BLEJ ONLINE

Argjentina Ramosaj

Posted by kushi | 12:39 PM | 33 comments »

Argjentina Ramosaj - Fotomodele shqiptare
Argjentina Ramosaj Photo Video Foto Photo 1. Argjentina Ramosaj
Argjentina Ramosaj Photo Video FotoPhoto 2. Argjentina Ramosaj
Argjentina Ramosaj Photo Video Foto Photo 3. Argjentina Ramosaj

33 comments

 1. Anonymous // July 7, 2008 at 4:39 AM  

  me pas rastin nje here ne shtrat me ty per nja dy muaj nuk
  ishe desh me se krejt sheja te kisha ba po e mire tek je moj qike ...:-)))))

 2. Anonymous // July 8, 2008 at 9:59 AM  

  ncncnc a jeni more normal ju qi po leni komente te flliqta edhe une jomm me vloren ama sbon qyky i fundit me lan komente te flliqta po dihet qe shqiptari nuk merr vesh se veq shqiptari bon ksi sene palidhje e flliq gojen e vet o kuku qka po na vyn neve pavarsia kur kultura nuk osht ne ren hiq edhe kurr ska me kan se ati shqiptari qi bon qisi sene me fur se nuk osht gjyna........shqiptart nuk kan me pas kurr kultur...bye bye.......

 3. Anonymous // July 24, 2008 at 4:21 AM  

  Argjentina,po me vjen keq,ama shume keq po na perfaqson Carrabregun e sidomos Ramosajt.
  Ramosajt jane intelktual.
  Boni bile, do photo ma profesjonale te lutem!

 4. Anonymous // August 1, 2008 at 5:35 AM  

  argjentina shum e bukur te koke shum stilin e mir e paske shum femer e mir teper teper pom pelqejshe po kta far katunar sdin qka osht bukurija

 5. Anonymous // August 14, 2008 at 8:27 AM  

  qa kini more hej zot mos me guxu njeri me provu me bo diqka NCNCN. Ti zemrush Vlorush n'kofsh ma e mire del moter ne foto e kallxona, e n'kofsh ma e keqe QEPE vlla e krenohu me motren tone shqiptare qe osht e bukur. Kija inatin falja hakun. Me kon far shkine e kishit perkrah ma shum nashta se shumica e shqiptarve i perkrahin te hujat e shkinat ma shum si te vetat, po nejseeee- nuk besoj se kjo vajza merzitet per kometet e juaja.

 6. KoSoVa_KiD // September 3, 2008 at 4:38 PM  

  nice ... ;)

 7. Anonymous // September 12, 2008 at 8:06 PM  

  PO TI QEKE SI YLL SHUME SEXY JE

 8. Anonymous // October 1, 2008 at 9:53 AM  

  mir e ka vlora edhe qaj qi i ka than vlores bon ti foto e dil te kqyrum a je e mir ska nevoj me ba vlora foto se vlora nuk bahet rraspi me ba foto e me qit ne internet edhe me njoft krejt bota tung te gjithve e klm edhe ata qi kan menim te mir per argjentinen ju them se gaboni shummmmm.....edhe a ju hin ne kry kjo pun qi sa dush thuni argjentines e mir argjentina as qi ju format.....

 9. Anonymous // November 10, 2008 at 3:57 AM  

  une kisha desht me pa kta nihere pa Make-up se sa killat pi qitke kjo pffff..
  edhe ne foto kjo doket tanaheret e madhe e musht po kjo sa 2 shtaga tshtapiqit edhe 1.65 a ma e vogel eshte

 10. Blerta // November 18, 2008 at 3:08 AM  

  bllabllablla qka po ju vjen inati bre? Po kjo esht yll, askush nuk ju ofrohet....;)

 11. Anonymous // November 22, 2008 at 5:36 AM  

  Hahhaha, o sa mire e keni. Shumm e keqe osht, bash qikjo e ka mir se as 1 meter e gjys nuk osht!!!!!1... Edhe pa make-up doket si lugat mo. shum shum shum e keqe, e njo un fort mir ket kurv krejt holanda e ka qi qyrja buzt i ka te trasha si zezakt, FUCK YOU, YOU FKCIN BITCHHHHHH!

 12. Anonymous // November 27, 2008 at 2:30 AM  

  Shume sexy ,por jo per modele.Emire per lagjen e per shoqerine e vet.

