BLEJ ONLINE

Miriam Cani

Posted by kushi | 10:39 AM | 20 comments »20 comments

 1. rita // August 16, 2008 at 3:14 PM  

  aiiiiiii e mir boll po veq alban skenderaj mos ta prek se aj osht loqka e jeme mos e prek se kuku

 2. Ledio // August 18, 2008 at 12:15 PM  

  haha.po po.loqka bythes tane.
  nuk e kam pa albanin kaq te lumtur si me mirjamin :) wow.gezohem per ju.ndihmoni njeritjetrin dhe ju uroj lumturi siq e keni pas deri tani :-) bravo! jeni nje cift i rradhe.

  ju tjeret vazhdoni flisni,se aty po i rrifet atyre.hahaha.sa gjynaf qe me vini.

  mirjam dhe alban.ju dua.me zor po pres kengen qe ka premtuar albani qe keni ber te dy :-)

  ledio nga italia

 3. Anonymous // August 23, 2008 at 3:22 AM  

  nese keni gje bashke me bahet shume qefi se jeni te dy te mrekullueshem,po pak me thone te drejten miriami eshte pak me e mire se albani ema e bukur e mae sukseshme po ani ska derte shkojne bashke shume bravo suksese nga elena ju perdhendet

 4. Anonymous // August 25, 2008 at 3:32 PM  

  NSHOJA U.D.D. SI TARAKIN KSAJE.

 5. Alban.Skenderaj-Support // September 3, 2008 at 5:29 AM  

  Te gjitha kenget e Albumit te ri “Melody“ te Alban Skenderaj nga data 6 shtator mund ti gjeni te www.itunes.com. Kenget kushtojne vetem 99 cent dhe qualiteti i kengeve eshte shume i lart dhe versionet e plota mund ti gjeni vetem aty.Gjithashtu edhe duetin e tij me Miriam Cani. Poashtu edhe albumin e pare “Fllad ne Shkretetire“ bashke me Kenge qe skan qene ne album ose ne shitje. Te gjith ata qe e vlersojne Albanin si artist dhe si njeri qe po sakrifikon me shpirt per te pastruar sado pak fytyren e muzikes shqipetare ne kete treg te eger muzikor ku ai ben pjese, ja pra kjo eshte menyra per ta suportuar qe ai te kete mundesi te eci perpara dhe muzika e tij te shperndahet gjithandej ne bote. www.itunes.com

 6. Anonymous // November 10, 2008 at 10:52 AM  

  pom dhimet albani shka ka me vozit -hhahaah je shum e bukur veq vazhdo me tutje

 7. Anonymous // February 10, 2009 at 2:23 AM  

  miriam megjithse je e bukur por edhe nje ze te bukur ke dhe me pelqejn kenget tua pa mas

 8. daffina // May 21, 2009 at 11:04 AM  

  miriam shum e mir ie.(Y)
  edhe me albanin shum shkon
  aitt Iu du shum.(L)(L)

 9. Anonymous // May 30, 2009 at 4:43 AM  

  MIRIAM-me e miraaa jee te Duaa
  edhe ti edhe albanii jee dyy yje qe shkeqenii

 10. Anonymous // June 16, 2009 at 9:39 AM  

  je e mir mirjam po te kisha qi shum fort aj alban skenderaj osht beder aj nuk din me qi sikur une

 11. Anonymous // June 22, 2009 at 11:55 PM  

  O TI KOSOVAR MUTI TE DUKET VETJA I MIR TY IK ORE MBUSHU IDIOT VETEM ME TE QI I KENI FJALET JU PER, JUNE 16 2009 9:39 AM IDI0TIN

 12. eda // August 9, 2009 at 4:54 AM  

  je yll

 13. eda // August 9, 2009 at 4:59 AM  

  dhe eshte e vetmja kengetare qe e flet aq bukur dhe paster shqipen nga ato qe jetojn jashte vendit

 14. blera // September 17, 2009 at 9:11 AM  

  Deri me tash shikova shume kengetare,edhe te gjitha te ofentuar shume fjale te ndyta,e kjo e vetmja pa qe nuk eshte shar,hallall i qoft se me te vertete nuk e meriton...je YLL!

 15. idrizi // September 19, 2009 at 12:46 PM  

  kengetare e mir pom pelqen veq te them te drejten kan e ka dashnor kosova e urren shum shum shum ah pederrin e nanes ja qifsha

 16. Anonymous // December 27, 2009 at 2:43 AM  

  je dhe do te mbetesh ne mendjen tone Artistja me e mire dhe me e dashura per te gjithe ne. te pershendes

 17. Anonymous // July 25, 2011 at 3:04 AM  

  miriam asht shembulli se si duhet te jete nje kengetare e perfaqeson denjesisht shqiperine ... the best is in albania kosove maqedoni e krejt diaspore ..kshu duhet te jete nje kengtare e jo si kuckat e tj qe kendojne tashi..:D

 18. Anonymous // January 6, 2012 at 4:40 PM  

  miriam du me tkap njeher me qi te te shtrengoj se je shum e embel nja 1 jav me rend hiq pa ndal me tle shtatzane mpelqen shum.

 19. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:25 PM  
 20. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:35 PM