BLEJ ONLINE

Bertan Asllani

Posted by kushi | 10:59 AM | 102 comments »
Bertan Asllani Foto
Bertan Asllani Foto

Bertan Asllani


102 comments

 1. Anonymous // July 3, 2008 at 7:16 AM  

  jeni mat mirt e maqedonis te dyt
  kisha pas deshir me pa bertanin live se berkanin e shoh shpesh
  pershendetje ju dojn shkupjanet

 2. Anonymous // July 5, 2008 at 4:40 PM  

  drejten me thon asnjani sum pelqejnqaq

 3. Anonymous // July 6, 2008 at 6:50 AM  

  BERTAN je shum i mire llokum qokollad ich liebe dich bertan me pelqen shum je ma i miri n bot veq kush ta ka inati ta hakt mutin

 4. besa // July 6, 2008 at 6:54 AM  

  kuku bre njeri mat keq syt e mi skan pa o zot sdi a e she veten najher pasqyre kali gomar maxhup mzat karcell shpati asht 10000000000000000000000000000000000000000000000000000ma her se krejt e le ma se ti

 5. tija // July 6, 2008 at 6:58 AM  

  o bertan nuk je edhe qaq i keq veq i mir sa per mosh tane but you are very new ne krahasim me genten qe asht ma e mira ne bote

 6. arta // July 6, 2008 at 7:01 AM  

  o bertan mos ta nin se shum i mire je sa per qat besen hiq mos ta nin se nuk je qysh tha ajo po shum ma i mire mos ta nin

 7. Anonymous // July 9, 2008 at 12:11 PM  

  o bertan veq vazhdo keshtu se ma i miri je tung

 8. Anonymous // July 12, 2008 at 9:10 AM  

  tung bertan ku je zemer loqk shpyrt te dua shum nga dina
  ti dhe berkani jeni ma te fortit tung klm ju dua shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te dyve qaooooooooooooooooool bertan dina berkan. per me stil berkani ta shkon por me kang ti je ma i forti tung nga dina

 9. Anonymous // July 12, 2008 at 9:13 AM  

  tung zemer u je shpyrt te dua shuuuuuuum ej mos ta nin hiq qka thon te tjeret se ti dhe berkani jeni ma te fortit por per me stil berkani ta shkon e per me kang je ti tung klm njeri qaooooooooooooooooo ju dua shuuuuuuuuuuuumm

 10. Anonymous // July 12, 2008 at 10:55 AM  

  tung zemer je ma i fooooorti veq vzhdo keshu se ma i miri je bertan . edhe berkani edhe ti jeni si velezer me njer tjetrin u dua shuuuuuuuuuum une juve tung nga dina qaooooooooooooooo jeni ma te fortit

 11. Anonymous // July 13, 2008 at 10:42 AM  

  tung bukurosh je ma i miri

 12. Anonymous // July 13, 2008 at 10:44 AM  

  tung zmer je ma i miri veq vazhd keshtu se ma i forti je ti tung klm zemer qaoooooooo te pershendes me kengen tend zemer me dogji malli klm njeri qaoooooooooooooo te duuua shuuuuuuuuum

 13. Anonymous // July 13, 2008 at 10:45 AM  

  o bukurosh te dua shum tung klm bukuroshi i maqedonis

 14. lenda // July 22, 2008 at 3:59 AM  

  Tung bertan je me i miri po krejt kta qe te kan shkru keq per tyta kan inati tugn te du shum lenda kiss

 15. lenda // July 22, 2008 at 4:01 AM  

  Lenda:
  Je me i miri ne botë te du shum kiss mos i ndegjo te tjeret qka flasin se krejt inati ta kan tung nga lenda kiss te du shum

 16. Anonymous // August 1, 2008 at 7:26 AM  

  ERBLNA  TE DUA BERTAN PER MUA JE NR.1 SKAM QA ME THON MA TEPER VEQ ME TE THON HAJDE NAJ HER NE GLLOGJAN E FOLIM BASHK KAM DESHIR TE SHOH TE DUA BAJ

