BLEJ ONLINE

Amarda Toska

Posted by kushi | 12:25 PM | 17 comments »

Photos of Amarda Toska (Prezentuese)
Amarda ToskaAmarda Toska
Amarda Toska
Amarda Toska
Amarda Toska

17 comments

 1. Anonymous // July 6, 2008 at 10:57 AM  

  AMI JE E PA ARRITSHME SI PREZANTUESE PER KETE TE SHAJNE .POR NJE FJAL E URTE THOT QENI QE LEF NUK TE HAN NUK KAN ME CFAR TE MEREN PRANDAJ UROJ QE TE JESH PRAP NE PORTOKALLI

 2. Anonymous // July 6, 2008 at 10:59 AM  

  AMI JE E PA ARRITSHME SI PREZANTUESE PER KETE TE SHAJNE .POR NJE FJAL E URTE THOT QENI QE LEF NUK TE HAN NUK KAN ME CFAR TE MEREN PRANDAJ UROJ QE TE JESH PRAP NE PORTOKALLI

 3. genta // August 29, 2008 at 5:02 PM  

  Ami eshte prezantuese shume e mire nga te paktat vajza qe nuk del ne skene vetem per figure , ashtu si shpesh i zgjedhin prezantueset tona. Eshte e lirshme ne skene.

 4. Anonymous // September 11, 2008 at 3:35 PM  

  nuk di qe ka SHqipéria femer me te bukur se kjo:D number one:D:D

 5. emiljo // October 27, 2008 at 8:01 AM  

  o ami o shpirti emraut oj zemer ti je gjith ai pidh o shpirt sa do donte ne jete emrau te qinte tyve sikur nje here do te kishte bere 10 vjet burg vetem te hypte nje here siper dhe te fillonte punen

 6. fatjoni // November 8, 2008 at 1:43 AM  

  kam mor vesh se ate bochinon e bon bukur te honksha bakllavan kurv me emer debile femer . amon sa here ne dit te qin agron llakaj . na honksh mutin te mort zoti jeten qe qihesh me xhaje edhe na len ne cunat e ri (99-vjec)that

 7. Anonymous // December 4, 2008 at 11:41 AM  

  simpatike dhe e embel.

 8. Anonymous // December 17, 2008 at 5:27 AM  

  a nuk e kuptoni o njerez qe ermali eshte nje lolo se kjo eshte nje rruspi qe qihet me te tjere njerez ,ermalin e ka me mbulu gjurmet.
  pse si do e mbante vendin ne portokalli kjo,mos iu duket gje e afte.ate qe ben kjo e ben cdo femer,2 fjale sponsorash i thot kushdo.por kjo eshte rruspi e rangut te larte,qe qihet me politikane o njerez ,ermali eshte thjesht nje cader.

 9. Anonymous // December 17, 2008 at 5:29 AM  

  deri dje kjo kurva dilte neper kloipet e sinan hoxhes aq e dobet ishte si balerin,kurse tani u be drejtuese spektakli.hahahahhahahahahah kjo eshte kurva me e madhe dhe m e mshefte ne tirane merreni vesh ju qe nuk e dini

 10. Anonymous // February 27, 2009 at 9:55 AM  

  qeshtu i kam pas pa njo dy FEMIJ duke u puth hahhahah

 11. Anonymous // April 23, 2009 at 1:07 PM  

  o goce je shume sexy po te te qinim njehere sic jemi tani do ta haroje fare ermal mamaqirin

 12. Anonymous // June 7, 2009 at 9:52 AM  

  JE SUPER MOJ GOCE!

 13. Anonymous // June 21, 2009 at 2:14 AM  

  o amarda je si yll vec vazhdo keshtu

 14. Anonymous // September 21, 2009 at 8:38 AM  

  ami shum e mir

 15. Anonymous // May 30, 2011 at 6:08 AM  

  ami esht e lezetshme por esht shum kurv me vjen keq per ermalin se esht shum djal i mir

 16. Anonymous // September 28, 2011 at 9:49 PM  

  Lexoni me teper per Armanda Toska

 17. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:43 PM