BLEJ ONLINE

Big Brother 2 - Mimoza
Big Brother 2 MimozaPhoto 01. Mimoza (Source: public domain)

29 comments

 1. Anonymous // May 7, 2009 at 4:39 AM  

  je e bukur veq shum e pa pjekur ti ske qen per nje vend siq esht bigbrather.zdi kush kaqen ai qe te ka perzgjedh ty ok tung.

 2. loti@bosi.com // May 9, 2009 at 8:50 AM  

  paske nis mi qu komt edhe ti a
  po mir de
  qoj ma nalt
  bare thin kari e se nin hiq

 3. Anonymous // May 9, 2009 at 2:31 PM  

  je shum shum e bukur ma e bukura ne big brother dej tasht

 4. Anonymous // May 15, 2009 at 4:10 AM  

  KAP OJ QUR LEXO SE NA MORE FTYREN NEVE KOSOVARVE,QYSH NUK DITE DY FJAL ME I LIDH SI KA HIJE ,PO GJETH "POOO QYSH PO THOT EDHE SORRI"LEXO BRE NAJ SEN APO RI PAK ME QYTETAR ATA TE MËSOJIN ME FOL...

 5. Anonymous // May 18, 2009 at 7:39 AM  

  MIMOZA OSHT SHUM E BUKUR AMO SHUM E PA PJEKUR...NUK DIN QYSH MU SJELL...NUK DIN QKA FOL EHDE OSHT KREJT E HUPT.

 6. Anonymous // May 19, 2009 at 7:34 AM  

  jeeee misss per muuu te duuu shum mimoza nr 1 je edhe ki me kon e kta qka hajn mos t'intereson hiq breeee se shum e bukur..femen mat mir se ti skaaa hiccccccccc.mpuqqq shoqeeee..

 7. Anonymous // May 20, 2009 at 7:39 AM  

  E mir

 8. nesa // May 22, 2009 at 10:37 AM  

  eshteee ma e miraaaa ylliii i BB e ju qe po i thoni me lexuu spo dishi sen hiq ne vend qe me perkrah ju kishe po thojna dicka se juve jauu kan marr ment ata te shqipenis kishe na po dina aaaa nese i analizon sen nuk thojn veq i zbukuroj fjalitt e tyyy (jo te rendesishme)njerezzz ata e kan tradit me fol bukur se kan fol edhe stergjyshat e atyne eeee kettt vti te na ne ks nuk e ka gjithkushhh na falsim pak e me mennnn qaq bye bye klm

 9. Anonymous // May 22, 2009 at 10:38 AM  

  eshteee ma e miraaaa ylliii i BB e ju qe po i thoni me lexuu spo dishi sen hiq ne vend qe me perkrah ju kishe po thojna dicka se juve jauu kan marr ment ata te shqipenis kishe na po dina aaaa nese i analizon sen nuk thojn veq i zbukuroj fjalitt e tyyy (jo te rendesishme)njerezzz ata e kan tradit me fol bukur se kan fol edhe stergjyshat e atyne eeee kettt vti te na ne ks nuk e ka gjithkushhh na falsim pak e me mennnn qaq bye bye klm

 10. Anonymous // May 23, 2009 at 7:44 AM  

  oj barbi e ballsamosur po qyshi mi se ke marr me vete pasqyren qe ti thuash ;kush osht ma e bukura un aapo......mamin e kom te bukur sa trape je moj se je bo si shtriga ke borbardha ahahaha mos harro me fut gishtat me cvirgjeruar m eqe je e atill ahahahah kungullesh

 11. Anonymous // May 25, 2009 at 11:18 AM  

  hej nime kush ta msheli gojen qi sfolshe ne big brodher po e mir je badihavee te duuuu qumm

 12. Anonymous // May 27, 2009 at 10:44 AM  

  tii e parafundit qe ke dhon koment heccc mojjj pirdhuuu e meno pak para se me fol mojjj loppp.... cncncn paaaaaaaaa qfar njerez man toka o zot o zot

 13. Anonymous // May 27, 2009 at 10:45 AM  

  tii e parafundit qe ke dhon koment heccc mojjj pirdhuuu e meno pak para se me fol mojjj loppp.... cncncn paaaaaaaaa qfar njerez man toka o zot o zot

 14. Anonymous // May 27, 2009 at 10:49 AM  

  oooo kafsh me pamje te njeriut ooo ju qe flisni keq per mozen ju djemet jeni manjaka e ju vajzatt jenii kurvaat me te mdhaja shqiptareee

