BLEJ ONLINE

Florian Mumajesi - Flori

Posted by kushi | 1:10 PM | 38 comments »

Photos of singer Florian Mumajesi
Florian Mumajesi Flori 01Florian Mumajesi Flori 01Florian Mumajesi Flori 03Florian Mumajesi Flori 05Florian Mumajesi Flori 06Florian Mumajesi Flori 04

38 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 2:15 PM  

  Vertet më pelqeu kënga që kishte punuar Flori për këngtarin turk Serdar Ortac,të lumt Flori,je i mrekullueshëm dhe nëse mundet ta bie Serdar Ortacin në Kosovë.

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 2:54 AM  

  Saly.Njeri ti je me i miri ska komente per ty ne te gjitha sferat je shume cool me pelqen shume edhe kenget e tua shume amo kush po te thot qe nuk shkon me sonin e ka gabim un mendoi se shkoni shum jeni nje qift i perkryer mos e le tet ik ore ciao ......

 3. Anonymous // July 7, 2008 at 4:33 AM  

  ahahhahahaha JULI apo julY?mashkull je ti?ahahhahaha ca t'ka kerkuar miii?apo ja ke kerkuar ti atit.
  Ahahahaah si koleg thot.Po ik mi ti ordinere je...ku ke shonse ti me qen perkrah tij mi ne as edhe NJE aspekt te fjales "perkrah".Pastaj ti po te jesh ne ate nivel suksesi, talenti si Flori nuk do rrije 24/24 ne internet...me dit ca i shkruajn florit okk?
  Ti je i kokrra malokes, qe ja ke inatin edhe aq!
  Te dhash te gjitha mundesite e kontaktit, s'deshe tashi mos na caj BYTHEN miiir?


  Ndersa ti malokja tjeter KOQEvare, shko mso icik fareee shqip zemraa..sa me te mor tpakten vesh ca je tu thon.


  Paqim..ahhahaha

 4. Anonymous // July 20, 2008 at 5:00 AM  

  o karuc qka po te doket vetja karuci i vogel qysh je bo si BEBY motherfucker nese e lexon qit sen munesh me shku me u qi oj nana jote

 5. Anonymous // August 24, 2008 at 11:38 AM  

  Jeni teper kengetar i mir, ju dua me sinqeritetin me te madh, deri ne piken e fundit te fjales Te dua, per mua jeni personi me i veqant qe i pushton zemrat e shumta, enderr e kam pasur te te takoj dhe te kam par e prej gezimit edhe lotet me kan pikuar, te dua shum shum ...

 6. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:43 PM  

  .
  .
  shikoje ne fotografine e fundite
  dy HOMO'SEKSUALET .
  Flori hypsi e zhdrypsi i getoares.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 7. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:43 PM  

  .
  .
  shikoje ne fotografine e fundite
  dy HOMO'SEKSUALET .
  Flori hypsi e zhdrypsi i getoares.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 8. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:43 PM  

  .
  .
  shikoje ne fotografine e fundite
  dy HOMO'SEKSUALET .
  Flori hypsi e zhdrypsi i getoares.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 9. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:43 PM  

  .
  .
  shikoje ne fotografine e fundite
  dy HOMO'SEKSUALET .
  Flori hypsi e zhdrypsi i getoares.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 10. vix // August 27, 2008 at 9:19 AM  

  Hej U.D.D edhe une kam degjuar per nje gje te tille. Po fotot ku i ke qe thua shikoji...

 11. Anonymous // September 1, 2008 at 1:01 PM  

  ej ju qe keni deshir me fol mbrapsht mos u lodheni hiq me shkru se nuk po ju merr parasysh kush
  se ky po e kryn punene e vet mos lodhi kot e ti flori veq vazhdo se me i miri je po site ishe me sonin me mir kishe qen

 12. Anonymous // October 25, 2008 at 9:04 AM  

  ja hani MUTIN t'gjith ju ca flisni per te...

 13. Anonymous // October 27, 2008 at 9:18 AM  

  Mos ofendoni asnje njeri. Nuk eshte mire. Ai edhe nese eshte gay eshte per vete...

 14. tina // October 27, 2008 at 3:18 PM  

  o flori je shum i bukur

 15. flori // November 27, 2008 at 9:17 AM  

  ej flori shum je konktar i mir hiq mos ta nin niccce

 16. Anonymous // December 9, 2008 at 11:40 AM  

  te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shum soni plera nuk te meritonte

 17. Anonymous // January 5, 2009 at 9:49 AM  

  hej flori te dua shum je shum sexi hhhh veq kalo mir ti flori se je kull je si loq ku ku me te pas ngat ishim knaq ne shtrat tu po sexi hehheheh

 18. Anonymous // February 2, 2009 at 12:51 AM  

  o flori halla ta boht zoti halla je i pa pam je tu bo kenge te mrekullueshme sidomos kenga e fundit me ate kengetarin kocar

