BLEJ ONLINE

Unikatil

Posted by kushi | 3:37 PM | 316 comments »

Albanian rapper Unikatill
Unikatill
316 comments

 1. Anonymous // July 22, 2008 at 5:09 AM  

  ju peshendes nga lugina e presheves sen po du me ja thon ci larg jeni prej unikkatilit kshtu qe ju kisha preferu mos ja mer mendeja me hy ne luft me to.

 2. Anonymous // July 22, 2008 at 3:12 PM  

  Unikkatil je numero uno...haha...ciao...sei forte...tung nga italia (kadria)

 3. Gazi // July 23, 2008 at 4:37 AM  

  Unikkatil e ke qit nje kang me ven a i ke lan me gishta ne goj krejt kta vipat shqiptar me qit kang kile kile 2008 i love you forever unikkatil & TBA

 4. lenita // July 27, 2008 at 9:00 AM  

  oooo llokuma jeni me te miret veq vazhdoni keshtu se thjesht po e thoni te verteten... e kush ju shan jav hangt mutin se veq jav kan inati qe nuk munden me u bo si ju... jeni me te fortit kurr mos e leshoni frontin se jeni mbreterit e kosoves... shpresoj se nje dit do te vini ne kosov dhe te ju shoh live... kaloni mir dhe mos te jav nin per kta qe folin palidhje se nuk e din se qka eshte muzika ata ok mpuq nga lenita

 5. Anonymous // July 29, 2008 at 6:47 AM  

  Veq Vazhdoni ore trimat e Gjurakovcit ju nuk e dini kush ka qen dera e Palokes e kush jua ka inatin jau rrast karin tung

 6. Anonymous // July 30, 2008 at 11:00 PM  

  hey ti M.L.kriza nime paske kriza po te vyjka 1 psikolog
  shko sherohu jasht vendit e hajde shkruj ketu masanej

 7. Anonymous // July 30, 2008 at 11:03 PM  

  o cani tu q...nana bash ne duda
  the best viktor palokaj

 8. Anonymous // July 30, 2008 at 11:05 PM  

  a lopt e gjalla qfar dude bre ai osht bira ma e mramt e rap-it
  hajd bre se spo dijshit ju kurgja pisat e kqi...papaka
  duda juve nanat

 9. Anonymous // July 30, 2008 at 11:07 PM  

  o ti spota...
  a mutin qe po e hajshe

  the best VIKTOR PALOKAJ

 10. Anonymous // August 3, 2008 at 2:11 AM  

  Scary.1@hotmail.com

 11. T.B.A // August 6, 2008 at 5:16 AM  

  hello hej oj ti beso kadale kur te fol mos e zin tash vetin qa jam un so kerkush se ne itali mo po jeton je e rrast katunare e tash po shitesh kishe une jam diqka po n'fakt sen nuk je hup

 12. Anonymous // August 6, 2008 at 5:20 AM  

  Hey besa pak ma kadale ka te fol se edhe ti je shiptare mos e zin vetin pale qka je se n'fakt sen s'je okkkkkkkk se edhe un jam 15 vjeq sen nuk vynet mosha qka vynet dia e ti pale sa vjet iki ala me thmi po shtyhesh hec bre bamuuuuuuu.Ok

 13. Anonymous // August 16, 2008 at 1:15 PM  

  unikkatil jeni ma te fortit veq vazhdoni ma te miret jeni

 14. Anonymous // August 16, 2008 at 1:15 PM  

  unikkatil jeni ma te fortit veq vazhdoni ma te miret jeni

 15. Anonymous // August 26, 2008 at 7:00 AM  

  eei vlla nr.1 je mos ta nin kari ty... ata qe ta kajn inati vetem karin ta hajn se smunden met ba kurgja vet hajn mut se po ju djek qe pi myt kta reperat tjer UniKKatiL TBA nr.1 KTA TJERT TSHKOJN NKAR NJERI EDHE KREJT ATA QE STE DOJN TY NJESOJ KREJT PEDERA JAN PIDHA KREJT ROBT JU QIFSHA ATYNE QE SE DOJN UNIKKATILIN

 16. Anonymous // August 29, 2008 at 3:24 PM  

  tung unikatil ti je dukagjinit
  apo dhe nese ti kerkon apo nese tjer rap'er dukagjinas kerkoni bashkpunim ndermjete veti a bashkpunon edhe ti me dukagjinas si psh bosseman -old d'g. etj rap'era agresive dukagjinase ne prendim qe jane qa bon ti unikatil nese ti apo ata kerkojni bashkpunim
  tung peja

 17. Anonymous // August 31, 2008 at 8:25 PM  

  Unikatil je ma i miri ne krejt Shqiptari veq kush ta ka inati.

 18. Anonymous // August 31, 2008 at 8:52 PM  

  Anonimi-
  July-15,2008,11;29,AM.
  DUKAGJINI ne fund te fundit te qi me ''ISLAM''e ''KRISHTER''e tqi me gjdo ''FE KURVE''
  DUKAGJINI jetojn sot te modernizuar
  me ''NATURAL''.

