BLEJ ONLINE

Big Brother Albania 2009 Fotos - Qetsori
Big Brother Albania 2009 - Qetsori Photo FotoPhoto 01. Qetsori

5 comments

 1. Admini // April 29, 2009 at 12:03 AM  

  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  Vend Takim Online per te Gjithe.

  1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Online
  nepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.

  2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.
  Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.

  3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.com
  eshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages
  View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.

  4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.

  5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.

  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com .

 2. sara // April 30, 2009 at 6:09 AM  

  po bravo o Sori se na nderove po fundja keshtu jane vlonjatet e sidomos ata nga Dukati qe do te fitosh ti eshte e padiskutuar
  Sara Likaj

 3. Franceska malaj // April 30, 2009 at 6:12 AM  

  OSori je i papare .Ti do ta fitosh Big Brother. I paarritshem . Kush te ka inat te te haje m.... Gjithe Vlora eshte me ty .

 4. Anonymous // May 25, 2009 at 11:21 AM  

  ja e ke miritu shum kom pas qef me fitu ti edhe fitove mos ta nin ma i miri jeeee te duuuuuuuuuu

 5. banda_banda@hotmail.com // June 26, 2009 at 2:41 AM  

  je i papr mo lale ja qifsha ropet ai ka inat qetsorin