 19. Anonymous // February 9, 2009 at 5:43 PM  

  hallall plako kush taka inatin vdekshin qe te gjith go go go go go gooooooooooooooooooooooooo flori therra20@hotmail.com

 20. Anonymous // February 10, 2009 at 2:36 AM  

  hey bre po ku e ki more sonin vec elvanen e ki ne foto mungon me e bukura SONI

 21. lola // February 11, 2009 at 5:51 AM  

  flori you are the best veq vazhdo je shum i bukur go go flori

 22. Anonymous // May 13, 2009 at 4:09 PM  

  o kokrra jevgut kombinatit... o pderast qe fsheh te verteten fejohesh me sonin... o bythqir qe kam fiksim te qij nji her ne byth...

 23. &RY // May 20, 2009 at 8:11 AM  

  Pavaresisht faktit qe shume njerez e shajne ai eshte dhe mbetet nje djale shume i talentuar, qe e do punen dhe qe per momentin eshte nder me te pelqyerit. Vazhdo keshtu Flori dhe mos degjo ç'thote bota!!! Per komentin pararendes dua te them qe çdo njeri eshte per vehten e vet dhe s'duhet qe te merremi me punet, shijet dhe jeten e tjetrit. Go Flori!

 24. Anonymous // May 30, 2009 at 5:45 PM  

  IK ME SE KY TA SHPIF ESHTE KOKRA JEVGUT E KOKRA KOPILIT...DHE NJI SUPER PEDER QE TA NEVERIT PAVARSI'SHT E DON KARIN NJI HER NE GOJ...

 25. Anonymous // June 2, 2009 at 2:52 PM  

  UN HABITEM NJI HER TE GJITHA KETO TE SHARA DHE SI DALIN AKOMA NE PUBLIK ,KU KA ZE S'ESHTE PA GJE THOT POPULLI...FLORO KUJDES SE TE KA DAL ERA KEQE ,DHE SKE CA TE MOHOSH ME TE VERTETEN JE PEDERAST DHE KETE GJE PRANOJE ,PAVARSISHT QE JE KENGETAR I ZOTI DHE QE JE CUN I PASHEM GJITHSESI JETA VAZHDON BEJ ATE QE NDJEN ...DHE MYTJA CUNAVE FARE...HAHAHAHAHAHAHA

 26. Anonymous // June 3, 2009 at 3:21 PM  

  sa te urrejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..................................................................................................................................................................................................................je shum pederastttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 27. Anonymous // June 16, 2009 at 12:24 PM  

  ska me florin osht i papar besoni osht shum talen po edhe i bukur sa kisha dashru ta kem affer njehere

 28. Anonymous // June 30, 2009 at 4:40 PM  

  e don karin vetem ne goje....

 29. Anonymous // July 9, 2009 at 12:17 AM  

  o FLORI je ma 8i miri ne bot veq kush ta ka inatin se shum i mirrrrrrrrrrrrrr je teperrrr hajde mbana ndoni concert ne S se ma t'mir se ty nuk ka en bot veq vazhdo. ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-FLORI-SANCHO$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

 30. Anonymous // July 9, 2009 at 12:21 AM  

  FLORI je 1-sh veq keni qen shum perfekt me SONIN jeni dy idhuit e mi ju lowi. kiss hajde ne KS se ska me ty.

 31. Anonymous // July 13, 2009 at 10:42 AM  

  hay flori je njesh.

 32. Anonymous // July 19, 2009 at 3:46 PM  

  FLORI JE I PAPAM SI THONI JU AHAHAH BRAVO NJERI VEQ PERPARA

 33. Anonymous // July 19, 2009 at 3:51 PM  

  FLORI JE SI EMRI YTEE FLORIIIIII

 34. Anonymous // July 19, 2009 at 3:51 PM  

  FLORI JE SI EMRI YTEE FLORIIIIII

 35. Anonymous // September 11, 2009 at 10:10 AM  

  flori je shum i mir dhe deshiroj se e dhe femnen me gjet si je vet

 36. Anonymous // October 18, 2009 at 9:43 AM  

  op per shipni ska mat mir veq lodhesh,e knj kalimashi(hahahhahah) hhhë ka amt mir shum
  ama edhe ky ooo

 37. Anonymous // November 28, 2009 at 4:03 PM  

  hej flori je shum i mir ishalla nuk je me at kurven elvanen se ajo osht kurv

 38. Anonymous // June 4, 2010 at 11:14 AM  

  floro je mret fare vlla kanget qe ban ti nuk ban njeri mor burr hec vazhdo kshu se i kefut gishtin gjith kengetarve ,, hallall lale dhe i kam qi motrat mu ne pith ixhvirgjerofsha ropt mu ne pith kush i thot florit pederast se pederasta jeni ju qe e mani me dor shkerdhata