 19. Anonymous // August 31, 2008 at 8:55 PM  

  Ne fund t'funit t'qim
  me ''JEZUZA e MUHAMEDZUSA''

 20. Anonymous // September 1, 2008 at 6:44 AM  

  unikatil je ma i miri.ej bassa jam me ty moter.sa per adrian zvicra e qka leshin osht po i them se po ha mut sa sduhet.e sa per ate se nuk e ngokan femnat unikatilin po i them se osht mbrapa me kohen, ende poj run lopt katundari...pederi dreqit

 21. Anonymous // September 1, 2008 at 7:19 AM  

  Drenica dhe zonat tjera sa perqind
  mbetni pa Muslimanet dhe Katolikt
  e Dukagjinit .
  Dukagjini oshte jo sa krejt kosova po sa krejt Shqiprija Madhe.me Popullat Muslimane dhe Katolike.
  dhe Muslimant e Katolikt e Dukagjinit
  ju qin juve krejt zonave shqiptare kudo me Musliman e Katolik.
  ju qim krejtve Dukagjini oshte Mret

 22. veda_66@hotmail.com // September 4, 2008 at 6:30 AM  

  hej unikkatil bossi je baba i repit veq mos ta nin be edhe pse nuk je ne kosov pej jav qin nanen qa qatyne qe po te shajn me kang po jav qin kejt veq pranoe imellen teme veda_66@hotmail.com

 23. veda_66@hotmail.com // September 4, 2008 at 6:35 AM  

  hej unikkatil je ma i forti mos ta nin se blile me kangen e fundit kile kile ja ke qi nanen getit karit mos ta nin ok tung met fortit

 24. veda_66@hotmail.com // September 9, 2008 at 1:58 AM  

  hej ju lutem shum juve qe pe kritikoni viktorin edhe kejt unikatilin po ngoni merrne albumin e getit edhe te viktorit kanuni i katilit edhe e sheh qfar dallimi osht se viktor palokaj repovat me zemer e jo veq me sha palidhje edhe me qit nje kang po repovat me zemer edhe mos te jav nin se jan numer nja mos te jav nin hiq se je kan i pari qe i ke sha qata mutat qe e prishen kejt repin valla po edhe per ata qe e dojn geti edhe tingullin e 3nt gabojn se nuk ka shans mu kan ma i mir valla kurr po neyse
  TUNG KLM
  MAT FORTIT
  VEQ VAZHDONI

 25. Anonymous // September 11, 2008 at 12:35 PM  

  fuck you tba?DOUBLE GG jane te parit kurse ju tba ja hankshi karinpitbullit dudus

 26. Anonymous // September 11, 2008 at 12:39 PM  

  "unikatil" cifsha lopen e nenes a po doket vetja tupac?FUCK TBA

 27. Anonymous // September 11, 2008 at 12:41 PM  

  Per inati une tash jam me duden perinati une TBA-se ja kum ci tehnit npick

 28. Anonymous // September 13, 2008 at 11:16 AM  

  ooo bessa le hiqmu ati qimnone se ma mir se Unikkatil the bloody alboz kurr ma nuk ka me pas

 29. Anonymous // September 15, 2008 at 3:39 AM  

  T.B.A.
  BOZA.
  OLD D'G.

  Ju qin juve krejtve jashte DUKAGJINIT
  pos MALSIS.

  DUKAGJINI e MALSIJA
  i kane RAPerat ma te mirete ne bote

  DUKAGJINI e MALSIJA
  kane me ju jape LEKCIONE qa eshte RAPi
  ju kini me mesue nga DUKAGJINI e MALSIJA
  dhe kini me ndryshue tashe kini me u bere RAPera edhe ju sikur DUKAGJINI.

  T.B.A.
  BOSA.
  OLD D'G.
  dhe tjere RAPera DUKAGJINAS
  pse nuk po bashkohi t'gjithe dhe me i qi te gjith prishtinen,tiranen,shkupin.
  bashkonu dhe tregonju qa eshte kari i RAPit
  QINI KREJT.

 30. Anonymous // September 19, 2008 at 8:37 AM  

  hay...unikkatil.you are the best man...ti je vertet unika

 31. Anonymous // September 22, 2008 at 5:30 AM  

  NONEN NGOJ VIKYORIT NONEN NBOTH RREBELIT A PAK POT DOKET TA KOM QI O BIRI I IZREAELIT TASH PO LYP HAJDE SHAM TASH PO LYP HAJDRE VRAM NIHER LYP TAKIM NKOSOV E TANI BOTHA SJA MAN SE ME FJAL OSHT KOLLAJ PO ME BOTH NUK OSHT LET SA VJEN VERA PIDHO TI E LEN PER TJETER VJET TASH U PA PUNA JOTE KU JANE PREMTIMET E DHANA KU OSHT KONCERTI N'PRISHTINE KU JON VEPRAT TU QIFT NONA :D NDASH TE SHTI ME FLEJT ME BURRA NDASH TA BOJ MOTREN ME BARK FIKI FIKI ME DY TURRA

