze te shpifur qe te bi rend ne vesh..cdo lloj kengeje nje stil i jep...iiiiii ti na e shpif..pordhace shfryme...pthuuu

 7. Anonymous // November 24, 2009 at 5:20 AM  

  me pelqen si kengetare dhe si person,kur them kegetare keta te kene pak si shume parasysh werin se e ke te mire,

 8. Anonymous // May 21, 2010 at 12:58 AM  

  je e pame ec je fiksim ime

 9. bledi // May 21, 2010 at 12:59 AM  

  je e pa pame je fiksimi ime yllo

 10. Anonymous // November 5, 2010 at 2:31 PM  

  je shm vipe samanta po le cflet populli se inati ska te maru..........

 11. Anonymous // March 26, 2011 at 11:37 AM  

  zemra vogel si shpirt je e ti dhe cefi

 12. Anonymous // January 7, 2012 at 8:14 AM  

  samantha je e mrekullueshme ke ze shume te bukur je yll bote me e bukura e botes te duam shume <3

 13. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:26 PM  
 14. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:38 PM