 17. Anonymous // August 1, 2008 at 7:26 AM  

  ERBLNA  TE DUA BERTAN PER MUA JE NR.1 SKAM QA ME THON MA TEPER VEQ ME TE THON HAJDE NAJ HER NE GLLOGJAN E FOLIM BASHK KAM DESHIR TE SHOH TE DUA BAJ

 18. Anonymous // August 1, 2008 at 7:26 AM  

  ERBLNA  TE DUA BERTAN PER MUA JE NR.1 SKAM QA ME THON MA TEPER VEQ ME TE THON HAJDE NAJ HER NE GLLOGJAN E FOLIM BASHK KAM DESHIR TE SHOH TE DUA BAJ

 19. Anonymous // August 1, 2008 at 12:48 PM  

  ejbertan edhe berkan veq vazhdoni se jeni ma te fortit kenget e juaja ndihen gjitkund tung juuuuuuuuuuuuuu duuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaa shum jav hanksha xemleeeeeen

 20. Anonymous // August 3, 2008 at 6:38 AM  

  vallahi bertan je shum i mir po si berkani jo me vjen keq po qeshtu mendoj berkani eshte ylli i botes aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mpuq per berkinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 21. JustinNY // August 23, 2008 at 10:16 PM  

  Bertani eshte shume i mire,shume i fresket.Sa do doja ta qija fort,ate bythen e bukur qe ka o zot sa do ta qija.Eshte shume seksi,ka goje te bukur dhe bythe te bukur.Ato buzet e bukra do ja mbuloja me sperme qe te vdiste nga qefi.Bertan,je shume seksi,une dua te te qij njehere fort,domosdo qe do me qish dhe ti mua.Te puth fort,Justini nga USA.

 22. Leonora // August 29, 2008 at 5:08 AM  

  ej pse i keni perzi fotot te berkanit me te bertanit

  Berkani seshte ma i mir se BERTANI
  bertani ma i mir edhe e ka shum stillin te mire i love this boy

  ishalla vjen najhere ne gjermani ne kiel a ne hamburg edhe ne zürich ne zviccer

  Bertan une jam fani ma imadh ne boTe kerkush nuk osht kaq fan ma i madh se une

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥te dua bertan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  une i kam kejt kojkat tuat edhe fotografit mdoket sdii

  amo kejt kompjuteri jem me fotot te tua edhe musika

 23. GANGSTERET e PEJS-G.S. // August 30, 2008 at 8:46 AM  

  GANGSTERET e PEJS.G.S.dhe gjaku i ''UDD''pergjithmon na kem me kon
  Bertan asllani je ni ''GAY''qe e qi karin mir dhe lpin ''SPERMA'' knaqesh krej jami jami.

 24. Anonymous // October 13, 2008 at 6:24 AM  

  ej pse i keni perzi fotot e bertanit me te berkanit!!!!!

 25. Anonymous // October 13, 2008 at 6:25 AM  

  o bertan shum i mir je veq pak dokesh fmi ehehehehhe.

 26. Anonymous // October 13, 2008 at 6:27 AM  

  ej pse i keni perzi fotot e bertanit me te berkanit a e dini qe bertani osht ma i mir e berkani bash i keq aaaaa!!!!!!!!

 27. Anonymous // October 13, 2008 at 6:28 AM  

  Bertan allahile a ki femen

 28. Anonymous // October 13, 2008 at 6:29 AM  

  tttttttuuuuuuunnnnnnnggggggg.

 29. Anonymous // October 13, 2008 at 6:29 AM  

  bertani,bertani,bertani,bertani,bertani

 30. VLORA // October 16, 2008 at 2:08 AM  

  BERTANI ASHT MA I MIRI NE BOT KUKU UM KALLI KREJT SE BUKURI SI BERTANI SKA AS NI MASHKULL NE BOT VLORA E KA ANDERR ME TI BUTH NI HER BUZT TUA TE EMBLA TUNG KISS BUKUROSH I KE LAN KTA TJERT NE LLOQ AHAHHAHAHAHAHHA TUNG

 31. Anonymous // October 25, 2008 at 7:33 PM  

  Nuk po doket thmi po
  po doket HomoSeksual
  se eshte HomoSeksual i vertete.