 32. Anonymous // September 22, 2008 at 4:01 PM  

  o unikatil je ma i forti vllau jem une jam valdrini nga ferizaji i ngoj kenget e tua mas shumti me ka pelqy kur je shty me tingullin 3nt qe tingullin 3nt nuk e kisha lan me knu hiq a a po ti unikatil you are number one for raper in all countries where are the albanians you are the best oki

 33. veda_66@hotmail.com // September 23, 2008 at 7:26 AM  

  Nese des edhe um mesin syt qel ather um kan met me marak qe nuk jom taku me ty viktor edhe anderr e perjetsheme osht mu taku njeher me ty valla po qat her edhe me dek nuk ma nin valla tung klm ma i forti je valla potng klm

 34. Anonymous // September 28, 2008 at 4:56 AM  

  KOBRA-D.M.C.
  e kishite qite ni albume RAP ma te mirin ne SHQIPTARI
  bravo ju qofte
  kshtu qitni albume bume
  por mos u qoroditni ne te ardhmene
  me kenge kurve apo love'rs mut'shit
  po vazhdoni me muzike agaresve gjithehere
  T.B.A. jeni me te fortete nSHQIPTARI.

 35. mohmmad // October 4, 2008 at 2:03 AM  

  o unikkari ku je nanqim gg ka per ta qi nonen vetem hajde

 36. Anonymous // October 4, 2008 at 4:41 PM  

  O TI MOHAMUT
  shkruaje adresen e sakte ku me ardhe ne gjilanin kurv se na vime fill
  po prape po te theme shkruje adresen sakte dhe kohen.

 37. armend // October 17, 2008 at 9:11 AM  

  ooooo mtrat juve qe po e shani UNUKATILIN jav qifshaaa hhhhh

 38. Anonymous // October 17, 2008 at 1:37 PM  

  robt ne pidh kush nuk e don unikkatilin, sa per hysena, duda, e geta, rrebeli i shkel si mizen, se unikkati osht pidh nane, kush nuk e pranon le t`ja haja karin.

 39. Anonymous // October 25, 2008 at 2:50 AM  

  ma i miri jeeeeeeeee mos ta nin loqko veq vazhdo suksese nr.1.................qaooooo....

 40. CrAzY_TiRoNcJa // October 25, 2008 at 3:54 PM  

  yo unikatill rrespekte lale je the best ne konget qe bo hallall lali je njishi per an albanian rapper id compare ya better den fokn eminem n d rest of d niggaz big u up lale u are the best ne ato qe inotin ta kan karin le ta hajn muahauhuaah enuf respekt per unikatill ya a legend G peace ka tironcja :D

 41. Anonymous // October 27, 2008 at 9:51 AM  

  nr1 jeni dosta mes tua nin per tjert bree.. se en gjum i leni reperat e tjer hehe NO COMENT PER "TBA" nr1 gjithmon

 42. Anonymous // November 1, 2008 at 2:53 AM  

  o ta qifsha katilin e karit hup se po ta qi motren qa kari spo vjen ne Kosove po po rin atje ne amerik si kurve karit hajde po normal se sguxon prej Getit e tjervve se ta qin motren dajak as zo ski as kurgjo more kar lope bile geti tka ardh ne Amerik hahahahahahhahaha je mut i mutave Se baba records eshte mbreti i repit shqiptar(Dj blunt Tingulli3nt Skills Viagra etj et etj) E ju jeni pazargji qe i shitni albumet e ketynve hahahahahha je shi pulè pa kry hahahahha mos haro se badihava po e shan getin se edhe geti po ta kthen o Katil i karit qije maman tande TINGULLI 3NT JAN PROFESORA PER JU qe jeni mshel ne amerik si kurva jeni hi naj far shpelle e qaty e keni studion e i bon kangt qe mos me mujt me ju gjet kerkush hahahahahahahhahahahahahaha geti ta qin motren hahah BABA RECORD NR 1

 43. Anonymous // November 1, 2008 at 11:21 PM  

  hej jeni budall te mdhaj bre qysh po ju knohet qeshtu ju jeni b..............

