BLEJ ONLINE

West Side Family

Posted by kushi | 11:55 AM | 17 comments »

West Side Family FotoWest Side Family
West Side FamilyWest Side Family 03


17 comments

 1. Anonymous // July 10, 2008 at 2:05 PM  

  o shum palidhje jeni bre kukui per veti ju o xot far verema

 2. Anonymous // July 10, 2008 at 2:07 PM  

  hej nime ani qaf foton si repera po ju 2 lidhje me kok nuk i keni oj shqipe s'keni ju.. per rep ncncnccn ikni more se sen s'dini

 3. Anonymous // July 16, 2008 at 7:45 AM  

  West side famely jeni nr1 per hip-hop ne SHqipri edhe ne Kosov une jam nga Kosova dhe ju duam shum prendaj edhe ne Poloni ju kan kerkuar si me te sukseshmit te 3-t jeni te nice po Landi ti je kengeteri im i preferua ne mbar SHqiptarin Suksese nga TINA PR

 4. Anonymous // August 31, 2008 at 8:21 PM  

  Vertet ju tek jeni
  West side Shkodra
  apo
  South side Tirana
  sa te menqur tek paskan qen dhe tek jane ende

 5. Anonymous // January 1, 2009 at 3:52 PM  

  jeni yje.mfakt ai landi o icik mo simpatik po ene ju te tjeret sjeni pa gjo

 6. Anonymous // January 1, 2009 at 3:55 PM  

  o lando je njish fare. sikur te ishe tirons do ja kishe rrit vlerat vetes.

 7. buci // January 18, 2009 at 9:07 AM  

  more muta lene muziken o pisa o rrebela ti landi qe po fruhesh me kan si ti isha kan moti i dekun shko myty qysh spo te vjen marre e keni dhunu qiken ne durres para 7 vjete e qajo qik tash eshte e dekne e ju delni ne tv edhe prokurorin e keni ble me pare marre duhet me ju ardh jeni njerzt me te kqinje dhe me iritues

 8. Anonymous // January 31, 2009 at 10:04 AM  

  o landi je yll fare lale.je si shpirt,ja mer te gjitheve ne kthese.edhe dok flori me mirin nuk rrin mbrapa po ti kryeson.puc puc

 9. Anonymous // January 31, 2009 at 10:06 AM  

  o lando je yll , je 2 se 1 jom vet a me kupto?

 10. Anonymous // February 5, 2009 at 3:08 AM  

  o landi je cool fare te psh.fort se shum i bukur te uroj suksese ne jet mpuccccc.i love youuuu.
  nga rozita.it.

 11. Anonymous // February 9, 2009 at 5:36 PM  

  ooooo miri lale je ipapam therra20@hotmail.com tung nga kosovarja miri miri miri miri miri miri

 12. Anonymous // February 10, 2009 at 2:28 AM  

  hey you are a great group i like youu so much..

 13. Anonymous // April 1, 2009 at 6:29 AM  

  kenga e fundit ishte ylll fare fjale te zgjedhura dhe reale jeni super

 14. oakleyses // December 15, 2015 at 11:21 PM  
 15. oakleyses // December 15, 2015 at 11:23 PM  
 16. oakleyses // December 15, 2015 at 11:25 PM  
 17. oakleyses // December 15, 2015 at 11:26 PM