BLEJ ONLINE

Eranda Topi

Posted by kushi | 10:04 AM | 8 comments »

Photos of glamour model Eranda Topi

Eranda Topi 01
Eranda Topi 02
Eranda Topi 03
You comments are welcome. Ju lutemi lerni komente per photo dhe pseudonimin e juaj

8 comments

 1. Anonymous // July 9, 2008 at 8:09 AM  

  po bre shum e keq te koke kuheeeeeeee po neyse qka je al aty qfar trupi e pake shum te keq valla me ato rroba te gjithat fotot i paske ber bre shoqe ncncncnncncn neyse neyse tung nga gabriella ciao nga italiaaaaaaaaaaaa

 2. Anonymous // July 30, 2008 at 5:00 AM  

  jom ardh ne perfundim se njerzit nukjon normal si kjo eralda veq desh haj medet tesha po ka boll veshnu bre dreqi e marrt

 3. Anonymous // November 7, 2008 at 6:40 AM  

  oj areanda shum e mejr je vetem vazhdo

 4. Anonymous // June 23, 2009 at 11:33 AM  

  femra me trupin me te bukur ne shqiperi ti je.amanda

 5. Anonymous // June 23, 2009 at 11:35 AM  

  ti je engjell i rene nga qielli.amanda

 6. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:45 PM  
 7. dong dong23 // November 8, 2017 at 6:08 PM  
 8. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:34 PM