 44. Anonymous // November 1, 2008 at 11:22 PM  

  me te mir jeni veq lypni qi nanae krejt

 45. joni // November 4, 2008 at 10:58 PM  

  o unikkatil me te bukurit seni qaj far besa i karit karin ta hang ty e mu ma te fort jeni pasha robt tung klm

 46. joni // November 4, 2008 at 11:01 PM  

  veq dostat e bojn kto bossa jeni bre nuk po di qa me than ma shum
  robt ju qifsha qatynve qe nuk p te dojn

 47. Anonymous // November 7, 2008 at 3:04 PM  

  uhaaa i fort be ............ nonen ua ka qii krejtve vallaj respekte uhaa mir po ua bonse spo marin vesht hiv po ma interesant esht kur mundohen me te imitum ti e me tshajt pfff ato jan loser je shum

  cool love uu♥

 48. Anonymous // November 11, 2008 at 2:58 PM  

  pha brhe Familjen ..dadat en goj ti qifsha po ju kuurr skeni dit me knu as kurr skeni me dit o pidh none se t`ri jeni per Rap po shkoni qinu me arusha
  se me ju ardh jav dhunoj dadat en gojj
  brehh familjen po kqyre mas pari ..
  qfar stylin` t`lodht keni bhre krejt qka i keni en goj jav qifsha hupp se sen t`karit sdini ju per rap kishe ja kena nis me knu 1995 e kerkush sjav ka rras karin qitash keni dal en sken e kishe po ju ngon dikush po ik mushnu qinu se t`lodht jenii e ti kurvo ajde merre pak karr se edhe ti e re je per Rap ajt n`karitt

 49. n // November 12, 2008 at 3:49 PM  

  gdh gfh

 50. Anonymous // November 15, 2008 at 4:09 AM  

  dj blondi fundit po na shkruajka
  po ju ne 1995-1999 kini knu tallava
  e 2ooo e hala sot knoni pop per kurva
  ju dini tknoni veq per kurva e homoseksual-gay
  po TBA fillim e marim knojne per Patriotizem
  ju prishtinalit jeni shkulana

 51. Anonymous // November 22, 2008 at 3:12 AM  

  albo gangstaz

  fuck mangupave n kosov-ë

 52. Anonymous // November 28, 2008 at 5:07 PM  

  DarknesS.RonN.
  Hallall te koft UniKKatiL se Raperi Shqiptar nr1 ne Amerik je e lema ne Kosov e jo Si ai TINGULLI I KARIT qe s`guxon me ma sha nanen e kom 1 porosi ta qifsha une tanen

 53. Anonymous // November 28, 2008 at 5:09 PM  

  DarknesS.RonN.
  Hallall UNIKKATIL je Raperi shqiptar NR1 ne krejt boten e hiqmu tingullit te karit

 54. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 55. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 56. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 57. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 58. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 59. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 60. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 61. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 62. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 63. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 64. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:36 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 65. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 66. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 67. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 68. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 69. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 70. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 71. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 72. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 73. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 74. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 75. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 76. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 77. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 78. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 79. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 80. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 81. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 82. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 83. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 84. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 85. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 86. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 87. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 88. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 89. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 90. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 91. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 92. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 93. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 94. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 95. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 96. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 97. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 98. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 99. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 100. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 101. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 102. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 103. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 104. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 105. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 106. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 107. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 108. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 109. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 110. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 111. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 112. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 113. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 114. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 115. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 116. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 117. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 118. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 119. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 120. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 121. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 122. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 123. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 124. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 125. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 126. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 127. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 128. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 129. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 130. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 131. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 132. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 133. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 134. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 135. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:37 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 136. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:38 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 137. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:38 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 138. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:38 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 139. ErrSira Po Vjen Bashk Me Double-G Amry // December 2, 2008 at 8:38 AM  

  O Motren Ta Qifsha O Unikaruc I KArit Motren Donik Ta Qift KRejt Double-G Army

 140. Anonymous // December 9, 2008 at 4:14 PM  

  O UNIKATIL ta cifsha at gruen n'pick more vesht en motren en ket familjen n'pick

 141. Anonymous // December 9, 2008 at 4:19 PM  

  1 pyetje per UNIKATILIN si duket viti taj shom interesant a hahah shum valla interesant ije auu u cuditem sa interesant o gruen n'pick ta cifsha kurse pale si kendon ka dal ataj en folen me vitin e vet en shom interesant i duket viti o motren n'pick ta cifsha se spaske pas mend taj a del be buri madh ataj en folen me vitin e vet o motren pick o gruen pick ta cifsha tet vaje pak mbare ato karat epja motres tond ne ti haje en asaj femnes xhi i ka qif ti lepoje karat at xhi e mban perdore o gruen pick

 142. Besi // December 11, 2008 at 5:42 AM  

  TBA e ka n'Dor prej Droge n'Kumor LleGendoo ie pasha ropt kta t'hajnn mutt sat dojn po tii e din Nr1 je UnikatiL TBA Blody Albooz 4 evaa(H)

 143. Anonymous // December 13, 2008 at 3:09 AM  

  o unikatila spo dini me knu hiq po ma mir knon gjyshja jeme hahah tingulli 3nt ma i forti

