BLEJ ONLINE

Alketa Vejsiu

Posted by kushi | 4:59 PM | 35 comments »

Kliko ne foto per te zmadhuar
Alketa Vejsiu 01Alketa Vejsiu 02

Alketa Vejsiu Photo 03
Alketa Vejsiu Foto 04
Alketa Vejsiu Foto 05

35 comments

 1. Anonymous // August 3, 2008 at 4:10 AM  

  e moj alket te pafsha tu hek pleh me kaci ...masi e paske mar qat tipin e martum...pershendetje nga shban aga...

 2. Anonymous // August 3, 2008 at 4:11 AM  

  valla doren zemer e gishtin both boll e mir je

 3. Anonymous // August 5, 2008 at 2:38 PM  

  ciao..alketa esht nje vazj shum e zonja e mbi te gjitha shum e thjesht..po ne shqiptaret kur do fillojm te shohim vetem punet tona?po ca ju duhet juve o vlla qe esht martuar me nje burr qe ka dy fmi...bobobo.nuk behemi kurr njerez ne.sei unica alketa e auguri per la bimba.buona fortuna...

 4. Anonymous // October 7, 2008 at 7:04 AM  

  teper e bukur diqka

 5. torres // November 10, 2008 at 4:14 AM  

  ska koment per aleketen veq let vazhdon qishtuu !!!

 6. ena // November 19, 2008 at 6:43 AM  

  alketa je njeshe po njeshe ama. Hallall per cdo lloj prezantimi qe ke bere..ej po me shume dashuri kur starton''

 7. Lisa tr // December 16, 2008 at 12:06 AM  

  Alketa,nuk harrohet kollaj nga degjuesit e rregullt te Top Albania Radios..zerat e ndryshem jane nje kufij qe te tregojne ty se jo te gjithe duhet te te duan,e ci do(bie me sysh pastaj..hahahh).
  Ti vazhdo e qete ne karrieren tende,e talentuar e pergjithshme per sh.fusha,mos e vrit mendjen me tej.Jete te gjate dhe suksese ne jete Nikoles..

 8. Anonymous // January 10, 2009 at 2:07 PM  

  qekjo asht bukuria e evropes per mu asht nr 1 ma e lezetshme se kjo nuk ka qaooo prizenasja kalo xix

 9. Anonymous // January 10, 2009 at 2:08 PM  

  bukuria e natyres bay

 10. Anonymous // January 17, 2009 at 1:09 PM  

  hej shum ebukur koke

 11. Anonymous // January 30, 2009 at 4:06 AM  

  pershentetje ma te sinqerta nga une hajdar gjuraj jo qe je yll po je e pa zevendesushme njeher per njeher deshira ma emadhe qe kam ne ket jet esh qe te takoj ty njeher edhe pse je lar largesija na dan dasurija na bashkon

 12. aida // February 19, 2009 at 1:23 AM  

  je shume emire

 13. anita // February 19, 2009 at 1:25 AM  

  me pelqen shume je shume ezonja

 14. Anonymous // March 19, 2009 at 12:50 AM  

  je shum e aft bravo

 15. ditaaaaaaa // March 22, 2009 at 10:55 AM  

  ti i ke te gjitha alketaaaaaaa je e bukur e meqnur,e zonja,te lumt................

 16. Anonymous // March 27, 2009 at 5:45 AM  

  ahhh jeshum nice alketa te uroj per gjithqka qe ki ne jet tungiii

 17. Anonymous // March 27, 2009 at 5:48 AM  

  je shume bukur alketa veq kush ta ka zili po ski qa i bon sepse je shum e bukur e lezetshme edhe e aft te lumt dhe jet te lumtur

 18. Anonymous // April 6, 2009 at 6:30 AM  

  ey alket ie shum pidh po mas nuk po te kam ngat nuk po te kam qa me te ba se me tepas ngat te kisha hanger mu ne mes te dua shum

 19. Anonymous // April 17, 2009 at 4:08 AM  

  Fotoja e 5 shum e bukur shum e qart jeeeeeee

 20. Anonymous // April 17, 2009 at 4:10 AM  

  te ka hije gjithqka je nr 1
  BRAVOOOOOOOOOOOO

 21. Anonymous // April 30, 2009 at 5:56 AM  

  hunden ta kishe mbajtur ashtu sic e kishe dhe boll duke imituar arbanen . ma shpif
  e mos e doni kaq shume mo se do tiu ndaj nga gruaja e dashura a ku ta di une se cfare keni

 22. Anonymous // June 9, 2009 at 8:42 AM  

  je shum e bukerurime te uroj suksesse ne ghitha mnyrat e jetes

 23. Anonymous // June 9, 2009 at 8:42 AM  

  je shum e bukerurime te uroj suksesse ne ghitha mnyrat e jetes

 24. Anonymous // June 14, 2009 at 8:37 AM  

  heyyy une tani kam 16 vjet dhe kur ka qen gjeniu i vogel edhe 100 kenget e shekullit une ty te kam pasur idol

 25. Anonymous // August 18, 2009 at 12:49 AM  

  je shum e bukur dhe i uroj vajzes tende jet te gjat e te lumtur

 26. Anonymous // September 7, 2009 at 7:22 AM  

  valla shum e mir je bre veq vazhdo moj qik ok tung nga leo

 27. Anonymous // September 20, 2009 at 4:06 AM  

  qfar njerz jeni ju shqipetart po askush deri me tash nuk e ka qesh nje talente e ju kishe po bajm diqka alketa ka punet e veta ju kot jeni ka shkruni komente te kqija e te mira se ndoshta kurr nuk i lexon dhe kurr ndoshta nuk hin ne kete web faqe

 28. Anonymous // September 27, 2009 at 11:16 AM  

  nuk eshte ne rregull besom
  ti s'je normal me kete bukuri ti je bukuria qe vrettttt je e perkryme ///// s'di ma ke hup cimilimin keit

 29. goni // September 27, 2009 at 11:20 AM  

  alketa ti je mbretersha e zonjave te qmenduris...!!!
  je nr*1

 30. Anonymous // October 7, 2009 at 1:10 PM  

  ca ndryshimi kjo me.shuuume fallco.

 31. maratone // March 4, 2010 at 5:05 AM  

  je shum e mire alketa vazhdo vetem

 32. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:26 PM  
 33. amany // December 4, 2017 at 7:42 AM  
 34. amany // December 4, 2017 at 8:25 AM  
 35. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:43 PM