BLEJ ONLINE

Greta Koci

Posted by kushi | 3:35 PM | 84 comments »

To enlarge (zmadhuar) foto - kliko

Greta Koci 01
Greta Koci photo 02

Greta Koci foto 03

84 comments

 1. Anonymous // July 7, 2008 at 9:53 AM  

  Shume respekt per Greten dhe familjen e saj. Arseni Padova

 2. Anonymous // July 7, 2008 at 9:54 AM  

  Shume respekte per Greten dhe familjen e saj. Areseni Padove

 3. Anonymous // July 14, 2008 at 7:31 AM  

  Greta je fantastike..
  Do doja shume te njihja Klevisi Korinthos

 4. Anonymous // July 14, 2008 at 7:33 AM  

  Greta je fantastike..
  Do doja shume te njihja Klevisi Korinthos

 5. Anonymous // July 24, 2008 at 1:17 PM  

  Turp per ju qe flisni per greten,se vec zoti do t,ju mar hak.Eshte super kengetare dhe s,ka kengetare ti dal para.Po ca Olta Boka shkruan njera.O e trash ,a nuk kupton se Olta s,ka lidhje me kengen dhe shkoj rastesisht ne festival e s,pati turp doli ne vendin e 17!!!!Po ku krahasohet nje yll si greta me keto plehra qe e shajne ,sepse e xhelozojne se eshte me e mira. Greta Koci nese i lexon ketp komente mos u merzit se keto jane koleget e tua qe shajne ose njerezit e tyre,haroje se mund te flase njeri keq per Greten e madhe.

 6. Anonymous // September 6, 2008 at 4:56 AM  

  o greta je ylli i botes kush flet keq per ty,flet vetem nga inati qe ka per ty.mos ua ve veshin.je yll

 7. Anonymous // September 6, 2008 at 5:02 AM  

  o greta je yll fare kush flet keq per ty flet vetem nga inati.mos ua ve veshin,sa kopilat flasin keq per ty mos e ke problem se ato qe i thone per ty i perjetojn vete i ken te zakonshme.je yll kish qejf me te njoft.tung

 8. Anonymous // September 6, 2008 at 5:02 AM  

  jam bledi has

 9. Anonymous // September 7, 2008 at 6:25 AM  

  o greta mos me ta ni ti je kengetarja me mire ne shqiperi.mos shiko qthone te tjeret.bledi__08@ho

 10. Anonymous // September 20, 2008 at 3:52 PM  

  greta je shume bukur. ike te gjitha vem vazhdo

 11. Anonymous // September 20, 2008 at 3:53 PM  

  greta je shume bukur. ike te gjitha vem vazhdo

 12. Anonymous // October 16, 2008 at 2:03 PM  

  great ben kot si shenjtore,si goce mire se seshte fare e tille dhe me mjaftuan dy dite qe ta marr vesh.se dilte nga shpija dhe ne rruge kryesore e merrin me makine si domos nje me x5.le te thoji ca te doje greta por e verteta kjo eshte.por qe eshte pith eshte.nga fieraku

 13. Anonymous // October 27, 2008 at 5:23 AM  

  o kosovare o legena po nuk dini vec te shani po ju shqiptaret ju kane mbajtur me buke e ju tani i shani po nuk thone kot qe ju jeni buke shkelur

 14. Anonymous // November 1, 2008 at 11:41 AM  

  je njishe nga klausi dhe dionisi

 15. Anonymous // November 1, 2008 at 2:44 PM  

  e mir je po pak Kurv hahaha \
  po valla shum SeXy je me ta shti ni her Karin qe e kam te madh ma shum nuk kisha dash.....