 144. Anonymous // December 20, 2008 at 3:27 PM  

  Une po e thej e juve ju shti ne shej ,se une vlej , kerkon s'e zhgenjej , e dini hej kur vini knej , e shihni kur vini e aiiitt guxoni rrini e boni pahiri diqka shtini , e pse po thuni raki po pini kur ju ton kohen me kry ul rrini jom psikopat, ta boj repin bajat per ni sahat ,e ndaq per 3 minuta e tash pernime ju tuta , nuk jom tradhtar si juda po jom bash i qart si D.u.d.A en grup tem une s'kom lluda
  , na ktu krejt jena te qart e jena
  GG te art , e diamonda une ju rroxoj ore gjems bonda , o vagabonda o papaka me neve s'krahasohen as 4000 tupaka , jem motherfucka kjo esht e vertet mos fol diqka se e pagun me jet, se une sjom tuj rrejt po foli vertet , vi me rramet e ti qoj trut perpjet,e hajde guxo afrohu , kur te rrokesh me neve ma mir disponohu bonu gati e vet rrxohu se
  se ta boj ftyren bou bou hajde qohu en guxofsh nese ki guxim hajde kallxom qi pernime je trim e tash ecni udhes te juv se nime me pistolet ju gjuj e shuj zonin mos ta ni mos gabo mu shty me

  DOUBLE-G

  se vi e kejt ti q*** e momory karden ta fshi ,e shuplak ta hi ta boj krejt veq bardh e zi????
  Ani kishe mu ke bo vip-i po une apet te shti me kry en hi e gruen ta q*** per 1 minut ma mir e ki ngo knej o hut , Double-G FOREVER

  fuck you tba

 145. NiKoLlA // January 4, 2009 at 6:28 AM  

  I madh je veq inati kush ta hallall t koft BRO NR.1 Je

 146. Anonymous // January 4, 2009 at 4:16 PM  

  HEY VIKI DIL NAJ DIT RRIM BRE.

 147. Anonymous // January 4, 2009 at 9:47 PM  

  aiii qa kini bre tash qe pi shani unikatin papaa mes tju nin kush pash ni zot se jeni do si fmiaaa qetash ncnc

 148. Anonymous // January 4, 2009 at 9:48 PM  

  htyyyyyyyyy

 149. Anonymous // January 4, 2009 at 9:49 PM  

  pakkk

 150. Anonymous // January 5, 2009 at 2:57 AM  

  UNIKATILI u kon osht edhe ka mu kon nr 1

 151. Anonymous // January 11, 2009 at 3:03 PM  

  o rebela ini 1 sha mos e ruj karin fare se kan inat ata qe te shajn.je njish

 152. Anonymous // January 16, 2009 at 4:45 AM  

  shum klloshar jeni valla

 153. Anonymous // January 17, 2009 at 1:11 PM  

  fuck unikkatil je tux klloshar nuk te ngon gjthkush ty o bal je ka han mut prej amerike e nuk guxon me ardh ne ks se tmysin o i shkret shko derdhju motres tane ngoj

 154. Anonymous // January 26, 2009 at 8:32 AM  

  o unikkatil je ma i pari prej krejtve kush nuk munet met mujt ty edhe pse nuk po vje ne ferizaj se krejt po thojn qe ti nuk guxon prej dabellgjive prej mutave a e sht e vertet qes guxon

 155. Anonymous // January 26, 2009 at 3:16 PM  

  Eyoo Katila aka knej stervila pa stila se po qojn kry Ruju bes po merr nthu se Koke katilin shum tue ngu e ky rren e veq shitet i gjon rrospat si ti se qohen e haliten ajt po pres mum shah se e di edhe kume ni edhe diqka per Fund karin Ngoj e Ki

 156. Anonymous // January 27, 2009 at 10:44 AM  

  unikatil veq te para kini me pa nese doni me dit ma shum per ta se kur kan mu kthy ne kosov kini mi ja ni te krismen o ju gg qa po thoni sguxojn 4 vet te unikatil pi ne amerik kan ardh ne midois te prishtines jan e ju hajshni kar dikur e tash qa u bo edhe tash kan me ardh edhe ne presheva ata edhe ne gilan juv hin e skin qa mi bo e mos hani pro shum edhe se duden nuk e kini ne gilan po ne angli a ku ak ik

 157. REBELJA // January 28, 2009 at 10:46 AM  

  KREJT I KISHA DHA VEQ MU KTHY NE VENIN TEM SEPSE DHEU HUAJ ESHNAT RAHAT NUK MI LEN ME NI VEN MEM VARROS KOMPLET KAM E KRY VEQ EDHE NJE HER SHPIRTI KA ME DASHT MU KTHY.ATU KU JAM RRIT ATY KU KAM BERTIT ATY KU DY FJAL ANGLISHT SI KAM DIT MI THA MOJ NAN PSE PO QAN PSE VETEN NUK E MAN PSE DY PIKA LOTI NE FAQE TE RAN.