 32. Anonymous // October 30, 2008 at 3:36 AM  

  valla je shum shum i mire veq vazhdo te adhuroj shum shum shum te dua shumm shummmmmmm kiss nga besa

 33. Anonymous // November 1, 2008 at 2:39 PM  

  valla bertan i mir je veq e ki karin e vogel .....

 34. BETANN <3 // November 8, 2008 at 7:43 AM  

  Oo njeriii ma morree se i tranovee njerzitt :$. shumm tduaa ma i miri je (K).{tinuthka-3nt@hotmail.com} tduaaa fortt(L) e dinn tii vett

 35. Anonymous // November 25, 2008 at 4:58 AM  

  hi bertan du bist der beste ich liebe dich sehr mein scharz ich wunsche dir alles alles gute in deinem leben und viel erfolg in deine kariere.

 36. Anonymous // November 27, 2008 at 12:12 PM  

  justiny shko beja kujt tjeter ato more vesht i shpifun nuk te vjen marre pederast muti

 37. Anonymous // December 9, 2008 at 4:45 AM  

  qyy berkani te bertani hahha ej berkan je teper kongtar i mir a shummm me pelqen je i pa par amo bertanin e kom merzii shumm ti je berkan teper i mir bravoo ishalla ki suksese si ne jet ashtu edhe me muzikk tung ngaaa mirsaa

 38. nita // January 7, 2009 at 4:27 AM  

  ...shume i bukur je... dhe kendon shume mire ...Bravo... tung nga Nita

 39. Anonymous // February 27, 2009 at 5:12 PM  

  hej shum papak je se di qysh pot ngojn njerzia ty bre po as ne wc nuk te kisha lan me knu ty bre familen e katunarit
  zanin si te bollicese ki kurr moskno mo
  hajt qiju bre familen npajdh ta qifsha

 40. Anonymous // February 27, 2009 at 5:14 PM  

  jav qifsha robt qityne pidhav qi pot ngojn se sje per muzik ti shko ruj lopt se as per lop sje me kual tkisah qu bre motren ncic ta qifsha ty ati ardian gugjes se si kara a botha i kini emrat bre motrat jav qifsha ani ati shpat kasapit atin nanen npidh me ja qi so gjonah bre nanen e balav jav qifsha

 41. Anonymous // February 27, 2009 at 5:15 PM  

  isahlla ta qin nanen tshkel kerri ahahahhaha e ti then dy kmap ahahhahahahahahhahh

 42. Anonymous // March 5, 2009 at 4:49 AM  

  OO bre ma i mir je veq kush ta ka inati nanen ... veq vazhdoo qao qao ta ha lochkenn tungii

 43. Anonymous // March 5, 2009 at 4:50 AM  

  OO nanen jav qifsha kush e shan okejjjjjj

 44. Anonymous // March 8, 2009 at 7:52 AM  

  ei bertan lochk mos ta ndin s eme i bukri je e un ktynev jav qie ropt ne p. te nanenes kush te keq rebelka

 45. Anonymous // March 8, 2009 at 7:55 AM  

  LoChK tKoM wAlLa BeRtAn VeQ kUsH tA kA iNaT bOlL i BuKuR jE mE rEsPkT rEbElKa

 46. Anonymous // March 8, 2009 at 8:00 AM  

  Bertan lochki jem me i bukri je bre se di si mundem me te takue niher te du shummm shumm shumm hsum hsumm shum shum mmmmmmmmm Gona nga Lipjani

 47. Anonymous // April 4, 2009 at 4:13 AM  

  juu jenii idollat e mii


  tepeerrrrrrrrr juu duuu

  oo zoott puu tmirr jeee(L)


  ju donnnn vannesaa shummshummshumshumshumshummm(L)


