BLEJ ONLINE

Anjeza Branka

Posted by kushi | 10:53 AM | 16 comments »16 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 7:29 AM  

  o ti i 2 qfar miri more dhomt e dame krejt belin me tula p zot

 2. Anonymous // August 22, 2008 at 2:35 AM  

  Sa per Anjezen ze nuk ka fare si te gjitha kengetaret e koheve te fundit ne shqiperi dhe kosove qe vetem me lakuriqsi fitojne ndonje leke, sa per kosovaret jeni trapa fare. Fshatare ngelet ore idiota. Mburreni me ate Adelinen qe mi ka buzet e bera operacion si WC e shume e shume femra te tjera kengetare nga kosova. U mundua serbi tiu bente njerez po jo nuk ia doli.Pastaj mesoni te shkruani se do nje ore te lexosh mesazhet tuaja dhe nuk i kupton

 3. Anonymous // September 6, 2008 at 5:06 AM  

  ma e mira je valla po mos ta nine ty qka te thojne kta katunaret kta nuk e dine qk aeshte mire e qka eshte keq valla je teper e mire te dua shume

 4. Anonymous // September 9, 2008 at 3:03 PM  

  po ti mi injorante e pacipe cte duhet te shash anjezen,kush je ti qe gjykon nje nene ...te te vije turp ty e jo asaj ...se qeke nje cope fshatare me mentalitet shum poshter ..anjeza kendon dh ekenget i ka te lezecme dhe trupin e ka shume te bukur ...po ti qenke nj ecope xheloze e felliqur .po shkruaj dhe po me shpifet qe po te kthej pergjigje...cope femer!!

 5. nimo // October 19, 2008 at 6:02 PM  

  je shume e mir Anjeza!... vetem tash duhet te bahesh pak ma serioze ,se je nene apo?? hehe VIVA SHQIPERIA Pershendetje nga GOSTIVARIIIII

 6. maqedonia // January 10, 2009 at 5:46 PM  

  mirmrama anjez je shum e mir te uroj sukse besoj se kta qe flasin kshu pse zhvishesh ose nuk zhvishesh duhet separi ti ndjekin kengetaret amerikane mendoj per madonen qe me mosh esht shum e vjeter por ajo nuk dallohet fare dhe vishet sic e don qefi asaj nejse vec vazhdo.TE UROJ SUKSE

 7. Anonymous // January 27, 2009 at 8:42 AM  

  O JU KOSOVAR O JU QIFSHA ROBT SHIHNI ATO KENGETAET E JUJ QE QIHEN ME GABEL PASTAJ NA SHANI NE.JU DO MBETENI GJITHMON TE TRASH SE SKA KUSH TJU MESOJE PRANDAJ.JU SHKERDHEHEN QE 13 VJECA SE JA U KERKON PIDHI QE ATEHERE.MESOUNI ME FOLSE NUK DINI ME SHQIPTU FJALET AKOMA

 8. Anonymous // February 10, 2009 at 4:38 PM  

  je ma e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 9. Anonymous // February 10, 2009 at 4:40 PM  

  je ma e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 10. Anonymous // April 25, 2009 at 2:01 PM  

  komenti im per anjezen asht se ka arritur diqka prej ku asht nisur,se metevertet ka kenduar ne kosove ne kafehane si psh ne rest anakonda,tek bunari ,e keshtu shum lokale te flliqura dhe me e keqja esht se eke ber per shtrat me 100 eu ose 200 dm.un jma nga kosova dhe lexova komente se shanin kto simpatiket e anjezes vetem se pyteni anjezen per kto gjeste qeika bere jam shum shum i sigurt dhe per truprojen qe ka pasur per te mbledhur te hollat nga ata qe paguajn per shtrat,eju simpatiket e anjezes mos ishani kto rruspat e kosoves se edhe tek ne ka nuk them qe nuk ka po ju ndaloni ato te juajat nga shqiperia se nuk po i zejn lokalet jan mbushur perplot edhe gjitha bej seks me lek nuk unk uka mbetur vend ne itali e greqi i kan kthyer pidhat kah ne tash

 11. Anonymous // May 13, 2009 at 4:14 PM  

  kurva qe s'ngeli cun i ri pa e shkerdhy kto kurva e bejn famen me pidhin .

 12. Anonymous // June 2, 2009 at 3:01 PM  

  O KURV AKOMA KTU TI IK MI KARE FEMER IK VDIS ME NA I KANAL PLER E NEVERITUR...

 13. Anonymous // July 2, 2009 at 9:08 AM  

  je kot fare

 14. Anonymous // July 6, 2009 at 4:40 AM  

  oj anjiza ado shkosh me me pushime ne durres te mali i robit ,se e ke shtepin ne papafingo ado te zihesh me me burrin se ju kam pa vet me kto sy?ate motren e madhe e ke sikur e ke bo me pjese kembimi,kurse ate thithlopen e vog
  el nuk e shaj se e kam kunat.

 15. Anonymous // September 22, 2009 at 1:47 AM  

  un personalisht nuk te njoh ama kenget e tua me pelqej e ti gjithashtu ti ke jeten tende bej qfar te duash

 16. Anonymous // November 9, 2009 at 11:52 AM  

  kosovaret bytheqira ordinere me gjithe kurvat nga kosova ,anjeza 1-sh fare dhe mire ka bere cfare ka bere ,ka jeten e vet e si rruhet trapi per ju per asnjerin nga ju ,anjezes dhe gjithe gocave te tirones ,bravo bravoooooooooooooooooooooooooooooo
  poshte pidhrobshat e kosoves apo gjithe pidhrobshat e shqiperise qe ju kane inate .
  ju po qe ja keni qi robt jetes e ko kta kurvat qe shkepin kusherirat mceftas ,kta pedofila te ndyre .