 158. Anonymous // January 28, 2009 at 10:53 AM  

  o jav qifsha robt e familjen me geto gollt e me duda se unikatilat jan 1 dhe kan me ka gjithmon nr1 jeni mat fortit sguxon kush mu ju lu juve ju jav qini nanen getit e dudes prej amerike shtetit ma te mir ne bot ju dua shum.mather faker g.g dhe duda

 159. Anonymous // January 29, 2009 at 5:36 AM  

  tung besa je ma e forta jo veq ti qe i don unikatilat po krejt bota gjdo femen qe nuk e don unikatiln esht budallic.e sa per at adrian let shkon ne kar le ta qin motren e vet ne goj.mpuq unikatil jeni numer 1 ju dua shum nga kosova deshiroj tju sho ne kosov tu ja qi nanen g.g e tanve je ma i forti

 160. jurxhino baca_durres // January 30, 2009 at 3:45 AM  

  o shipe i vertet ku je o mbret i hip hopit je ma njishi deri tash mos ta nin o katil vec vazhdo kshu se je yll fare ajt ja qim robt ktyne otr double g e kti baba karit ti anej un knej ajt tja fusim karin ngoj te tonve mos ta nin se un jam nji nga adhurusit ma tmir i juji lej jeten per ju o shipe ku do vish ne shipni tbojm ca kong bashk un ti e elvana gjata e o shipe po na le naj numer telefoni qe tkomunikojm bashk kam qef me u bo me grupin tba o vllaznit e mi se shpejti do ngjosh dhe nga xhino shum kong per ju qe jeni as parrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra unikkatil dmc cobra presion vz rrugaci art tribun rebel at krejt para robt e motrat atyne qe ju shajn juve mos tju a nin kari nga xhino shkozet durres.

 161. albi_shkozet@hotmail.com // January 30, 2009 at 3:58 AM  

  krejt nbot sot unikkatilin po permenin,po asnjoni ate spo e njeh vec emnin ja shqiptojn,unik katil o i par ket se them vec un;tash e thon edhe kurvat qe ate e kopjojn e kto shipe qe se dojn ajd vari ate kar se se din ca po bojn ,se ma von kan me kuptu do jet von me u pendu ,nuk edin kush o burr nuk e din kush o mbret ,vec katilat e kuptojn kur bojn tekst si poet haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa per krejt ato qe sdojn katiliat jurxhino baca durres tung g.unikk tba elvana gjata tpaaaart

 162. Anonymous // January 30, 2009 at 5:10 AM  

  ey mos ja hani shum unikatilit a qa thojshni ju gg ska kar me ardh ne kosov qe ilirjozi me do shok ka ardh edhe sen pi ja hani midis prishtines o edhe ne gilan juv vjen tash kan me ardh ne preshev qat edhe ju as karin sen ja hani e qeraher mos hani kar shum po ec se qa pu tutet duda me ardh pi angli ala sju erdh ne gilan a hahahha

 163. Anonymous // January 30, 2009 at 5:11 AM  

  ey mos ja hani shum unikatilit a qa thojshni ju gg ska kar me ardh ne kosov qe ilirjozi me do shok ka ardh edhe sen pi ja hani midis prishtines o edhe ne gilan juv vjen tash kan me ardh ne preshev qat edhe ju as karin sen ja hani e qeraher mos hani kar shum po ec se qa pu tutet duda me ardh pi angli ala sju erdh ne gilan a hahahha

 164. Anonymous // January 30, 2009 at 5:11 AM  

  ey mos ja hani shum unikatilit a qa thojshni ju gg ska kar me ardh ne kosov qe ilirjozi me do shok ka ardh edhe sen pi ja hani midis prishtines o edhe ne gilan juv vjen tash kan me ardh ne preshev qat edhe ju as karin sen ja hani e qeraher mos hani kar shum po ec se qa pu tutet duda me ardh pi angli ala sju erdh ne gilan a hahahha

 165. danger-katili // January 30, 2009 at 5:12 AM  

  eyey mos ja hani shum unikatilit a qa thojshni ju gg ska kar me ardh ne kosov qe ilirjozi me do shok ka ardh edhe sen pi ja hani midis prishtines o edhe ne gilan juv vjen tash kan me ardh ne preshev qat edhe ju as karin sen ja hani e qeraher mos hani kar shum po ec se qa pu tutet duda me ardh pi angli ala sju erdh ne gilan a hahahha

 166. xhino shkozet city // January 31, 2009 at 3:55 AM  

  tba ja qin motrat krejt atyne qe i sfidojn xhino

 167. Anonymous // January 31, 2009 at 8:09 AM  

  ej o UniKKatil ma i forti je veq vazhdo se per do klinca qi po hajn mut e po thojn sdin me knu per ata je BAB edhe qi po thojn sguxon me ardh qijav robt e hajde ne ks bone ni koncert kalle krejt se krejt shqiptaria me ty jon edhe kan me kon gjith se per RAP ju jeni KING e kta qi po munohen mju kritiku veq mujn mjav ngjit per kari edhe me thon jadec hahahahaha se ku knohet kanga e unikkatilit kallet edhe atmosfera edhe dhipat i qon pesh e ishtin krejt mu desh qikaq ma i forti je veq vazhdo se ska ma te fort ju jeni KING OF RAP e kta tjert qijav robt TUNG nga UniKKatilat E KOSOVES . TEQES KING OF RAP UNIKKATIL EX_KING VIKTORYYY KREJT TBA.NR1.ska me tba veq kush te rren vetveten