  I love you, I love you

  ju duuaa shummmmshummm

 48. Anonymous // April 6, 2009 at 6:26 AM  

  HEY BERTAN JE SI YLL NUK ARIHESH TE DUAAAAAAAAAAA

 49. Anonymous // April 6, 2009 at 6:28 AM  

  ****BERTAN+LINDA****

 50. Anonymous // April 6, 2009 at 6:31 AM  

  ****BERTAN+LINDA****

 51. Anonymous // April 6, 2009 at 9:19 AM  

  ass nnioOnii vallah:$:$:$:$.!!
  ssi em kann femnnna niher ncncnnc.!!
  sppjuu viien marre 1 her .!
  uhauhauhauhuahuahuah neyyssse puuuur wetti e kan mOre:P.!!
  qyyyh kithhh:P.!!

 52. Anonymous // April 17, 2009 at 3:29 PM  

  o bertan je yll bote je maj miri veq vazhdo shum eke zanin e mir po se edhe vet je i imir hehe po te adhuroj shum mpuq nga kumanovarja

 53. Anonymous // May 7, 2009 at 11:35 PM  

  je shume i bukur, vec shendoshu pak se je si karkalec

 54. meli // May 12, 2009 at 4:46 AM  

  bertan je yll per mua mor shkupjan te kam xhan zemra ime te dua nga tetovarja

 55. Anonymous // May 22, 2009 at 12:15 PM  

  oooo berkan sai bukur je kom deshir met taku e kur te takoj pate perqaf nuk kame lan edhe nese nuk ke deshir ti se shashtrisna mas teje je kan niher ferizaj un se kum dit qe je kan veq jam ba nervoz se veq qat dit skum dal qe je kan e ti bertan ej si llokum shum ibukur je edhe ti shum um pelqen edh ty te perqafi shum shumshuum 2dos mujmuj linda qaooo mpuq

 56. Anonymous // May 22, 2009 at 10:22 PM  

  O ALLAH PO I BUKUR KUKU OZOT QYSH KA DIT ZOTI ME TE FAL AQ TE BUKURR TE LUMT AAAAAAAAAAAAA ME I BUKURI I KOSOVES EDHE JASHT KOSOVES BERTAN BERTAN BERTAN BERTAN H... PEJ

 57. Anonymous // May 22, 2009 at 10:24 PM  

  O ALLAH PO I BUKUR KUKU OZOT QYSH KA DIT ZOTI ME TE FAL AQ TE BUKURR TE LUMT AAAAAAAAAAAAA ME I BUKURI I KOSOVES EDHE JASHT KOSOVES BERTAN BERTAN BERTAN BERTAN H... PEJ

 58. Anonymous // May 22, 2009 at 10:25 PM  

  O ALLAH PO I BUKUR KUKU OZOT QYSH KA DIT ZOTI ME TE FAL AQ TE BUKURR TE LUMT AAAAAAAAAAAAA ME I BUKURI I KOSOVES EDHE JASHT KOSOVES BERTAN BERTAN BERTAN BERTAN H... PEJ

 59. Anonymous // May 22, 2009 at 10:26 PM  

  O ALLAH PO I BUKUR KUKU OZOT QYSH KA DIT ZOTI ME TE FAL AQ TE BUKURR TE LUMT AAAAAAAAAAAAA ME I BUKURI I KOSOVES EDHE JASHT KOSOVES BERTAN BERTAN BERTAN BERTAN H... PEJ

 60. Anonymous // June 6, 2009 at 4:13 AM  

  oooooooo shum i mir je te dua shum je kengetari ma i miri kurr mos u ndal se kenduari te adhuroj shum ok klm suksese edhe ne te ardhmen tung

 61. Anonymous // June 12, 2009 at 12:14 PM  

  uhauhauha do footto te berkaniit e dO te berkaniit:P ju duu dyvee

 62. Anonymous // June 18, 2009 at 5:42 AM  

  jojo djal jam inat sta kam se je facer dhe kangt e tua shum i pelqej tung nga fusi 18 deçan e sa per berkanin edhe aj esht fac po mosha esht ajo qe jau ndan bukurin hehe

