BLEJ ONLINE

Sabri Fejzullahu

Posted by kushi | 2:45 PM | 24 comments »
24 comments

 1. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 2:34 PM  

  Sabri Fejzullahu mja hongshe ZEMREN KARIT tim.dhe ma hongshe SPERMEN mua.dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV TARAKIT tame qe kame ne aher dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV BUBIT time qe kame ne oborr dhe mja hongshe LOQKEN e LUCIT t'vogel GJELIT time qe kame ne koqak dhe mja hongshe LOQKEN edhe MIVE ne tavan qe i kame.Sabri Fejzullahu na THITHSHE ti MIRE dhe KREJTE deri ne FUND te gjithe neve MASHKUJVE ketu NJERZE e KAFSHE,se ti je vertet ni HOMO'seksual i vertet dhe ti nuk qin po ty te QIN dhe ti THITH edhe piken e fundit te SPERMES.pra je ni HOMO i vertet ti Sabri Fejzullahu sepse ti nuk je HOMO veqe me trup po edhe me muzik,dhe ti gjithe fansate i ki HOMO'seksual sepse HOMO't tranohen maaase HOMO's dhe te gjithe HOMO't te degjojn ty sepse BETHA jote ju pelqen fansave tue.dhe ti me fansat tue jeni HOMO'SEKSUAL.......

 2. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 2:37 PM  

  Sabri Fejzullahu mja hongshe ZEMREN KARIT tim.dhe ma hongshe SPERMEN mua.dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV TARAKIT tame qe kame ne aher dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV BUBIT time qe kame ne oborr dhe mja hongshe LOQKEN e LUCIT t'vogel GJELIT time qe kame ne koqak dhe mja hongshe LOQKEN edhe MIVE ne tavan qe i kame.Sabri Fejzullahu na THITHSHE ti MIRE dhe KREJTE deri ne FUND te gjithe neve MASHKUJVE ketu NJERZE e KAFSHE,se ti je vertet ni HOMO'seksual i vertet dhe ti nuk qin po ty te QIN dhe ti THITH edhe piken e fundit te SPERMES.pra je ni HOMO i vertet ti Sabri Fejzullahu sepse ti nuk je HOMO veqe me trup po edhe me muzik,dhe ti gjithe fansate i ki HOMO'seksual sepse HOMO't tranohen maaase HOMO's dhe te gjithe HOMO't te degjojn ty sepse BETHA jote ju pelqen fansave tue.dhe ti me fansat tue jeni HOMO'SEKSUAL.......

 3. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 2:38 PM  

  Sabri Fejzullahu mja hongshe ZEMREN KARIT tim.dhe ma hongshe SPERMEN mua.dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV TARAKIT tame qe kame ne aher dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV BUBIT time qe kame ne oborr dhe mja hongshe LOQKEN e LUCIT t'vogel GJELIT time qe kame ne koqak dhe mja hongshe LOQKEN edhe MIVE ne tavan qe i kame.Sabri Fejzullahu na THITHSHE ti MIRE dhe KREJTE deri ne FUND te gjithe neve MASHKUJVE ketu NJERZE e KAFSHE,se ti je vertet ni HOMO'seksual i vertet dhe ti nuk qin po ty te QIN dhe ti THITH edhe piken e fundit te SPERMES.pra je ni HOMO i vertet ti Sabri Fejzullahu sepse ti nuk je HOMO veqe me trup po edhe me muzik,dhe ti gjithe fansate i ki HOMO'seksual sepse HOMO't tranohen maaase HOMO's dhe te gjithe HOMO't te degjojn ty sepse BETHA jote ju pelqen fansave tue.dhe ti me fansat tue jeni HOMO'SEKSUAL.......

