BLEJ ONLINE

Diellza Kolgeci

Posted by kushi | 3:46 PM | 62 comments »


62 comments

 1. Anonymous // July 11, 2008 at 2:37 AM  

  Hey Si " Djellza " nuk ka femer shqiptare qe eshte
  shum eshte femer e fort edhe e bukur

 2. djellza mulaku // July 13, 2008 at 12:49 PM  

  oj djelza kolgeci ti je shum e bukur andaj te kam zgjedhur miss kosova une duke luajtur me shoqe je nr 1 hahahhahah mpuq te madh je ma e mira

 3. Anonymous // July 19, 2008 at 10:33 AM  

  kuku po e keqe ncncncnccn

 4. lela // July 29, 2008 at 5:00 AM  

  po valla mire e keni se diellza nuk eshte e bukur dafina zeqiri eshte 100%me e mire

 5. lela // July 29, 2008 at 5:00 AM  

  po valla mire e keni se diellza nuk eshte e bukur dafina zeqiri eshte 100%me e mire

 6. donjeta // September 13, 2008 at 3:32 AM  

  volla boll e mrie je oj djellz po dafina ta kalon ty 100 here

 7. Anonymous // September 13, 2008 at 3:40 AM  

  oj dafin shume e qarte je volla veq ni here t ekisha pas hehe.

 8. Anonymous // September 14, 2008 at 1:00 AM  

  oj djellz boll e keqe je mua nuk me pelqen hiq se je menemadhe me fal aaaaa tung mpuq

 9. Anonymous // September 17, 2008 at 6:25 AM  

  oooooooo nuk e di aj keni syt ne balla qysh muni bre me shajt ni femen qe osht bukurija e shqiptaris.po femen ma pidh nonen ska kosova as shqiptarija.ani do femna kur pi shajn o kuku tyli kurve bre qe se kan knaqsin me kon si ajo.se jan ka ni meter e ni zhilet komt ne tok si prekin.krejt pej gjeloxie.une femer jam vet edhe sex bomb jam po me fol kat del shpirti me pelqen se osht e bukur. plasniiii

 10. Anonymous // September 17, 2008 at 6:26 AM  

  kush esht bre kjo far dafina zeqiri po me duket kjo vet ka shkrujt komente ne faqen e djellzes i ka bo lavdata vetes masi e din qe faqja e djellzes esht shum e vizitume hahahaha qas ka me shkrujt njerzt per veti. toli

 11. Anonymous // October 18, 2008 at 10:19 AM  

  je lop tama ja qon madhin muzatit aspak nuk je e bukure katastrof je e tutish njerin pike ditese leje naten shko mytu ne kanall moj qure

 12. Tboj ma pidh se big mama // October 20, 2008 at 8:32 AM  

  walla Djellza Kolgeci Pidh o ...Ma pidh se Big Mama :D:D:D... Ama sha e Kish Bothen Kurgjo Se kish pidhin :D me bo me ju ra n dor djellza e me qi 1 her... keni me thy karin :D

 13. Anonymous // October 28, 2008 at 2:09 PM  

  Ne duhet te mburremi si popull shqipetar qe kemi djeme dhe vajza shume te bukur, dhe jo te shkruajme lidhje e pa lidhje dhe fjale qe nuk duhet te perdoren. Por te ne shqipetaret eshte bere zakon ta shajme dhe ofendojme te gjithe ata qe arrine diqka. Fale Zotit duale interneti dhe njerezit sikur ti po e shfrytezojne rastin dhe po e kane mundesine prapaskena ta shprehin shqirtin e lige te tyre.

 14. Anonymous // October 31, 2008 at 5:10 AM  

  lidi ej shum mirrrr je dal veq vazhdo edhe juve te tjerve po ju thom mos u boni qeloz mi gjet naj behane se bolll e mir esht valla ju pershendes te gjithve edhe djellzes i thom shummm e bukur je veq vazhdo kështu tung tung te gjithve

 15. Anonymous // November 11, 2008 at 8:59 AM  

  tkish qi niher sa do e mbajshe mend per ter jeten

 16. Anonymous // November 11, 2008 at 9:00 AM  

  ta honksha pidhin nga tetovari

 17. Anonymous // November 22, 2008 at 9:11 AM  

  oj diellza je shum e bukur po ja lidh pak nalt se humorin me zyren esht shum imir tung blerina nga franca

 18. Anonymous // December 11, 2008 at 8:59 AM  

  diellz e mire je mos ta nin qa folin kta se budall e budallica jon

 19. DJELLZA // January 3, 2009 at 5:48 AM  

  JAM DJELLZA OH JE SHUM E MIR SIKUR UNE VEQ VAZHDO QESHTU KTA QE PO FOLIN KSHTU TA KAN INATIN SI KUKULL JE AMA E MIRA /....................

