BLEJ ONLINE

Afrim Muqiqi

Posted by kushi | 6:27 AM | 17 comments »

Photos of Afrim Muqiqi
(kliko ne photo per ti zmadhuar)
Afrim Muqiqi Muciqi Photo Foto Video Photo 01. Afrim Muqiqi
Afrim Muqiqi Muciqi Photo Foto Video Photo 02. Afrim Muqiqi
Afrim Muqiqi Muciqi Photo Foto Video Photo 03. Afrim Muqiqi
Afrim Muqiqi Muciqi Photo Foto VideoPhoto 04. Afrim Muqiqi

17 comments

 1. Anonymous // November 10, 2008 at 7:47 AM  

  nuk esht ne rregull si pi shani krejt llapjanet a afrimin po ky e meriton as llapi kta se don me pa me sy ky esht shum i poshter e ka ba grun si lypcare e ky me emine tosken at kurven .ky esht mendje madh veq berttet si lop .aspak se don llapi.

 2. Anonymous // December 16, 2008 at 3:20 AM  

  ky mos te tradhtojke grun kish qen mei miri ne kosov por me at kudren ka rrshit keq dhe ka humb per xhithmon se ne kit shekull me dy gra eshte vdekje per ni kengetar tung

 3. Anonymous // December 26, 2008 at 4:08 AM  

  O AFRIM JE PLAK E TKA RRU DREQI ANI ANI KUR PO KNON POMA SHKON MALLIN SI NI MUZAT I DAJES TEM

 4. Anonymous // January 6, 2009 at 2:54 AM  

  valla shume i mire je AFRIM edhe shume mire knon...

 5. Anonymous // January 15, 2009 at 2:34 PM  

  ahahahahah shum interesant qenka ky kumenti si muzati i dajes tem hallall kush e ka shkru

 6. Anonymous // February 25, 2009 at 8:12 AM  

  hahah pse pot duket interisant kumenti a spot te duket muzata valla po esht

 7. Anonymous // February 25, 2009 at 8:12 AM  

  hahah pse pot duket interisant kumenti a spot te duket muzata valla po esht

 8. Anonymous // February 25, 2009 at 8:12 AM  

  hahah pse pot duket interisant kumenti a spot te duket muzata valla po esht

 9. Anonymous // February 25, 2009 at 8:12 AM  

  hahah pse pot duket interisant kumenti a spot te duket muzata valla po esht

 10. Anonymous // February 25, 2009 at 9:13 AM  

  zonin si kengetar e ke shum te mir hallal.po kerkush spo te don more pis e ke lon grun me fmi e ti shkon me at kurven ekeqe eminen.se ajo veq qef bon me ty oj lop se a po menon qe te don a .hup magar

 11. Anonymous // February 26, 2009 at 6:20 AM  

  o hallall o afrim po shum bukur kendon je qaso burr i mir valla kallap mashkull ni ikran telivizorit e nzam o hallall po burr i fort je

 12. driloni // March 1, 2009 at 6:33 AM  

  o rrrrrobt jav qifsh kush i shan estraden

 13. Anonymous // April 13, 2009 at 12:11 PM  

  je shum pa lidhje nuk te kuptoi le muziken e lei te pinjet si genta dafina skillc etj kupto me vjen keq po te vertete duhet te ta them kupto tung

 14. Anonymous // June 30, 2009 at 1:24 PM  

  oooooo kuku tili qfar kengetari tu dal

 15. tradhtari // July 12, 2012 at 3:45 AM  

  normal produkti , zani duhet ti vlersohet kengtarit.
  e sa i perket zanit dhe muzikes ky asht nr 1.

  p.s un hala nuk njoha njeri qe asht besnik ndaj grus, ju po harroni deri dje jan martu edhe me kunata me grun e vllaut te vdekur.
  e sa i perket tradhtis edhe un veq mos nmujsha se mos ma marrt zoti shpirtin pa i hyp emines, adelines, nores, gentes dhe krejt ato kengtare qe zhvishen si tpufit.

 16. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:30 PM  
 17. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:41 PM