BLEJ ONLINE

Ledina Çelo

Posted by kushi | 3:24 PM | 17 comments »

Kliko ne foto per ta zmadhuar
Ledina Celo 01
Ledina Celo 02
Ledina Celo 03
Ledina Celo 04

17 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 7:43 AM  

  hej ledina je shume e bukurrrrrrrrrrrrrr edhe e ke zonin fantastik


  nga hanna

 2. Anonymous // August 23, 2008 at 2:28 PM  

  Hej Ledina mu ke gerrditë prej qe e ke prezentu Shqiperinë ne Eurovizion na ke marrë fytrën moj pelë. Sikur kur te del nji femije per herë të parë me thane nji kange para mesuesit edhe ka emocione qashtu edhe ti, phuuuuuuuu.

 3. Anonymous // October 20, 2009 at 2:32 PM  

  eee mori lavire , ti mbaje karri ne goje se nuk te del taman. turpi i shqipetarise

 4. Anonymous // October 20, 2009 at 2:34 PM  

  ani kishe koka martu per te saten here moj, kon etrullave ashtu... mire e ki tash te ka mbet vetem edhe nje i tanguzise me e martu..
  thuuu kurva nihere

 5. Anonymous // October 29, 2009 at 6:51 AM  

  si yll je zemer. na ka mare malli me tpa ne skene

 6. Anonymous // October 29, 2009 at 3:27 PM  

  Te trashegohesh o ylllllll i muzikes! Ti je ender e cdo mashkulli... B nga cikago

 7. Anonymous // February 28, 2010 at 3:46 AM  

  me kengen Dangerous je e pa arritshme

 8. Anonymous // October 18, 2010 at 3:50 AM  

  ojjjj kueder- a po ta konda karrin hiq se pa to hiq nuk bon, veq tash ne gjermani i ndrron te gjitha llojet besoj se do te ngopesh moj -- turp per spotet tua - ti meriton cdo ofendim lavira

 9. Anonymous // October 18, 2010 at 3:52 AM  

  hhhehkurvoooo- vazhdo ye qihesh se nuk ngihesh ti te kam provuar une

 10. Anonymous // October 18, 2010 at 3:53 AM  

  kurvooooo- qiju qiju se nuk ngopesh ti...

 11. Anonymous // October 27, 2010 at 6:43 AM  

  o jet o jet a ka ma e keqe se kjo kengetare

 12. Anonymous // June 1, 2011 at 1:29 PM  

  Ju qifsha farefisin kush e shal Ledinen. Asnje kengetare shqipetare nuk ka arritur sa ajo. Ajo eshte klasifikuar nder dhjeteshen me te mire shqipetare. Kenga e saj "e doni dashurine" ne fest 95, eshte kenga me e duartrokitur ne historine e festivaleve shqipetare. Por ku dini ju kosovaret budallenje c'eshte muzika. Ju jeni viktima turkut dhe serbit. Muslimane te prapambetur, i doni grate te mbuluara me shami, prandaj shani Ledinen.

 13. Anonymous // July 4, 2011 at 6:31 AM  

  Disa foto nudo nga pornostarja shqiptare Argoneta Krasniqi Nudo

 14. Anonymous // February 23, 2012 at 10:07 AM  

  O BYTHQIRAT E KOSOVES DHE VETEM NJONIT JA QIFSHA ROBT E MOTRAT KU TI KETE TI QE KE PROVU MOTREN TANE TE KAM PROVU UNE TY METI QIFT KINA ROBT

 15. Anonymous // February 23, 2012 at 10:35 AM  

  LEedina Celo eshte krenaria e SHQIPERISE Ajo qe spranoi te kendonte para ministrit serb. Keni Adelinen dhe Genten ju qe dalin fare pa breke LEDINA eshte nga te vetmet kengetare qe na nderon ne bote nga te parat e te vetmet ne çartin gjerman hani MUT hani;;

 16. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:35 PM  
 17. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:38 PM