 63. shkurta // June 25, 2009 at 11:44 PM  

  oooj XeMeL SHuMiR Pske dL ve QvagjDo shum NSJS TE KAM NGA SHKURTA XEMLQ JEM :p:p:p

 64. BuTT`eRfLy..fLuuTuuRaa // July 1, 2009 at 10:49 AM  

  ooo Bertan taa hangshaa zemmreen po i miR iiee oo zott ajjtt se folmi ne facebook ta jap un imellen tem..
  tungg prejj fLuuTuuReess prejj Ferizai ajtt kiss

 65. Anonymous // July 6, 2009 at 4:05 AM  

  o bertano a te qi nji her?m'ka vajt aty ku s'ma mo uj pidhi.kushedi ca t'qime t'bo ti mo vlla ,sa me te guxhulid se malok je ti.

 66. Anonymous // July 6, 2009 at 4:11 AM  

  o bertano a te qi nji her?me ka vajt atje ku pidhi s'ma mo uj,me t'pa si qi ti mor rrot kari,ta kam qi mamin tat aq fort sa ke dal ti si sperm e skadume.

 67. Anonymous // July 6, 2009 at 4:13 AM  

  o bertano a te qi nji her?me ka vajt atje ku pidhi s'ma mo uj,me t'pa si qi ti mor rrot kari,ta kam qi mamin tat aq fort sa ke dal ti si sperm e skadume.

 68. Anonymous // July 6, 2009 at 9:21 AM  

  shum shum shum shum shum shum shum shum te du bre teper diqka edhe per ni sen i lutna zotit shum me mutj me pa niher a me fol em ta njet tem ma shum sdu tepre je i mir edhe e ki zanin e mir shum shum te du ishalla ki fat ne jet se e meriton nitaaaa

 69. Anonymous // July 8, 2009 at 6:00 AM  

  llokum je pasha mamin tdu shum... je ma i mir se te gjith te tjeret... si lochke je ;) tduuuuuuuuu tduuuuuuuuuuuu tduuuuuuuuuuu shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum nzemer tkam......:)

 70. Anonymous // July 11, 2009 at 1:49 PM  

  brtan je ma i miri ne bot . shum te dua/

 71. Anonymous // July 14, 2009 at 9:06 AM  

  VAlla shum facer je more po ajdi en pr kshyrni qkao jeta ahahua shum mir kendon amo pak fmi doket be,..pf..mir mir

 72. Anonymous // July 14, 2009 at 9:11 AM  

  leta asllani-e du bertanin veq se e ka mbiemrin si timin ahhahhuhue

 73. Anonymous // July 14, 2009 at 9:53 AM  

  Bertane bre
  je shum Cic bre

 74. Anonymous // July 16, 2009 at 4:58 AM  

  Ohh loqk te kam bre

  Ma i miri je...

 75. Anonymous // July 27, 2009 at 3:50 AM  

  hello une jam erjona je shum i mir me qat kongen qe e ke qit ok tung qao byebye

 76. Anonymous // August 10, 2009 at 3:18 AM  

  valla bertani osht ma i bukur 10000 her se berkani .......ai osht si peder ...mos ta nin tyy veq vazhdoo 1-sh jeeeee.

 77. Anonymous // August 11, 2009 at 4:15 PM  

  o bertan sen spo vyshe mamir tikishe kendu per pleq sesa qe je te kendu keshtu dhe kish pas ma fitim ishe ba nder ma mtemirit te kish shku puna ma mir me pleq se sa ke shtu

 78. Anonymous // August 17, 2009 at 8:08 AM  

  Hey Ti Ki Prirje Per Kendim...