 15. Anonymous // May 30, 2009 at 8:04 AM  

  o ylloooooooo

 16. Anonymous // June 3, 2009 at 12:16 PM  

  pppppffffffffffffff ku je ti per ne bba of moj mjer ti . ti je per te lopet mi rujt lopt

 17. Anonymous // June 7, 2009 at 3:42 AM  

  ej mimoxa je ma e bukra ne big brother je ma e mira

 18. Anonymous // June 8, 2009 at 4:42 AM  

  oj moza je emir po e bukur po po qka o kryesorja nuk mendon a t eka ardh mare aaa qka o bonuk edi vetem e di se jaki hup vetit krejt me at lazdrim se bukurine e ki po ajo nuk zgjat perjete!!!
  me fal nese te ofendoj po ky eshte mendimi im mos i ja humb vetit krejt!!!mpuqqq klm xemell

 19. Anonymous // June 9, 2009 at 10:17 AM  

  hsum em mir ma e mira prej t gjithve e urt e embl e bukur veq vazhdo kshtu shum t duuuuuuuuuuuuuuuuuu

 20. Anonymous // June 14, 2009 at 4:59 PM  

  Mimi
  Pershendetje
  nga Bekimi kusheriri yt
  ne Big Brother ki qene me e mira
  dhe nuk ka me pase me kurr BB
  kso bukurije dhe menqurije si ti
  po veqe ata qe ta kane inati,ti marrin te kqijate.apo si thone Plakate te Ligate
  Per Shqip urime edhe me mire se gjithe flete bravo te qofte
  me origjinel gjuhe Shqipe
  se ti ne BB na ki pasqyrue ne ftyren me te folur Origjinal Shqip
  se kta te Prishtines e vjete Besa
  le qe skane qene te Menqur
  po kane qene TruTrashe dhe GojeTrashe
  dhe nuk dishin me fole Shqip po krejte trubull ashtu siqe flasine te gjithe andeje
  po bravo te qofte ty dhe Gjakovese dhe krejte Dukagjinit
  se vertete ne Big Brother ki qene per qmim dhe vede te pare
  Mimi te luteme thirreme ne tel 049'291785.t'Luteme Mimi-Mimoza se je tepere e bukure Tung nga Bekimi

 21. Anonymous // June 15, 2009 at 6:10 AM  

  albana o ma e mir se ti ahauhuhau

 22. qeli // June 15, 2009 at 6:11 AM  

  albana o ma e mir se ti ahauhuhau

 23. albana // June 15, 2009 at 6:20 AM  

  taulanti o ma i mir se ti po ti ski sen nat trup t'rritshum bre kuku me kan si ti shkoj mytna ne badovc hahaha

 24. albana // June 15, 2009 at 6:23 AM  

  ihaaa mimoz myty dikun allahile se na bone hor hor ,sdi qka sna kan thirr mu edhe talin me shku aty e kishum zdrit big brother po ti je shku aty e ke bo terr spot vjen marre qika burr mos me dit 2 fjal mi than nccncn mjera baba e nana jote qe te kan rrit :D:D

 25. prizreni // June 15, 2009 at 8:15 AM  

  valla bre edhe ti mimoz ke mbet me shku ne bb e nuk dite bile vetem dy fjal me i lidh marreeeeeeeeeee per ty shko myti te qiu poli edhe te la e tash arsyetohesh qe ska qen lidhje aq sa e kan bere mediat ec bre shko myti ne at gjakoven e shkret

 26. Anonymous // June 15, 2009 at 1:49 PM  

  oooooooooo ju qe e shani mozen veq M**** muni mja hangerrrr qaqqqq hajttt pirrdhnuuuu tashhh fyyyyyyyy

 27. lola // June 21, 2009 at 12:36 AM  

  ey o njerz ani qka qe i ka rujt lopt more edhe kjo en gjk ka jetu ska faj qika edhe juve fort po ju han a ka rujt a ska rujt a kqyrne punen e juve e mos u merni em thashetheme nese sju pelqen mos e kqyrni hiq se kto ka kush e kqyr

  MOZA $ LIVE TE DUAM

 28. Anonymous // June 23, 2009 at 9:17 AM  

  oj dhi vallah sen ske dit hauahuahua pff krejt kosova e krejt shqipria veq shka kan kesh me ty me kujtu krejt se jan krejt kosovaret si ti budallica tzzz....

 29. Anonymous // July 23, 2009 at 4:14 AM  

  ooo mutin ja hankshi ju mozesss ....IDJOTAAAAA hajt pirrdhnuuuu pshurrnooo majmunaaaaa