 20. Anonymous // January 3, 2009 at 5:48 AM  

  JAM DJELLZA OH JE SHUM E MIR SIKUR UNE VEQ VAZHDO QESHTU KTA QE PO FOLIN KSHTU TA KAN INATIN SI KUKULL JE AMA E MIRA /....................

 21. Anonymous // January 3, 2009 at 5:48 AM  

  JAM DJELLZA OH JE SHUM E MIR SIKUR UNE VEQ VAZHDO QESHTU KTA QE PO FOLIN KSHTU TA KAN INATIN SI KUKULL JE AMA E MIRA /....................

 22. Anonymous // January 13, 2009 at 10:25 AM  

  je e bukur edhe trupin dihet pis

 23. tina // January 19, 2009 at 10:35 PM  

  je shum emir dhe e bukur shum a mos i ngo tjert se ata folin per inati se ata sun bahen si ti mu perveti po me pelqen shum tungi nga tina

 24. tina // January 19, 2009 at 10:35 PM  

  je shum emir dhe e bukur shum a mos i ngo tjert se ata folin per inati se ata sun bahen si ti mu perveti po me pelqen shum tungi nga tina

 25. tina // January 19, 2009 at 10:35 PM  

  je shum emir dhe e bukur shum a mos i ngo tjert se ata folin per inati se ata sun bahen si ti mu perveti po me pelqen shum tungi nga tina

 26. tina // January 19, 2009 at 10:35 PM  

  je shum emir dhe e bukur shum a mos i ngo tjert se ata folin per inati se ata sun bahen si ti mu perveti po me pelqen shum tungi nga tina

 27. tina // January 19, 2009 at 10:35 PM  

  je shum emir dhe e bukur shum a mos i ngo tjert se ata folin per inati se ata sun bahen si ti mu perveti po me pelqen shum tungi nga tina

 28. Anonymous // February 2, 2009 at 10:03 AM  

  djellza asht perfect femer sa i perket pamjes nga jasht no comment! besoj qe edhe SEXIN e ben me krejt forcat!!

 29. iliri // February 2, 2009 at 10:14 AM  

  nuk je aspak e FAMSHME por nese don te jesh pse nuk e e provon me PORNOGRAFI aty besoj qe ke shanca te mira!!!

 30. Anonymous // February 5, 2009 at 6:55 AM  

  krejt kto fjal qe po i folni i keni prej inatit qikat se ja kan inati folin keq per to i nxirrin behon se kan qef me kon si kjo e skan shanca se jon far balicave vet po nejse e djemt qe skan shanca me pas diqka me to folin keq per to

 31. Anonymous // February 5, 2009 at 7:01 AM  

  une spo ju kuptoj juve qikave pse po e shani diellzen kur ndit sotit ska qika qysh duhet krejt 1% muj me thon se jon qika qysh duhet e qajo 99% nuk vlejn send e kjo osht VIP ashiqare dihet se ka lidhje po kjo qelt e ju msheft babit e mamit

 32. Anonymous // February 16, 2009 at 5:20 AM  

  valla shum skelet i gjall

 33. Anonymous // March 22, 2009 at 1:38 AM  

  oj majmune ma e keqja kuku zot qfar plake ahhahahhahahhah

 34. genta // March 26, 2009 at 2:48 PM  

  oj djellxa te kam pa para do dite ne depo o si zemer u dukshe e njejt si para 10 vjete te kam idoll mpuqqqqq

 35. Anonymous // April 13, 2009 at 6:53 AM  

  Shum pordh e kallt je qifsha budallicen e nanes kurv qysh bre krejt kit bukuri e ke prish me at far plakuu ooo pordh e kallt oi pel e trentt + i martun ani Fatmir Lima ski faj ta mush gjoksin pare ti dhiheshh qifsha budallicen e nanes kurva e kalt pel e trentt

 36. Anonymous // May 21, 2009 at 1:39 AM  

  Valla bre Djellza per kurgjo ne ket jet nuk ki talent pse nuk naj ben nji nder edhe mos me dal ne tv ma shum pse?
  pse nuk e pranon se me gjithqka ke provu me u mirr edhe kot ke deshtu bre lej ma kto sene lej ani kur deshte mu ba kengetare kukuuuuu sa e keqe me kang e me ze te keq e me spot katastrooooooof,tash politikane kush te voton ty hajte kush kur populli e voton njerin e ndershem te moralshem e ti gati shum shpesh e zhveshur je dal ti nuk ki karakter te njerit bre kengetarja nuk duhet as me fol at fjal me u ba politikan perveq Leonora Jakupit qe e meriton se shum ju ka kendu kang UQK-se ajo e meriton a ti jo plus na e dim kush je ti edhe kush jeni kan ju, rri ne shpi ma mire. Te pershendes po ket e kam pas me borxh me ta than.