 4. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 2:38 PM  

  Sabri Fejzullahu mja hongshe ZEMREN KARIT tim.dhe ma hongshe SPERMEN mua.dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV TARAKIT tame qe kame ne aher dhe mja hongshe LOQKEN e BOLEV BUBIT time qe kame ne oborr dhe mja hongshe LOQKEN e LUCIT t'vogel GJELIT time qe kame ne koqak dhe mja hongshe LOQKEN edhe MIVE ne tavan qe i kame.Sabri Fejzullahu na THITHSHE ti MIRE dhe KREJTE deri ne FUND te gjithe neve MASHKUJVE ketu NJERZE e KAFSHE,se ti je vertet ni HOMO'seksual i vertet dhe ti nuk qin po ty te QIN dhe ti THITH edhe piken e fundit te SPERMES.pra je ni HOMO i vertet ti Sabri Fejzullahu sepse ti nuk je HOMO veqe me trup po edhe me muzik,dhe ti gjithe fansate i ki HOMO'seksual sepse HOMO't tranohen maaase HOMO's dhe te gjithe HOMO't te degjojn ty sepse BETHA jote ju pelqen fansave tue.dhe ti me fansat tue jeni HOMO'SEKSUAL.......

 5. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 12, 2008 at 7:20 PM  

  JA T'GJITH MASHKUJT JANE FANSA TE SABRIS.
  HOMO'SEKSUALAT JANE FANSA TE HOMO'SEKSUALVE.
  HOMO'T QIHEN ME HOMO.
  HOMO'T LPIHEN ME HOMO.

 6. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 12, 2008 at 7:21 PM  

  JA T'GJITH MASHKUJT JANE FANSA TE SABRIS.
  HOMO'SEKSUALAT JANE FANSA TE HOMO'SEKSUALVE.
  HOMO'T QIHEN ME HOMO.
  HOMO'T LPIHEN ME HOMO.

 7. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 12, 2008 at 7:21 PM  

  JA T'GJITH MASHKUJT JANE FANSA TE SABRIS.
  HOMO'SEKSUALAT JANE FANSA TE HOMO'SEKSUALVE.
  HOMO'T QIHEN ME HOMO.
  HOMO'T LPIHEN ME HOMO.

 8. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 12, 2008 at 7:21 PM  

  JA T'GJITH MASHKUJT JANE FANSA TE SABRIS.
  HOMO'SEKSUALAT JANE FANSA TE HOMO'SEKSUALVE.
  HOMO'T QIHEN ME HOMO.
  HOMO'T LPIHEN ME HOMO.

 9. Dorisa // September 9, 2008 at 5:46 AM  

  Sabriu eshte njeri nder kengetaret me te madherueshem qe ka mund te fale i Madhi Zot per kete edhe une e quaj..I Madhi Axha Sabri.....Te pershendes nga shpirti une Dorisa nga Buajnoci

 10. Dorisa // September 9, 2008 at 5:55 AM  

  Eshte njeri nder kengetaret qe mbi vete me vite te tera ka mbajtur bagazhin e nje personaliteti shume me vler dhe te nje nejriut me shume karakter dhe pergjegjesi per njerezit dhe adhuruesit e tij.Une per vete shpreh nga shpirti se Sabriu eshte nje vakum shume i ndriteshem ku miresia dhe vlerat e tij te mira sillen e pshtillen e nuk dalin nga vakumi i suksesit te tij.Qmoj shume si person,si nje njeri shume te menqur dhe shume te talentuar,qmoj shume punen e tij dhe principet e tij per jeten ne pergjithesi...Mbi te gjitha une shkruaj dhe jam ne gjendje te shkruaj texte per axhen Sabri me shume deshire te madhe.Kurre nuk munda te e takoj ndonjeher ne rruge sepaku neper Prishtine e te kem rastin te flas me te vetem nje minut te vetem.Mbetesh i pershendetur shume nga une dhe familja ime.Je i pazevendesueshem.Te qmoj shume une Dorisa nga Buajnoci i Lugines se Presheves.Edhe pse jemi large nga ju Kosovaret me shpirte jemi shume afer...Paqi shendet gjate gjithe jetes

 11. Anonymous // September 9, 2008 at 4:08 PM  

  ju lajmrun HomoSeksualet e Bujanovcit
  HomoSabris.