 13. L. Berisha // December 5, 2008 at 9:43 AM  

  shqiptart sa jan te poshter, ju sdini tjeter perveq me shajt nje modele shqiptare, nven se me kon krenar qe kemi kso femra te bukura SA INATGJORE QE JENI!! hani *** sa doni, kjo esht yll..

 14. Anonymous // December 6, 2008 at 9:52 AM  

  shko nshpi rri e mos u dok nja Dy vite se nuk kish sene tmira tung..

 15. Anonymous // December 8, 2008 at 9:58 AM  

  je e papare argjentina!!

 16. Anonymous // December 11, 2008 at 9:45 AM  

  une e njoh shum mir esht shum e bukur esht e re shum shum e zgjuar edhe qa eshte ma kryesorja eshte teper e moralshme.e per bukuri bukurija ska fund a moral ka teper edhe zgjuarsi
  e ju qe po ja kini inati plasni muni me shkru qa te doni po kto qa i shkruva un jane me te vertetat se e njoh shum mir

 17. Anonymous // December 15, 2008 at 9:44 AM  

  uu ma hangshin k.... mu q that q a e mir, po kjo esht kurv o njeri e kqyrja ftyren si bur te gjon katerkonsh haahhahahaha o zott ahaaha, mvjen keq argjentina po kur bohesh operacion dil n foto nashti del ma mirr, s kurgjo puna jote,
  UN E KAM PA LIVE, si burr njerii haahhahaa

 18. Zana // December 15, 2008 at 11:45 AM  

  hahahaah uhuhu po sa gjelozi te madhe kan njerzt ndaj Argjentines ahahahahah po ti me pas pa live bash e kishe pa qe esht femer FENOMENALE.. ani kjo e fundit pordhja keqe kishe po shkruj diqka.. gjyna pom vjen per juve, spo keni tjeter pune veq me shkru keq per argjentinen.. pash zotin kqyri punt e tua e mos ha mut shume se kurgjo te rendsishme sje tu than

 19. ToLii // December 20, 2008 at 12:43 AM  

  FanTaZiiii..

 20. Anonymous // January 2, 2009 at 4:51 AM  

  shume e mire valla je a po ?bravooooooooo

 21. shemsi // March 12, 2009 at 6:21 AM  
  This comment has been removed by the author.
 22. kosovarja // March 12, 2009 at 6:26 AM  

  Unë e njo shumë mirë Argjentinen dhe muj me thonë se ajo Bukuroshe esht nje vajze moderne dhe e moralshme.
  A. esht e bukur from inside and outside. Ajo esht ,jo veq e bukur por edhe intelligente.
  Ato se shkrujn keq per to, po me vjen shum gjyna se po vujn prej gjelozis.
  Bash qato vajza se po shkrujn keq per Argjentinen jan bash qato se i bojn tanat msheft dhe jon me siguri shum te flliqta.
  Dhe keto mendime te kqia dhe fjale te ndyta se po perdoren ketu si do mos nga qasej Vlores, po trregojn sa te prapa mbetur jan.
  I love you Tina dhe veq vaxhdo....se armiku te bonë te forte

 23. Anonymous // March 23, 2009 at 6:20 AM  

  uh qiki valla boll e bukra kokshe po ka na dole prej Ramosajve ti bre aaa????
  Se une i njoh mire Ramosajt e Carrabregut, e valla kurr as qik te bukur e as djal te bukur nuk ka pas jan kon do Maikell me do kaqurrela e me do ulje si haj me det per taaaa.

  Koplimet

 24. Anonymous // April 13, 2009 at 12:28 PM  

  te mirtit ti qu je mor mrapshtejk tu po e she shum e keqe katastrof ok veq vashdo shpeson qe do te permisohesh edhe pse nuk pooooooo te noh

 25. Anonymous // April 21, 2009 at 7:00 AM  

  Hi Argjentina

  O kta xhelozat Zoti gjuhen jua shkurtoft se veq inati po ta kan e po flasin keshtu per ty.

  O xheloza une ja njoh e mamin (Suzanen) e qika i ngja mamit se e ka shum te bukur + kjo e ka hall edhe Alberie Hadergjonaj e mos gjelozoni e shani palidhje se ka pas ka me ngja se ka te kqyresh i ka te bukur + Deqani bre i ka qikat e bukura ket e din te gjith

 26. vlora // May 12, 2009 at 9:40 AM  

  hahahah ah moj ti kosovare tek e fundit ky osht menimi jem po nejse se ska nevoj kerkush mu kap per kta e mi ja rrit morrin se ka edhe mat mira se kjo 100 her ,,,ihaaa qa kom pa une mat mira se kjo qi si afrohet kjo atyne hiqq po nejse qa me ba qi gjinja shum pi ja u rrisin morrin ktyne fotomodelev e sidomos argjentiness tii qi pi ja rrit morrin tybe qa dush ki qi kjo as qit format tyy e ti shko fol mir per ta aaha nejse osht menimi jot.