 168. julian_m // January 31, 2009 at 11:38 PM  

  HAHAHA E GJITH KJO PERSHENDETJE PER pricnin,PER noizy BASHK ME GRUPIN E TIJ PEDERASTASH otr DHE PER tingulli trent, por edhe bouble-g army.JU QI NONA NJONIT. JO NONA PO JU QI KREJT FAMILIA JU QI KREJT KARIERA.JU QIN KREJT. PER TE GJITH JU QE SHANI UNIKATILIN ISHTE AJO PERSHENDETJE.
  EJ O UNIKATI UN JAM NGA TIRANA LALE DHE TE GJITH TE RINJT KTU VETEM TE MODHIN UNIKATIL DEGJOJN.AS MOS E RUJ KARIN FARE SE NOIZY ,TINGULLI TRENT, DOUBLE-G ARMY VETEM KAR NE BYTH DUAN SE JAN NJI GRUP PEDERASTASH.AS MOS E RUJ KARIN FARE SE SE ATA VEQ MUZIK RAP NUK BEJN ATO.SE REPIN E KA ZOTRU NJI PERSON I MODH NE GJITH TROJET SHQIPTARE.DHE AI JENI JU.4EVER WITH UNIKARIL AND TBA.

 169. ty vet ty // February 4, 2009 at 7:53 AM  

  jaw qifsha ropt se nuk guxoni as ne vend te juaj mu kthy normal nuk guxoni nga Prince_Double_H se aj ta ka qi metren o viktot i karin edhe se kam me ta qi edhe un hhehehehehe Prince_Double_H eshte nr 1

 170. Anonymous // February 5, 2009 at 6:48 AM  

  Unikkatili i mir a pfffff ta shpif ky krejt me at muzik banale qe e bon,me kon i miri ish ardh nks po nuk guxon me ardh se fill ja hekin flomen po neyse

 171. Anonymous // February 11, 2009 at 8:43 AM  

  para UNIKKATIL XHINO DR

 172. xhino dr // February 12, 2009 at 8:33 AM  

  je njish lale xhino dr

 173. xhino dr // February 13, 2009 at 5:28 AM  

  emnat e atyne qe shajn unikkatilin o pra pse si nxirrni ti shofim o karo ta dim kush isha se ai o number won 1 xhino

 174. xhino // February 13, 2009 at 5:29 AM  

  moter qima kan qef posht me na pa se smun boni tjeter vetem nkong ju me sha shajm edhe na po na i bojm dhe me vepra i her kom ardh nket bot tkarit dhe sme dhimet jeta xhino unikkatil dr

 175. Anonymous // February 13, 2009 at 7:00 AM  

  askush nuk e shan ket por une per vete e urrej muziken qe e ben ky sepse krejt me banalitet i ka teksteste kongve edhe osht fakt se si tvjen ne ks ktina ka mi shku kryt se kerkush nuk e ka nqef

 176. Anonymous // February 13, 2009 at 7:00 AM  

  une per vete hiq se kam nqef perkundrazi e urrej

 177. Anonymous // February 27, 2009 at 7:43 AM  

  nejse jemi knaq ne vitin e ri 2008 ne chicagoo
  melaqja

 178. Anonymous // March 4, 2009 at 4:00 AM  

  e ca karin je ti o tqifsha ato robt me noizin ske byth o kok pill

 179. Anonymous // March 4, 2009 at 6:23 AM  

  unikkatil je ma i miri vazhdo keshtu se je ma i miri

 180. Anonymous // March 5, 2009 at 6:56 AM  

  Ruju se shkele ne mina me neve dridhet bina tqifsha unikatilin Adelina

 181. Anonymous // March 6, 2009 at 1:53 PM  

  krejt ta dini se unikkatil fol realitetin dhe myslimanet e katoliket po shahen kot ms koti sikur jan armiq sikur sjan vllazen shqiptar jemi prej nje vendi e shahemi, sikur te ishte shqiptari me serbin po beni juve. vet jam mysliman po duda e hyseni qe shajne kryqin ato i ka mallku allahu se ne kura thuhet beso fene qe deshiron dhe rrespekto fete e tjera rrespekte unikkatil

 182. Anonymous // March 8, 2009 at 7:22 AM  

  jeni shum tqart veq vazhdoni dostat ju kom

 183. Anonymous // March 10, 2009 at 1:56 PM  

  50 Cent wanna be, stop watching BET, MTV gangsta shit wanna bezzle. U better watch your mouth because someone someday might sex your sister in the ass, doggystyle too.