 37. Anonymous // May 21, 2009 at 5:13 AM  

  QASHTU OSHTE MOJ DJELLZ LEJAV TASH QIKAVE TE REJA SE TI ME E KE PAS NIME SHUM PLAK E KEQE BILE SDI MA PER QKA JE TU LUFTU TANAT I KE HUP PO MA NE FUND E KE HUP EDHE QAT KARATER QAO KALO QYSH TE MUJSH HAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAH

 38. Anonymous // June 6, 2009 at 2:20 AM  

  kuku po e neveritshme bre te urrej me gjith zemer.shtriga e dreqit klm

 39. Anonymous // June 7, 2009 at 10:05 AM  

  nji rrence e perkryer, por shum e
  mir per nji seks te shpejt

 40. Anonymous // June 27, 2009 at 10:56 AM  

  nima je qi me fatmir limen a se kam dit more se ti qishtu a te qivi mir bile ta ka hek zhigin haha

 41. Anonymous // June 27, 2009 at 10:56 AM  

  ncncnc cgar kuurve je bre

 42. Anonymous // June 30, 2009 at 1:15 PM  

  o kuku si shtrig kuku

 43. Anonymous // June 30, 2009 at 1:16 PM  

  o kuku si shtrigg kuku as shtrigat nuk jan qikaq te kqijaa

 44. Anonymous // July 8, 2009 at 1:06 AM  

  oj djellz je shum palidhje valla hiq nuk um pelqen si shtag je pa as nitro lezet as nuk ki lidhje me kurgja as me muzik thjesht sje per kurgja loooop jeeeeeeee

 45. Anonymous // July 8, 2009 at 1:07 AM  

  po munohesh mu marr me gjithqka po ty veq mu shit t shkon hahah kurv je

 46. Anonymous // August 17, 2009 at 5:57 AM  

  Shum e mir osht skom qa foli dihet Veq vazhdo suksese.....

 47. vjollaca // September 4, 2009 at 2:50 PM  

  kukuu bre kjo kurva e Ftmir Limes aa se sa here qe i bjen huj atij ban qef ne te,qija nanen ksaj kurve kjo esht ajo se e ndau vllaun prej gruje,po qe zoti sheh edhe te len me ba njerzit qef ne ty ,qiju me Fatmirin qiju se ai i fort esht te ban dy fish mir se mi ti e than ti theh eshtnat aa haaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

 48. Anonymous // September 19, 2009 at 12:11 PM  

  oj dhija e marecit valla shtrig je bre ncncncncncn kqyri kam si galingala i kie

 49. Anonymous // December 9, 2009 at 7:49 AM  

  DU bist hure Schlampe.. Ti kurv je e qarten po qfar tqime ta kishim bo me ardh edhe ni her ne Kalsruh ne Deutschland. Se heren e par ste ka knaq ai Naimi ai pidh nonen qe na ja 16-te qitu edhe krejt Repera na ki pidh.. Kurv ma simpatike si ti ska po tkishim shkyy haha..

 50. Anonymous // February 13, 2010 at 3:19 PM  

  djellza kolgeci eshte ikon e femnes te bukur menqur po qka esht interesant qe krejt i sill ne gisht te vocer kta far emra qe keni permen qa ka faj ajo qe ka fuqi e qe ja lakmojn e gjelozojn njerzit e kqij shum renen e fjalen e pist e keni perdor ktu shihet sa e madhe te koka djellxa po kjo dihet se krejt shiptaria e din qe ajo ka njerz shum qe e dojn se osht babes vetja e jo si do femna qe rin tonditen tuj menu qysh mu dok si ajo e me bo si ajo e nfund dalin fallc se skan both oj djellz xeher je qaq. Hamdia

 51. Anonymous // February 15, 2010 at 10:44 AM  

  o sot sa gjelozia do komente qe pasni bo nje person pe urejka shum djellzen se i njejti krejt komentet e kqija i paska bo oj djellz mos ta nin se je shum pidh nane krejt mashkujve qij nanen se e lypin si ste duhen gjuj heheheh e fort je pasha nanen

 52. Anonymous // February 22, 2010 at 4:51 PM  

  [url=http://www.webjam.com/buyreductilonline] Buy reductil online
  http://www.webjam.com/buyreductilonline

 53. Anonymous // March 2, 2010 at 12:23 PM  

  hello of New York

  Very small land but known all over the planet for our manufacturing skills....mine [url=http://desiindiansite.blogspot.com/]desi[/url] site..I also love
  ScubaDiving
  LawnDarts

 54. Anonymous // April 13, 2010 at 1:23 PM  

  hello


  just registered and put on my todo list


  hopefully this is just what im looking for looks like i have a lot to read and then a lot to wright