 16. Anonymous // November 4, 2008 at 2:37 PM  

  valla boll marak jam per qe to qa kan cicat e maja veq ni her mi ti lipi skesh dash tjeter edh mu ma thith ti mue edhe mu derdh ne to nga fati

 17. Anonymous // November 4, 2008 at 2:37 PM  

  valla boll marak jam per qe to qa kan cicat e maja veq ni her mi ti lipi skesh dash tjeter edh mu ma thith ti mue edhe mu derdh ne to nga fati

 18. Anonymous // December 15, 2008 at 4:39 AM  

  oj kurva e ermalit a po qihesh me ta hiq a po ta qel pidhin ne gjak a jo vallain u fort asht ai te qkoq tuj tq qi shum te mash e ka ta shtin ne goj a hajt tung qiju me ermlin bashk a tuuuuuuuuuuuuuuuuuung

 19. Anonymous // January 9, 2009 at 10:39 AM  

  veq une di a osht e bukur se veq une e kom qi ja kom hup virgjinitetin valla pidh te mir kish more burra sikur te love

 20. Anonymous // January 17, 2009 at 1:06 PM  

  o greta ti je nje kurve e vogel qe rrin tu u qi me cdokend

 21. Anonymous // January 17, 2009 at 1:08 PM  

  mos na bej rolin e virgjereshes ti bushter mutit qe e i ke ba me zori me ta fut bitch

 22. Anonymous // January 17, 2009 at 1:09 PM  

  vazhdo keshtu je ok

 23. Anonymous // January 17, 2009 at 1:11 PM  

  kurve te njeh gjith shkodra taman je kurvic e vogel e ta kan fut sa krahun e te ka dal ne fetyre da me ba si erotike ik moj qiju me ndokend tjeter

 24. Anonymous // January 17, 2009 at 1:11 PM  

  sa kara te kan hi apo sdin me i numeru kurve

 25. Anonymous // January 18, 2009 at 1:36 PM  

  greta je me e mira

 26. Anonymous // February 1, 2009 at 8:22 AM  

  hemi mendjemadhe na thuaj moshen tende te vertete se ke 5 vjet qe thu jam 16 vjec edhe motren e ke shume mendjemadhe ishte ashtu kur s kishte bere kenge pale tani se si eshte

 27. Anonymous // February 11, 2009 at 6:31 AM  

  valla Greta je shum e bukur pak e trash po kurgjo nuk dmth ajo qe je e trash se kryesore je e bukur e meqme edhe ki talent per tona sendet, e ti qika e mira po djal i mir qka do qe tjesh qe po thu jena buk shkelur nuk osht qashtu se e vertet osht qe sa jena kon nshqipri keni bo pare prej neve tu vjedh edhe ma shum se qe duhet per qira edhe kshtu qe mshele at goj ok se kurgjo sna keni ndimu qe me thon tash qe duhet me permend ok se krejt me banes me ushqim krejt u duft mi pagu e mos u fryj me ata qe nuk osht okeey.Edhe tash gjat sezones kur vim krejt sendet i boni ma shtrejt veq se vim na kosovart po mos me ardh gjat sezones krejt i keni 50% ma lir sendet veq neve na pritni me ardh e me jau pagu ma shtrejt se mos tishim edhe na ju kishit vdek nga uria e kshtu qe mos fol shum se nuk osht qashtu qysh po thu ti se ma hajna se ju ska kun nbottttt

 28. ec mo // February 18, 2009 at 11:58 AM  

  bravo komentusi i parafundit.tani e kuptova pse e merr mamin dhe motren kudo qe vete ajo punojne sebashku

 29. greis // February 19, 2009 at 1:36 AM  

  je e papare je kengetarja  me e mire ne gjithe boten je yll shume e bukure ata qe te shajne te kane zili

 30. Anonymous // February 20, 2009 at 7:11 AM  

  kuna po ja qi ropt e po fol pa lidhje.po adin qe greta me te hyp ne kar ta then o bab duhesh me shti ne gips

 31. Anonymous // March 4, 2009 at 9:22 AM  

  gret shum e bukur jee veq kush ta ka inati un shum tduu si loqk je valla hajtt kiss tduu shuumm tpershendess

 32. Anonymous // March 21, 2009 at 11:58 AM  

  gret shum e mir je ani me ni kangen tane me flakron tung

 33. xhenis // March 23, 2009 at 3:33 AM  

  greta je shume e bukur dhe e mire vazhdo keshtu

 34. Anonymous // April 7, 2009 at 11:28 AM  

  klientet ja gje mamaja por dhe vet ne shkoll.e nxjerin si kurva qe qihet me shum respekt per kurvat