 12. Anonymous // September 9, 2008 at 4:08 PM  

  ju lajmrun HomoSeksualet e Bujanovcit
  HomoSabris.

 13. Sabri Fejzullahu ma i miri-Drenicakja // September 24, 2008 at 1:20 PM  

  Je Legjend e gjall e muzikes ton
  Te dua shum, pershendetje nga DreNica

 14. Anonymous // September 28, 2008 at 5:16 AM  

  je betha e gjalle legjende sabri

 15. Anonymous // December 17, 2008 at 8:44 AM  

  shume mire kendon valla sabri veq vazhdo se ma i miri je

 16. Anonymous // January 7, 2009 at 4:39 PM  

  juve te cilet nuk ju pelqen sabriu, te pakten keni mirsjellje se une e di qe ju nga inati per te e keni. nje fjal e keqe per sabriun me fol eshte vetem per ata qe nuk e dine se qka ashte morali dhe respekti per njeriun e mire .prandaj per ate te keqin nuk ka njeri te mire.SABRI JE YYYYYYYYYYYYLLLLLLLLLLL .pershendetje ke nga toni nga ferizaj.

 17. buci // January 18, 2009 at 9:10 AM  

  o ti qifsha musteqet e zbardhta more drogirash e din ti kush eshte kema sabri ti me njeh fort mir

 18. Anonymous // February 11, 2009 at 12:37 PM  

  allo konget e mira i ki o sabri rush motrat emija e nin kongen aTONE E E DOJN SHUM GJAKUN MAKI PI JETIN TI MA KE NZI

 19. Anonymous // February 15, 2009 at 1:16 PM  

  o kumiteti rom u magjup qysh ti me em dal en ne televizor veq se sethej televizorin kur te shoh ty
  ti qifsha robt veq ermali ste ka ga hiq more magjup me ermalin ska gjyna mu kon djali yt ai mafi e ti thi mut mut mut mut


  mut

  mut


  mut


  mut

 20. Anonymous // April 8, 2009 at 1:57 PM  

  ooooooooooo sabri koft se qi i ki motrat te forta a mi qet mi qi fort keshtu mu derdh me ja qit spermen ne goj me flliq pak a duhet si ti qysh i ki qi motrat e tu dohet edhe un tash me ta qi a po eheheehhehehhehehe ta hanksha motrat ne pidhdhdhdhdhdhdhdhdhdhdhd oooooooooooooooooooooo sabrussssssssss kari

 21. Anonymous // June 11, 2009 at 3:30 AM  

  ncncnc o njerez pa edukat familjare po si more folni keshtu per nje njeri siq ashte SABRI FEJZULLAHU nje njeri qe ka ba famen pa i zen askujt rrugen .U ne e di qe te gjithe qe thojne vjal te keqe per sabriun e kan nga inat SABRI JE I PA ZEVENDESUESHEM JE YLL.

 22. VJOSANA // June 22, 2009 at 7:45 AM  

  TUNG JAM VJOSANA O SABRI KUSH TAKA INATI SE VEQ TI DI SI TI KENDOSH RINSI TON ETAN MBUSH PLOT JE ALLA VEQ VAGJDO ESIDEMOS KANGEN GJAKIN MAKI PI SHUM EMIR TI JE SHUM MIR EDHE ASGJE SDO DOJA TE TAKOJ EDHE TMA KENDOSH NJE KENG QE UN TA TITOLLOJA .TASH JAM ELUMTUR SHUM. BAY TE ANGSHA ZAMREN TY BAYYYYY

 23. Anonymous // September 19, 2009 at 1:10 PM  

  o babush nese merresh me politik ja qive nanen veti po hiqu atynev hajnav

 24. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:17 PM