BLEJ ONLINE

Xeni - Shkelzen Jetishi

Posted by kushi | 3:36 PM | 21 comments »


21 comments

 1. zana // July 5, 2008 at 2:03 PM  

  ej xeni hajde bre ti si kangatar i mire e me shume fam bon dicka per me i ndalu selakat me kendu si mihrije braha qi osht njo prej kengetareve selakic klasi i pare. e do qesi qyla. se beso spo muj me i pa ne tv. qet 21 e kisha zhduk qe veq selaka me peshe te rond si mihrija qet ne tv. pllizzzzzzzzz interveno mos me e pa mo qet mihrije shtaramavicen e katundaraft se syt po me dhamin ok plllizzzzzzzzzzzzzz te dua xeni mpuq per ty edhe gjk. shume osht selakic e keqe a pa stil bre dreqi ja honkt kryt e budallic busharet qi osht.

 2. Anonymous // July 6, 2008 at 8:06 AM  

  Zana brravo pem pelqen menimi i yt mirpo ka shum kengetar qe TV 21 me naim krasniqin i kan kta se ju mbushin gjepin me pare kur t je kengetar i mir ske nevoj t a kurroptosh kerkon mirpo kta selakat qe tha ti kta skan iden se shka jan ka boin mirpo krejt si shkelzen jetishi smunden me u bo mo,, xeni kendon ne studio ne dasem kudo gjith nje zanin eka te njetin kendon nat per nat, sa per kta rrypat qifti i Medes nora istrefit Shp[at kasapa bertana kapllana e qesi rrypa rrypejka qe menoin em gjyks me fitu poblikun , nuk mundesh me fitu me pamje po em za me fakte nejse legjenda ep dihet kush o Shkelzen jetishi Zenel dolin poashtu Orkestri i Vllaznim buxhovit te mdhaj jan kta ju lumt se jeni met vertet Ylla une jam ni adhurues i flaket ndaj muzikes popollore en venqanti te Shkelzen jetishit dhe zenelit dhe buxhovit

 3. Anonymous // July 6, 2008 at 8:07 AM  

  Zana brravo pem pelqen menimi i yt mirpo ka shum kengetar qe TV 21 me naim krasniqin i kan kta se ju mbushin gjepin me pare kur t je kengetar i mir ske nevoj t a kurroptosh kerkon mirpo kta selakat qe tha ti kta skan iden se shka jan ka boin mirpo krejt si shkelzen jetishi smunden me u bo mo,, xeni kendon ne studio ne dasem kudo gjith nje zanin eka te njetin kendon nat per nat, sa per kta rrypat qifti i Medes nora istrefit Shp[at kasapa bertana kapllana e qesi rrypa rrypejka qe menoin em gjyks me fitu poblikun , nuk mundesh me fitu me pamje po em za me fakte nejse legjenda ep dihet kush o Shkelzen jetishi Zenel dolin poashtu Orkestri i Vllaznim buxhovit te mdhaj jan kta ju lumt se jeni met vertet Ylla une jam ni adhurues i flaket ndaj muzikes popollore en venqanti te Shkelzen jetishit dhe zenelit dhe buxhovit

 4. Anonymous // July 10, 2008 at 7:10 PM  

  e valla zana edhe une pajtona me mendimin ton. definitivisht qet tv. 21 e kisha mbyll krejt se e ka nje strukture ne mbrendi te mbusht me selaka edhe vet jon selaka tipik e edhe na myten ty na e qit me pa ne tv. qeshit qeshit selaki te lodht e qe ata gjynahat ma quajn vip. pikerisht kete mihrin e lodht e ate tjetrin e me rend. ok une deshta me e pershendet xenin shume e ja qe fola pak per kete komentin e lartepermendun. ok sido qe te jete xeni me na e bo hallall. xeni je shume i mire si cdo here e edhe shume i vecante. te lumte bravo bravoo

 5. Anonymous // July 11, 2008 at 8:37 AM  

  Rrespekt per Yllin ose "Mjeshtrin e muzikes " Nuk kemi qka me fol shum per Xenin fol puna fol fakti se sa e doin xenin i madh i vogel e adhuroin Shkelzen jetishin .kta kengetaret dhe kengetaret e reja nuk po i kuptoj qysh jan ka menoin per me fitu poblikun . Pobliku nuk fitohet me pamje me gjyksor se ke zanin nuk ke qka ban mir po tash shum Rrypa dhe Rrypejka kan bo pare dhe me gjith ate jan ne sken ske qka ju ban. per TV21 kam vrejtje shum nen 1 me seriale na mbyti nen 2 ksi kengetar qe i qet Naim Krasniqi qe japin pare na nuk i doim kta sepse nuk po dinme kendu po na prishin disponiminem pamjen e tyre po apet dieht bylbyli ,Legjenda ,krijuesi i madh i pa lodhshem osht dhe do te mbetet Shkelzen jetishi Xeni brravooo xeni mos u ndal t pershendesin familja K..... nga Gjkaova