 79. Anonymous // August 22, 2009 at 9:09 AM  

  Ma i bukri weq wazhdo keshte

 80. Anonymous // September 19, 2009 at 11:47 AM  

  Eii BErtan Ie ma I mirii EIii Te Duaa SHum shumm Se MA i miri iee eii nese muna me kontaktu me tyhh nay qysh brehhh T`lutnaa aDd iem uu te_dua2009@msn.com :p:p:P Puq

 81. Anonymous // September 19, 2009 at 11:49 AM  

  bertan t`duee shummm loqkan tkomm BeSsa

 82. Anonymous // September 19, 2009 at 11:52 AM  

  eiii Bertannn T`lutnnaaa A muna Me Kontaktu me Tyhhhhhhh BErhhh se MA i mirii ieeee loqkann iee krejtt a bonn me MArr Add Tem te_dua2009@msm.com Aitt Puqq Nihumm MSn nese B0onn

 83. Anonymous // September 19, 2009 at 12:01 PM  

  te_Dua2009@msn.com se gabim e shenovaa ma heret LQokan Rrush iee KiZz

 84. Anonymous // September 21, 2009 at 12:34 PM  

  o bertan shum i mir je veq kush ta ka inati po normal kan pse me ta pas inati hehe tung
  mpuch

 85. Anonymous // September 21, 2009 at 1:52 PM  

  i mire,i lezetshem ama si ata fmija e vogel hahaahha qe thirrin mami mami mami

 86. bukuri // September 25, 2009 at 8:59 AM  

  oooo bertan ta hanksha emren shummm i mir je ????? valla

 87. aura // October 3, 2009 at 4:08 AM  

  o bertan shum i mir je ke stil te mir dhe gjo gje qe ti vepron te ka hije na i bukuri je verem vazhdo.

 88. gjoana // October 5, 2009 at 9:17 AM  

  o bertan je shum i mir veq vazhdo kshtu je yll bote kush ta ka inatin mpuq.

 89. hasani // October 12, 2009 at 6:10 AM  

  TUNG UNE JOME VASFIJE NE FRACNE
  UNE DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SHUME BERTAN ASLLANI EKOME NE ZEMER
  TUNG VASFIJE
  V.ASFI@HOTMAIL.COM
  HTTP://MISS-KOSOVAR.SKYBLOG.COM
  caoi a tous

 90. Anonymous // October 16, 2009 at 4:08 AM  

  je me i mire mos ta nin qka thojn te tjeert ama prap nuk ja kalon berkanit....mpuc berkani

 91. dafina kurtishaj // November 24, 2009 at 6:44 AM  

  o berkan ti je ylli i botess brehhhh ciao nga drita

 92. Anonymous // December 4, 2009 at 6:50 AM  

  shum mi mirrrrrrrrrrrrrrrr

 93. Anonymous // June 15, 2010 at 9:03 AM  

  shum i mir je bertan veq kush ta ka inati se ma i miri ne bot je veq vazhdo.kisha pas deshir me te pa live .du shummmmmmmm(love)

 94. Anonymous // January 13, 2011 at 12:49 PM  

  obertan kur denxijerish albumin 2011 se sen pres

 95. Anonymous // January 13, 2011 at 12:52 PM  

  oshpirt amtregon jam nga istanbulli wet keshtu vazhdo

 96. Anonymous // July 24, 2011 at 8:27 AM  

  ej bertan ti me stil e me kang ja shkon berkanit je ma i miri I LOVE YOU.MPUQ E KI.

 97. Anonymous // July 24, 2011 at 8:33 AM  

  ej te kam loqk KKKIII$$$ TE DUA SHUM. ma i miri i maqedonis je.

 98. Anonymous // July 24, 2011 at 8:37 AM  

  ej ti e dyta gabim e ki se ndoshta ty te pelqen dani hahahahahaha. nese e lexon ket mesazh mos qesh.

 99. Anonymous // July 24, 2011 at 8:44 AM  

  ej ju te tjeret qe keni qu komente edhe ju qe poi lexoni a thuni qe e kom mir se un gjithmon ja qelloj ne dhjetshe 10000000000000000

 100. Anonymous // July 24, 2011 at 9:51 AM  

  o bertan kisssssssssssssssss

 101. Anonymous // October 1, 2011 at 9:16 AM  

  bertan t'pershendet gjith istog edhe je shum i bukur.FATJONA$MAJLINDA

 102. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:19 PM