 35. Anonymous // April 12, 2009 at 5:27 AM  

  je si shpirt

 36. Anonymous // April 14, 2009 at 12:58 PM  

  greta je mendjemadhe,ule pak hunden se sje ber aq e madhe,ske pike zeri,dhe kenget e tua sa vijne epo amerikanizohen ndaj ste pelqej megjithate suksese

 37. Anonymous // May 11, 2009 at 8:09 AM  

  greta shum kiq e fort teper e mir te dua shum nga DIELLZA TE DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 38. Anonymous // May 17, 2009 at 5:36 AM  

  oooooooo milet ooooo ju qifsha ropt cfar keni me greta kocin!!!! duhet byth te arrini deri tek ajo oooo ju qifsha motrat kush e shan greta kocin o bythqima e kurva shqiptare ju qifsha edhe gjith farafisin. ROPT E MOTRAT kush na shan dhe neve... nga karderrat e shqipris mesme
  hajd motrat dhe nje her

 39. Anonymous // May 20, 2009 at 12:42 PM  

  grta dua te qi forte te eshet rritur pidhi ndone cik gojoret iben mir ti dua te qi je pidh i mrekullushem je kurve e papar,me sa lek ta prish mendjen do te bej nje te qir qe ta mbashe mende gjate.

 40. Anonymous // May 20, 2009 at 12:43 PM  

  kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv do qiemi bashk

 41. Anonymous // May 20, 2009 at 12:43 PM  

  ti je pidh shoku

 42. Anonymous // May 20, 2009 at 12:44 PM  

  je pidhi me i mir nga te gjitha kengetaret,jo kengetarja me e mir mose te ginjej mendja bitc

 43. Anonymous // May 20, 2009 at 12:45 PM  

  te qin ndo pak dashnori pos eshte gje me shkruaj ndonje fjal jam gati

 44. Anonymous // May 20, 2009 at 12:47 PM  

  listen e dasmes i qifsha ati qe mbron greten te vdekjes te fisit ca ti permbaj,hajde de se mbroni ndone te talntuar

 45. Anonymous // May 20, 2009 at 12:48 PM  

  kendon sikur qiet, i ka mbet reflex

 46. Anonymous // May 26, 2009 at 6:19 AM  

  kjo eshte pidh i fresket,gojoret i bene shume te egra,

 47. Anonymous // May 26, 2009 at 6:21 AM  

  o ca k u r v e del ne tv e flet sikure eshete me edukat .nje cop kurve eshte,sa e ke pazarin se kam harru

 48. Anonymous // June 23, 2009 at 5:31 AM  

  je shum shum shum e bukur oj shpirt

 49. Anonymous // June 25, 2009 at 6:02 AM  

  kush o ermali i greetes moooo
  aman na kthe pergjigje please

 50. klodiana // June 25, 2009 at 12:31 PM  

  greta je shume e mire,ke nje ze shume te bukur,kenget shume te bukura.no coment je me e mira.nga fansja jote e cmendur.te uroj gjithe te mirat ne karriere dhe ne jete.klodjana tropoje.pse nuk vjen ne b.curr.je kengetarja me e mire shqiptare.te adhuroj.klm puuuucccc

 51. hanife bytyqi // July 6, 2009 at 7:05 AM  

  pahhhhhhhh do foto shum te mira do foto shum te kqija nuk muj me than se je e keqe amo ska pas nevoj me i bo do foto palidhje a

 52. espinosa // July 7, 2009 at 5:42 AM  

  ej o kosovare boll se na cat k..me te shara...qenkeni te trashe ju mo..une i dua shume edhe camet edhe kosovaret po kshu si beni ju kot sa tju shpiesh ndermend...sa per greta kocin..je yll shpirti i lalkes...puc

 53. espinosa // July 7, 2009 at 5:43 AM  

  kush shane gerta kocin mamin ke picka.....nga lalka nga korca ose espinosa

 54. denis mujaj // August 22, 2009 at 7:29 AM  

  atij komentuesit te parafundit me ja qi ropt ne pill te lejn emrin se ja kam qi ropt e kam thy ne mes ropqimin

 55. Anonymous // August 22, 2009 at 7:32 AM  

  atij komentusit te parafundit me ja qi ropt ne pill e tan atyne qe e shajn greten.Leni emer ma ropqima,se ju qi ropt ne pill.