 6. Anonymous // August 6, 2008 at 4:52 AM  

  o xen kalle krejt breeeeeee

  ihaaaaaaaaaaaaaaa

  u kallllllllll ktujaaaaaaaaaaa

  i raft domllaaaaaaaaaa

  kush se ngon xenin

 7. Anonymous // October 20, 2008 at 3:56 PM  

  brravo bylbyli i kosoves Shkelzen Jetishi sdel kush mas teje

 8. Anonymous // December 6, 2008 at 10:42 AM  

  Se Shpejti Xeni ne editim te nje albumi enkas per nder te viti te ri kto keng jan gjitha popollore en bashpunim em orkestrine e vllzanim buxhovit en duet me zenelin dhe nje befasi aty dot jet dueti Korab dhe Shkelzen jetishi knaquni

 9. Anonymous // January 24, 2009 at 9:27 PM  

  haj medet opet po mledhen pederat e gjakoves per grupni sex.....e ku jeni pederat e gjakoves bre

 10. Anonymous // February 28, 2009 at 8:31 AM  

  ooo ti .. kush karin jee..
  o ta qift 'Dham grabuja ' att non bash..po tii kokee i qin n byth** vet.. jaa hongsh karin dham grabujess 'hee bac' :p

  xenii 4ever BYLBYL iee..veq vazhdoo

 11. Anonymous // February 28, 2009 at 12:59 PM  

  o xen ku tka hup dhami o kqyr nreqe se valla boll i bukur je por qaj dham pota prish hishin ej kqyre no ni dham te dukatit se ti ki pare shum edhe bolet i ke plot pare

 12. Anonymous // March 15, 2009 at 1:01 PM  

  agjaa xeenn gruujaa aa po tkceen

  hahaahahahahahah :P:P

  jaa ja shum bukii jee aa

  veq at kashtalleen qka ee kii boll{korabin}

  hajtt tfala ii bonn (L)

 13. Endrit // March 24, 2009 at 9:12 AM  

  Xeni Ma i miri prej kongtarve per popullore Nshqiptari je Ska Me ty Ma I miri je
  Kush ta ka inati e kush fol keq per ty ja qifshim nonen me gjeth motra bashk

 14. Anonymous // April 21, 2009 at 3:46 PM  

  tung xeni. qita qe jon ka te lavdojin dije qe i ki njohes te mire te muzikes qe e kendon pra te muzikes popullore e kta shka jon ka te shajin dije qe i ki krejt asi magar te evropes qe nuk e njohin kerkon veq meden se ta merr menja qe meda osht ka ju a man ymrin gjall. e sa per ty se di a ka kongtar vlla shqiptar qe osht ma i madh se ti spo di skom as fjal mi shpreH madheshtine tone qe e ki veq mos ta nin qoshki veq vazhdo qishtut me qit ritem se gjithnji ke me qen nona e muzike popullore. te pershendet tezaki nga gjakova genti edhe ta dijin krejt se me xenin ska kush mu shty . kalofsh mir tezaki jam ma i mir klm

 15. Anonymous // April 21, 2009 at 4:29 PM  

  mos ma hani be karin se po ja qi motrat krejve ke krejt pedofila jini grat ja qifsha krejt qatynve qe e qeshin xenin motret e prej 200 gram e deri 200 killa ja qifsha qatinve ma nalt qe poe keshin xenin e Juve qe ju e doni hallall per korrektsi

 16. Anonymous // April 21, 2009 at 4:31 PM  

  mutet edhe karucat mat mdhaj te kosoves jan qe e qeshin xenin qe ja marin ngoj pa i thon kerkush ju jeni ma pedera se krejt pederat e kosoves Grat mpidh ja qifsha krejve qatynve qe e keshin xenin

 17. Anonymous // September 20, 2009 at 1:07 AM  

  o njeri nreqi dhamt more se kie pare me knue mir knon kapak lyp qi nanen po nejse

 18. oakleyses // December 15, 2015 at 11:22 PM  
 19. oakleyses // December 15, 2015 at 11:23 PM  
 20. oakleyses // December 15, 2015 at 11:25 PM  
 21. oakleyses // December 15, 2015 at 11:27 PM