BLEJ ONLINE

Suada Sherifaj

Posted by kushi | 6:24 PM | 11 comments »

Photo te Suada Sherifaj
Suada Sherifaj Photo 01
Suada Sherifaj Photo 02

11 comments

 1. Anonymous // July 8, 2008 at 5:51 PM  

  shum shum shum seksi me pas rast e me u taku a kisha lyp...suades sakish ni se shum seksi ast e veq seks gjith nanet kisha bo me ta a

 2. Anonymous // July 9, 2008 at 6:44 AM  

  boll pidh kukshe

 3. Anonymous // July 9, 2008 at 10:24 AM  

  walla mate bukur spaskam pa moti nuk e di si ka dite zoti ta krijoj respekzt...tung nga najka03@hotmail.de

 4. Anonymous // February 13, 2009 at 2:05 PM  

  turp per ju shqiptar qe shani dhe gjykoni njerez qe nuk i njihni fare. po per ju qe perdorni fjalor te tille, c'duhet thene? Qe jeni arrogant!!!!! Dhe mendimi i nje arroganti eshte e shumzuar me zero.

 5. Anonymous // February 13, 2009 at 2:14 PM  

  per ata debila qe duan te shprehin mendimin e tyre dhe qe nuk dine as shqip ti hapin syte mire neper bote, se kushdo meret me artin foto te tilla bene dhe eshte apo jo turp do ta gjykoj Zoti dhe jo njerez me 4 klase. Po do e mos qe vetem niveli i ulet comenton keshtu,se shtresa e larte eshte open mind.

 6. Anonymous // February 22, 2009 at 12:47 AM  

  TEMEN E SEMES SI NE KOHE TE GJERMANIT.

 7. loti // February 27, 2009 at 2:23 AM  

  kush paska met mu bo vip
  jo njerz kjo ashten hit e t'qimes e tmarmes ngoj se kjo piq e perte piqkes koke kjo far pidhi ksaj veq ngoj ja kisha dhon
  kjo koka piqk ani paska dal nfoto bash sexyyyyyyyyyyyyyy oj pi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!qk
  shko qiju qysh je qi mas mrami me mue te pershendes dhe te uroj sexy sa me te kendshem edhe mire add tem
  shko_qiju@live.com

 8. loti // February 27, 2009 at 2:25 AM  

  kush paska met mu bo vip
  jo njerz kjo ashten hit e t'qimes e tmarmes ngoj se kjo piq e perte piqkes koke kjo far pidhi ksaj veq ngoj ja kisha dhon
  kjo koka piqk ani paska dal nfoto bash sexyyyyyyyyyyyyyy oj pi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!qk
  shko qiju qysh je qi mas mrami me mue te pershendes dhe te uroj sexy sa me te kendshem edhe mire add tem
  shko qijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  oj p!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkpidhin ta honkshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 9. Anonymous // May 9, 2009 at 3:24 PM  

  ha mut ha o loti

 10. Anonymous // May 30, 2011 at 5:00 AM  

  suaden e njoh esht mar me basketbool dhe ka ber tetvjecaren te ismail qemali.esht e embel simpatike por difekti saj esht qe ka gjoks te vogel dhe esht shum mendjemadhe.

 11. Anonymous // June 1, 2011 at 4:51 AM  

  ahahahahahhaha sa keq