 56. Anonymous // September 28, 2009 at 9:01 AM  

  greta koci je shum e bukur si dhe ke nje ze shum te embel.krenohemi ne shqiptaret me ty.ju lutemi mos shkruani palidhje shqitare ne jemi nje shtet.lerni thymjet lerni fjalet e pista me respekt te mash per ju ju shkrun rina nga drenica.vetem perara ec te uroj duksese e dshur

 57. rina // September 28, 2009 at 9:02 AM  

  greta koci je shum e bukur si dhe ke nje ze shum te embel.krenohemi ne shqiptaret me ty.ju lutemi mos shkruani palidhje shqitare ne jemi nje shtet.lerni thymjet lerni fjalet e pista me respekt te mash per ju ju shkrun rina nga drenica.vetem perara ec te uroj duksese e dshur

 58. Anonymous // September 28, 2009 at 9:03 AM  

  greta je bukuroshe

 59. Anonymous // October 10, 2009 at 6:28 AM  

  greta je shum shum e bukur dhe te garantoj qe je kengetarja me e bukur nga shqiperia qao te duaaaaaa shum . ju pershendes te gjithve dina

 60. Anonymous // October 16, 2009 at 8:23 AM  

  Greta eshte nje kangtare e zonja dhe shume e fort.Nuk guxon kush me shah nje qik si Greta Koci.T,ju vij turp atyre qe perbuzin ket emer kaq fisnik.

 61. Anonymous // December 20, 2009 at 2:19 AM  

  GRETA KOCI TE UROJ SUKSESE NE JETE FAMILJE E KARRIERE.CIO
  ME RESPEKT ORGEST SHEHU

 62. Anonymous // March 24, 2010 at 3:31 AM  

  adhuruesja juaj majlindaaa

 63. Anonymous // August 6, 2010 at 10:28 AM  

  shume e bukur je si loqk edhe qai i shqipris qe na kish sha neve kosovarve mosh fol shum okej se vjen diksuh ta mshel gojen edhe jena ardh en shqipni gjat luftes se kena pat qef mu shetti pak ok se na shqipni e kena si me shku en prishtin kur dojm vime okej a kuptove ti

 64. Anonymous // August 6, 2010 at 10:31 AM  

  shum e bukur jeeeeeeeeeee shum sexyyyyyyyyyyyyy heheh edhe mos ta nin qe foli tjert ok shpirt(l)

 65. Anonymous // August 6, 2010 at 10:31 AM  

  shum e bukur jeeeeeeeeeee shum sexyyyyyyyyyyyyy heheh edhe mos ta nin qe foli tjert ok shpirt(l)

 66. Anonymous // August 6, 2010 at 10:32 AM  

  shum e bkur jeeeeeeeee shum sexyyyyyyyyyyyy edhe shum ta hajn a osht qashtyt moter (l)

 67. Anonymous // August 17, 2011 at 2:41 PM  

  kukuu ikk mejj see je kaa m'tutt sii shtrigg atoo flokktt :@:@

 68. Anonymous // May 30, 2012 at 10:27 AM  

  JE KURVA ME E MADHE NE GJITHE BOTEN!!

  ME KENDUAR SDI!

  E SHEMTUAR NE MAX JE.

  SE PER CFARE VLE TI.

  SKANDAL SI TI DHE MOTRA JOTE QE ESHTE AKOMA ME KURVE

  KURVEEE
  KURVE
  KURVE

 69. Anonymous // July 10, 2012 at 2:08 PM  

  TURP TE KINI TE GJITHE JU QE SHANI NJE NJERI TE PAFAJSHEM SI GERTA.QOFSHI DHE JU RIVALET E GERTES.TURP TJU VIJ NA VETJA JUAJ.GERTA MOS U MERZIT PER OFENDIMET QE TE BEJNE KETA KAFSHET SE NJERES NUK MUNDEM TJU THEM.TI JE ME EMIRA NA KENGETARET.