 27. Anonymous // June 3, 2009 at 11:10 AM  

  www.Kosova.Li Porno Shqip

 28. sana // June 22, 2009 at 11:05 PM  

  hoi argjentina vertet qenke yll. e sa per keta katundart e pist. mos ta ndin te gjith ta kan inat. ata ose ato qe flasin keq per ty vet jan horrora nuk e din qe esht bukurija. bay nga sana...

 29. Anonymous // September 28, 2009 at 1:02 PM  

  hej pershendetje nga tetova,
  nuk mund te thuhet e keqe per ket vajz se ajo eshte e zgjedhur nga njerez profesionalist per miss,e ju katundar mos folni kot po pajtohuni me realitetin...

 30. Anonymous // October 4, 2009 at 11:43 AM  

  TO ALL THE HATERS -> MOTHER FUDGERS YOU ARE all JUST JEALOUS BECAUSE YOU EITHER CANT BE LIKE HER OR DONT HAVE SOMEONE LIKE HER' GET A LIFE, YOU ALL KNOW SHE IS BEAUTIFUL BUT YOU ARE SELFISH ANNOYING MORONS THAT WOULD DISS AND DISGRACE THEIR OWN RACE ANYTIME IN FRONT OF ANYONE, INSTEAD OF STICKING TOGETHER AND BEING UNITED YOU PUT YOUR OWN CULTURE DOWN, TO ALL THOSE THAT TALK SHIT ABOUT PEOPLE IN THEIR OWN RACE, DONT TELL ANYONE YOU ARE ALBANIAN PLEASE BECAUSE ITS EMBARRASING' =P 'HATERS' = YOU ALL DESERVE THE MIDDLE FINGER UP YOURS, LOSERS

  PER TE GJITHE ATA QE KAN INAT DHE FLASIN KEQ PER KET GOCEN OSE CDO NJERI FAMOS SHQIPTAR, 'JU JENI INJORANTAT ME TE MEDHEJNT E SHEKULLIT, QE SKENI KULTURE AS RESPEKT FARE, VETEM RRACA SHQIPTARE FLET KEQ NDAJ POPULLIT TE VET, NE VEND QE TE JEMI MIQ JEMI ARMIQT E NJERI TJETRIT DHE KEMI ARRITUR TA ULIM VETEN SI RRACE AQ SHUME QE ASNJE NE BOT SNA E VAR FARE. RRINI NE PUNET TUAJ O NJEREZ DHE LINI NJEREZIT REHAT, DUHET TE JEMI KRENAR QE KEMI ARRIT DERI KTU, PO EDHE KET PAKESI KRENARIE QE KEMI NDAJ KTYRE YJEVE QE PERFAQESOJNE RRETHET TONA I PERULIM SIKUR MOS TE ISHIN RRACA JONE. ESHTE TURP TI THUANI KUJT SE JENI SHQIPTAR KUR FLISNI NJE MIJE TE ZEZA PER NJERI TJETRIN.
  VETEM KENI INAT SE KJO ESHTE YLL, KENI INAT DHE XHELOZI SE KURR NUK DO BEHENI SI KJO DHE KURR NUK DO ARRINI TE KENI NJE PERSON SI KJO, KSHU QE MBYLLNI SHKARPEN DHE MOS LEHNI SI NJE QEN QE NUK KAFSHON DOT.

 31. Anonymous // March 15, 2011 at 10:03 AM  

  ncncncncn qfar shprhej si guzon te flasesh keshtuu por ni kengetare qee eshtt shumm shumm e menqur por sidoqof se ke at rastt bilee e jo dy muj poas ni sekoned me nejt me ta e lje ma .... sja vlen por ktokomente mi korigju ncncnnc qkas kaaa

 32. Anonymous // July 20, 2011 at 3:53 PM  

  Ah nanen thaqit ja q***** se rejt ai i ka fajet

 33. Anonymous // November 7, 2012 at 7:11 PM  

  Shikoni Humor Shqip 2012 falas