 55. Anonymous // April 25, 2010 at 11:53 AM  

  Choicest chaep digital cameras that you looking with a aspect [url=http://cameras.soulflowerstudios.com/articles/kodak+easyshare+7.0mp+digital+camera+silver]kodak easyshare 7.0mp digital camera silver[/url] From one end to the other the digital camera customer comparisons of digital cameras based on reviews from earnest users, prices and deals from multiple stores, so you can secure the digital camera.
  A digital camera is a camera that takes video or quiet photographs, or both, digitally close to recording images via an electronic semblance sensor. [url=http://cameras.soulflowerstudios.com/articles/best+digital+camera+for+indoor+use]best digital camera for indoor use[/url]
  [url=http://cameras.soulflowerstudios.com/articles/what%27s+important+in+a+digital+camera]what's important in a digital camera[/url]
  [url=http://cameras.soulflowerstudios.com/articles/driver+usb+digital+still+camera+sakar]driver usb digital still camera sakar[/url]
  [url=http://cameras.soulflowerstudios.com/articles/nikon+coolpix+10+mp+digital+camera]nikon coolpix 10 mp digital camera[/url]
  [url=http://soulflowerstudios.com/articles/digital+video+camera+kid]digital video camera kid[/url]
  In order to capture an symbol the depict is flipped short of the technique, allowing pharos to fail on the imager. Autofocus is achieved using the but contrast-detect technique, but multifarious cross over cameras opus a enchiridion focus sapient, in some cases using a separate blurred loop, seeking greater control. Since no clip on reaches the imager during framing, autofocus is capable using specialized sensors in the agency clout itself.
  [url=http://soulflowerstudios.com/articles/fujifilm+finepix+6.3mp+digital+camera+silver]fujifilm finepix 6.3mp digital camera silver[/url] [url=http://cameras.soulflowerstudios.com/articles/medium+and+large+format+digital+cameras]medium and large format digital cameras[/url] [url=http://cameras.soulflowerstudios.com/articles/digital+cameras+that+fit+nikor+lenses]digital cameras that fit nikor lenses[/url] A eminent challenge is the Nikon E2, a camera followed aside Nikon E3, using additional optics to remake the 35mm circumstances to a 2/3 CCD-sensor.

 56. Anonymous // April 26, 2010 at 8:55 AM  

  hiya


  just signed up and wanted to say hello while I read through the posts


  hopefully this is just what im looking for looks like i have a lot to read.

 57. Anonymous // June 2, 2010 at 5:06 PM  

  Everything about horse betting

  Despite all the cries of gloom and doom that have been ongoing since the unfortunate decision in the fifties to reject television's offer to broadcast horse racing nationally, the sport has continued to grow. Second only to baseball in overall popularity, horse racing enjoyed 11 straight years of increasing handle (total amount of pooled wagers) before this bemoaned 0.5% decrease. According to Mr. Finley, "an ominous sign of things to come."
  [url=http://www.pulsebet.com]online horses[/url]
  Another sad fact is that more than 400 in-racing horses die every year in the UK alone. They may die on the course itself, from injuries received in training or be killed by their owners - considered no longer commercially viable.


  The Triple Crown stands as the ultimate test of greatness, and that's why on the first Saturday in May each year, America's thoughts turn to horse racing and the hope of just one more Triple Crown winner. Because we do, after all, need another hero.
  [url=http://www.pulsebet.com]horses bet[/url]
  As the field takes shape for the 131st running of the Preakness Stakes this Saturday, the question on everyone's minds is do we finally have a horse that can win the Triple Crown?

 58. Anonymous // August 27, 2010 at 4:04 AM  

  pretty cool stuff here thank you!!!!!!!

 59. esa hoti // April 17, 2011 at 1:02 AM  

  oj djellz nuk je edhe aq e bukur mos ja rritni menen bre se nuk asht ma e mire se dafina zeqiri ajo asht nr.1 ska me dafyyn nuk krahasohet kerkush dafy je ma e mira veq vashdoo

 60. Anonymous // August 29, 2011 at 2:13 AM  

  oj djellza oj zemer mos ta ndin se ma e mira je valla nuk kom pa femer ma te bukur si ti hala tung nga donjeta

 61. Anonymous // September 3, 2012 at 9:00 AM  

  Ngelet tu sha sidomos ju femrat qe shani nje femer jeni kurva vete e urrejtjen qe keni ndaj vetes e shprehni ndaj te tjerve ndryshe nuk jua ndiente cka eqht njona e cka tjetra ket diellzen se njoh po sma do mendja ti ket bo keq dikujt pse po kendon apo zhvishet apo ben seks!pse po ju vjen keq o njerz shifni difeketet e tuaja ne fillim se keni boll apo ju qe po shkruani jeni te gjith engjej??!????

 62. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:32 PM