 70. oakleyses // December 15, 2015 at 11:28 PM  
 71. oakleyses // December 15, 2015 at 11:29 PM  
 72. oakleyses // December 15, 2015 at 11:30 PM  
 73. oakleyses // December 15, 2015 at 11:31 PM  
 74. seo com // December 24, 2017 at 9:19 AM  

  شركة ركن الضحى تعتبر من أكبر وأقوى شركات الخدمات الخاصة التي تسعى لأن تكون شركة شاملة تضم تحت سقفها كافة الخدمات والتخصصات المختلفة التي قد يحتاجها العملاء في حياتهم اليومية والتي تساعد على راحتهم وتوفير وقتهم وجهدهم، في شركتنا مهما كان نوع الخدمة الذي تحتاجه ستجد فريق كامل متخصص يقوم بها فلا تتردد في التواصل معنا فورا
  ارخص شركة نقل عفش بجازان
  ارخص شركة تنظيف شقق بجازان
  ارخص شركة تنظيف بجازان
  ارخص شركة تنظيف خزانات بجازان
  ارخص شركة كشف تسربات المياه بجازان
  ارخص شركة تنظيف مجالس بجازان
  ارخص شركة عزل اسطح بجازان
  ارخص شركة تسليك مجارى بجازان

 75. seo com // December 24, 2017 at 9:19 AM  

  شركة ركن الضحى تقوم بمكافحةجميع انواع الحشرات على اعلى مستوى في تقدم الخدمة باقل الاسعار الممكنة كما تستخدم اقوى المبيدات الحشرية للقضاء نهائيا على الحشرات
  ارخص شركة مكافحة حشرات بجازان
  ارخص شركة مكافحة النمل الابيض بجازان
  ارخص شركة رش مبيدات بجازان

 76. seo com // December 24, 2017 at 9:19 AM  

  شركة ركن الضحي الشركة الأولى في مجال الخدمات المنزلية المختلفة ، حيث لديها كافة الخدمات التي تحتاجون إليها وتقدمها الشركة لكم بجودة لا مثيل لها ، لا داعي إلى أن تتعامل مع أكثر من شركة لكي تحصل على العديد من الخدمات حيث يمكنك الآن أن تقوم بالحصول على كافة الخدمات التي تريدها خلال شركة واحدة فقط ، يسعدنا عزيزي العميل أن تتعاون معنا كما يسعدنا أن نقدم لك خدماتنا المميزة بأجود وأعلى مستوى ، حيث يسعدنا أن نقدم لك الخدمات الآتية
  ارخص شركة شفط بيارات بابها
  ارخص شركة تنظيف بابها
  ارخص شركة مكافحة الحشرات بابها
  ارخص شركة تنظيف خزانات بابها
  ارخص شركة نقل اثاث بابها
  ارخص شركة تنظيف مجالس بابها
  ارخص شركة عزل اسطح بابها

 77. sherry sabri // February 5, 2018 at 7:46 AM  
 78. sherry sabri // February 5, 2018 at 7:48 AM  
 79. sherry sabri // February 5, 2018 at 7:48 AM  
 80. المتوكل على الله // April 6, 2018 at 4:52 AM  


  افضل شركة رش مبيدات بالرياض
  شركة تنظيف كنب بالرياض
  تعتبر شركة ركن كلين للصيانة والنظافة من اولى الشركة التى له اسما فى مجال خدمات التنظيف ومكافحة الحشرات نحن لدينا احدث المعدات لجلى وتلميع السرميك وافضل المنظفات التى تستخدم فى مجال التنظيف الشامل بالرياض.
  شركة تنظيف موكيت بالرياض
  شركة مكافحة فئران بالرياض
  شركة مكافحة بق الفراش بالرياض
  شركة مكافحة الصراصير بالرياض
  شركة مكافحة النمل الاسود بالرياض
  شركة مكافحة الحمام بالرياض

 81. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:28 PM  
 82. Clipping path Help Zone // July 21, 2018 at 2:51 AM  
 83. Clipping path Help Zone // July 21, 2018 at 3:03 AM  
 84. علي محمد // March 5, 2019 at 2:40 PM