BLEJ ONLINE

Hekuran Krasniqi

Posted by kushi | 1:22 AM | 15 comments »

Photos of Hekuran Krasniqi
Hekuran Krasniqi Photo Foto Video Photo 01. Hekuran Krasniqi

15 comments

 1. Anonymous // July 2, 2008 at 3:42 AM  

  shum i mir je edhe kendon shuuum mir po ma nice ishe doken me pas dal veq vet n foto.pershendetje...

 2. Anonymous // July 5, 2008 at 4:01 PM  

  valla bash smut ishe dol
  edhe kendon
  mir
  edhe je i mir ehehhe qau

 3. Anonymous // July 11, 2008 at 3:44 AM  

  o xhupi i voge l je per qika ti more beb more ik se si bajat je mbo en ks

 4. Valienti // July 13, 2008 at 3:04 PM  

  ku je bre ZORRO edhe kur luj letra um kujtohesh se si xhanarr je hihihi hiqqq amo bash hiqqq pernime hiqqq sum pelqen, ani ma me kendu paaaa gitare kres tkisha ra.

 5. Anonymous // July 19, 2008 at 9:21 PM  

  shum i smunt je njeri veq vashdo se je i prizrenit mos e aro se je i prizrenit tung nga nasheci

 6. jehona // August 22, 2008 at 1:34 PM  

  tung hekuran me pelqen shum met vertet je nje kengetar shum i mir tung klm qaooo kisssss imella ime jehona_beftiu@hotmail.com

 7. Anonymous // September 13, 2008 at 8:52 AM  

  muzik shum interesat ban idea shu t forta duete ,edhe ngjir te zerit shum interesante.suksese koleg,klm.

 8. Anonymous // October 15, 2008 at 5:34 AM  

  ke vokal shum te mire veq e ke prish me keto dy kudra thjesht rrospa ste paska hie hiq ruje vehten mos ta merr inati opinjoni se do te kesh pasoja me vone puno dhe tregoj mases se je me i mire tung

 9. Anonymous // January 5, 2009 at 4:55 AM  

  shume mire kendon bravooooo edhe je shuume i mire

 10. Anonymous // January 24, 2009 at 5:19 PM  

  ky asht hekuran hajni qe deri ne 25 vjet ka vjedh kuleta t'xhepave, e atere masi asht lodh tu vjedh ka than hajde po filloj me knu se noshta bahem VIP. A e keni pa qysh ka fillu me fol ne gjuh letrare tash (e ka harru at gjuhen e katunarve te mahalles), edhe shume i kompleksum je shoki a,, sidomos ka femnat sta don hiq, qata ki dal me qato dy gjynahat. me shka te dush lidhem se qito komente favorizuese qe jan qaty shumicen i ki shkru ti, se tybe nese merret nojkush me ty.

 11. fatche // March 28, 2009 at 1:06 PM  

  o hekuran kuje pash syte e ballit qesa her pot sho e spo muj me bo zemren guri e met fol jam nje adhuruse je juaj e flakt mpuch hekuran respkt per ty a guxoj met fol kur takoj qao qao zeshkanja_josh@hotmail.com

 12. Anonymous // March 30, 2009 at 5:02 AM  

  kush mundohet me ja ul autoritetin hekuranit ja ka ul vetes dhe rrethit te tije , perpara hekuran sepse e meriton je shume i mire suksese.

 13. marimange // April 30, 2009 at 8:23 AM  

  Vloraaaaaaaaa!ti vete je kuder,dhe qfare edukate ti ke qe poe mundeshe te fyeshe keto dy vajza te bukura.Bravo per ty dhe prinderit e tua.

 14. Anonymous // March 24, 2010 at 9:15 PM  

  kush eshte qajo kurv a qaj kurvan qe po shrun keq per hekuranin , garant spaska kushte ekonomike shpirterore bosh qenke miko ja ngrensh kaken hekuranit dhe fansave te tij , merre me mend sa kaken te bjen me e hanger gjeth ato fansa i ka hekurani hahahahahahahahahahaha...

 15. Anonymous // March 24, 2010 at 9:17 PM  

  a ndijte ti muto qe po mundohesh me shkru keq per hekuranin edhe nje here ja ngrensh kaken hekuranit dhe fansave te tij ...