BLEJ ONLINE

Babeta Shahini

Posted by kushi | 11:37 AM | 27 comments »

Photos of singer Babeta Shahini
(kliko ne photo per ta zmadhuar)
Babeta Shahini Photo Foto Bebeta Shahini Photo 01
Babeta Shahini Photo Foto Bebeta Shahini Photo 02
Babeta Shahini Photo Foto Bebeta Shahini Photo 03

27 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 7:41 AM  

  hwj bebeta ebukur je ama pak menje madhe po dukeshh

 2. Anonymous // August 7, 2008 at 11:04 AM  

  aaaa

 3. Anonymous // August 7, 2008 at 11:06 AM  

  o ukuku poe qara vesht zoti na rujt ti mu po me tut vall ty tkisha shti me mledh burllokgun e krejt kosoves ukukuk q a pash une qffar laperice nccncn si ma gjupe je besom aaaaaaaaaaaaaaaa

 4. Anonymous // August 31, 2008 at 7:53 AM  

  kuku sa e keqe o zot

 5. Anonymous // September 1, 2008 at 9:02 AM  

  shum e mir je babeta,te adhuroj,shpendi nga gjilani

 6. Anonymous // October 25, 2008 at 10:53 AM  

  shume bukur ke dal babeta kenget e tua jane shume te bukura sidomos kenga o ma,te puth shume dea

 7. Anonymous // November 7, 2008 at 2:19 AM  

  si shpirt je mi babeta,mos e degjo ate katunaren,kushedi se car shemtire mund te jet ajo,te puth

 8. adriani // November 12, 2008 at 3:17 AM  

  si rrush je mi babeta,kur do kem fatin te shof njeher live dhe ta bej nje foto bashk

 9. hazbiu,prishtin // November 29, 2008 at 3:59 AM  

  shum femen klas je o loqka jeme,e kisha kall kerrin per ty

 10. Anonymous // December 12, 2008 at 11:04 AM  

  oj e keqe hauheahuehaeuhea

 11. Anonymous // December 17, 2008 at 5:05 AM  

  shume bukur dhe origjinale babeta.keshtu vazhdo vec perpara

 12. Anonymous // December 17, 2008 at 5:06 AM  

  je kengetarja me e dashur qe njoh te kam pasur ne fejesen e vellait tim.je shume e mire dhe shume e embel. si karamele je.te puth denisa.

 13. Anonymous // December 17, 2008 at 5:20 AM  

  shum e mire je babet mos i ndegjo kta se jan mesuar te shohin femra me silikon por ti je e bukur vet nuk ke nevoj per operacione plastike sic bejne shum kengetare pa lidhje.turp te keni ju qe shani nje vajz serjoze si babeta

 14. ec mo // February 18, 2009 at 11:47 AM  

  po je ti e bukur blero eshte mister universi

 15. ec mo // February 18, 2009 at 11:48 AM  

  po je ti e bukur blero eshte mister universi

 16. Anonymous // May 10, 2009 at 3:34 PM  

  blero mund te bohet ca te doje po kjo qe eshte kinge eshte dhe ti mos ia fut kot hapi pak me shume syte.

 17. lorika // July 13, 2009 at 3:54 AM  

  shum e mire je

 18. Anonymous // September 7, 2009 at 7:25 AM  

  kull je moj vajz ok po de

 19. Anonymous // December 22, 2009 at 1:45 AM  

  sa e mire qe je ! FIKSIM NA KE NGEL

 20. lotim morina hodonoc // April 1, 2010 at 11:02 AM  

  po plak te kokshe

 21. Anonymous // September 1, 2010 at 12:52 AM  

  je shum e mir yllo,bukurin qe ke ti vetem nje shemtarqe mund ta mohoje,sepse nuk e ka vet dhe i vjen inat.te puc

 22. Anonymous // December 10, 2010 at 8:20 AM  

  pse duhet te jesh vip ti. tkom gjet 1 pun me fshi halet se ikin mikrobet nga frika bbrrrrrrrrbrrrrrrrrrrr uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 23. Anonymous // December 10, 2010 at 8:21 AM  

  pse duhet te jesh vip ti. tkom gjet 1 pun me fshi halet se ikin mikrobet nga frika bbrrrrrrrrbrrrrrrrrrrr uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 24. Anonymous // March 16, 2011 at 2:51 AM  

  po ti je si yll,kto qe te thon ty e shemtut kushedi car fytyrash katunaresh kan

 25. Anonymous // May 12, 2012 at 12:25 AM  

  o zot si shpirt je,yll

 26. Armend Zeqiri // June 8, 2013 at 7:02 PM  

  Shkenca bashkëkohore ka konstatuar se rrënjët e forta të maleve të zhytura në materien e shtresës nën koren e Tokës lëkunden sikurse anijet, gjegjësisht notojnë në atë masë elastike ngjashëm sikurse anijet që lundrojnë në dete. Kjo na ndihmon që ta kuptojmë më mirë tekstin e Kuranit:“kurse malet i bëri të patundshme…


  http://muslimani.net/kurani-dhe-shkenca-shembulli-i-kuranit-lidhur-me-malet.html

  http://muslimani.net/jeta-e-te-derguarit-a-s-para-pejgamberise

  http://muslimani.net/ebu-derda-e-ka-keshilluar-gruan-e-tij-duke-thene.html

  http://muslimani.net/

 27. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:27 PM