 184. r10t3r a.k.a blackking // March 17, 2009 at 5:03 AM  

  o ju inatqort e unikkatilit mos bani za se ja v ha motrat sepse uniokatili osht the best a ju dudat jeni muta bashk me ato mutat e qati far noizyt

 185. Anonymous // March 18, 2009 at 10:36 AM  

  eyy tii bess shuj se ta msheli gojne oj kurv :@ ma i miri je UnikkaTiil weQ wazhdoo ma i mire jee :P

 186. REBELI // March 24, 2009 at 1:30 AM  

  Ej oj bess kurva robt pill ti qij krejt ata qe pshurrin kacul krejt qka veshin poshlluqe oj pille e nanes une jom qaj qe robt pill ti qij edhe qka kari din ti per RAP e sidomos per rebelin REBELI namber one MBRETI I RAPIT JE EDHE KE MO KAN E KETYRE QKA TA KAN INATIN KREJT NE RRS LET SHKOJ

 187. Anonymous // March 26, 2009 at 1:12 AM  

  tung qka kari keni ju qe po shani nermeveti me unikkatil e double -g krejt nkar shkoni ju se keni ba marrveshje hajde te shahum nermevetie ta bojm repin ma interesant e kha mut ne both nuk kan asnjoni

 188. Anonymous // March 26, 2009 at 2:30 AM  

  ej mes me shurdhoni se gg-army eshte nr1 ne gjilan more unikrauca

 189. klodi // March 27, 2009 at 8:23 AM  

  unikatil je i pakapshem!

 190. argjend // March 27, 2009 at 3:14 PM  

  jeni te papare

 191. Anonymous // March 31, 2009 at 5:14 PM  

  hej oj ti kuqk tikemet me sha unikatin a po shko more kruje pidhin me boq heh hej jupershendes personalish un ismeti nga ferizaji juve unikatilav npergjithsi shum nenqima jeni a veq perpara se baruta jeniiii
  iii kaloni xix aaaaa

 192. Anonymous // March 31, 2009 at 5:17 PM  

  juperrshendes me zemer juve \Unikatilav dhe Presionin mos ta harroj se barut ekom ata qao0o shum nays knoni aaaaaaaaa

 193. UniiKKatiiL // April 3, 2009 at 11:51 AM  

  oooo bRe njeRiiii o sKa me UniiKKatiiL aaa mat miRt ne BOT jannn a

  edhe aTa qe e shAjnn uniKKatiL jauuu qij nanennnn e qkuLavt aaa

  UNIKKATIL THE BEST aniii sidomos VIKTOR

 194. UNIKATIL // April 3, 2009 at 4:43 PM  

  O TI QE PO SHAN KAQ SHUM BRE MERE VETIN ME TE MIR BRE SHOKI SE PO TE NIN UNIKATILAT MORE SE SKI FEN KU ME NEJT MA MORE SHOKI VEQ NJE QA SE KUSH I SHAN UNIKATILAT SEDIN QKA I QAN SE UNIKATILAT JAN PA PAR PLAKO SE EDHE ME DESHT EDHE OBAMEN TA EKSPOLODOJN 100 METRA LARK TA QOJ OLUMAT NE BARK TI BLUJN QATA QE PISHAJN UNIKATILAT JA ALA TUCA PO JU SKINI AS LUCAAAAA MA TE FORTIT JENI SE NE AMERIK KERKUSH SJAPRISH SE EDHE FBI/A THIJEN PRE UNIKATILAVE SE JENI SHUM TE FORT TBA VS UNIKATILI JETEN PIDH JA BOJ BRE AMAKA O MAGAR SDINI SEN PER UNIKATILIN

 195. MEDA // April 3, 2009 at 4:46 PM  

  OOOOOOOO JNERZ AJJSENI KEJASDE BOTES BRE PO LENI BRE UNIKATILAT SE HIP HOPIT SJAKA PA HAJRIN KERKUSH BRE PO AJNI NE KET BOT AJO KQYRE KUSHA PER MUZIK TALLAVA OOOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF JASHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 196. Anonymous // April 4, 2009 at 1:00 AM  

  o te qifsha unikkatilin se nuk ka me te mire se otr

 197. Anonymous // April 4, 2009 at 12:20 PM  

  hej jav qi nana krejve unikatilave

 198. Anonymous // April 5, 2009 at 1:56 PM  

  o bythqim po ku ke shanc me u krahasu ti me noizyn o peder do ti qi krejt familin. otr the king

 199. Anonymous // April 5, 2009 at 1:58 PM  

  o ftyr kari a te rre menja se krahasohesh me otr o harroje fuck tba & dmc nela cgf

 200. Anonymous // April 10, 2009 at 1:53 PM  

  uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh motrat familjen e krejt qa keni ngoj jau qi kush asht kunder UNIKATILIT anit ajo familjen edhe hajde nalna nkit ver ne kosov jen me gjith TBA krej ropt jau qi kush asht kunder meje a kuptut familjen jau qiii:@:@ dashni per ton ata qe na dojn motrat per inatgjit